Chiltern League Mob Match - Culham Park - 5 December 2015
Mob Div Senior Men Div Mob
MS 1 1 365 29:28 Steve Naylor Bedford & County Div 1 MS 184 289
MS 2 2 2 30:33 Steve Tuttle Marshall Milton Keynes Div 1 MS 183 288
MS 3 3 360 30:36 Luke Humphreys Bedford & County Div 1 MS 182 287
MS 4 4 2399 30:52 Liam Smith Marshall Milton Keynes Div 1 MS 181 286
MS 5 1 1557 30:58 Jack Parslow Dacorum & Tring Div 2 MS 105 285
MS 6 2 1637 31:04 Scott Halsted Bracknell Div 2 MS 104 284
MS 7 5 825 31:27 Damian Nevins Harrow Div 1 MS 180 283
MS 8 6 1023 31:29 Simon Millett Windsor, S, E&H Div 1 MS 179 282
MS 9 7 529 31:35 Tom Crouch St Albans Striders Div 1 MS 178 281
MS 10 8 339 31:49 Stephen Headley Bedford & County Div 1 M20 177 280
MS 11 9 1327 32:00 Maxwell Robinson Oxford City Div 1 MS 176 279
MS 12 10 481 32:08 Paul Adams St Albans Striders Div 1 MS 175 278
MS 13 11 824 32:09 Jim Cooper Harrow Div 1 M40 174 277
MS 14 12 1024 32:12 Sebastien Pencole Windsor, S, E&H Div 1 MS 173 276
MS 15 13 1276 32:14 Luke Delderfield Tring Running Club Div 1 MS 172 275
MS 2380 32:14 Simon Coombes (N/S) Leighton Buzzard Guest M40 G
MS 16 14 2440 32:22 Josh Lunn Bedford & County Div 1 MS 171 274
MS 17 15 5 32:23 Chris Hearn Marshall Milton Keynes Div 1 MS 170 273
MS 18 16 1326 32:26 Aaron Burgess Oxford City Div 1 MS 169 272
MS 19 17 817 32:30 Ian Grimshaw Leighton Buzzard Div 1 M40 168 271
MS 20 3 2181 32:33 Tim Harris Ampthill & Flitwick Flyers Div 2 MS 103 270
MS 21 4 2111 32:35 Jonny Suttle Queens Park Harriers Div 2 MS 102 269
MS 22 18 831 32:37 Glen Wright-Colopy Harrow Div 1 MS 167 268
MS 23 19 17 32:38 Charles Wheeler Marshall Milton Keynes Div 1 M20 166 267
MS 24 20 47 32:41 Stephen Green Marshall Milton Keynes Div 1 MS 165 266
MS 25 21 1372 32:43 Simon Kerr Headington RR Div 1 MS 164 265
MS 26 22 1155 32:44 Charlie May Vale of Aylesbury Div 1 MS 163 264
MS 27 23 18 32:45 George Wheeler Marshall Milton Keynes Div 1 M20 162 263
MS 28 24 1074 32:50 Adam Moore Windsor, S, E&H Div 1 M20 161 262
MS 29 5 1554 32:57 Jamie Marlow Dacorum & Tring Div 2 MS 101 261
MS 30 25 307 33:00 Jonty Wager-Leigh Chiltern Harriers Div 1 M20 160 260
MS 31 26 922 33:01 Rhys Lewis Luton Div 1 M20 159 259
MS 32 27 927 33:06 Harry Wells Luton Div 1 M20 158 258
MS 33 28 1221 33:12 Mark Crabtree Gade Valley Harriers Div 1 MS 157 257
MS 34 6 1425 33:17 Kieran Kilfedder Wycombe Phoenix Div 2 MS 100 256
MS 35 29 1087 33:22 James Tidd Windsor, S, E&H Div 1 MS 156 255
MS 36 30 828 33:33 Matt Judson Harrow Div 1 MS 155 254
MS 37 7 2043 33:33 Tim Wright Banbury Harriers Div 2 MS 99 253
MS 38 8 1677 33:38 Julian Critchlow Watford Harriers Div 2 M50 98 252
MS 39 31 839 33:44 Sean Ledger Harrow Div 1 MS 154 251
MS 40 32 8 33:44 Mark Palser Marshall Milton Keynes Div 1 MS 153 250
MS 41 33 1091 33:44 Bill Hughes Windsor, S, E&H Div 1 M20 152 249
MS 42 34 6 33:45 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes Div 1 MS 151 248
MS 43 35 810 33:46 Andy Inchley Leighton Buzzard Div 1 MS 150 247
MS 44 36 12 33:49 Josh Lyman Marshall Milton Keynes Div 1 MS 149 246
MS 45 9 1625 33:50 Richard Larsen Bracknell Div 2 MS 97 245
MS 46 37 650 33:51 Chris Wood Silson Joggers Div 1 MS 148 244
MS 47 38 1318 33:56 Will Gardner Oxford City Div 1 M20 147 243
MS 48 10 1490 34:00 Bradley Lawrence Wycombe Phoenix Div 2 M20 96 242
MS 49 39 1367 34:08 Fergus Campbell Headington RR Div 1 M40 146 241
MS 50 40 1369 34:15 Sam O'Neill Headington RR Div 1 MS 145 240
MS 51 11 1488 34:22 Mark Booth Wycombe Phoenix Div 2 MS 95 239
MS 52 41 2388 34:25 Tom Inchley Leighton Buzzard Div 1 MS 144 238
MS 53 42 1373 34:26 Michael Pearce Headington RR Div 1 MS 143 237
MS 54 43 1375 34:30 Richard Ashby Headington RR Div 1 MS 142 236
MS 55 44 1320 34:31 Steve Copley Oxford City Div 1 MS 141 235
MS 56 45 827 34:32 Mark Cursons Harrow Div 1 M50 140 234
MS 57 46 1022 34:33 Daniel Morgan Windsor, S, E&H Div 1 MS 139 233
MS 58 47 1025 34:34 Joe Spicer Windsor, S, E&H Div 1 M20 138 232
MS 59 48 1165 34:38 Rob Taylor Vale of Aylesbury Div 1 M40 137 231
MS 60 12 2051 34:39 Frank Fulcher Handy Cross RC Div 2 M40 94 230
MS 61 49 1228 34:42 Richard Coles Gade Valley Harriers Div 1 M40 136 229
MS 62 50 1319 34:46 Ryan Meredith Oxford City Div 1 MS 135 228
MS 63 51 19 34:47 Steve Herring Marshall Milton Keynes Div 1 M40 134 227
MS 64 13 1487 34:49 David Clarke Wycombe Phoenix Div 2 M20 93 226
MS 65 52 342 34:59 Stuart Still Bedford & County Div 1 M40 133 225
MS 66 53 1134 35:01 Sean Wilson Vale of Aylesbury Div 1 MS 132 224
MS 67 54 20 35:03 Jeremy Boxberger Marshall Milton Keynes Div 1 MS 131 223
MS 68 55 921 35:06 Louis Hazel Luton Div 1 M20 130 222
MS 69 56 804 35:20 Peter Mackrell Leighton Buzzard Div 1 MS 129 221
MS 70 57 1156 35:22 James Davis Vale of Aylesbury Div 1 M20 128 220
MS 71 14 1486 35:40 Peter Finn Wycombe Phoenix Div 2 MS 92 219
MS 72 58 1224 35:42 Matt Watt Gade Valley Harriers Div 1 MS 127 218
MS 73 59 807 35:48 Adam Haylock Leighton Buzzard Div 1 MS 126 217
MS 74 15 1904 35:51 Owen Byrne Bearbrook Div 2 M50 91 216
MS 75 60 1266 35:54 Ross Langley Tring Running Club Div 1 MS 125 215
MS 76 61 323 35:55 Toby Smith Chiltern Harriers Div 1 M20 124 214
MS 77 62 21 35:55 Jeremy Vick Marshall Milton Keynes Div 1 MS 123 213
MS 78 63 1323 36:02 Dan Anderton Oxford City Div 1 MS 122 212
MS 79 64 811 36:03 Tim Inchley Leighton Buzzard Div 1 M40 121 211
MS 80 16 2441 36:04 Adrian Maidment Redway Runners Div 2 M40 90 210
MS 81 17 1898 36:09 Jesus Gonzalez Bearbrook Div 2 MS 89 209
MS 82 65 2347 36:09 Jonathan Hill Harrow Div 1 M20 120 208
MS 83 66 844 36:10 Noor Mohamoud Harrow Div 1 M20 119 207
MS 84 67 1213 36:12 Edward Price Gade Valley Harriers Div 1 M40 118 206
MS 85 18 2161 36:12 Paul Williamson Leighton Buzzard Tri Div 2 M40 88 205
MS 86 68 1139 36:13 Andrew Rolt Vale of Aylesbury Div 1 M40 117 204
MS 87 69 1376 36:21 Dave Gavaghan Headington RR Div 1 M40 116 203
MS 88 70 2334 36:24 Nigel Bunn Tring Running Club Div 1 M50 115 202
MS 89 71 643 36:25 Steve Lincoln Silson Joggers Div 1 M40 114 201
MS 90 19 2146 36:26 Nathan Jones Higham Harriers AC Div 2 MS 87 200
MS 91 72 1157 36:27 Mark Richards Vale of Aylesbury Div 1 M40 113 199
MS 92 73 816 36:30 Charlie Mead Leighton Buzzard Div 1 M20 112 198
MS 93 20 2052 36:31 Steve Roberts Handy Cross RC Div 2 M50 86 197
MS 94 74 44 36:40 Archie Rippin Marshall Milton Keynes Div 1 M20 111 196
MS 95 75 318 36:41 Derek Brown Chiltern Harriers Div 1 M50 110 195
MS 96 76 1214 36:44 Guy Woollett Gade Valley Harriers Div 1 M40 109 194
MS 97 77 806 36:46 Sam Dear Leighton Buzzard Div 1 MS 108 193
MS 98 21 1896 36:52 Pearce Phillips Bearbrook Div 2 M40 85 192
MS 99 78 809 36:57 James Bell Leighton Buzzard Div 1 M40 107 191
MS 100 79 36 36:58 Antonio Franco Marshall Milton Keynes Div 1 MS 106 190
MS 101 80 1362 37:00 Richard Skilbeck Headington RR Div 1 M40 105 189
MS 102 81 490 37:04 Graham Foster St Albans Striders Div 1 M50 104 188
MS 103 82 829 37:09 Nick Andrews Harrow Div 1 M40 103 187
MS 104 83 652 37:11 Jim Darcy Silson Joggers Div 1 M50 102 186
MS 105 84 1308 37:12 Steve Long Tring Running Club Div 1 M50 101 185
MS 106 22 1552 37:12 Matt Hamilton Dacorum & Tring Div 2 MS 84 184
MS 107 85 482 37:13 Edward Anders St Albans Striders Div 1 M20 100 183
MS 108 86 832 37:19 Peter Norris Harrow Div 1 MS 99 182
MS 109 87 1311 37:20 Rob Webster Oxford City Div 1 M50 98 181
MS 110 23 1843 37:26 Simon Read Redway Runners Div 2 M40 83 180
MS 111 24 2067 37:29 Brendon Gilbert Handy Cross RC Div 2 MS 82 179
MS 112 25 2105 37:30 Neil Hutchison Queens Park Harriers Div 2 MS 81 178
MS 113 88 518 37:30 John Ockenden St Albans Striders Div 1 MS 97 177
MS 114 89 314 37:33 Neil Brown Chiltern Harriers Div 1 MS 96 176
MS 115 90 483 37:42 Colin Braybrook St Albans Striders Div 1 M50 95 175
MS 27 37:50 Ian Wood (N/S) Marshall Milton Keynes Guest MS G
MS 116 91 305 37:52 Jon Taylor Chiltern Harriers Div 1 MS 94 174
MS 117 92 1350 37:53 Richard Grant Oxford City Div 1 M60 93 173
MS 118 93 1365 37:56 Roger Thetford Headington RR Div 1 M50 92 172
MS 119 94 1236 37:59 Thomas North Gade Valley Harriers Div 1 M40 91 171
MS 120 26 2122 38:01 Gareth Bowden Brackley & District Div 2 M40 80 170
MS 121 95 1351 38:03 Stewart Thorp Oxford City Div 1 M60 90 169
MS 122 96 2451 38:05 Mark Dowson Marshall Milton Keynes Div 1 M40 89 168
MS 123 27 1489 38:09 Will Langley Wycombe Phoenix Div 2 MS 79 167
MS 124 97 1273 38:18 Keith Preedy Tring Running Club Div 1 M50 88 166
MS 125 28 1995 38:20 Charlie Pughe Thame Runners Div 2 MS 78 165
MS 126 29 2106 38:21 Nicholas Stallman Queens Park Harriers Div 2 MS 77 164
MS 127 30 2291 38:24 John Donaldson Wellingborough Div 2 M50 76 163
MS 128 98 1230 38:26 Scott Dixon Gade Valley Harriers Div 1 M40 87 162
MS 129 99 924 38:35 Dan Winfield Luton Div 1 M40 86 161
MS 130 100 808 38:37 Warren Rose Leighton Buzzard Div 1 M40 85 160
MS 131 101 800 38:41 Tom May Leighton Buzzard Div 1 M40 84 159
MS 132 102 325 38:47 Nick Marsh Chiltern Harriers Div 1 MS 83 158
MS 133 103 2338 38:49 Chris Egan Tring Running Club Div 1 M50 82 157
MS 134 104 1202 38:52 Andrew Wells Gade Valley Harriers Div 1 MS 81 156
MS 135 105 1368 38:53 Steve Ireland Headington RR Div 1 M40 80 155
MS 136 106 1158 38:58 David Maisey Vale of Aylesbury Div 1 M40 79 154
MS 137 107 1379 39:00 Kenny Lonies Headington RR Div 1 M40 78 153
MS 138 108 815 39:02 Nick Clay Leighton Buzzard Div 1 M50 77 152
MS 139 109 1378 39:03 Jim Thorn Headington RR Div 1 M40 76 151
MS 140 110 1127 39:05 Steve Hutson Vale of Aylesbury Div 1 MS 75 150
MS 141 111 2400 39:07 Dan Brumby Marshall Milton Keynes Div 1 M40 74 149
MS 142 31 2405 39:12 Simon Walker Dacorum & Tring Div 2 MS 75 148
MS 2453 39:14 Andrew Gleeson Guest M40 G
MS 143 112 1377 39:14 Luke McNeill Headington RR Div 1 M40 73 147
MS 144 113 833 39:16 Jason Kabel Harrow Div 1 M40 72 146
MS 145 32 1626 39:16 Jeff Seddon Bracknell Div 2 M40 74 145
MS 146 33 1799 39:18 Simon Lerigo Maidenhead Div 2 MS 73 144
MS 147 114 1111 39:24 Henrik Hartman Vale of Aylesbury Div 1 M40 71 143
MS 148 34 1767 39:35 Justin Coombs Maidenhead Div 2 MS 72 142
MS 149 115 1129 39:38 Joe Edwardes-Evans Vale of Aylesbury Div 1 MS 70 141
MS 150 116 796 39:41 Stuart Read Leighton Buzzard Div 1 MS 69 140
MS 151 117 657 39:41 Ali Ferrie Silson Joggers Div 1 M20 68 139
MS 152 118 527 39:44 Marcus Hooper St Albans Striders Div 1 M40 67 138
MS 153 119 651 39:46 Alex Douglas Silson Joggers Div 1 MS 66 137
MS 154 120 1150 39:48 Henry Edwardes-Evans Vale of Aylesbury Div 1 M50 65 136
MS 155 121 499 39:51 Michael Martin St Albans Striders Div 1 M40 64 135
MS 156 35 1902 39:51 Richard Barcock Bearbrook Div 2 M40 71 134
MS 157 122 1260 39:54 Phil Robbins Gade Valley Harriers Div 1 MS 63 133
MS 158 36 1961 39:59 Barrie Day Purple Patch Runners Div 2 M40 70 132
MS 159 123 1204 40:03 Andy Norton Gade Valley Harriers Div 1 M40 62 131
MS 160 37 2041 40:03 Simon Pritchard Banbury Harriers Div 2 M40 69 130
MS 161 124 641 40:06 Simon Woodward Silson Joggers Div 1 M40 61 129
MS 162 38 1575 40:07 Richard Brawn Dacorum & Tring Div 2 MS 68 128
MS 163 39 1762 40:09 Anthony Hall Maidenhead Div 2 MS 67 127
MS 164 125 826 40:11 Keith Foley Harrow Div 1 M40 60 126
MS 165 40 1885 40:12 Ian Higginson Bearbrook Div 2 M40 66 125
MS 166 41 1897 40:15 James Powell Bearbrook Div 2 MS 65 124
MS 167 126 656 40:18 Stewart Shears Silson Joggers Div 1 M40 59 123
MS 168 42 2429 40:18 Andrew Collins Redway Runners Div 2 M40 64 122
MS 169 43 1711 40:29 Johnathan Nicholls Stevenage & N Herts Div 2 MS 63 121
MS 170 44 1903 40:31 Neil Morris Bearbrook Div 2 M50 62 120
MS 171 127 2324 40:33 Ian Gower Tring Running Club Div 1 M40 58 119
MS 172 45 1482 40:34 Mike Taylor Wycombe Phoenix Div 2 M40 61 118
MS 173 46 1645 40:35 Paul Edwards Watford Harriers Div 2 M50 60 117
MS 174 47 1573 40:36 Chris Kitchener Dacorum & Tring Div 2 M40 59 116
MS 175 48 1666 40:38 Zac McDonough Watford Harriers Div 2 MS 58 115
MS 176 128 2328 40:39 Matt Kingston Tring Running Club Div 1 MS 57 114
MS 177 129 42 40:40 Martin Brent Marshall Milton Keynes Div 1 M50 56 113
MS 178 130 492 40:42 Martin Halling St Albans Striders Div 1 M50 55 112
MS 179 131 40 40:45 Robby Taylor Marshall Milton Keynes Div 1 MS 54 111
MS 180 132 646 40:55 Michael Spencer Silson Joggers Div 1 M50 53 110
MS 181 133 1324 40:58 Howard Waller Oxford City Div 1 M50 52 109
MS 182 49 1566 40:59 Andrew Trevillion Dacorum & Tring Div 2 MS 57 108
MS 183 50 1965 41:11 Neil Glenister Purple Patch Runners Div 2 MS 56 107
MS 184 51 1761 41:19 Jon Oliver Maidenhead Div 2 MS 55 106
MS 185 134 1363 41:19 Lawrie Hurman Headington RR Div 1 M60 51 105
MS 186 52 2124 41:20 Chris Marsh Brackley & District Div 2 MS 54 104
MS 187 53 2211 41:21 Steve Dicks Olney Runners Div 2 M40 53 103
MS 188 135 2323 41:24 Jon Salmon Tring Running Club Div 1 M50 50 102
MS 189 54 1563 41:27 Richard Slack Dacorum & Tring Div 2 M40 52 101
MS 190 55 2168 41:28 Chris Leech Leighton Buzzard Tri Div 2 M50 51 100
MS 191 136 1321 41:35 Asghar Ali Oxford City Div 1 M50 49 99
MS 192 137 818 41:36 David Killick Leighton Buzzard Div 1 M40 48 98
MS 193 138 821 41:38 Lemuel Dickie-Johnson Harrow Div 1 MS 47 97
MS 194 56 2055 41:40 Paul Dineen Handy Cross RC Div 2 M40 50 96
MS 195 57 1577 41:41 Timothy Churchill Dacorum & Tring Div 2 MS 49 95
MS 196 139 1264 41:42 Rick Ansell Tring Running Club Div 1 M50 46 94
MS 197 58 1421 41:43 Simon North Wycombe Phoenix Div 2 M50 48 93
MS 198 140 1125 41:45 Alan Roberts Vale of Aylesbury Div 1 M50 45 92
MS 199 59 1642 41:47 Ciaran Weldon Watford Harriers Div 2 M40 47 91
MS 200 60 1993 41:53 Mark Emmett Thame Runners Div 2 M50 46 90
MS 201 61 1812 41:54 Alan Humphries Redway Runners Div 2 M40 45 89
MS 202 141 803 41:54 Gareth Bird Leighton Buzzard Div 1 M40 44 88
MS 203 142 1300 41:59 John O'Keeffe Tring Running Club Div 1 MS 43 87
MS 204 62 1834 42:02 Gareth Snelson Redway Runners Div 2 M40 44 86
MS 205 143 505 42:04 Ben Scott St Albans Striders Div 1 MS 42 85
MS 206 63 2151 42:07 Runner 2151 Higham Harriers AC Div 2 MS 43 84
MS 207 144 2390 42:09 Joe Hurley Leighton Buzzard Div 1 M50 41 83
MS 208 64 2112 42:11 Paul Scullion Queens Park Harriers Div 2 MS 42 82
MS 209 145 320 42:20 David Breingan Chiltern Harriers Div 1 M40 40 81
MS 210 146 48 42:21 Paul Mason Marshall Milton Keynes Div 1 M60 39 80
MS 211 147 1352 42:23 John Exley Oxford City Div 1 M60 38 79
MS 212 148 23 42:29 Jack Comerford Marshall Milton Keynes Div 1 MS 37 78
MS 213 149 664 42:39 Jeff Haynes Silson Joggers Div 1 M60 36 77
MS 214 65 2035 42:40 Phil Coy Banbury Harriers Div 2 M60 41 76
MS 215 150 659 42:42 Adrian Jelley Silson Joggers Div 1 M40 35 75
MS 216 151 1354 42:46 Roy Treadwell Oxford City Div 1 M60 34 74
MS 217 66 2104 42:51 Richard Davies Queens Park Harriers Div 2 M40 40 73
MS 218 67 1722 42:54 Paul Pickard Stevenage & N Herts Div 2 M40 39 72
MS 219 152 660 42:56 Richard Popiel Silson Joggers Div 1 M50 33 71
MS 220 153 1225 42:59 Michael Birch Gade Valley Harriers Div 1 MS 32 70
MS 221 154 2332 43:00 Trevor Lark Tring Running Club Div 1 M50 31 69
MS 222 155 31 43:17 Kelvin Smith Marshall Milton Keynes Div 1 M60 30 68
MS 223 156 1364 43:34 Neville Baker Headington RR Div 1 M60 29 67
MS 224 68 1708 43:40 Trevor Mason Stevenage & N Herts Div 2 M50 38 66
MS 225 157 1263 43:46 John Manning Tring Running Club Div 1 M60 28 65
MS 226 158 820 43:57 Chris Dimmock Leighton Buzzard Div 1 M40 27 64
MS 227 159 2387 44:01 Colin Postawa Leighton Buzzard Div 1 MS 26 63
MS 228 69 2125 44:10 Ian Marriott Brackley & District Div 2 M50 37 62
MS 229 160 2331 44:15 Paul Cowan Tring Running Club Div 1 M50 25 61
MS 230 70 1901 44:16 Michael Fryer Bearbrook Div 2 MS 36 60
MS 231 71 1481 44:21 David Randall Wycombe Phoenix Div 2 M50 35 59
MS 232 161 655 44:30 Bob Kellam Silson Joggers Div 1 MS 24 58
MS 233 162 528 44:33 Patrick Smears St Albans Striders Div 1 MS 23 57
MS 234 72 2058 44:34 Mike Hollis Handy Cross RC Div 2 M60 34 56
MS 235 163 648 44:37 Matt Spenceley Silson Joggers Div 1 MS 22 55
MS 236 73 2126 44:49 Alex Bailey Brackley & District Div 2 MS 33 54
MS 237 74 2063 44:53 Keith Round Handy Cross RC Div 2 M50 32 53
MS 238 164 488 44:56 Paul Durbin St Albans Striders Div 1 M50 21 52
MS 239 75 2177 44:57 Runner 2177 Leighton Buzzard Tri Div 2 MS 31 51
MS 240 165 1209 44:59 Dave Wise Gade Valley Harriers Div 1 M40 20 50
MS 241 76 1814 45:02 David Cooper Redway Runners Div 2 MS 30 49
MS 242 77 2351 45:11 Garry Biddle Ampthill & Flitwick Flyers Div 2 M50 29 48
MS 243 78 2150 45:16 David Johnson Higham Harriers AC Div 2 MS 28 47
MS 244 166 1298 45:24 Kingsley Basson Tring Running Club Div 1 M40 19 46
MS 245 167 46 45:32 Douglas Yabsley Marshall Milton Keynes Div 1 M40 18 45
MS 246 168 1371 45:32 Philip Lister Headington RR Div 1 M60 17 44
MS 247 169 842 45:37 Tom Morris Harrow Div 1 M50 16 43
MS 248 79 1841 45:38 Derek Slann Redway Runners Div 2 M60 27 42
MS 249 170 34 45:46 Mark Childs Marshall Milton Keynes Div 1 M50 15 41
MS 250 80 1954 45:55 Runner 1954 Cookham RC Div 2 MS 26 40
MS 251 171 986 45:57 Richard Harvey Luton Div 1 M60 14 39
MS 252 172 328 45:58 Tim Dawson Chiltern Harriers Div 1 M40 13 38
MS 253 81 1545 46:01 Tony Reeve Dacorum & Tring Div 2 M50 25 37
MS 254 173 934 46:05 Tim Mitchell Luton Div 1 M40 12 36
MS 255 82 1800 46:20 Adam Mileham Maidenhead Div 2 MS 24 35
MS 256 174 496 46:22 Michael Jack St Albans Striders Div 1 M50 11 34
MS 257 83 1792 46:24 Tim Williams Maidenhead Div 2 M40 23 33
MS 258 84 1546 46:25 Phillip Pugh Dacorum & Tring Div 2 M50 22 32
MS 259 85 1558 46:45 Kenneth Perry Dacorum & Tring Div 2 M60 21 31
MS 260 86 1839 46:47 Glenn Dickinson Redway Runners Div 2 M50 20 30
MS 261 87 2165 46:50 Kevin Moore Leighton Buzzard Tri Div 2 M50 19 29
MS 262 175 1270 46:57 Brian Leyton Tring Running Club Div 1 M60 10 28
MS 263 88 2123 47:22 Michael Bishop Brackley & District Div 2 MS 18 27
MS 264 89 1680 48:12 Graham Mayoh Watford Harriers Div 2 M50 17 26
MS 265 176 1269 48:37 Andy Collings Tring Running Club Div 1 M40 9 25
MS 266 90 2036 49:09 Neil Forbes Banbury Harriers Div 2 M60 16 24
MS 267 91 1565 49:17 Richard Stevens Dacorum & Tring Div 2 M40 15 23
MS 268 92 1763 49:39 Pawel Czarnomski Maidenhead Div 2 M40 14 22
MS 2108 49:53 Victor Tsui (N/S) Queens Park Harriers Guest MS G
MS 269 177 485 50:00 John Brodie St Albans Striders Div 1 M40 8 21
MS 270 93 1992 50:15 Ben Bennett Thame Runners Div 2 M50 13 20
MS 271 178 1349 50:50 Rob Wood Oxford City Div 1 M60 7 19
MS 272 94 2148 50:50 Mark Boyce Higham Harriers AC Div 2 MS 12 18
MS 273 179 311 50:55 Trevor Brawn Chiltern Harriers Div 1 M60 6 17
MS 274 95 1734 51:07 Tony Carolan Stevenage & N Herts Div 2 M50 11 16
MS 275 96 1564 51:27 John Slack Dacorum & Tring Div 2 M60 10 15
MS 276 180 1374 52:04 Graham Norris Headington RR Div 1 M60 5 14
MS 277 97 2046 52:43 Andrew Bartlett Banbury Harriers Div 2 M60 9 13
MS 278 181 1203 53:00 Andy Newing Gade Valley Harriers Div 1 M40 4 12
MS 279 182 929 53:31 Paul Brooks Luton Div 1 M50 3 11
MS 280 98 1758 53:35 Steve Feely Stevenage & N Herts Div 2 M40 8 10
MS 281 99 2445 54:47 Steve Morris Redway Runners Div 2 M40 7 9
MS 282 100 2113 55:15 Alban Millas Queens Park Harriers Div 2 M40 6 8
MS 283 101 2406 56:28 John Cooper Dacorum & Tring Div 2 M60 5 7
MS 284 102 2428 56:32 Ian Stevens Redway Runners Div 2 M60 4 6
MS 285 103 1562 56:37 Malcolm Sargeant Dacorum & Tring Div 2 M60 3 5
MS 286 183 1353 63:09 Duncan Jenkerson Oxford City Div 1 M60 2 4
MS 287 104 2114 64:04 William O'Connor Queens Park Harriers Div 2 M60 2 3
MS 288 105 1957 65:33 Gerald Cooper Cookham RC Div 2 M50 1 2
MS 289 184 1317 72:24 Paul Grimsdale Oxford City Div 1 M60 1 1
Mob Div Under 17 Men Div Mob
M17 1 1 1472 21:11 Seb Garry Wycombe Phoenix Div 2 13 40
M17 2 1 269 21:23 Will Perkin Chiltern Harriers Div 1 27 39
M17 3 2 77 21:32 Alfred Yabsley Marshall Milton Keynes Div 1 26 38
M17 4 3 1070 21:46 Niall Unger Windsor, S, E&H Div 1 25 37
M17 5 4 388 21:57 Tom Angell Bedford & County Div 1 24 36
M17 6 5 2393 22:05 Conrad Webber Marshall Milton Keynes Div 1 23 35
M17 7 6 385 22:12 Sam Barton Bedford & County Div 1 22 34
M17 8 7 1159 22:24 Harri Kane Vale of Aylesbury Div 1 21 33
M17 9 8 104 22:38 Ewan Forsythe Marshall Milton Keynes Div 1 20 32
M17 10 9 270 22:39 Richard Slade Chiltern Harriers Div 1 19 31
M17 11 10 392 22:45 Dom Menzies Bedford & County Div 1 18 30
M17 12 11 271 22:52 Samuel Howell Chiltern Harriers Div 1 17 29
M17 13 12 1064 23:01 Jack Goddard Windsor, S, E&H Div 1 16 28
M17 14 13 272 23:03 William Brown Chiltern Harriers Div 1 15 27
M17 15 2 1478 23:03 Cameron Almand Wycombe Phoenix Div 2 12 26
M17 16 14 1020 23:08 Matt Hinde Windsor, S, E&H Div 1 14 25
M17 17 15 274 23:21 David Thomas Chiltern Harriers Div 1 13 24
M17 18 3 1639 23:25 James Daley Bracknell Div 2 11 23
M17 19 4 1719 23:27 Adam Mason Stevenage & N Herts Div 2 10 22
M17 20 16 1065 23:30 Martin Kopernicky Windsor, S, E&H Div 1 12 21
M17 21 17 2395 23:45 James Minter Marshall Milton Keynes Div 1 11 20
M17 22 18 268 24:04 Harry Kettle Chiltern Harriers Div 1 10 19
M17 23 19 276 24:16 Jake Alderson Chiltern Harriers Div 1 9 18
M17 24 5 2407 24:18 Joshua Van Heiningen Dacorum & Tring Div 2 9 17
M17 25 20 115 24:18 Morgan Smith Marshall Milton Keynes Div 1 8 16
M17 26 6 1475 24:33 Daniel Weathers Wycombe Phoenix Div 2 8 15
M17 27 7 1511 24:37 Rhys Rowland Dacorum & Tring Div 2 7 14
M17 28 21 390 24:46 Josh Rogers Bedford & County Div 1 7 13
M17 29 8 1793 24:46 Kai Furnell-Brennan Maidenhead Div 2 6 12
M17 30 22 850 25:02 Tim Fenn Harrow Div 1 6 11
M17 31 23 779 25:04 Sam Nicholas Leighton Buzzard Div 1 5 10
M17 32 24 2392 25:28 Harvey Green Marshall Milton Keynes Div 1 4 9
M17 33 25 937 25:51 Callum Gardner Luton Div 1 3 8
M17 34 26 275 26:09 Sebastian Mills Chiltern Harriers Div 1 2 7
M17 35 9 1476 26:39 Aidan Kingman Wycombe Phoenix Div 2 5 6
M17 36 27 1085 27:08 Andre Catao Windsor, S, E&H Div 1 1 5
M17 37 10 1474 28:59 Sammy Taylor Wycombe Phoenix Div 2 4 4
M17 38 11 1473 30:39 Miles Kingman Wycombe Phoenix Div 2 3 3
M17 39 12 1768 31:06 Jake Humphries Maidenhead Div 2 2 2
M17 40 13 1712 32:39 Harry Major Stevenage & N Herts Div 2 1 1
Mob Div Under 15 Boys Div Mob
M15 1 1 1638 14:14 Aaron Enser Bracknell Div 2 17 62
M15 2 1 1048 14:29 Dominic McDougall Windsor, S, E&H Div 1 45 61
M15 3 2 403 14:32 Aiden Killeen Bedford & County Div 1 44 60
M15 4 3 90 14:42 Jack Meijer Marshall Milton Keynes Div 1 43 59
M15 5 4 869 14:46 Laurance Edwards Harrow Div 1 42 58
M15 6 5 1049 14:54 Oliver McArthur Windsor, S, E&H Div 1 41 57
M15 7 2 1520 15:09 Jamie Ayres Dacorum & Tring Div 2 16 56
M15 8 6 402 15:13 Evan Hosking Bedford & County Div 1 40 55
M15 9 7 102 15:15 Robert Hickman Marshall Milton Keynes Div 1 39 54
M15 10 8 75 15:25 James Dowsett Marshall Milton Keynes Div 1 38 53
M15 11 9 940 15:28 Michael Moroney Luton Div 1 37 52
M15 12 3 1772 15:30 Nathan Brammer Maidenhead Div 2 15 51
M15 13 10 1046 15:32 Matthew Clutterbuck Windsor, S, E&H Div 1 36 50
M15 14 11 396 15:33 Ed Blythman Bedford & County Div 1 35 49
M15 15 12 88 15:34 Finlay Gibbs Marshall Milton Keynes Div 1 34 48
M15 16 13 945 15:41 Ben Warren Luton Div 1 33 47
M15 17 14 106 15:44 Aaron Wooton Marshall Milton Keynes Div 1 32 46
M15 18 15 429 15:51 Reuben Williams Bedford & County Div 1 31 45
M15 19 16 941 15:52 Ben Winfield Luton Div 1 30 44
M15 20 17 423 15:53 Oliver Davies Bedford & County Div 1 29 43
M15 21 4 1679 15:56 Oliver Griffiths Watford Harriers Div 2 14 42
M15 22 18 1050 15:59 Matthew Daines Windsor, S, E&H Div 1 28 41
M15 23 5 1774 15:59 James Dirkin Maidenhead Div 2 13 40
M15 24 6 1405 16:00 Joe Styles Wycombe Phoenix Div 2 12 39
M15 25 7 2211 16:01 Matthew Dicks Olney Runners Div 2 11 38
M15 26 19 874 16:03 Liam Bunn Harrow Div 1 27 37
M15 27 20 120 16:03 Marcus Lovell Marshall Milton Keynes Div 1 26 36
M15 28 21 409 16:03 Andrew Worrall Bedford & County Div 1 25 35
M15 29 22 397 16:11 Harry Brodie Bedford & County Div 1 24 34
M15 30 23 262 16:13 Ben Howell Chiltern Harriers Div 1 23 33
M15 31 24 260 16:16 Oliver Jackson Chiltern Harriers Div 1 22 32
M15 32 25 404 16:17 Richard Laursen Bedford & County Div 1 21 31
M15 33 26 103 16:21 Peter Hickman Marshall Milton Keynes Div 1 20 30
M15 34 8 1735 16:25 Haydn Williams Stevenage & N Herts Div 2 10 29
M15 35 9 1597 16:31 Oliver Hall Bracknell Div 2 9 28
M15 36 10 2275 16:33 Tom Couzens Bicester AC Div 2 8 27
M15 37 11 1406 16:34 Myles Caddell Wycombe Phoenix Div 2 7 26
M15 38 27 996 16:34 Runner 996 Luton Div 1 19 25
M15 39 12 1610 16:35 Harrry Withers Bracknell Div 2 6 24
M15 40 28 94 16:37 Tom Sharp Marshall Milton Keynes Div 1 18 23
M15 41 29 944 16:38 Joshua Mitchell Luton Div 1 17 22
M15 42 30 117 16:39 Charlie Sanders Marshall Milton Keynes Div 1 16 21
M15 43 31 81 16:39 Brian Sayle Marshall Milton Keynes Div 1 15 20
M15 44 32 667 16:45 Alfie Long Silson Joggers Div 1 14 19
M15 45 33 939 16:46 Antonio Khan Luton Div 1 13 18
M15 46 34 264 16:50 Phoenix Everiss Chiltern Harriers Div 1 12 17
M15 47 35 1142 16:54 Ben Lindars Vale of Aylesbury Div 1 11 16
M15 48 13 1404 17:06 Edward Oćneill Wycombe Phoenix Div 2 5 15
M15 49 36 875 17:08 Christopher Morris Harrow Div 1 10 14
M15 50 14 1798 17:08 Matthew Hunt Maidenhead Div 2 4 13
M15 51 37 98 17:09 Charley Madgin Marshall Milton Keynes Div 1 9 12
M15 52 38 80 17:11 Owain Williams Marshall Milton Keynes Div 1 8 11
M15 53 39 93 17:14 Oliver Megeary Marshall Milton Keynes Div 1 7 10
M15 54 40 26 17:20 Tim McElligott Marshall Milton Keynes Div 1 6 9
M15 55 15 1401 17:27 Marcus Waterhouse Wycombe Phoenix Div 2 3 8
M15 56 41 405 17:32 Isaac Lunn Bedford & County Div 1 5 7
M15 57 42 670 17:38 James Spencer Silson Joggers Div 1 4 6
M15 58 43 668 17:45 Seth Rycroft Silson Joggers Div 1 3 5
M15 59 44 395 17:55 Kino Bakhcha Bedford & County Div 1 2 4
M15 60 16 1497 19:16 Luke Burford Dacorum & Tring Div 2 2 3
M15 61 45 666 20:30 Michael Rapson Silson Joggers Div 1 1 2
M15 62 17 2294 21:22 Laurence Ryan Wellingborough Div 2 1 1
Mob Div Under 13 Boys Div Mob
M13 1 1 254 9:46 Thomas Job Chiltern Harriers Div 1 48 72
M13 2 1 1491 9:55 Michael Armstrong Dacorum & Tring Div 2 24 71
M13 3 2 1038 9:59 Ross Van Heerde Windsor, S, E&H Div 1 47 70
M13 4 2 1496 10:11 Freddie Truman-Williams Dacorum & Tring Div 2 23 69
M13 5 3 1039 10:13 Sam Hodgson Windsor, S, E&H Div 1 46 68
M13 2411 10:15 Noah Fletcher (N/S) Windsor, S, E&H Guest
M13 6 4 150 10:16 Jack Sharp Marshall Milton Keynes Div 1 45 67
M13 7 5 249 10:18 Nathan Hackley Chiltern Harriers Div 1 44 66
M13 8 3 1410 10:23 Harvey Bell Wycombe Phoenix Div 2 22 65
M13 9 6 545 10:25 Jack Dickinson St Albans Striders Div 1 43 64
M13 10 7 410 10:26 Alex Alston Bedford & County Div 1 42 63
M13 11 8 414 10:27 Joseph Lawson Bedford & County Div 1 41 62
M13 12 9 250 10:28 Zach Rahaman Chiltern Harriers Div 1 40 61
M13 13 4 1599 10:31 Cameron Enser Bracknell Div 2 21 60
M13 14 10 145 10:32 Alex Brent Marshall Milton Keynes Div 1 39 59
M13 15 5 1917 10:32 Elliott Lowe Cookham RC Div 2 20 58
M13 16 11 774 10:34 Dominic Grimshaw Leighton Buzzard Div 1 38 57
M13 17 12 1179 10:36 Ted McQuade Vale of Aylesbury Div 1 37 56
M13 18 13 252 10:36 Matthew Clifford Chiltern Harriers Div 1 36 55
M13 232 10:41 Louis Hunt (N/S) Chiltern Harriers Guest
M13 19 6 1409 10:42 Aaron Phillips Wycombe Phoenix Div 2 19 54
M13 20 14 1078 10:46 William Perry-Adlam Windsor, S, E&H Div 1 35 53
M13 21 7 1915 10:46 Iwan Hughes Cookham RC Div 2 18 52
M13 22 15 161 10:46 Aidan Murphy Marshall Milton Keynes Div 1 34 51
M13 23 8 1916 10:48 Ben Taylor Cookham RC Div 2 17 50
M13 24 16 897 10:50 Sean Cooper Harrow Div 1 33 49
M13 25 17 148 10:51 Ben Green Marshall Milton Keynes Div 1 32 48
M13 26 9 1492 10:52 James Bailey Dacorum & Tring Div 2 16 47
M13 27 18 155 10:52 Kiylen Nurse Marshall Milton Keynes Div 1 31 46
M13 28 19 946 10:55 Daniel Bentham Luton Div 1 30 45
M13 29 20 544 11:03 Morgan Hume St Albans Striders Div 1 29 44
M13 30 21 412 11:05 Max Hanford Bedford & County Div 1 28 43
M13 31 10 1494 11:10 Samuel Burnell Dacorum & Tring Div 2 15 42
M13 32 11 1408 11:10 Jacob Sanderson Wycombe Phoenix Div 2 14 41
M13 33 22 775 11:12 Owen Lindars Leighton Buzzard Div 1 27 40
M13 34 23 149 11:15 Leo Freeland Marshall Milton Keynes Div 1 26 39
M13 35 12 1518 11:16 Thomas Ashton Dacorum & Tring Div 2 13 38
M13 36 24 1010 11:16 William Goddard Windsor, S, E&H Div 1 25 37
M13 37 25 549 11:18 Robert Quigley St Albans Striders Div 1 24 36
M13 38 26 1191 11:20 William Ratcliffe Vale of Aylesbury Div 1 23 35
M13 39 27 896 11:23 Chris Hudson Harrow Div 1 22 34
M13 40 28 546 11:26 Jake Leech St Albans Striders Div 1 21 33
M13 41 29 140 11:27 Freddy Finn Marshall Milton Keynes Div 1 20 32
M13 42 13 1578 11:27 Seth Russell Dacorum & Tring Div 2 12 31
M13 43 30 160 11:29 Alfie Patrick Marshall Milton Keynes Div 1 19 30
M13 44 14 1604 11:30 Ethan Halliday Bracknell Div 2 11 29
M13 45 31 1190 11:35 Nathan Jones Vale of Aylesbury Div 1 18 28
M13 46 32 253 11:36 Harry Tack Chiltern Harriers Div 1 17 27
M13 47 33 245 11:39 Robert Orr Chiltern Harriers Div 1 16 26
M13 48 15 1709 11:45 Ollie Crake Stevenage & N Herts Div 2 10 25
M13 49 34 257 11:47 Joe Day Chiltern Harriers Div 1 15 24
M13 50 35 770 11:47 Harry Bell Leighton Buzzard Div 1 14 23
M13 51 16 2082 12:01 Elliot Swinburne Biggleswade Div 2 9 22
M13 52 36 677 12:02 Joe Black Silson Joggers Div 1 13 21
M13 53 37 682 12:03 Jake Morris Silson Joggers Div 1 12 20
M13 54 38 947 12:08 Theo Winfield Luton Div 1 11 19
M13 55 39 769 12:12 Ewan Bell Leighton Buzzard Div 1 10 18
M13 56 40 258 12:14 Finn O'Brien Chiltern Harriers Div 1 9 17
M13 57 17 2308 12:22 Max Wynne Wellingborough Div 2 8 16
M13 58 18 2295 12:29 Joseph Lok Wellingborough Div 2 7 15
M13 59 41 1177 12:35 Patrick Scarhill Vale of Aylesbury Div 1 8 14
M13 60 42 2413 12:40 Runner 2413 Windsor, S, E&H Div 1 7 13
M13 61 19 1418 12:51 Jordyn Rose Wycombe Phoenix Div 2 6 12
M13 62 43 255 12:59 Gabriel Baker Chiltern Harriers Div 1 6 11
M13 63 20 2171 13:00 Ben Williamson Leighton Buzzard Tri Div 2 5 10
M13 64 44 679 13:05 Hayden Jelley Silson Joggers Div 1 5 9
M13 65 45 777 13:16 Max Rose Leighton Buzzard Div 1 4 8
M13 66 21 1776 13:17 Adam Czarnomski Maidenhead Div 2 4 7
M13 67 22 2309 13:21 Japser Ryan Wellingborough Div 2 3 6
M13 68 46 771 13:27 Joseph Bidlake-Hull Leighton Buzzard Div 1 3 5
M13 69 23 1775 13:34 Harry Shrimpton Maidenhead Div 2 2 4
M13 70 47 144 14:02 Zak Freeland Marshall Milton Keynes Div 1 2 3
M13 71 24 1413 14:11 Roux Kerr Wycombe Phoenix Div 2 1 2
M13 72 48 678 14:25 Quinlan Lincoln Silson Joggers Div 1 1 1
Mob Under 11 Boys Mob M11 Team After 3 matches
M11 1 234 6:34 Matthew Aldred Chiltern Harriers All 62 1 Chiltern Harriers 169 1 Bedford & County 572
M11 2 235 6:35 Cormac Nisbet Chiltern Harriers All 61 2 Bedford & County 166 2 Chiltern Harriers 568
M11 3 1429 6:36 Nicholas Cay Wycombe Phoenix All 60 3 Wycombe Phoenix 164 3 Wycombe Phoenix 539
M11 4 1357 6:36 Henry Channon Oxford City All 59 4 Harrow 126 4 Harrow 415
M11 5 418 6:40 Chris Brodie Bedford & County All 58 5 Bracknell 100 5 Cookham RC 399
M11 6 1002 6:45 Rocco Hudson Windsor, S, E&H All 57 6 Luton 97 6 Luton 391
M11 7 436 6:46 Zena Paco Bedford & County All 56 7 St Albans Striders 93 7 Bracknell 355
M11 8 1598 6:47 Ted Enser Bracknell All 55 8 Cookham RC 88 8 Vale of Aylesbury 333
M11 9 1422 6:51 Rollo Parry Wycombe Phoenix All 54 9 Marshall Milton Keynes 86 9 Marshall Milton Keynes 331
M11 10 916 6:53 Tom Woodward Harrow All 53 10 Vale of Aylesbury 76 10 Leighton Buzzard 325
M11 11 424 6:57 Udoka Fintelmann Bedford & County All 52 11 Oxford City 59 11 St Albans Striders 291
M11 12 159 7:00 Sebastian Henry Marshall Milton Keynes All 51 12 Windsor, S, E&H 57 12 Silson Joggers 231
M11 13 1419 7:03 Freddie Higgins Wycombe Phoenix All 50 13 Leighton Buzzard 56 13 Oxford City 197
M11 14 1912 7:05 Joshua Dilley Cookham RC All 49 14 Silson Joggers 44 14 Windsor, S, E&H 190
M11 15 908 7:06 Alex Bickerstaff Harrow All 48 15 Watford Harriers 41 15 Wellingborough 149
M11 16 948 7:07 Max Winfield Luton All 47 16 Wellingborough 36 16 Stevenage & N Herts 131
M11 17 244 7:08 William Mayhew Chiltern Harriers All 46 17 Dacorum & Tring 22 17 Banbury Harriers 119
M11 18 1617 7:10 Oliver Rice Bracknell All 45 18 Maidenhead 13 18 Watford Harriers 104
M11 19 240 7:15 Harry Vintner Chiltern Harriers All 44 19 Stevenage & N Herts 5 19 Dacorum & Tring 49
M11 20 237 7:18 Bailey Cameron Chiltern Harriers All 43 20 Bicester AC 45
M11 21 428 7:20 Tom Deardon Bedford & County All 42 21 Biggleswade AC 42
M11 22 1699 7:21 Tom Hobbs Watford Harriers All 41 22 Maidenhead 31
M11 23 239 7:23 Raphael Baker Chiltern Harriers All 40 23 Tring 13
M11 24 551 7:23 Alexander McDonald St Albans Striders All 39
M11 25 949 7:26 Logan Gardner Luton All 38
M11 26 760 7:27 Thomas Hirst-Mitchell Leighton Buzzard All 37
M11 27 1194 7:28 Freddie Kane Vale of Aylesbury All 36
M11 28 147 7:28 Kian Nicholson Marshall Milton Keynes All 35
M11 29 238 7:29 Jamie Powell Chiltern Harriers All 34
M11 30 417 7:30 Ben Knights Bedford & County All 33
M11 31 1913 7:32 Henry Johnston Cookham RC All 32
M11 32 1423 7:33 Finn Kerr Wycombe Phoenix All 31
M11 33 1433 7:33 Thomas Young Wycombe Phoenix All 30
M11 34 2298 7:34 Harvey Willmott Wellingborough All 29
M11 35 595 7:35 Tom Rayden St Albans Striders All 28
M11 36 241 7:36 Thomas Askey Chiltern Harriers All 27
M11 37 588 7:40 Alex Kaempf St Albans Striders All 26
M11 38 910 7:43 Nathan Kabel Harrow All 25
M11 39 909 7:49 Lucas Mansell Harrow All 24
M11 40 242 7:50 Sammy Bennetts Chiltern Harriers All 23
M11 41 1514 7:52 Sam Day Dacorum & Tring All 22
M11 42 1195 7:57 Timothy Fryer Vale of Aylesbury All 21
M11 43 687 8:02 Jake Storer Silson Joggers All 20
M11 44 1183 8:04 Ethan Perry Vale of Aylesbury All 19
M11 45 1424 8:09 Pip Kerr Wycombe Phoenix All 18
M11 46 1420 8:15 Frank Buron Wycombe Phoenix All 17
M11 47 1193 8:20 Woody Day Vale of Aylesbury All 16
M11 48 426 8:20 Louis Gregory Bedford & County All 15
M11 49 688 8:25 Sam Shears Silson Joggers All 14
M11 50 1794 8:29 George Sammes Maidenhead All 13
M11 51 990 8:32 Dylan Winfield Luton All 12
M11 52 765 8:36 Sid Mead Leighton Buzzard All 11
M11 53 689 8:40 Harry Webster Silson Joggers All 10
M11 54 992 8:45 Eddie Roberts Luton All 9
M11 55 793 8:47 Evan Hirst-Mitchell Leighton Buzzard All 8
M11 56 1934 8:55 Cameron Lowe Cookham RC All 7
M11 57 2319 9:05 Fletcher Wynne Wellingborough All 6
M11 58 1749 9:07 James Murray Stevenage & N Herts All 5
M11 59 684 9:17 Ewan Rigby Silson Joggers All 4
M11 60 731 9:17 Ondra Simacek Silson Joggers All 3
M11 61 1147 9:44 James Redding Vale of Aylesbury All 2
M11 62 2297 10:11 Logan Williams Wellingborough All 1
Mob Div Senior Women Div Mob
FS 1 1 997 23:05 Rosie Keane Luton Div 1 FS 85 152
FS 2 2 381 23:27 Rachel Humphreys Bedford & County Div 1 FS 84 151
FS 3 3 1084 23:48 Charlotte Firth Windsor, S, E&H Div 1 FS 83 150
FS 4 4 375 24:14 Jo Wilkinson Bedford & County Div 1 F35 82 149
FS 5 5 368 24:31 Alice Burgin Bedford & County Div 1 FS 81 148
FS 6 6 1332 24:35 Martha Lloyd Oxford City Div 1 FS 80 147
FS 7 7 630 24:39 Wendy Webster St Albans Striders Div 1 F35 79 146
FS 8 8 52 24:45 Nadine Lewycky Marshall Milton Keynes Div 1 FS 78 145
FS 9 9 1337 25:08 Megan Humphreys Oxford City Div 1 FS 77 144
FS 10 10 283 25:11 Sian Thomas Chiltern Harriers Div 1 FS 76 143
FS 11 11 53 25:15 Elle Roche Marshall Milton Keynes Div 1 FS 75 142
FS 12 12 955 25:25 Claire McMahon-Adie Luton Div 1 F35 74 141
FS 13 13 957 25:35 Jenny Evans Luton Div 1 FS 73 140
FS 14 14 299 25:51 Louise Durman Chiltern Harriers Div 1 FS 72 139
FS 623 26:32 Martha Hall (N/S) St Albans Striders Guest F35 G
FS 15 15 290 26:33 Ellie Bates Chiltern Harriers Div 1 FS 71 138
FS 16 1 1534 26:35 Samantha Fawcett Dacorum & Tring Div 2 FS 67 137
FS 17 16 1390 26:44 Liz Barker Headington RR Div 1 F35 70 136
FS 18 17 1241 26:57 Gemma Bitaraf Gade Valley Harriers Div 1 FS 69 135
FS 19 2 1609 27:07 Danni Seddon Bracknell Div 2 FS 66 134
FS 20 18 1164 27:09 Rosanna Iannone Vale of Aylesbury Div 1 F35 68 133
FS 21 19 58 27:10 Tanya Cronin Marshall Milton Keynes Div 1 FS 67 132
FS 22 20 1393 27:13 Rebecca Ferry Headington RR Div 1 F35 66 131
FS 23 3 2048 27:13 Ros Kelling Banbury Harriers Div 2 F45 65 130
FS 24 21 284 27:14 Kirstie Elliot Chiltern Harriers Div 1 F35 65 129
FS 25 4 1674 27:24 Angela Trussler Watford Harriers Div 2 F35 64 128
FS 26 22 60 27:39 Natasha Baker Marshall Milton Keynes Div 1 FS 64 127
FS 27 5 2110 27:51 Madeleine Fforde Queens Park Harriers Div 2 FS 63 126
FS 28 23 1163 27:56 Julia Austin Vale of Aylesbury Div 1 F45 63 125
FS 29 24 1384 28:01 Maddie Ding Headington RR Div 1 FS 62 124
FS 30 25 1089 28:17 Molly Riglin Windsor, S, E&H Div 1 FS 61 123
FS 31 26 1383 28:19 Amy Johnson Headington RR Div 1 FS 60 122
FS 32 6 2050 28:22 Michelle Bartlett Banbury Harriers Div 2 F45 62 121
FS 33 7 1854 28:28 Nicole Clarke Redway Runners Div 2 F35 61 120
FS 34 27 2389 28:32 Jo Sharples Leighton Buzzard Div 1 FS 59 119
FS 35 28 379 28:32 Kirsty Thompson Bedford & County Div 1 FS 58 118
FS 36 8 1886 28:38 Helen Mulhall Bearbrook Div 2 F35 60 117
FS 37 29 1286 28:43 Lynda Hembury Tring Running Club Div 1 F55 57 116
FS 38 30 1237 28:47 Claire McDonnell Gade Valley Harriers Div 1 F45 56 115
FS 39 9 1980 28:51 Debbie Aitken Purple Patch Runners Div 2 F35 59 114
FS 40 10 2014 28:59 Emma Newell Thame Runners Div 2 FS 58 113
FS 696 29:12 Emily Bowen (N/S) Silson Joggers Guest FS G
FS 41 31 784 29:17 Lynn Boddy Leighton Buzzard Div 1 F35 55 112
FS 42 32 1392 29:19 Charlotte Noakes Headington RR Div 1 F35 54 111
FS 43 11 1826 29:22 Sarah King Redway Runners Div 2 FS 57 110
FS 44 12 2131 29:26 Dawn Breward Brackley & District Div 2 F35 56 109
FS 45 13 1887 29:27 Laura Gush Bearbrook Div 2 FS 55 108
FS 46 14 1818 29:29 Michelle George-Barnes Redway Runners Div 2 F35 54 107
FS 47 33 1389 29:30 Nicky Smith Headington RR Div 1 F35 53 106
FS 48 34 629 29:32 Zoe Lowe St Albans Striders Div 1 F45 52 105
FS 49 35 691 29:35 Heather Kirk Silson Joggers Div 1 FS 51 104
FS 50 36 1248 29:35 Kathleen Courtier Gade Valley Harriers Div 1 FS 50 103
FS 51 37 1302 29:46 Liz O'Keeffe Tring Running Club Div 1 F35 49 102
FS 52 15 2015 29:48 Jane Coulcher Thame Runners Div 2 F45 53 101
FS 53 16 1533 29:53 Catherine Davies Dacorum & Tring Div 2 F45 52 100
FS 54 17 1541 29:59 Liz Roberts Dacorum & Tring Div 2 FS 51 99
FS 55 18 1519 30:03 Becky Fawcett Dacorum & Tring Div 2 FS 50 98
FS 56 38 1283 30:04 Alison Harding Tring Running Club Div 1 F55 48 97
FS 57 39 2397 30:06 Melanie Wright Marshall Milton Keynes Div 1 FS 47 96
FS 58 40 1017 30:16 Victoria Brookling Windsor, S, E&H Div 1 F45 46 95
FS 59 19 2107 30:20 Eleanor Buck Queens Park Harriers Div 2 FS 49 94
FS 60 41 2335 30:21 Harriet Purchase Tring Running Club Div 1 F45 45 93
FS 61 20 1822 30:26 Kirsty Bishop Redway Runners Div 2 F35 48 92
FS 62 21 1538 30:32 Samantha Sullivan Dacorum & Tring Div 2 F35 47 91
FS 63 42 1162 30:34 Natalie Chandler Vale of Aylesbury Div 1 FS 44 90
FS 64 22 1845 30:53 Karen Camidge Redway Runners Div 2 F35 46 89
FS 65 23 1910 31:11 Jo Hercules Bearbrook Div 2 F35 45 88
FS 66 43 960 31:16 Louise Bentham Luton Div 1 F45 43 87
FS 67 44 61 31:17 Debra Brent Marshall Milton Keynes Div 1 F45 42 86
FS 68 45 692 31:18 Lorna Spenceley Silson Joggers Div 1 F35 41 85
FS 69 24 2116 31:25 Catherine Kaar Queens Park Harriers Div 2 FS 44 84
FS 70 46 636 31:29 Elizabeth Walls St Albans Striders Div 1 F55 40 83
FS 71 47 624 31:34 Gillian Jubb St Albans Striders Div 1 F35 39 82
FS 72 25 1908 31:38 Anna Fryer Bearbrook Div 2 F35 43 81
FS 73 26 1572 31:41 Hannah Bennett Dacorum & Tring Div 2 FS 42 80
FS 74 27 2042 31:48 Rebecca Pull Banbury Harriers Div 2 FS 41 79
FS 75 28 1855 31:50 Sarah Buck Redway Runners Div 2 F35 40 78
FS 76 48 695 31:51 Natasha King Silson Joggers Div 1 F35 38 77
FS 2401 31:55 Romy Ortiz (N/S) Dacorum & Tring Guest FS G
FS 77 49 1259 31:58 Victoria Crawley-Wise Gade Valley Harriers Div 1 F35 37 76
FS 78 29 2072 31:58 Soraya Bux Handy Cross RC Div 2 F35 39 75
FS 79 50 1340 32:00 Gwyneth Hueter Oxford City Div 1 F55 36 74
FS 80 51 962 32:02 Freya Vafadari Luton Div 1 FS 35 73
FS 81 30 1894 32:06 Lynn Garricks Bearbrook Div 2 F45 38 72
FS 82 31 2073 32:07 Jacqueline Ing Handy Cross RC Div 2 FS 37 71
FS 83 52 370 32:12 Ruth Kerr Bedford & County Div 1 F45 34 70
FS 84 32 2075 32:14 Charlotte Keating Handy Cross RC Div 2 F35 36 69
FS 85 53 67 32:15 Lisa Yabsley Marshall Milton Keynes Div 1 F35 33 68
FS 86 54 703 32:16 Gemma Hinton Silson Joggers Div 1 FS 32 67
FS 87 55 1395 32:19 Alison Barry Headington RR Div 1 F45 31 66
FS 88 56 1331 32:20 Harriet Bowyer Oxford City Div 1 FS 30 65
FS 89 57 1295 32:21 Rachael Scahill Tring Running Club Div 1 F45 29 64
FS 90 33 1779 32:26 Caroline Shrimpton Maidenhead Div 2 F35 35 63
FS 91 58 694 32:28 Sue Torrance Silson Joggers Div 1 F45 28 62
FS 92 34 1675 32:31 Alison Putko Watford Harriers Div 2 F35 34 61
FS 93 59 635 32:33 Ashleigh Taylor St Albans Striders Div 1 FS 27 60
FS 94 35 1539 32:35 Victoria Thornley Dacorum & Tring Div 2 FS 33 59
FS 95 36 1852 32:43 Caroline Beechey Redway Runners Div 2 F55 32 58
FS 96 37 2430 32:46 Kelly Schonhage Redway Runners Div 2 F35 31 57
FS 97 38 2071 33:13 Ellen Fulcher Handy Cross RC Div 2 F45 30 56
FS 98 39 2049 33:25 Rebecca Biegel Banbury Harriers Div 2 F45 29 55
FS 99 60 367 33:29 Madeline Brodie Bedford & County Div 1 F45 26 54
FS 100 61 1299 33:31 Celine Wilcock Tring Running Club Div 1 F35 25 53
FS 101 62 1141 33:33 Victoria Sheldon Vale of Aylesbury Div 1 F45 24 52
FS 102 63 1281 33:44 Hilary Needleman Tring Running Club Div 1 F55 23 51
FS 103 40 2410 33:53 Charlotte Ashton Dacorum & Tring Div 2 F35 28 50
FS 104 41 2012 34:00 Shelley Bennett Thame Runners Div 2 F45 27 49
FS 105 64 639 34:02 Carole Jack St Albans Striders Div 1 F45 22 48
FS 106 42 1650 34:04 Christine Dearman Watford Harriers Div 2 F45 26 47
FS 107 43 2079 34:05 Rachael Cullen-Heighway Handy Cross RC Div 2 F35 25 46
FS 108 44 1847 34:07 Kerry Cooper Redway Runners Div 2 F35 24 45
FS 109 65 285 34:09 Barbara Ralph Chiltern Harriers Div 1 F55 21 44
FS 110 45 2047 34:22 Lisa Ansell Banbury Harriers Div 2 F35 23 43
FS 111 46 1777 34:26 Leila Oliver Maidenhead Div 2 F35 22 42
FS 112 47 1909 34:29 Laura Kimpton Bearbrook Div 2 FS 21 41
FS 113 48 2169 34:33 Diane Sandover Leighton Buzzard Tri Div 2 F55 20 40
FS 114 49 1851 34:37 Laura Davis Redway Runners Div 2 FS 19 39
FS 115 66 2336 34:37 Becky Farquharson Tring Running Club Div 1 F35 20 38
FS 116 67 699 34:47 Madeleine Moutrie Silson Joggers Div 1 F45 19 37
FS 117 68 634 35:03 Charlotte Holloway St Albans Striders Div 1 F35 18 36
FS 118 69 1293 35:04 Sue Fergusson Tring Running Club Div 1 F45 17 35
FS 119 50 1891 35:13 Claire Reid Bearbrook Div 2 F35 18 34
FS 120 70 2337 35:23 Helen Page Tring Running Club Div 1 F45 16 33
FS 121 51 1900 35:25 Helen White Bearbrook Div 2 F35 17 32
FS 122 71 1245 35:43 Jaqui Sampson Gade Valley Harriers Div 1 F35 15 31
FS 123 72 709 36:13 Lindsey Thomas Silson Joggers Div 1 F35 14 30
FS 124 52 2016 36:15 Hayley Parry Thame Runners Div 2 F45 16 29
FS 125 53 1892 36:24 Lisa Ripley Bearbrook Div 2 F35 15 28
FS 126 54 1531 36:28 Michelle Ashwell Dacorum & Tring Div 2 F35 14 27
FS 127 73 1294 36:31 Jo Baxter Tring Running Club Div 1 F45 13 26
FS 128 74 1287 36:34 Danielle Cox Tring Running Club Div 1 FS 12 25
FS 129 75 1381 36:41 Emma Carter Headington RR Div 1 F35 11 24
FS 130 76 1396 36:50 Rosemary Cameron Headington RR Div 1 F55 10 23
FS 131 77 294 37:03 Fiona Williams Chiltern Harriers Div 1 F35 9 22
FS 132 55 2011 37:12 Amanda Sturdy Thame Runners Div 2 F35 13 21
FS 133 56 1532 37:16 Denise Burford Dacorum & Tring Div 2 F35 12 20
FS 134 78 1288 38:23 Lucy Welsby Tring Running Club Div 1 F35 8 19
FS 135 79 1285 38:52 Judy Hopcroft Tring Running Club Div 1 F45 7 18
FS 136 57 1959 38:56 Alison Fletcher Cookham RC Div 2 F45 11 17
FS 137 58 1928 39:10 Karis Hunt Cookham RC Div 2 F45 10 16
FS 138 59 1906 39:27 Pat Banert Bearbrook Div 2 F45 9 15
FS 139 80 1310 39:53 Carol Macdonald Tring Running Club Div 1 F35 6 14
FS 140 60 1857 40:02 Angela Mulligan Redway Runners Div 2 FS 8 13
FS 141 61 1893 40:30 Sarah Corcoran Bearbrook Div 2 F35 7 12
FS 142 62 1536 40:41 Samantha Hawkridge Dacorum & Tring Div 2 F35 6 11
FS 143 63 1859 40:43 Leigh Steer Redway Runners Div 2 F45 5 10
FS 144 64 1860 40:47 Annete Smyth Redway Runners Div 2 F45 4 9
FS 145 81 2385 40:51 Alison Bell Leighton Buzzard Div 1 F45 5 8
FS 146 82 2386 40:51 Anna Mead Leighton Buzzard Div 1 F45 4 7
FS 147 83 1243 41:12 Helen Heathcote Gade Valley Harriers Div 1 F35 3 6
FS 148 65 2207 41:54 Gina Lodowski Abingdon Div 2 F45 3 5
FS 149 66 2409 42:14 Rebecca White Dacorum & Tring Div 2 F35 2 4
FS 150 84 704 43:02 Ann Williams Silson Joggers Div 1 F45 2 3
FS 151 67 1522 44:27 Alexis Bunce Dacorum & Tring Div 2 F35 1 2
FS 152 85 613 44:41 Wai Meng Au Yeong St Albans Striders Div 1 FS 1 1
Mob Div Under 17/20 Women Div Mob
F20 1 1 1614 19:26 Amelia Quirk Bracknell Div 2 F17 13 54
F20 2 1 1057 19:51 Felicity Johnson Windsor, S, E&H Div 1 F20 41 53
F20 3 2 471 20:06 Tabatha Walford Bedford & County Div 1 F17 40 52
F20 4 3 95 20:21 Emma Mears Marshall Milton Keynes Div 1 F17 39 51
F20 5 4 1058 20:42 Matilda Compton-Stewart Windsor, S, E&H Div 1 F20 38 50
F20 6 5 475 20:54 Sarah Kerr Bedford & County Div 1 F20 37 49
F20 7 6 555 20:59 Rachel Parlour St Albans Striders Div 1 F20 36 48
F20 8 7 467 21:06 Francesca Worrall Bedford & County Div 1 F17 35 47
F20 9 2 1467 21:12 Natasha Taylor Wycombe Phoenix Div 2 F17 12 46
F20 10 3 1601 21:12 Hannah Barnard Bracknell Div 2 F17 11 45
F20 11 8 854 21:15 Eilish O'Grady Harrow Div 1 F20 34 44
F20 12 9 110 21:31 Rhona Grant Marshall Milton Keynes Div 1 F17 33 43
F20 13 10 1054 21:36 Meg Ormond Windsor, S, E&H Div 1 F17 32 42
F20 14 4 3165 21:42 Emily Thompson Banbury Harriers Div 2 F17 10 41
F20 15 11 466 21:49 Lauren Nichols Bedford & County Div 1 F17 31 40
F20 16 12 220 21:53 Rachel Padwick Chiltern Harriers Div 1 F17 30 39
F20 17 13 1013 21:56 Isabelle Rayner Windsor, S, E&H Div 1 F20 29 38
F20 18 14 1008 21:57 Juliet Soane Windsor, S, E&H Div 1 F17 28 37
F20 19 15 225 22:16 Maddy Lacey Chiltern Harriers Div 1 F17 27 36
F20 20 16 2364 22:22 Diana Chalmers Bedford & County Div 1 F20 26 35
F20 21 5 2033 22:29 Rose Lord Banbury Harriers Div 2 F17 9 34
F20 22 17 101 22:38 Charlotte Moyse Marshall Milton Keynes Div 1 F17 25 33
F20 23 18 2398 22:50 Sophie Botham Marshall Milton Keynes Div 1 F17 24 32
F20 24 19 218 23:02 Scarlett Wager-Leigh Chiltern Harriers Div 1 F17 23 31
F20 25 20 229 23:06 Emma Barraclough Chiltern Harriers Div 1 F20 22 30
F20 26 6 1466 23:14 Megan Styles Wycombe Phoenix Div 2 F17 8 29
F20 27 7 2032 23:20 Lucy Scruton Banbury Harriers Div 2 F17 7 28
F20 28 21 1055 23:22 Rebecca Pope Windsor, S, E&H Div 1 F17 21 27
F20 29 22 1090 23:25 Hannah Dingmans Windsor, S, E&H Div 1 F20 20 26
F20 30 23 473 23:25 Maisie Pritchard Bedford & County Div 1 F17 19 25
F20 31 24 594 23:30 Sophie Olney St Albans Striders Div 1 F17 18 24
F20 32 8 1510 23:34 Grace C Birdseye Dacorum & Tring Div 2 F17 6 23
F20 33 9 1783 23:35 Polly Batstone Maidenhead Div 2 F17 5 22
F20 34 25 227 23:44 Lizzie Barraclough Chiltern Harriers Div 1 F17 17 21
F20 35 26 1176 23:44 Leonie Glasson Vale of Aylesbury Div 1 F17 16 20
F20 36 27 562 23:57 Juliet Merelie St Albans Striders Div 1 F17 15 19
F20 37 28 223 24:10 Jessica Orr Chiltern Harriers Div 1 F17 14 18
F20 38 29 226 24:30 Hannah Thear Chiltern Harriers Div 1 F17 13 17
F20 39 30 561 24:44 Hannah Rayden St Albans Striders Div 1 F17 12 16
F20 40 31 596 24:57 St Albans Striders Div 1 F17 11 15
F20 41 32 89 25:13 Natalie Nurse Marshall Milton Keynes Div 1 F17 10 14
F20 42 33 114 25:14 Jade Brown Marshall Milton Keynes Div 1 F17 9 13
F20 43 34 865 25:15 Rachael Haddow Harrow Div 1 F17 8 12
F20 44 35 593 25:27 Naomi Baker St Albans Striders Div 1 F20 7 11
F20 45 36 862 25:30 Rachel Ayrton Harrow Div 1 F17 6 10
F20 46 37 82 25:44 Jodie Wright Marshall Milton Keynes Div 1 F17 5 9
F20 47 38 560 25:58 Georgia Robin St Albans Striders Div 1 F17 4 8
F20 48 10 1754 26:22 Charlie Duke Stevenage & N Herts Div 2 F17 4 7
F20 49 39 559 26:24 Jessica Barnes St Albans Striders Div 1 F17 3 6
F20 50 40 557 26:37 Alex Bentley St Albans Striders Div 1 F17 2 5
F20 51 11 1755 27:07 Bethany Harley Stevenage & N Herts Div 2 F17 3 4
F20 52 12 1724 27:14 Georgia Reed Stevenage & N Herts Div 2 F17 2 3
F20 53 13 1753 28:09 Lisa Barber Stevenage & N Herts Div 2 F17 1 2
F20 54 41 701 29:25 Eleanor Rees Silson Joggers Div 1 F17 1 1
Mob Div Under 15 Girls Div Mob
F15 1 1 1126 15:01 Kitty Shepherd-Cross Vale of Aylesbury Div 1 35 69
F15 2 2 460 15:02 Tia Wilson Bedford & County Div 1 34 68
F15 3 3 211 15:40 Robyn Watkins Chiltern Harriers Div 1 33 67
F15 4 1 1585 15:49 Sophie Poole Bracknell Div 2 34 66
F15 5 2 2034 16:02 Jenny Hannah Banbury Harriers Div 2 33 65
F15 6 4 87 16:06 Enya Deysel Marshall Milton Keynes Div 1 32 64
F15 7 3 1785 16:12 Abbie Jones Maidenhead Div 2 32 63
F15 8 4 1640 16:15 Naomi Bruce Bracknell Div 2 31 62
F15 9 5 1097 16:19 Morgan Hanson Windsor, S, E&H Div 1 31 61
F15 10 6 1082 16:19 Katie Thompson Windsor, S, E&H Div 1 30 60
F15 11 5 1595 16:21 Ella D'abreo Bracknell Div 2 30 59
F15 12 7 112 16:27 Montana Edghill Marshall Milton Keynes Div 1 29 58
F15 13 8 215 16:31 Emily Alderson Chiltern Harriers Div 1 28 57
F15 14 9 1339 16:36 Jamie Garry Oxford City Div 1 27 56
F15 15 6 1507 16:36 Indira Patel Dacorum & Tring Div 2 29 55
F15 16 7 1439 16:39 Cerys Vico Wycombe Phoenix Div 2 28 54
F15 17 8 1586 16:41 Stephanie Poole Bracknell Div 2 27 53
F15 18 10 858 16:43 Grace Hooper Harrow Div 1 26 52
F15 19 11 963 16:44 Natasha Hayman Luton Div 1 25 51
F15 20 9 1602 16:49 Emily Spencer-Jones Bracknell Div 2 26 50
F15 21 12 454 16:53 Rose Abbott Bedford & County Div 1 24 49
F15 22 13 974 16:54 Elizabeth Bentham Luton Div 1 23 48
F15 23 14 113 16:59 Jessica Nuttall Marshall Milton Keynes Div 1 22 47
F15 24 15 79 17:07 Holly Jamieson Marshall Milton Keynes Div 1 21 46
F15 25 10 1606 17:11 Emily Jones Bracknell Div 2 25 45
F15 26 11 1583 17:12 Charlotte Rice Bracknell Div 2 24 44
F15 27 12 1444 17:16 Maisie Pennant Wycombe Phoenix Div 2 23 43
F15 28 16 463 17:23 Hannah Shelton Bedford & County Div 1 20 42
F15 29 17 84 17:27 Gemma Milne Marshall Milton Keynes Div 1 19 41
F15 30 13 1436 17:27 Mia Waterhouse Wycombe Phoenix Div 2 22 40
F15 31 18 1101 17:33 Rebecca Lee Vale of Aylesbury Div 1 18 39
F15 32 19 1341 17:36 Anya Bromley Oxford City Div 1 17 38
F15 33 14 1594 17:38 Tilly Cole Bracknell Div 2 21 37
F15 34 15 1714 17:42 Lizzie Raymont Stevenage & N Herts Div 2 20 36
F15 35 16 1437 17:43 Amelia Jarvis Wycombe Phoenix Div 2 19 35
F15 36 17 1926 17:44 Beth Murray Cookham RC Div 2 18 34
F15 37 18 1443 17:48 Ana Montgomery Wycombe Phoenix Div 2 17 33
F15 38 19 1440 17:50 Sian Vico Wycombe Phoenix Div 2 16 32
F15 39 20 887 17:51 Sophie Peters Harrow Div 1 16 31
F15 40 21 1042 17:52 Maya Hodgson Windsor, S, E&H Div 1 15 30
F15 41 22 76 17:55 Rosie Merrin Marshall Milton Keynes Div 1 14 29
F15 42 20 2213 17:57 Kimberley Shelley Olney Runners Div 2 15 28
F15 43 21 1438 17:58 Emma Styles Wycombe Phoenix Div 2 14 27
F15 44 23 565 18:07 Emily Anders St Albans Striders Div 1 13 26
F15 45 22 2408 18:09 Alex Bousfield Dacorum & Tring Div 2 13 25
F15 46 24 1007 18:11 Sara Lopez-Fujimaki Windsor, S, E&H Div 1 12 24
F15 47 23 1619 18:12 Anna Woolston Bracknell Div 2 12 23
F15 48 24 1603 18:13 Marie Halliday Bracknell Div 2 11 22
F15 49 25 99 18:14 Libby Herdman-Smith Marshall Milton Keynes Div 1 11 21
F15 50 26 1338 18:18 Amber Morris Oxford City Div 1 10 20
F15 51 27 212 18:22 Sandie Pohlman Chiltern Harriers Div 1 9 19
F15 52 28 480 18:38 Alice Avey Bedford & County Div 1 8 18
F15 53 25 1608 18:46 Faye Smith Bracknell Div 2 10 17
F15 54 26 1788 19:02 Harriet Graham Maidenhead Div 2 9 16
F15 55 27 1802 19:05 Jessica Dibley Maidenhead Div 2 8 15
F15 56 29 1124 19:14 Esther Kelly Vale of Aylesbury Div 1 7 14
F15 57 28 1925 19:20 Imogen Shaw Cookham RC Div 2 7 13
F15 58 29 1803 19:22 Lucy Thornton Maidenhead Div 2 6 12
F15 59 30 1789 19:29 Laura House Maidenhead Div 2 5 11
F15 60 31 1943 19:36 Maria Rees Cookham RC Div 2 4 10
F15 61 32 1691 19:38 Sophie Ashby Watford Harriers Div 2 3 9
F15 62 33 1681 19:40 Charlotte Glenister Watford Harriers Div 2 2 8
F15 63 30 2349 21:16 Lydia Kerr Harrow Div 1 6 7
F15 64 31 753 22:13 McKenna Keefe Leighton Buzzard Div 1 5 6
F15 65 32 707 22:14 Jade Storer Silson Joggers Div 1 4 5
F15 66 34 1725 22:23 Abigail Pickard Stevenage & N Herts Div 2 1 4
F15 67 33 969 24:44 Libby Jay Luton Div 1 3 3
F15 68 34 1171 25:06 Charlotte Armitage Vale of Aylesbury Div 1 2 2
F15 69 35 705 26:43 Millie Rees Silson Joggers Div 1 1 1
Mob Div Under 13 Girls Div Mob
F13 1 1 1448 9:58 Kirsten Stilwell Wycombe Phoenix Div 2 21 76
F13 2 1 1030 10:19 Amy Young Windsor, S, E&H Div 1 55 75
F13 3 2 1613 10:28 Susie Mair Bracknell Div 2 20 74
F13 4 3 1700 10:30 Grace Ingles Watford Harriers Div 2 19 73
F13 5 2 1031 10:36 Jasmine Young Windsor, S, E&H Div 1 54 72
F13 6 3 465 10:37 Lotti Knights Bedford & County Div 1 53 71
F13 7 4 162 10:38 Barbara De Koning Marshall Milton Keynes Div 1 52 70
F13 8 4 2274 10:43 Millie Couzens Bicester AC Div 2 18 69
F13 9 5 199 10:48 Orla Williams Chiltern Harriers Div 1 51 68
F13 10 6 445 10:49 Sofia Perusko Bedford & County Div 1 50 67
F13 11 7 1034 10:51 Kate Kennedy Windsor, S, E&H Div 1 49 66
F13 12 8 712 10:57 Katy Mannix Silson Joggers Div 1 48 65
F13 13 9 163 10:58 Imogen King Marshall Milton Keynes Div 1 47 64
F13 14 5 1449 11:01 Emily Sanderson Wycombe Phoenix Div 2 17 63
F13 15 6 1710 11:04 Lucy Taylor Stevenage & N Herts Div 2 16 62
F13 16 10 451 11:09 Holly Hodgskinson Bedford & County Div 1 46 61
F13 17 11 1360 11:11 Alisha Williams Oxford City Div 1 45 60
F13 18 12 1359 11:12 Libby Newhouse Oxford City Div 1 44 59
F13 19 13 1028 11:14 Katie Clutterbuck Windsor, S, E&H Div 1 43 58
F13 20 14 1037 11:15 Anju Beradi Windsor, S, E&H Div 1 42 57
F13 21 7 1451 11:16 Izzie Wijsman Wycombe Phoenix Div 2 15 56
F13 22 15 171 11:19 Charlotte Underwood Marshall Milton Keynes Div 1 41 55
F13 23 8 2302 11:25 Lucy Watts Wellingborough Div 2 14 54
F13 24 9 1746 11:27 Bluebell Cooke Stevenage & N Herts Div 2 13 53
F13 25 16 442 11:28 Ruby Abbott Bedford & County Div 1 40 52
F13 26 10 1580 11:34 Evie Cliverd Dacorum & Tring Div 2 12 51
F13 27 11 1582 11:37 Georgia Ballard Bracknell Div 2 11 50
F13 28 17 578 11:38 Niamh Gallagher St Albans Striders Div 1 39 49
F13 29 12 1502 11:39 Jessica Benveniste Dacorum & Tring Div 2 10 48
F13 30 18 1187 11:40 Anna Cuthbert Vale of Aylesbury Div 1 38 47
F13 31 19 967 11:42 Milly Soanes Luton Div 1 37 46
F13 32 20 138 11:43 Chloe Munroe Marshall Milton Keynes Div 1 36 45
F13 33 13 1579 11:48 Lily Boden Dacorum & Tring Div 2 9 44
F13 34 21 577 11:52 Beatrice Towers St Albans Striders Div 1 35 43
F13 35 22 1035 11:53 Imogen Tattersall Windsor, S, E&H Div 1 34 42
F13 36 14 2301 11:56 Mia Clark Wellingborough Div 2 8 41
F13 37 23 169 11:58 Nicole Whittle Marshall Milton Keynes Div 1 33 40
F13 38 24 1036 11:59 Holly Landon Windsor, S, E&H Div 1 32 39
F13 39 15 1616 12:04 Francesca Blackwell Bracknell Div 2 7 38
F13 40 16 1933 12:06 Emily Taylor-West Cookham RC Div 2 6 37
F13 41 25 1006 12:07 Daisy Weedon Windsor, S, E&H Div 1 31 36
F13 42 17 1454 12:08 Maddy Wood Wycombe Phoenix Div 2 5 35
F13 43 26 575 12:08 Christina Durbin St Albans Striders Div 1 30 34
F13 44 27 166 12:15 Tia Sinclair-Linton Marshall Milton Keynes Div 1 29 33
F13 45 28 154 12:15 Neylik Nurse Marshall Milton Keynes Div 1 28 32
F13 46 29 170 12:15 Jodie Brogden Marshall Milton Keynes Div 1 27 31
F13 47 30 905 12:25 Antia Zilbeti Harrow Div 1 26 30
F13 48 31 207 12:31 Jessica Pullen Chiltern Harriers Div 1 25 29
F13 49 18 1615 12:36 Loryn Doyle Bracknell Div 2 4 28
F13 50 32 971 12:36 Shadie Esteki Luton Div 1 24 27
F13 51 33 746 12:39 Niquole Carter Leighton Buzzard Div 1 23 26
F13 52 34 165 12:40 Alesha Patel Marshall Milton Keynes Div 1 22 25
F13 53 35 907 12:44 Sarah Andrews Harrow Div 1 21 24
F13 54 36 716 12:48 Heidi Biltcliffe-Gray Silson Joggers Div 1 20 23
F13 55 37 1081 12:49 Izzy Thompson Windsor, S, E&H Div 1 19 22
F13 56 38 589 12:49 Sylvie Foster St Albans Striders Div 1 18 21
F13 57 39 745 12:51 Zara Brooks Leighton Buzzard Div 1 17 20
F13 58 40 748 12:52 Amy Killick Leighton Buzzard Div 1 16 19
F13 59 41 444 12:54 Sakia Bakhcha Bedford & County Div 1 15 18
F13 60 42 447 12:55 Sophie Gawin Bedford & County Div 1 14 17
F13 61 43 713 12:57 Cara Mannix Silson Joggers Div 1 13 16
F13 62 44 448 12:57 Louisa Sexton Bedford & County Div 1 12 15
F13 63 45 164 12:58 Alliayh Patel Marshall Milton Keynes Div 1 11 14
F13 64 19 1456 13:13 Ella Griffin Wycombe Phoenix Div 2 3 13
F13 65 46 968 13:18 Leah Carbin Luton Div 1 10 12
F13 66 47 717 13:27 Rebecca Lytollis Silson Joggers Div 1 9 11
F13 67 48 715 13:31 Georgia Corcoran Silson Joggers Div 1 8 10
F13 68 49 152 13:38 Sophie Stockton Marshall Milton Keynes Div 1 7 9
F13 69 50 584 13:41 Emma Furner St Albans Striders Div 1 6 8
F13 70 20 1455 13:50 Charlotte Warkcup Wycombe Phoenix Div 2 2 7
F13 71 51 711 13:57 Mia Cowley Silson Joggers Div 1 5 6
F13 72 52 714 14:24 Bella Taylor Silson Joggers Div 1 4 5
F13 73 21 1796 14:33 Sienna Lewis Maidenhead Div 2 1 4
F13 74 53 158 14:45 Maisy Godden Marshall Milton Keynes Div 1 3 3
F13 75 54 151 14:46 Emma Stockton Marshall Milton Keynes Div 1 2 2
F13 76 55 2384 15:03 Ami Gardner Leighton Buzzard Div 1 1 1
Mob Under 11 Girls Mob F11 Team After 3 matches
F11 1 1347 7:04 Clover De Jong Oxford City All 62 1 Bracknell 169 1 Chiltern Harriers 543
F11 2 1612 7:06 Kitty Mair Bracknell All 61 2 Chiltern Harriers 162 2 Marshall Milton Keynes 467
F11 3 181 7:07 Abbie Henderson Chiltern Harriers All 60 3 Bedford & County 145 3 Bedford & County 438
F11 4 1501 7:11 Olivia Edwards Dacorum & Tring All 59 4 Marshall Milton Keynes 116 4 Bracknell 415
F11 5 1627 7:13 Nathalie Camp Bracknell All 58 5 Silson Joggers 107 5 Silson Joggers 375
F11 6 724 7:14 Emily Hinton Silson Joggers All 57 6 Vale of Aylesbury 102 6 Vale of Aylesbury 375
F11 7 177 7:16 Sonja De Koning Marshall Milton Keynes All 56 7 Wycombe Phoenix 89 7 Cookham RC 345
F11 8 977 7:20 Leah Jay Luton All 55 8 Cookham RC 88 8 St Albans Striders 329
F11 9 182 7:21 Holly Henderson Chiltern Harriers All 54 9 Watford Harriers 86 9 Watford Harriers 283
F11 10 579 7:23 Antonia Jubb St Albans Striders All 53 10 Dacorum & Tring 78 10 Luton 271
F11 11 2362 7:26 Natalie Simmons Bedford & County All 52 11 Oxford City 73 11 Wycombe Phoenix 254
F11 12 1459 7:31 Matilda Firth Wycombe Phoenix All 51 12 Luton 67 12 Dacorum & Tring 244
F11 13 1588 7:33 Sasha Poole Bracknell All 50 13 St Albans Striders 63 13 Leighton Buzzard 233
F11 14 441 7:34 Sophie Worrall Bedford & County All 49 14 Leighton Buzzard 61 14 Harrow 208
F11 15 184 7:35 Maddie Hughes Chiltern Harriers All 48 15 Harrow 47 15 Oxford City 163
F11 16 1145 7:38 Mary Drewett Vale of Aylesbury All 47 16 Windsor, S, E&H 37 16 Windsor, S, E&H 149
F11 17 1618 7:42 Millie Dethick Bracknell All 46 17 Abingdon 16 17 Bicester AC 99
F11 18 186 7:43 Hannah Ashby Chiltern Harriers All 45 18 Abingdon 38
F11 19 439 7:46 Emma Abbey Bedford & County All 44 19 Stevenage & N Herts 24
F11 20 1581 7:46 Sophie Quay-Clark Bracknell All 43
F11 21 185 7:47 Rosa Williams Chiltern Harriers All 42
F11 22 440 7:48 Imogen Wild Bedford & County All 41
F11 23 192 7:52 Alice Brown Chiltern Harriers All 40
F11 24 743 7:52 Hattie Grimshaw Leighton Buzzard All 39
F11 25 1687 7:53 Daisy Mainwaring Watford Harriers All 38
F11 26 1001 7:54 Rachel Clutterbuck Windsor, S, E&H All 37
F11 27 183 7:54 Carys Arnold Chiltern Harriers All 36
F11 28 1920 7:54 Amelie Taylor Cookham RC All 35
F11 29 917 7:55 Eve O'Goan Harrow All 34
F11 30 721 7:57 Abbie Burnett Silson Joggers All 33
F11 31 1461 7:57 Kiera Foster Wycombe Phoenix All 32
F11 32 178 8:00 Nikki Kay Marshall Milton Keynes All 31
F11 33 1198 8:02 Iona Royce Vale of Aylesbury All 30
F11 34 179 8:02 Daisy Yabsley Marshall Milton Keynes All 29
F11 35 1646 8:03 Scarlett Gammell Watford Harriers All 28
F11 36 1919 8:07 Jemima Ridley Cookham RC All 27
F11 37 1929 8:09 Emily Roberts Cookham RC All 26
F11 38 1199 8:10 Aimee Taylor Vale of Aylesbury All 25
F11 39 139 8:10 Lily-Mae Smith Marshall Milton Keynes All 24
F11 40 176 8:12 Phoebe Miller Marshall Milton Keynes All 23
F11 41 175 8:12 Annabel Sanders Marshall Milton Keynes All 22
F11 42 1200 8:13 Kate Abrams Vale of Aylesbury All 21
F11 43 1686 8:14 Sabrina Jansen Watford Harriers All 20
F11 44 1512 8:15 Stella Whitlum Dacorum & Tring All 19
F11 45 187 8:17 Ellie Shield Chiltern Harriers All 18
F11 46 720 8:19 Caitln Neale Silson Joggers All 17
F11 47 2201 8:20 Isabella Kemp Abingdon All 16
F11 48 741 8:27 Julia Bell Leighton Buzzard All 15
F11 49 174 8:34 Millie Freeland Marshall Milton Keynes All 14
F11 50 918 8:37 Hannah Andrews Harrow All 13
F11 51 978 8:41 Charlotte Soanes Luton All 12
F11 52 1358 8:45 Hannah Newhouse Oxford City All 11
F11 53 580 8:48 Pippa Willis St Albans Striders All 10
F11 54 729 9:11 Lauren Thomas Silson Joggers All 9
F11 55 173 9:21 Izzy Miller Marshall Milton Keynes All 8
F11 56 2383 9:24 Katie Killick Leighton Buzzard All 7
F11 57 1460 9:44 Victoria Fosh Wycombe Phoenix All 6
F11 58 722 10:03 Eryn Haynes Silson Joggers All 5
F11 59 725 10:29 Zara Pickwick Silson Joggers All 4
F11 60 718 10:36 Holly Rees Silson Joggers All 3
F11 61 1196 10:44 Keri Armitage Vale of Aylesbury All 2
F11 62 719 11:02 Lucy King Silson Joggers All 1