Chiltern League Mob Match - Wigmore Park, Luton - 16 January 2016
Cat Mob Div Senior Men Div
MS 1 1 35:46 1557 Jack Parslow Dacorum & Tring Div2 MS 109
MS 2 1 35:55 349 Michael Harrison Bedford & County Div1 MS 204
MS 3 2 35:57 1023 Simon Millett Windsor, S, E&H Div1 MS 203
MS 4 3 35:58 2805 Steve Tuttle Marshall Milton Keynes Div1 MS 202
MS 5 4 36:41 2440 Josh Lunn Bedford & County Div1 MS 201
MS 6 5 36:55 824 Jim Cooper Harrow Div1 M40 200
MS 7 6 37:02 529 Tom Crouch St Albans Striders Div1 MS 199
MS 8 2 37:07 2181 Tim Harris Ampthill & Flitwick Flyers Div2 MS 108
MS 9 7 37:09 2437 Matt Janes Bedford & County Div1 MS 198
MS 10 8 37:13 1327 Maxwell Robinson Oxford City Div1 MS 197
MS 11 9 37:24 928 Daniel  Woodgate Luton Div1 MS 196
MS 12 10 37:30 1276 Luke Delderfield Tring Running Club Div1 MS 195
MS 13 11 37:41 5 Chris  Hearn Marshall Milton Keynes Div1 MS 194
MS 14 12 37:45 339 Stephen Headley Bedford & County Div1 M20 193
MS 15 13 37:48 1316 Simon Fisher Oxford City Div1 MS 192
MS 16 14 37:51 839 Sean Ledger Harrow Div1 MS 191
MS 17 15 38:09 1074 Adam Moore Windsor, S, E&H Div1 M20 190
MS 18 16 38:11 481 Paul Adams St Albans Striders Div1 MS 189
MS 19 17 38:13 2382 Elliot Hind Leighton Buzzard Div1 MS 188
MS 20 18 38:13 18 George Wheeler Marshall Milton Keynes Div1 M20 187
MS 21 19 38:14 17 Charles Wheeler Marshall Milton Keynes Div1 M20 186
MS 22 3 38:25 2446 Ben Fairhall Redway Runners Div2 MS 107
MS 23 20 38:31 817 Ian Grimshaw Leighton Buzzard Div1 M40 185
MS 24 4 38:33 2111 Jonny Suttle Queens Park Harriers Div2 MS 106
MS 25 21 38:34 828 Matt Judson Harrow Div1 MS 184
MS 26 5 38:39 2043 Tim Wright Banbury Harriers Div2 MS 105
MS 27 6 38:41 1490 Bradley Lawrence Wycombe Phoenix Div2 M20 104
MS 28 22 38:42 1026 Blake Moore Windsor, S, E&H Div1 M20 183
MS 29 23 38:49 302 Nick Hughes Chiltern Harriers Div1 M40 182
MS 30 24 38:52 7 Tom Comerford Marshall Milton Keynes Div1 MS 181
MS 31 7 38:58 2185 Paul Farmer Ampthill & Flitwick Flyers Div2 MS 103
MS 32 8 38:59 1835 Jamie Farmer Redway Runners Div2 MS 102
MS 33 25 39:00 1221 Mark Crabtree Gade Valley Harriers Div1 MS 180
MS 34 26 39:01 650 Chris Wood  Silson Joggers Div1 MS 179
MS 35 27 39:02 2883 Jonathan Peters Marshall Milton Keynes Div1 MS 178
MS 36 28 39:14 1372 Simon  Kerr Headington RR Div1 MS 177
MS 37 9 39:16 2051 Frank Fulcher Handy Cross RC Div2 M40 101
MS 38 29 39:25 356 Andrew Headley Bedford & County Div1 M20 176
MS 39 10 39:27 1677 Julian  Critchlow Watford Harriers Div2 M50 100
MS 40 30 39:28 922 Rhys Lewis Luton Div1 M20 175
MS 41 31 39:28 530 Steve Buckle St Albans Striders Div1 MS 174
MS 42 32 39:29 1319 Ryan Meredith Oxford City Div1 MS 173
MS 43 33 39:32 1094 Bill Hughes Windsor, S, E&H Div1 M20 172
MS 44 34 39:33 25 Graham  Jones Marshall Milton Keynes Div1 MS 171
MS 45 35 39:35 12 Josh Lyman Marshall Milton Keynes Div1 MS 170
MS 46 36 39:37 810 Andy Inchley Leighton Buzzard Div1 MS 169
MS 47 37 39:40 762 Glen Turner Leighton Buzzard Div1 MS 168
MS 48 38 39:44 1165 Rob Taylor Vale of Aylesbury Div1 M40 167
MS 49 39 39:47 1266 Ross Langley Tring Running Club Div1 MS 166
MS 50 40 39:50 508 Joe Dunn St Albans Striders Div1 MS 165
MS 51 41 39:53 804 Peter Mackrell Leighton Buzzard Div1 MS 164
MS 52 42 39:53 6 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes Div1 MS 163
MS 53 43 39:54 1025 Joe Spicer Windsor, S, E&H Div1 M20 162
MS 54 11 40:09 1488 Mark Booth Wycombe Phoenix Div2 MS 99
MS 55 12 40:18 1554 Jamie Marlow Dacorum & Tring Div2 MS 98
MS 56 44 40:20 366 Matt Bray Bedford & County Div1 M20 161
MS 57 45 40:22 1152 Martyn Summerfield Vale of Aylesbury Div1 M40 160
MS 58 46 40:23 1367 Fergus Campbell Headington RR Div1 M40 159
MS 59 47 40:29 47 Stephen Green Marshall Milton Keynes Div1 MS 158
MS 60 48 40:30 827 Mark Cursons Harrow Div1 M50 157
MS 61 49 40:31 2419 Sebastien Pencole Windsor, S, E&H Div1 MS 156
MS 62 13 40:32 1633 Steven Payne Bracknell Div2 M20 97
MS 63 14 40:34 1426 Tom Claessens Wycombe Phoenix Div2 MS 96
MS 64 15 40:39 1669 Matt Adcock Watford Harriers Div2 M40 95
MS 65 50 40:42 836 Philip Benson Harrow Div1 MS 155
MS 66 16 40:44 1898 Jesus Gonzalez Bearbrook Div2 MS 94
MS 67 17 40:45 1842 Paul Mizon Redway Runners Div2 MS 93
MS 68 18 40:50 2161 Paul Williamson Leighton Buzzard Tri Div2 M40 92
MS 69 51 40:53 830 Graeme Jones Harrow Div1 M40 154
MS 70 52 40:53 494 Jacob Hine St Albans Striders Div1 M20 153
MS 71 53 40:56 1134 Sean  Wilson Vale of Aylesbury Div1 MS 152
MS 72 54 41:01 19 Steve Herring Marshall Milton Keynes Div1 M40 151
MS 73 55 41:17 1117 Declan Hamblin Vale of Aylesbury Div1 M40 150
MS 74 56 41:19 44 Archie Rippin Marshall Milton Keynes Div1 M20 149
MS 75 41:22 2465 Sam Benge Woodford Green MS G
MS 76 57 41:30 1373 Michael Pearce Headington RR Div1 MS 148
MS 77 19 41:32 1483 James Kingston Wycombe Phoenix Div2 M20 91
MS 78 20 41:37 1487 David Clarke Wycombe Phoenix Div2 M20 90
MS 79 58 41:39 1022 Daniel Morgan Windsor, S, E&H Div1 MS 147
MS 80 59 41:43 1228 Richard Coles Gade Valley Harriers Div1 M40 146
MS 81 60 41:46 2388 Tom Inchley Leighton Buzzard Div1 MS 145
MS 82 61 41:49 308 Alistair Melville-Smith Chiltern Harriers Div1 M40 144
MS 83 21 41:53 2489 Chris Westcott Stevenage & N Herts Div2 M40 89
MS 84 62 41:56 835 Chris Finill Harrow Div1 M50 143
MS 85 63 41:57 520 Jamie Abbiss St Albans Striders Div1 M40 142
MS 86 64 41:59 1158 David Maisey Vale of Aylesbury Div1 M40 141
MS 87 65 42:00 313 Andrew Wiseall Chiltern Harriers Div1 MS 140
MS 88 66 42:00 1206 Anthony James Gade Valley Harriers Div1 MS 139
MS 89 67 42:07 807 Adam Haylock Leighton Buzzard Div1 MS 138
MS 90 68 42:08 921 Louis Hazel Luton Div1 M20 137
MS 91 69 42:08 1362 Richard  Skilbeck Headington RR Div1 M40 136
MS 92 70 42:09 21 Jeremy  Vick Marshall Milton Keynes Div1 MS 135
MS 93 71 42:12 816 Charlie Mead Leighton Buzzard Div1 M20 134
MS 94 72 42:18 811 Tim Inchley Leighton Buzzard Div1 M40 133
MS 95 22 42:19 1904 Owen Byrne Bearbrook Div2 M50 88
MS 96 73 42:21 1213 Edward Price Gade Valley Harriers Div1 M40 132
MS 97 74 42:24 2334 Nigel Bunn Tring Running Club Div1 M50 131
MS 98 23 42:24 2198 Martin Beare Ampthill & Flitwick Flyers Div2 M50 87
MS 99 75 42:27 805 Chris Norman Leighton Buzzard Div1 MS 130
MS 100 76 42:30 1370 Andy Phelps Headington RR Div1 MS 129
MS 101 24 42:33 1991 Robert Dean Thame Runners Div2 MS 86
MS 102 77 42:36 518 John Ockenden St Albans Striders Div1 MS 128
MS 103 78 42:38 806 Sam Dear Leighton Buzzard Div1 MS 127
MS 104 79 42:39 340 Alan Turnbull Bedford & County Div1 M40 126
MS 105 25 42:41 1552 Matt Hamilton Dacorum & Tring Div2 MS 85
MS 106 26 42:54 2421 James Down Redway Runners Div2 MS 84
MS 107 80 43:01 1223 Matthew Ashby Gade Valley Harriers Div1 MS 125
MS 108 81 43:12 1138 Paul Gregory Vale of Aylesbury Div1 MS 124
MS 109 82 43:15 490 Graham Foster St Albans Striders Div1 M50 123
MS 110 27 43:18 2441 Adrian Maidment Redway Runners Div2 M40 83
MS 111 28 43:21 1843 Simon Read Redway Runners Div2 M40 82
MS 112 83 43:22 323 Toby Smith Chiltern Harriers Div1 M20 122
MS 113 84 43:23 281 Kingsley Nanton Chiltern Harriers Div1 M40 121
MS 114 85 43:30 8 Mark Palser Marshall Milton Keynes Div1 MS 120
MS 115 86 43:32 1219 Jon Roberts Gade Valley Harriers Div1 M40 119
MS 116 29 43:33 1896 Pearce Phillips Bearbrook Div2 M40 81
MS 117 87 43:34 2438 Erwan Weber Bedford & County Div1 MS 118
MS 118 88 43:36 510 Martin Whitworth St Albans Striders Div1 M40 117
MS 119 89 43:46 353 Andy Blair Bedford & County Div1 M50 116
MS 120 90 43:49 487 Craig Dowie St Albans Striders Div1 M40 115
MS 121 91 43:51 318 Derek Brown Chiltern Harriers Div1 M50 114
MS 122 92 43:54 808 Warren Rose Leighton Buzzard Div1 M40 113
MS 123 93 43:57 483 Colin Braybrook St Albans Striders Div1 M50 112
MS 124 94 43:59 761 Chris George Leighton Buzzard Div1 MS 111
MS 125 95 44:00 1118 Lewis Meredith Vale of Aylesbury Div1 MS 110
MS 126 96 44:02 924 Dan Winfield Luton Div1 M40 109
MS 127 44:04 2453 Andrew Gleeson Southern Counties Vets M40 G
MS 128 97 44:08 27 Ian Wood Marshall Milton Keynes Div1 MS 108
MS 129 44:10 2466 Kyle Chesterman Riverside Runners MS G
MS 130 98 44:13 1234 Steve Boyd Gade Valley Harriers Div1 M40 107
MS 131 99 44:14 832 Peter Norris Harrow Div1 MS 106
MS 132 100 44:19 1350 Richard Grant Oxford City Div1 M60 105
MS 133 30 44:21 1995 Charlie Pughe Thame Runners Div2 MS 80
MS 134 101 44:24 1365 Roger Thetford Headington RR Div1 M50 104
MS 135 31 44:28 1560 Matthew Salt Dacorum & Tring Div2 MS 79
MS 136 102 44:30 710 Steve Lincoln Silson Joggers Div1 M40 103
MS 137 103 44:32 1207 Bill Hawes Gade Valley Harriers Div1 M40 102
MS 138 104 44:34 1212 Dylan Wendleken Gade Valley Harriers Div1 M40 101
MS 139 105 44:36 1351 Stewart Thorp Oxford City Div1 M60 100
MS 140 106 44:41 38 Andrew Wasdell Marshall Milton Keynes Div1 M40 99
MS 141 107 44:47 519 Daniel Langton St Albans Striders Div1 MS 98
MS 142 108 44:51 1280 Paul Allen Tring Running Club Div1 M50 97
MS 143 109 44:52 1236 Thomas North Gade Valley Harriers Div1 M40 96
MS 144 32 44:53 2291 John  Donaldson Wellingborough Div2 M50 78
MS 145 110 44:57 1308 Steve Long Tring Running Club Div1 M50 95
MS 146 111 45:00 341 Jim Black Bedford & County Div1 M40 94
MS 147 112 45:05 2329 Greg  O'Calaghan Tring Running Club Div1 M40 93
MS 148 113 45:09 829 Nick Andrews Harrow Div1 M40 92
MS 149 114 45:10 524 Jonathan Redshaw St Albans Striders Div1 M40 91
MS 150 115 45:18 796 Stuart Read Leighton Buzzard Div1 MS 90
MS 151 116 45:20 641 Simon Woodward Silson Joggers Div1 M40 89
MS 152 117 45:22 305 Jon Taylor Chiltern Harriers Div1 MS 88
MS 153 118 45:24 823 Craig Walliser Harrow Div1 MS 87
MS 154 119 45:34 1202 Andrew Wells Gade Valley Harriers Div1 MS 86
MS 155 120 45:35 482 Edward Anders St Albans Striders Div1 M20 85
MS 156 121 45:36 1204 Andy Norton Gade Valley Harriers Div1 M40 84
MS 157 122 45:38 1260 Phil Robbins Gade Valley Harriers Div1 MS 83
MS 158 33 45:42 1683 Paul Ruttley Watford Harriers Div2 M40 77
MS 159 123 45:42 1273 Keith Preedy Tring Running Club Div1 M50 82
MS 160 124 45:43 1215 James Birnie Gade Valley Harriers Div1 M40 81
MS 161 125 45:47 1150 Henry Edwardes-Evans Vale of Aylesbury Div1 M50 80
MS 162 126 45:50 2460 Ross Wood Marshall Milton Keynes Div1 MS 79
MS 163 127 45:51 513 Derek Fowler St Albans Striders Div1 MS 78
MS 164 128 45:58 1233 Stephen Newing Gade Valley Harriers Div1 MS 77
MS 165 129 46:00 2882 Chris Egan Tring Running Club Div1 M50 76
MS 166 130 46:07 1111 Henrik Hartman Vale of Aylesbury Div1 M40 75
MS 167 131 46:09 1268 Simon Barnett Tring Running Club Div1 MS 74
MS 168 34 46:11 1575 Richard Brawn Dacorum & Tring Div2 MS 76
MS 169 132 46:20 509 Seb Rowe St Albans Striders Div1 M40 73
MS 170 35 46:22 1563 Richard Slack Dacorum & Tring Div2 M40 75
MS 171 133 46:24 503 Anthony Nicolson St Albans Striders Div1 M40 72
MS 172 134 46:34 656 Stewart Shears Silson Joggers Div1 MS 71
MS 173 135 46:35 1366 Alan Darbyshire Headington RR Div1 M50 70
MS 174 36 46:44 1757 Jack Gladman Stevenage & N Herts Div2 M20 74
MS 175 136 46:44 329 Will Oleksiuk Chiltern Harriers Div1 M20 69
MS 176 137 46:47 833 Jason Kabel Harrow Div1 M40 68
MS 177 138 46:50 280 Hywel Thomas Chiltern Harriers Div1 M50 67
MS 178 37 46:51 1762 Anthony Hall Maidenhead Div2 MS 73
MS 179 38 46:52 1567 Matt Earles Dacorum & Tring Div2 M40 72
MS 180 39 46:53 1663 Adrian Harwood Watford Harriers Div2 M40 71
MS 181 139 47:00 320 David Breingan Chiltern Harriers Div1 M40 66
MS 182 40 47:03 1961 Barrie Day Purple Patch Runners Div2 M40 70
MS 183 140 47:11 819 Stuart Dimmock Leighton Buzzard Div1 M40 65
MS 184 41 47:15 1645 Paul Edwards Watford Harriers Div2 M50 69
MS 185 141 47:16 1125 Alan Roberts Vale of Aylesbury Div1 M50 64
MS 186 42 47:20 1421 Simon North Wycombe Phoenix Div2 M50 68
MS 187 43 47:31 1482 Mike Taylor Wycombe Phoenix Div2 M40 67
MS 188 44 47:31 1890 Gary Sparkes Bearbrook Div2 M50 66
MS 189 142 47:33 2324 Ian Gower Tring Running Club Div1 M40 63
MS 190 143 47:34 803 Gareth Bird Leighton Buzzard Div1 M40 62
MS 191 144 47:36 651 Alex Douglas Silson Joggers Div1 MS 61
MS 192 145 47:36 1235 Andy Cook Gade Valley Harriers Div1 M50 60
MS 193 45 47:39 2178 Kevin Higby Leighton Buzzard Tri Div2 MS 65
MS 194 146 47:42 1264 Rick Ansell Tring Running Club Div1 M50 59
MS 195 147 47:45 2457 Harrison Dockerty Marshall Milton Keynes Div1 M20 58
MS 196 148 47:49 1119 Matthew Insley Vale of Aylesbury Div1 M40 57
MS 197 149 47:53 352 Robert Payne Bedford & County Div1 M40 56
MS 198 46 48:07 1693 Mike Bradley Watford Harriers Div2 M50 64
MS 199 150 48:12 2452 John Skelton Marshall Milton Keynes Div1 M60 55
MS 200 47 48:13 1902 Richard Barcock Bearbrook Div2 M40 63
MS 201 151 48:23 826 Keith Foley Harrow Div1 M40 54
MS 202 48:26 649 Daniel Wright Silson Joggers MS G
MS 203 48 48:32 1697 Nick Harris Watford Harriers Div2 M40 62
MS 204 49 48:41 2353 Roger  Ball Ampthill & Flitwick Flyers Div2 M40 61
MS 205 152 48:41 821 Lemuel Dickie-Johnson Harrow Div1 MS 53
MS 206 153 48:42 301 Andy Hickman Chiltern Harriers Div1 M40 52
MS 207 154 48:44 1211 Dean Porter Gade Valley Harriers Div1 MS 51
MS 208 155 48:44 40 Robby  Taylor Marshall Milton Keynes Div1 MS 50
MS 209 156 48:47 2323 Jon Salmon Tring Running Club Div1 M50 49
MS 210 50 48:50 1812 Alan Humphries Redway Runners Div2 M40 60
MS 211 157 49:07 42 Martin Brent Marshall Milton Keynes Div1 M50 48
MS 212 158 49:16 315 Mike Worsfold Chiltern Harriers Div1 M40 47
MS 213 159 49:22 1231 Simon Geary Gade Valley Harriers Div1 M40 46
MS 214 51 49:27 2461 Peter Kouwenberg Ampthill & Flitwick Flyers Div2 MS 59
MS 215 52 49:32 2189 Jeremy Godfrey Ampthill & Flitwick Flyers Div2 MS 58
MS 216 53 49:35 1965 Neil Glenister Purple Patch Runners Div2 MS 57
MS 217 54 49:38 1577 Timothy Churchill Dacorum & Tring Div2 MS 56
MS 218 49:52 2885 Chris Caimino Unattached MS G
MS 219 55 49:54 1642 Ciaran Weldon Watford Harriers Div2 M40 55
MS 220 160 49:54 23 Jack Comerford Marshall Milton Keynes Div1 MS 45
MS 221 56 49:59 1993 Mark Emmett Thame Runners Div2 M50 54
MS 222 161 49:59 838 Kevin Concannon Harrow Div1 M50 44
MS 223 57 50:12 2168 Chris Leech Leighton Buzzard Tri Div2 M50 53
MS 224 162 50:14 48 Paul Mason Marshall Milton Keynes Div1 M60 43
MS 225 58 50:31 1761 Jon  Oliver Maidenhead Div2 MS 52
MS 226 59 50:32 2212 Steve Dicks Olney Runners Div2 M40 51
MS 227 60 50:35 1722 Paul Pickard Stevenage & N Herts Div2 M40 50
MS 228 61 50:35 1833 Maurice O'Connell Redway Runners Div2 M60 49
MS 229 163 50:49 31 Kelvin Smith Marshall Milton Keynes Div1 M60 42
MS 230 164 50:56 300 David Trevillion Chiltern Harriers Div1 MS 41
MS 231 62 51:02 2403 Richard Bentley Dacorum & Tring Div2 M50 48
MS 232 63 51:06 2443 Marcus Cookham Redway Runners Div2 M40 47
MS 233 165 51:09 1263 John Manning Tring Running Club Div1 M60 40
MS 234 166 51:09 198 Simon Conway Chiltern Harriers Div1 MS 39
MS 235 167 51:15 660 Richard Popiel Silson Joggers Div1 M50 38
MS 236 168 51:26 926 Alan Daglish Luton Div1 M60 37
MS 237 64 51:34 1708 Trevor Mason Stevenage & N Herts Div2 M50 46
MS 238 65 51:50 1882 Paul Lander Bearbrook Div2 M50 45
MS 239 169 51:53 1208 Anthony Willcox Gade Valley Harriers Div1 MS 36
MS 240 170 52:01 820 Chris Dimmock Leighton Buzzard Div1 M40 35
MS 241 171 52:03 818 David Killick Leighton Buzzard Div1 M40 34
MS 242 66 52:04 2424 David Allen Redway Runners Div2 M40 44
MS 243 172 52:08 1269 Andy  collings Tring Running Club Div1 M40 33
MS 244 67 52:13 2035 Phil Coy Banbury Harriers Div2 M60 43
MS 245 173 52:28 1300 John O'Keeffe Tring Running Club Div1 MS 32
MS 246 174 52:29 344 Tony Fitzpatrick Bedford & County Div1 M40 31
MS 247 175 52:39 1364 Neville Baker Headington RR Div1 M60 30
MS 248 176 52:44 46 Douglas Yabsley Marshall Milton Keynes Div1 M40 29
MS 249 177 52:50 1232 Robert Bowler Gade Valley Harriers Div1 M50 28
MS 250 68 52:54 2104 Richard Davies Queens Park Harriers Div2 M40 42
MS 251 178 52:57 1315 Steve Meredith Oxford City Div1 M50 27
MS 252 69 53:02 2058 Mike Hollis Handy Cross RC Div2 M60 41
MS 253 179 53:04 32 Dave  Findel-Hawkins Marshall Milton Keynes Div1 M60 26
MS 254 70 53:08 1841 Derek Slann Redway Runners Div2 M60 40
MS 255 180 53:14 514 Gareth Beavis St Albans Striders Div1 MS 25
MS 256 181 53:15 2458 Max Bashaarat Marshall Milton Keynes Div1 M20 24
MS 257 71 53:17 1759 Liam Herbert Stevenage & N Herts Div2 MS 39
MS 258 182 53:27 347 Bill Goodyear Bedford & County Div1 M50 23
MS 259 72 53:31 1954 David Ridley Cookham RC Div2 MS 38
MS 260 73 53:34 1527 Keith Wishart Dacorum & Tring Div2 M40 37
MS 261 183 53:37 842 Tom Morris Harrow Div1 M50 22
MS 262 74 53:39 1415 Vlad Nebolsin Wycombe Phoenix Div2 MS 36
MS 263 184 53:44 526 Richard Derrick St Albans Striders Div1 M50 21
MS 264 75 53:51 2063 Keith Round Handy Cross RC Div2 M50 35
MS 265 185 53:54 792 James Cusack Leighton Buzzard Div1 MS 20
MS 266 76 53:56 1834 Gareth Snelson Redway Runners Div2 M40 34
MS 267 77 54:00 1565 Richard Stevens Dacorum & Tring Div2 M40 33
MS 268 186 54:02 2332 Trevor Lark Tring Running Club Div1 M50 19
MS 269 187 54:03 1209 Dave Wise Gade Valley Harriers Div1 M40 18
MS 270 188 54:03 2480 Tim Mitchell Luton Div1 M40 17
MS 271 189 54:06 986 Richard  Harvey Luton Div1 M60 16
MS 272 78 54:10 1971 Nic Brancaccio Purple Patch Runners Div2 M40 32
MS 273 79 54:16 1545 Tony Reeve Dacorum & Tring Div2 M50 31
MS 274 80 54:18 2494 Martin Kerr Dacorum & Tring Div2 MS 30
MS 275 81 54:23 1561 Robert Salt Dacorum & Tring Div2 M50 29
MS 276 82 54:31 2165 Kevin Moore Leighton Buzzard Tri Div2 M50 28
MS 277 83 54:33 1955 Simon Smith Cookham RC Div2 M40 27
MS 278 190 54:44 319 Glen Martin Chiltern Harriers Div1 M40 15
MS 279 191 54:56 506 Jim Simpson St Albans Striders Div1 M50 14
MS 280 84 55:12 1814 David Cooper Redway Runners Div2 MS 26
MS 281 85 55:14 1962 Chris Marchand Purple Patch Runners Div2 M50 25
MS 282 192 55:33 496 Michael Jack St Albans Striders Div1 M50 13
MS 283 86 55:40 2069 Howard Taylor Handy Cross RC Div2 M50 24
MS 284 87 55:48 1884 Tony Barrows Bearbrook Div2 M60 23
MS 285 88 55:50 1558 Kenneth Perry Dacorum & Tring Div2 M60 22
MS 286 89 56:00 1839 Glenn Dickinson Redway Runners Div2 M50 21
MS 287 90 56:34 1546 Phillip Pugh Dacorum & Tring Div2 M50 20
MS 288 56:52 2886 Carmelo Mastrandrea Unattached MS G
MS 289 91 56:59 1734 Tony Carolan Stevenage & N Herts Div2 M50 19
MS 290 193 57:16 1270 Brian Leyton Tring Running Club Div1 M60 12
MS 291 92 57:21 1881 Michael Johnson Bearbrook Div2 M50 18
MS 292 93 57:25 1680 Graham Mayoh Watford Harriers Div2 M50 17
MS 293 194 57:30 1371 Philip Lister Headington RR Div1 M60 11
MS 294 94 57:40 1994 Berwyn Pritchard-Jones Thame Runners Div2 MS 16
MS 295 95 57:57 2123 Michael Bishop Brackley & District Div2 MS 15
MS 296 58:44 2108 Victor Tsui (N/S) Queens Park Harriers MS G
MS 297 96 59:52 2425 Paul Clifford-Jones Redway Runners Div2 M40 14
MS 298 97 60:00 1992 Ben Bennett Thame Runners Div2 M50 13
MS 299 98 60:13 1996 Rick Smith Thame Runners Div2 MS 12
MS 300 195 60:22 346 Simon Murray Bedford & County Div1 M50 10
MS 301 99 60:30 2113 Alban Millas Queens Park Harriers Div2 M40 11
MS 302 100 60:55 1652 Andy  Moore Watford Harriers Div2 M40 10
MS 303 196 61:29 801 Fred Watt Leighton Buzzard Div1 M60 9
MS 304 197 61:46 311 Trevor Brawn Chiltern Harriers Div1 M60 8
MS 305 198 61:51 500 Martin Medforth St Albans Striders Div1 M50 7
MS 306 101 62:04 2427 Gareth Woodhead Redway Runners Div2 M40 9
MS 307 199 62:49 740 Brian Keers Silson Joggers Div1 M50 6
MS 308 200 63:03 1203 Andy Newing Gade Valley Harriers Div1 M40 5
MS 309 102 63:10 2426 Stephen Scott Redway Runners Div2 M50 8
MS 310 103 63:30 1564 John Slack Dacorum & Tring Div2 M60 7
MS 311 104 63:57 2046 Andrew Bartlett Banbury Harriers Div2 M60 6
MS 312 201 64:00 929 Paul Brooks Luton Div1 M50 4
MS 313 202 65:38 665 Matt Brown Silson Joggers Div1 MS 3
MS 314 105 66:53 2428 Ian Stevens Redway Runners Div2 M60 5
MS 315 203 71:10 2888 Malcolm Kidby Marshall Milton Keynes Div1 M40 2
MS 316 106 73:27 1957 Gerald Cooper Cookham RC Div2 M50 4
MS 317 107 73:39 2406 John Cooper Dacorum & Tring Div2 M60 3
MS 318 108 73:41 1562 Malcolm Sargeant Dacorum & Tring Div2 M60 2
MS 319 204 77:13 1353 Duncan Jenkerson Oxford City Div1 M60 1
MS 320 109 80:00 2114 William O'Connor Queens Park Harriers Div2 M60 1
Under 17 Men
M17 1 1 21:14 430 Benjamin Davies Bedford & County Div1 M17 28
M17 2 2 21:29 77 Alfred Yabsley Marshall Milton Keynes Div1 M17 27
M17 3 3 21:39 269 Will Perkin Chiltern Harriers Div1 M17 26
M17 4 1 21:39 1478 Cameron Almand Wycombe Phoenix Div2 M17 14
M17 5 4 21:44 2468 Conrad Webber Marshall Milton Keynes Div1 M17 25
M17 6 5 21:46 104 Ewan Forsythe Marshall Milton Keynes Div1 M17 24
M17 7 6 22:01 271 Samuel Howell Chiltern Harriers Div1 M17 23
M17 8 7 22:16 385 Sam Barton Bedford & County Div1 M17 22
M17 9 8 22:32 431 Ryan Ward Bedford & County Div1 M17 21
M17 10 9 22:32 386 Callum Mullins Bedford & County Div1 M17 20
M17 11 10 22:43 391 Jamie Viney Bedford & County Div1 M17 19
M17 12 11 22:58 278 Robert Hall Chiltern Harriers Div1 M17 18
M17 13 2 23:00 2481 Adam Mason Stevenage & N Herts Div2 M17 13
M17 14 12 23:01 1020 Matt  Hinde Windsor, S, E&H Div1 M17 17
M17 15 13 23:16 392 Dom Menzies Bedford & County Div1 M17 16
M17 16 14 23:17 272 William Brown Chiltern Harriers Div1 M17 15
M17 17 15 23:28 274 David Thomas Chiltern Harriers Div1 M17 14
M17 18 16 23:32 2477 Izaak Wright Bedford & County Div1 M17 13
M17 19 3 23:38 1511 Rhys Rowland Dacorum & Tring Div2 M17 12
M17 20 4 23:53 2499 Joshua Van Heiningen Dacorum & Tring Div2 M17 11
M17 21 5 23:53 1474 Sammy Taylor Wycombe Phoenix Div2 M17 10
M17 22 17 24:06 273 George Brown Chiltern Harriers Div1 M17 12
M17 23 18 24:11 936 Luke King Luton Div1 M17 11
M17 24 6 24:14 1476 Aidan Kingman Wycombe Phoenix Div2 M17 9
M17 25 19 24:36 279 Harry  Cox Chiltern Harriers Div1 M17 10
M17 26 20 24:36 1169 William Ralston Vale of Aylesbury Div1 M17 9
M17 27 21 24:37 115 Morgan Smith Marshall Milton Keynes Div1 M17 8
M17 28 22 24:48 276 Jake Alderson Chiltern Harriers Div1 M17 7
M17 29 23 25:01 850 Tim Fenn Harrow Div1 M17 6
M17 30 7 25:20 1696 Dean Johal Watford Harriers Div2 M17 8
M17 31 24 25:36 938 Seyi Obembe Luton Div1 M17 5
M17 32 8 25:40 1698 Byron Johal Watford Harriers Div2 M17 7
M17 33 9 25:44 2261 Tom Gould Bicester AC Div2 M17 6
M17 34 25 25:58 2455 Oliver Vince Marshall Milton Keynes Div1 M17 4
M17 35 26 26:14 1085 Andre Catao Windsor, S, E&H Div1 M17 3
M17 36 10 26:21 2031 George Adams Banbury Harriers Div2 M17 5
M17 37 11 27:06 1477 Luke Seymour Wycombe Phoenix Div2 M17 4
M17 38 27 27:34 2456 Kurt Jolker Marshall Milton Keynes Div1 M17 2
M17 39 28 27:38 534 Rowan Daly St Albans Striders Div1 M17 1
M17 40 12 29:56 1704 Harry Dosher Stevenage & N Herts Div2 M17 3
M17 41 13 30:40 1712 harry Major Stevenage & N Herts Div2 M17 2
M17 42 14 33:04 1768 Jake  Humphries Maidenhead Div2 M17 1
Under 15 Boys
M15 1 1 16:30 90 Jack Meijer Marshall Milton Keynes Div1 M15 48
M15 2 1 16:31 2278 Ben West Bicester AC Div2 M15 13
M15 3 2 16:44 1172 Max Perry Vale of Aylesbury Div1 M15 47
M15 4 3 16:55 2475 Aiden Killeen Bedford & County Div1 M15 46
M15 5 2 17:00 1403 Finn Bell Wycombe Phoenix Div2 M15 12
M15 6 4 17:01 537 Oliver Davis St Albans Striders Div1 M15 45
M15 7 5 17:07 94 Tom Sharp Marshall Milton Keynes Div1 M15 44
M15 8 6 17:14 941 Ben Winfield Luton Div1 M15 43
M15 9 7 17:15 88 Finlay Gibbs Marshall Milton Keynes Div1 M15 42
M15 10 8 17:21 539 Jed Lumb St Albans Striders Div1 M15 41
M15 11 3 17:22 1772 Nathan Brammer Maidenhead Div2 M15 11
M15 12 9 17:26 259 Cameron  Reid Chiltern Harriers Div1 M15 40
M15 13 10 17:26 423 Oliver Davies Bedford & County Div1 M15 39
M15 14 11 17:27 75 James Dowsett Marshall Milton Keynes Div1 M15 38
M15 15 12 17:30 106 Aaron Wooton Marshall Milton Keynes Div1 M15 37
M15 16 13 17:38 869 Laurance Edwards Harrow Div1 M15 36
M15 17 14 17:40 870 Sam Bickerstaff Harrow Div1 M15 35
M15 18 15 17:53 536 Callum Walsh St Albans Striders Div1 M15 34
M15 19 16 18:00 940 Michael Moroney Luton Div1 M15 33
M15 20 17 18:11 400 Max Gilhespy Bedford & County Div1 M15 32
M15 21 18 18:18 102 Robert Hickman Marshall Milton Keynes Div1 M15 31
M15 22 19 18:19 406 Cameron Gillies Bedford & County Div1 M15 30
M15 23 20 18:27 120 Marcus Lovell Marshall Milton Keynes Div1 M15 29
M15 24 21 18:29 397 Harry Brodie Bedford & County Div1 M15 28
M15 25 22 18:35 429 Reuben Williams Bedford & County Div1 M15 27
M15 26 4 18:36 1406 Myles Caddell Wycombe Phoenix Div2 M15 10
M15 27 23 18:37 939 Antonio Khan Luton Div1 M15 26
M15 28 24 18:41 433 Jamie Webster Bedford & County Div1 M15 25
M15 29 5 18:42 1679 Oliver Griffiths Watford Harriers Div2 M15 9
M15 30 25 18:42 540 William Bowran St Albans Striders Div1 M15 24
M15 31 26 18:46 404 Richard Laursen Bedford & County Div1 M15 23
M15 32 27 18:49 260 Oliver  Jackson Chiltern Harriers Div1 M15 22
M15 33 6 18:53 1706 Aaron Hadfield Stevenage & N Herts Div2 M15 8
M15 34 7 18:53 2211 Matthew Dicks Olney Runners Div2 M15 7
M15 35 28 18:54 543 Jack Chakraverty St Albans Striders Div1 M15 21
M15 36 29 19:01 262 Ben Howell Chiltern Harriers Div1 M15 20
M15 37 30 19:02 103 Peter Hickman Marshall Milton Keynes Div1 M15 19
M15 38 31 19:05 1142 Ben Lindars Vale of Aylesbury Div1 M15 18
M15 39 32 19:06 78 Archie Yabsley Marshall Milton Keynes Div1 M15 17
M15 40 33 19:13 875 Christopher Morris Harrow Div1 M15 16
M15 41 8 19:18 1774 James Dirkin Maidenhead Div2 M15 6
M15 42 9 19:22 2275 Tom Couzens Bicester AC Div2 M15 5
M15 43 34 19:25 996 Jed Noblett Luton Div1 M15 15
M15 44 35 19:27 668 Seth Rycroft Silson Joggers Div1 M15 14
M15 45 36 19:28 85 Jack Terrey Marshall Milton Keynes Div1 M15 13
M15 46 37 19:30 81 Brian Sayle Marshall Milton Keynes Div1 M15 12
M15 47 38 19:36 395 Kino Bakhcha Bedford & County Div1 M15 11
M15 48 39 19:37 117 Charlie Sanders Marshall Milton Keynes Div1 M15 10
M15 49 40 19:38 26 Tim McElligott Marshall Milton Keynes Div1 M15 9
M15 50 41 19:39 999 Chris Bedlington Luton Div1 M15 8
M15 51 42 19:40 2476 Isaac Lunn Bedford & County Div1 M15 7
M15 52 10 19:48 1924 Adam Gambrill Cookham RC Div2 M15 4
M15 53 11 19:55 1735 Haydn Williams Stevenage & N Herts Div2 M15 3
M15 54 12 19:58 1682 Cameron Clark Watford Harriers Div2 M15 2
M15 55 43 20:33 998 Theo Thomas Luton Div1 M15 6
M15 56 44 20:35 667 Alfie Long Silson Joggers Div1 M15 5
M15 57 45 20:43 670 James  Spencer Silson Joggers Div1 M15 4
M15 58 46 20:49 944 Joshua Mitchell Luton Div1 M15 3
M15 59 47 21:40 1174 Monty McQuade Vale of Aylesbury Div1 M15 2
M15 60 13 21:40 1773 Adam Frost Maidenhead Div2 M15 1
M15 61 48 22:49 1009 Joseph Clarke Windsor, S, E&H Div1 M15 1
Under 13 Boys
M13 1 1 10:55 246 Angus Williams Chiltern Harriers Div1 M13 52
M13 2 2 11:11 254 Thomas  Job Chiltern Harriers Div1 M13 51
M13 3 3 11:15 247 Tom Hunter Chiltern Harriers Div1 M13 50
M13 4 4 11:19 248 Alex Aldred Chiltern Harriers Div1 M13 49
M13 5 1 11:22 1410 Harvey Bell Wycombe Phoenix Div2 M13 23
M13 6 2 11:24 1491 Michael Armstrong Dacorum & Tring Div2 M13 22
M13 7 5 11:36 249 Nathan Hackley Chiltern Harriers Div1 M13 48
M13 8 6 11:36 150 Jack Sharp Marshall Milton Keynes Div1 M13 47
M13 9 3 11:40 1496 Freddie Truman-Williams Dacorum & Tring Div2 M13 21
M13 10 7 11:47 414 Joseph Lawson Bedford & County Div1 M13 46
M13 11 8 11:52 2411 Noah Fletcher Windsor, S, E&H Div1 M13 45
M13 12 9 11:54 232 Louis  Hunt Chiltern Harriers Div1 M13 44
M13 13 10 12:06 252 Matthew Clifford Chiltern Harriers Div1 M13 43
M13 14 11 12:09 545 Jack Dickinson St Albans Striders Div1 M13 42
M13 15 4 12:09 1409 Aaron Phillips Wycombe Phoenix Div2 M13 20
M13 16 12 12:11 149 Leo Freeland Marshall Milton Keynes Div1 M13 41
M13 17 13 12:12 145 Alex Brent Marshall Milton Keynes Div1 M13 40
M13 18 14 12:12 412 Max Hanford Bedford & County Div1 M13 39
M13 19 15 12:15 250 Zach Rahaman Chiltern Harriers Div1 M13 38
M13 20 16 12:16 774 Dominic Grimshaw    Leighton Buzzard Div1 M13 37
M13 21 5 12:17 1917 Elliott Lowe Cookham RC Div2 M13 19
M13 22 17 12:20 148 Ben Green Marshall Milton Keynes Div1 M13 36
M13 23 18 12:21 946 Daniel Bentham Luton Div1 M13 35
M13 24 19 12:25 413 Nathan Hyde Bedford & County Div1 M13 34
M13 25 20 12:28 1191 William Ratcliffe Vale of Aylesbury Div1 M13 33
M13 26 6 12:34 1916 Ben Taylor Cookham RC Div2 M13 18
M13 27 21 12:34 544 Morgan Hume St Albans Striders Div1 M13 32
M13 28 7 12:35 1408 Jacob Sanderson Wycombe Phoenix Div2 M13 17
M13 29 22 12:39 775 Owen Lindars    Leighton Buzzard Div1 M13 31
M13 30 8 12:42 1915 Iwan  Hughes Cookham RC Div2 M13 16
M13 31 23 12:42 140 Freddy Finn Marshall Milton Keynes Div1 M13 30
M13 32 24 12:48 2372 Matthew Crow Harrow Div1 M13 29
M13 33 25 12:53 257 Joe  Day Chiltern Harriers Div1 M13 28
M13 34 9 12:54 1494 Samuel Burnell Dacorum & Tring Div2 M13 15
M13 35 10 12:54 1518 Thomas Ashton Dacorum & Tring Div2 M13 14
M13 36 11 12:56 1578 Seth Russell Dacorum & Tring Div2 M13 13
M13 37 26 12:57 253 Harry Tack Chiltern Harriers Div1 M13 27
M13 38 27 12:58 256 Luke  Martin Chiltern Harriers Div1 M13 26
M13 39 12 13:04 2310 Callum Webb Wellingborough Div2 M13 12
M13 40 13 13:04 1640 Thomas D'Abreo Bracknell Div2 M13 11
M13 41 28 13:09 167 Jack Rose Marshall Milton Keynes Div1 M13 25
M13 42 29 13:11 549 Robert Quigley St Albans Striders Div1 M13 24
M13 43 30 13:11 897 Sean Cooper Harrow Div1 M13 23
M13 44 31 13:11 161 Aidan Murphy Marshall Milton Keynes Div1 M13 22
M13 45 32 13:17 136 Tom Meijer Marshall Milton Keynes Div1 M13 21
M13 46 33 13:17 438 Thomas Stokes Bedford & County Div1 M13 20
M13 47 34 13:18 548 Edward Sack St Albans Striders Div1 M13 19
M13 48 35 13:22 434 Pearce Basquille-Tatlow Bedford & County Div1 M13 18
M13 49 14 13:27 1411 Alex Mitchell Wycombe Phoenix Div2 M13 10
M13 50 36 13:27 770 Harry Bell    Leighton Buzzard Div1 M13 17
M13 51 37 13:31 772 Daniel Boulder Leighton Buzzard Div1 M13 16
M13 52 15 13:34 2082 Elliot  Swinburne Biggleswade AC Div2 M13 9
M13 53 16 13:35 1516 Yoan Tonev Dacorum & Tring Div2 M13 8
M13 54 38 13:39 896 Chris Hudson Harrow Div1 M13 15
M13 55 39 13:41 1177 Patrick Scarhill Vale of Aylesbury Div1 M13 14
M13 56 17 13:43 1413 Roux Kerr Wycombe Phoenix Div2 M13 7
M13 57 40 13:44 156 Harry Legg Marshall Milton Keynes Div1 M13 13
M13 58 41 13:47 677 Joe Black Silson Joggers Div1 M13 12
M13 59 42 13:49 682 Jake Morris Silson Joggers Div1 M13 11
M13 60 43 13:49 266 Benjamin Jackson Chiltern Harriers Div1 M13 10
M13 61 44 13:55 947 Theo Winfield Luton Div1 M13 9
M13 62 18 13:59 1673 Joshua Hill Watford Harriers Div2 M13 6
M13 63 45 14:06 255 Gabriel  Baker Chiltern Harriers Div1 M13 8
M13 64 46 14:07 675 Archie Tattersall Silson Joggers Div1 M13 7
M13 65 47 14:13 777 Max Rose    Leighton Buzzard Div1 M13 6
M13 66 19 14:16 1659 Lewis Clark Watford Harriers Div2 M13 5
M13 67 48 14:39 769 Ewan Bell   Leighton Buzzard Div1 M13 5
M13 68 49 14:43 1192 Samuel Fryer Vale of Aylesbury Div1 M13 4
M13 69 20 14:53 2171 Ben Williamson Leighton Buzzard Tri Div2 M13 4
M13 70 50 14:56 141 Jack Nuttall Marshall Milton Keynes Div1 M13 3
M13 71 21 15:20 2308 Max Wynne Wellingborough Div2 M13 3
M13 72 22 15:21 1775 Harry Shrimpton Maidenhead Div2 M13 2
M13 73 51 15:47 679 Hayden Jelley Silson Joggers Div1 M13 2
M13 74 23 17:03 1705 Alex Pickard Stevenage & N Herts Div2 M13 1
M13 75 52 17:59 735 Quinlan Lincoln Silson Joggers Div1 M13 1
Under 11 Boys Under 11 Boys After 4 Rounds
M11 1 8:49 234 Matthew Aldred Chiltern Harriers All M11 73 1 Chiltern Harriers 206 1 Chiltern Harriers 774
M11 2 8:50 418 Chris Brodie Bedford & County All M11 72 2 Bedford & County 198 2 Bedford & County 770
M11 3 9:02 1429 Nicholas Cay Wycombe Phoenix All M11 71 3 Wycombe Phoenix 197 3 Wycombe Phoenix 736
M11 4 9:09 235 Cormac Nisbet Chiltern Harriers All M11 70 4 Harrow 190 4 Harrow 605
M11 5 9:11 1598 Ted Enser Bracknell All M11 69 5 Marshall Milton Keynes 156 5 Luton 538
M11 6 9:19 436 Zena Paco Bedford & County All M11 68 6 Luton 147 6 Marshall Milton Keynes 487
M11 7 9:23 1422 Rollo Parry Wycombe Phoenix All M11 67 7 Leighton Buzzard 142 7 Leighton Buzzard 467
M11 8 9:26 159 Sebastian Henry Marshall Milton Keynes All M11 66 8 Vale of Aylesbury 120 8 Vale of Aylesbury 453
M11 9 9:28 916 Tom Woodward Harrow All M11 65 9 St Albans Striders 117 9 Cookham RC 440
M11 10 9:29 908 Alex Bickerstaff Harrow All M11 64 10 Silson Joggers 113 10 Bracknell 424
M11 11 9:32 244 William  Mayhew Chiltern Harriers All M11 63 11 Wellingborough 75 11 St Albans Striders 408
M11 12 9:36 240 Harry Vintner Chiltern Harriers All M11 62 12 Dacorum & Tring 70 12 Silson Joggers 344
M11 13 9:41 909 Lucas  Mansell Harrow All M11 61 13 Bracknell 69 13 Wellingborough 224
M11 14 9:45 948 Max Winfield Luton All M11 60 14 Cookham RC 41 14 Oxford City 197
M11 15 9:45 1419 Freddie Higgins Wycombe Phoenix All M11 59 15 Stevenage & N Herts 31 15 Windsor, S, E&H 190
M11 16 9:50 424 Udoka Fintelmann Bedford & County All M11 58 16 Banbury Harriers 28 16 Stevenage & N Herts 162
M11 17 9:53 949 Logan  Gardner Luton All M11 57 17 Watford Harriers 22 17 Banbury Harriers 147
M11 18 9:54 2298 Harvey Willmott Wellingborough All M11 56 18 Watford Harriers 126
M11 19 9:56 760 Thomas Hirst-Mitchell    Leighton Buzzard All M11 55 19 Dacorum & Tring 119
M11 20 9:58 764 Daniel May    Leighton Buzzard All M11 54 20 Bicester AC 45
M11 21 9:58 238 Jamie  Powell Chiltern Harriers All M11 53 21 Biggleswade AC 42
M11 22 10:01 242 Sammy Bennetts Chiltern Harriers All M11 52 22 Maidenhead 31
M11 23 10:02 239 Raphael Baker Chiltern Harriers All M11 51 23 Tring 13
M11 24 10:03 1194 Freddie Kane Vale of Aylesbury All M11 50
M11 25 10:05 598 Noah Brown St Albans Striders All M11 49
M11 26 10:06 168 Harry Rose Marshall Milton Keynes All M11 48
M11 27 10:11 690 Liam  Cowley Silson Joggers All M11 47
M11 28 10:14 1423 Finn Kerr Wycombe Phoenix All M11 46
M11 29 10:17 1195 Timothy Fryer Vale of Aylesbury All M11 45
M11 30 10:18 551 Alexander McDonald St Albans Striders All M11 44
M11 31 10:19 1433 Thomas Young Wycombe Phoenix All M11 43
M11 32 10:22 147 Kian Nicholson Marshall Milton Keynes All M11 42
M11 33 10:23 1913 Henry Johnston Cookham RC All M11 41
M11 34 10:29 687 Jake Storer Silson Joggers All M11 40
M11 35 10:32 1427 William Alexander Wycombe Phoenix All M11 39
M11 36 10:34 912 Solomon Peris Harrow All M11 38
M11 37 10:40 243 Joel Lewis Chiltern Harriers All M11 37
M11 38 10:42 2496 Niall Cassidy Dacorum & Tring All M11 36
M11 39 10:49 437 Ethan Cairns Bedford & County All M11 35
M11 40 10:49 1514 Sam Day Dacorum & Tring All M11 34
M11 41 10:55 767 Aaron O'Dwyer Leighton Buzzard All M11 33
M11 42 10:58 910 Nathan Kabel Harrow All M11 32
M11 43 11:12 1424 Pip Kerr Wycombe Phoenix All M11 31
M11 44 11:12 990 Dylan Winfield Luton All M11 30
M11 45 11:16 427 Ryan Mingay Bedford & County All M11 29
M11 46 11:21 2039 Barney Ballantine Banbury Harriers All M11 28
M11 47 11:21 426 Louis Gregory Bedford & County All M11 27
M11 48 11:22 683 James  Darby Silson Joggers All M11 26
M11 49 11:22 1193 Woody Day Vale of Aylesbury All M11 25
M11 50 11:26 597 Ben Walker St Albans Striders All M11 24
M11 51 11:29 553 William Duncan St Albans Striders All M11 23
M11 52 11:29 1695 George Rice Watford Harriers All M11 22
M11 53 11:32 552 Enzo Endean St Albans Striders All M11 21
M11 54 11:36 1420 Frank Buron Wycombe Phoenix All M11 20
M11 55 11:38 793 Evan Hirst-Mitchell    Leighton Buzzard All M11 19
M11 56 11:46 1728 Thomas Greene Stevenage & N Herts All M11 18
M11 57 11:47 768 Samuel Mullinder Leighton Buzzard All M11 17
M11 58 11:49 688 Sam Shears Silson Joggers All M11 16
M11 59 11:55 952 Aaron Otah Luton All M11 15
M11 60 12:00 765 Sid Mead Leighton Buzzard All M11 14
M11 61 12:08 951 Ash Neale Luton All M11 13
M11 62 12:08 689 Harry Webster Silson Joggers All M11 12
M11 63 12:16 686 Jedan Stewart Silson Joggers All M11 11
M11 64 12:23 2319 Fletcher Wynne Wellingborough All M11 10
M11 65 12:33 2297 Logan Williams Wellingborough All M11 9
M11 66 12:53 731 Ondra Simacek Silson Joggers All M11 8
M11 67 13:15 1703 Ethan Dolby Stevenage & N Herts All M11 7
M11 68 13:26 1701 Jack Roberts Stevenage & N Herts All M11 6
M11 69 13:38 1183 Ethan Perry Vale of Aylesbury All M11 5
M11 70 13:38 1147 James Redding Vale of Aylesbury All M11 4
M11 71 13:57 1707 Hywel Evans Stevenage & N Herts All M11 3
M11 72 14:04 685 Caleb Slater Silson Joggers All M11 2
M11 73 14:21 684 Ewan Rigby Silson Joggers All M11 1
Senior Women
FS 1 22:46 2478 Lizzie Janes (N/S) Herts Phoenix FS G
FS 2 1 23:21 1084 Charlotte Firth Windsor, S, E&H Div1 FS 107
FS 3 2 23:33 997 Rosie Keane Luton Div1 FS 106
FS 4 3 24:09 368 Alice  Burgin Bedford & County Div1 FS 105
FS 5 4 24:20 283 Sian Thomas Chiltern Harriers Div1 FS 104
FS 6 5 24:27 51 Lara Bromilow Marshall Milton Keynes Div1 FS 103
FS 7 6 24:44 625 Lucy Waterlow St Albans Striders Div1 F35 102
FS 8 7 24:45 52 Nadine Lewycky Marshall Milton Keynes Div1 FS 101
FS 9 8 24:54 957 Jenny Evans Luton Div1 FS 100
FS 10 9 25:17 1019 Carla Molinaro Windsor, S, E&H Div1 FS 99
FS 11 25:21 2467 Hannah Blair (N/S) Plymouth AC FS G
FS 12 10 25:26 299 Louise Durman Chiltern Harriers Div1 FS 98
FS 13 25:32 2469 Rosemary Hurford (N/S) Oxford University FS G
FS 14 11 25:43 54 Gemma Childs Marshall Milton Keynes Div1 FS 97
FS 15 12 25:49 2470 Claire McMahon-Adie Luton Div1 F35 96
FS 16 1 25:56 1982 Claire Donald Purple Patch Runners Div2 F55 74
FS 17 26:03 623 Martha Hall (N/S) St Albans Striders F35 G
FS 18 13 26:04 290 Ellie Bates Chiltern Harriers Div1 FS 95
FS 19 14 26:12 1164 Rosanna Iannone Vale of Aylesbury Div1 F35 94
FS 20 2 26:25 1534 Samantha Fawcett Dacorum & Tring Div2 FS 73
FS 21 15 26:35 1241 Gemma Bitaraf Gade Valley Harriers Div1 FS 93
FS 22 16 26:40 606 Jennifer Conway St Albans Striders Div1 FS 92
FS 23 3 26:40 2493 Ania Gabb Dacorum & Tring Div2 FS 72
FS 24 4 26:52 1674 Angela Trussler Watford Harriers Div2 F35 71
FS 25 17 26:56 60 Natasha Baker Marshall Milton Keynes Div1 FS 91
FS 26 5 27:04 2048 Ros Kelling Banbury Harriers Div2 F45 70
FS 27 18 27:21 287 Bex Nkoane Chiltern Harriers Div1 F35 90
FS 28 27:23 696 Emily Bowen (N/S) Silson Joggers FS G
FS 29 19 27:25 284 Kirstie Elliot  Chiltern Harriers Div1 F35 89
FS 30 20 27:29 1383 Amy Johnson Headington RR Div1 FS 88
FS 31 6 27:31 1665 Helen Johal Watford Harriers Div2 F45 69
FS 32 21 27:35 1163 Julia Austin Vale of Aylesbury Div1 F45 87
FS 33 7 27:35 2102 Sophie Barnard Queens Park Harriers Div2 F45 68
FS 34 22 27:36 2389 Jo Sharples Leighton Buzzard Div1 FS 86
FS 35 23 27:42 640 Wendy Walsh St Albans Striders Div1 F45 85
FS 36 24 27:46 1237 Claire McDonnell Gade Valley Harriers Div1 F45 84
FS 37 8 27:52 1980 Debbie Aitken Purple Patch Runners Div2 F35 67
FS 38 25 27:57 58 Tanya Cronin Marshall Milton Keynes Div1 FS 83
FS 39 26 27:58 1385 Maria Frykfors Headington RR Div1 FS 82
FS 40 27 27:59 1384 Maddie Ding Headington RR Div1 FS 81
FS 41 28 28:02 958 Jo Winfield Luton Div1 F35 80
FS 42 29 28:04 1248 Kathleen Courtier Gade Valley Harriers Div1 FS 79
FS 43 9 28:09 2050 Michelle  Bartlett Banbury Harriers Div2 F45 66
FS 44 30 28:10 1286 Lynda Hembury Tring Running Club Div1 F55 78
FS 45 31 28:26 1302 Liz O'Keeffe Tring Running Club Div1 F35 77
FS 46 32 28:32 629 Zoe Lowe St Albans Striders Div1 F45 76
FS 47 10 28:44 2014 Emma Newell Thame Runners Div2 FS 65
FS 48 33 28:46 1135 Debbie Channer  Vale of Aylesbury Div1 F35 75
FS 49 34 28:50 605 Amy Tanner St Albans Striders Div1 FS 74
FS 50 35 28:55 691 Heather Kirk Silson Joggers Div1 FS 73
FS 51 36 29:00 784 Lynn Boddy Leighton Buzzard Div1 F35 72
FS 52 37 29:01 382 Natasha McGovern Bedford & County Div1 FS 71
FS 53 38 29:01 1259 Victoria Crawley-Wise Gade Valley Harriers Div1 F35 70
FS 54 39 29:02 379 Kirsty Thompson Bedford & County Div1 FS 69
FS 55 40 29:03 1296 Mary Ward Tring Running Club Div1 F45 68
FS 56 11 29:09 1533 Catherine Davies Dacorum & Tring Div2 F45 64
FS 57 41 29:15 1283 Alison Harding Tring Running Club Div1 F55 67
FS 58 12 29:23 1822 Kirsty Bishop Redway Runners Div2 F35 63
FS 59 13 29:28 1826 Sarah King Redway Runners Div2 FS 62
FS 60 42 29:29 1394 Catriona Scott Headington RR Div1 F35 66
FS 61 14 29:30 1886 Helen Mulhall Bearbrook Div2 F35 61
FS 62 43 29:31 1017 Victoria  Brookling Windsor, S, E&H Div1 F45 65
FS 63 15 29:33 1981 Alison Brownhill Purple Patch Runners Div2 F45 60
FS 64 44 29:37 2397 Melanie Wright Marshall Milton Keynes Div1 FS 64
FS 65 45 29:42 787 Katie Haylock Leighton Buzzard Div1 F35 63
FS 66 46 29:52 1392 Charlotte  Noakes Headington RR Div1 FS 62
FS 67 16 30:01 1530 Bernie Horabin Dacorum & Tring Div2 F45 59
FS 68 17 30:02 1519 Becky Fawcett Dacorum & Tring Div2 FS 58
FS 69 47 30:04 1340 Gwyneth Hueter Oxford City Div1 F55 61
FS 70 18 30:11 2020 Jane Coulcher Thame Runners Div2 FS 57
FS 71 19 30:13 2107 Eleanor Buck Queens Park Harriers Div2 FS 56
FS 72 48 30:13 1382 Helen Turley Headington RR Div1 F55 60
FS 73 20 30:18 1675 Alison Putko Watford Harriers Div2 F35 55
FS 74 49 30:21 61 Debra Brent Marshall Milton Keynes Div1 F45 59
FS 75 21 30:26 1850 Suzie Hall Redway Runners Div2 F45 54
FS 76 50 30:29 785 Amy Inchley Leighton Buzzard Div1 FS 58
FS 77 22 30:29 1538 Samantha Sullivan Dacorum & Tring Div2 F35 53
FS 78 23 30:31 2450 Julie Martin Redway Runners Div2 F45 52
FS 79 24 30:33 2423 Tia Moodie Redway Runners Div2 F35 51
FS 80 51 30:35 1252 Sian Hibbs Gade Valley Harriers Div1 FS 57
FS 81 25 30:39 2042 Rebecca Pull Banbury Harriers Div2 FS 50
FS 82 26 30:44 1910 Jo Hercules Bearbrook Div2 F35 49
FS 83 52 30:50 624 Gillian Jubb St Albans Striders Div1 F35 56
FS 84 27 30:59 1845 Karen Camidge Redway Runners Div2 F35 48
FS 85 53 31:13 703 Gemma Hinton Silson Joggers Div1 FS 55
FS 86 54 31:17 789 Liz Peters Leighton Buzzard Div1 F35 54
FS 87 55 31:18 604 Ruth Martin St Albans Striders Div1 FS 53
FS 88 28 31:22 1840 Vicky Berry Redway Runners Div2 FS 47
FS 89 29 31:24 2072 Soraya Bux Handy Cross RC Div2 F35 46
FS 90 30 31:30 1539 Victoria Thornley Dacorum & Tring Div2 FS 45
FS 91 56 31:32 1256 Teresa Reason Gade Valley Harriers Div1 F35 52
FS 92 57 31:35 67 Lisa Yabsley Marshall Milton Keynes Div1 F35 51
FS 93 58 31:36 370 Ruth Kerr Bedford & County Div1 F45 50
FS 94 31 31:37 1540 Tina Le Dacorum & Tring Div2 F35 44
FS 95 59 31:37 636 Elizabeth Walls St Albans Striders Div1 F55 49
FS 96 32 31:39 1855 Sarah Buck Redway Runners Div2 F35 43
FS 97 60 31:40 962 Freya Vafadari Luton Div1 FS 48
FS 98 33 31:46 1894 Lynn Garricks Bearbrook Div2 F45 42
FS 99 61 31:50 756 Ruth Mitchell Leighton Buzzard Div1 FS 47
FS 100 62 31:56 1299 Celine Wilcock Tring Running Club Div1 F35 46
FS 101 63 32:09 1162 Natalie Chandler Vale of Aylesbury Div1 FS 45
FS 102 64 32:13 1295 Rachael Scahill Tring Running Club Div1 F45 44
FS 103 34 32:14 1549 Caroline Smart Dacorum & Tring Div2 F35 41
FS 104 65 32:23 694 Sue Torrance Silson Joggers Div1 F45 43
FS 105 66 32:25 791 Lisa Bowyer Leighton Buzzard Div1 FS 42
FS 106 35 32:26 2049 Rebecca Biegel Banbury Harriers Div2 F45 40
FS 107 67 32:29 965 Rosie Canham Luton Div1 F35 41
FS 108 36 32:31 1779 Caroline Shrimpton Maidenhead Div2 F35 39
FS 109 37 32:35 2012 Shelley Bennett Thame Runners Div2 F45 38
FS 110 68 32:38 755 Kassia Gardner Leighton Buzzard Div1 F35 40
FS 111 69 32:45 64 Diane Farmer Marshall Milton Keynes Div1 F55 39
FS 112 70 32:46 1395 Alison  Barry Headington RR Div1 F45 38
FS 113 38 32:49 2073 Jacqueline Ing Handy Cross RC Div2 FS 37
FS 114 71 32:50 781 Coralie Anderson Leighton Buzzard Div1 F35 37
FS 115 39 32:53 1795 Sam Thornton Maidenhead Div2 F45 36
FS 116 72 32:55 367 Madeline  Brodie Bedford & County Div1 F45 36
FS 117 40 32:57 1847 Kerry Cooper Redway Runners Div2 F35 35
FS 118 73 33:01 1122 Heather Fallaize Vale of Aylesbury Div1 F55 35
FS 119 41 33:03 1852 Caroline Beechey Redway Runners Div2 F55 34
FS 120 42 33:11 1544 Clare Hunt Dacorum & Tring Div2 FS 33
FS 121 74 33:15 1281 Hilary Needleman Tring Running Club Div1 F55 34
FS 122 43 33:15 2169 Diane Sandover Leighton Buzzard Tri Div2 F55 32
FS 123 44 33:18 2071 Ellen Fulcher Handy Cross RC Div2 F45 31
FS 124 45 33:23 2109 Danielle Howe Queens Park Harriers Div2 FS 30
FS 125 75 33:23 285 Barbara Ralph Chiltern Harriers Div1 F55 33
FS 126 46 33:26 1844 Sam Downton Redway Runners Div2 F45 29
FS 127 47 33:33 1820 Lisa Duggan Redway Runners Div2 F35 28
FS 128 76 33:45 639 Carole Jack St Albans Striders Div1 F45 32
FS 129 48 33:48 1650 Christine  Dearman Watford Harriers Div2 F45 27
FS 130 49 33:50 2016 Hayley Parry Thame Runners Div2 FS 26
FS 131 77 33:55 637 Alex Leech St Albans Striders Div1 F35 31
FS 132 50 33:57 1985 Sharon Davidson Purple Patch Runners Div2 FS 25
FS 133 51 34:18 2075 Charlotte Keating Handy Cross RC Div2 F35 24
FS 134 52 34:27 2047 Lisa Ansell Banbury Harriers Div2 F35 23
FS 135 78 34:29 699 Madeleine Moutrie Silson Joggers Div1 F45 30
FS 136 79 34:30 607 Anna Stilton St Albans Striders Div1 FS 29
FS 137 53 34:34 1900 Helen White Bearbrook Div2 F35 22
FS 138 80 34:37 1291 Maria Cook Tring Running Club Div1 F45 28
FS 139 81 34:51 377 Hayley  Vinnicombe Bedford & County Div1 F45 27
FS 140 82 34:52 742 Fiona Towell Leighton Buzzard Div1 F45 26
FS 141 83 34:53 2339 Julie Gettings Tring Running Club Div1 F35 25
FS 142 54 34:56 1851 Laura Davis Redway Runners Div2 FS 21
FS 143 84 35:00 1292 Maria Evans Tring Running Club Div1 F35 24
FS 144 55 35:04 1849 Constance Hobbs Redway Runners Div2 FS 20
FS 145 56 35:07 1777 Leila Oliver Maidenhead Div2 F35 19
FS 146 85 35:13 1294 Jo Baxter Tring Running Club Div1 F45 23
FS 147 86 35:18 1386 Marie-Anne Fischer Headington RR Div1 F45 22
FS 148 87 35:30 1306 Sandra Mogan Tring Running Club Div1 F45 21
FS 149 88 35:40 1144 Sharon Maisey Vale of Aylesbury Div1 F35 20
FS 150 89 35:47 1381 Emma  Carter Headington RR Div1 F35 19
FS 151 57 36:05 2011 Amanda Sturdy Thame Runners Div2 F35 18
FS 152 90 36:37 294 Fiona Williams Chiltern Harriers Div1 F35 18
FS 153 58 36:45 1529 Penny Wallduck Dacorum & Tring Div2 F45 17
FS 154 59 36:46 1532 Denise Burford Dacorum & Tring Div2 F35 16
FS 155 91 36:51 782 Kate Johnson Leighton Buzzard Div1 FS 17
FS 156 92 37:00 1309 Kirsty Barnett Tring Running Club Div1 F35 16
FS 157 93 37:03 1120 Mandie Fickling Vale of Aylesbury Div1 F45 15
FS 158 60 37:05 1531 Michelle Ashwell Dacorum & Tring Div2 F35 15
FS 159 94 37:14 1244 Jacki Eskdale Gade Valley Harriers Div1 F45 14
FS 160 95 37:54 292 Angela Hughes Chiltern Harriers Div1 F45 13
FS 161 61 38:00 1906 Pat Banert Bearbrook Div2 F45 14
FS 162 96 38:01 2385 Alison Bell Leighton Buzzard Div1 F45 12
FS 163 97 38:20 1287 Danielle Cox Tring Running Club Div1 FS 11
FS 164 62 38:22 2409 Rebecca White Dacorum & Tring Div2 F35 13
FS 165 98 38:22 634 Charlotte Holloway St Albans Striders Div1 F35 10
FS 166 63 38:24 1571 Pat Hayball Dacorum & Tring Div2 F45 12
FS 167 99 38:27 1285 Judy Hopcroft Tring Running Club Div1 F45 9
FS 168 64 38:46 1883 Corinne Ricciardi Bearbrook Div2 F45 11
FS 169 65 39:31 1694 Jayne Turnley Watford Harriers Div2 F45 10
FS 170 66 39:40 1859 Leigh Steer Redway Runners Div2 F45 9
FS 171 67 39:47 1893 Sarah Corcoran Bearbrook Div2 F35 8
FS 172 100 39:50 1092 Elaine Moore Windsor, S, E&H Div1 F45 8
FS 173 101 40:00 628 Caroline Skyrme St Albans Striders Div1 F45 7
FS 174 68 40:15 1857 Angela Mulligan Redway Runners Div2 FS 7
FS 175 102 40:33 2386 Anna Mead Leighton Buzzard Div1 F45 6
FS 176 103 40:44 1310 Carol MacDonald Tring Running Club Div1 F35 5
FS 177 69 40:52 2404 Leah Sill Dacorum & Tring Div2 F35 6
FS 178 70 40:58 2491 Emma Donovan Dacorum & Tring Div2 FS 5
FS 179 104 41:03 609 Joanne Tang St Albans Striders Div1 FS 4
FS 180 71 42:03 1860 Annete Smyth Redway Runners Div2 F45 4
FS 181 105 42:48 70 Deborah Bottomley Marshall Milton Keynes Div1 FS 3
FS 182 72 44:07 1522 Alexis Bunce Dacorum & Tring Div2 F35 3
FS 183 73 45:00 1838 Debbie Dickinson Redway Runners Div2 F45 2
FS 184 106 46:02 704 Ann  Williams Silson Joggers Div1 F45 2
FS 185 107 46:21 613 Wai Meng Au Yeong St Albans Striders Div1 FS 1
FS 186 74 48:44 1831 Burti Montagu-Leon Redway Runners Div2 F35 1
Under 17/20 Women
F20 1 1 20:59 476 Alanah Harris Bedford & County Div1 F20 41
F20 2 1 21:44 2045 Emily Thompson Banbury Harriers Div2 F17 13
F20 3 2 21:45 555 Rachel Parlour St Albans Striders Div1 F20 40
F20 4 3 22:00 475 Sarah Kerr Bedford & County Div1 F20 39
F20 5 2 22:06 1601 Hannah Barnard Bracknell Div2 F17 12
F20 6 4 22:15 469 Erin McCaffray Bedford & County Div1 F17 38
F20 7 5 22:30 226 Hannah Thear Chiltern Harriers Div1 F17 37
F20 8 6 22:36 1166 Alice Wright Vale of Aylesbury Div1 F20 36
F20 9 7 22:45 466 Lauren Nichols Bedford & County Div1 F17 35
F20 10 8 22:49 228 Hannah Morton Chiltern Harriers Div1 F20 34
F20 11 9 22:51 854 Eilish O'Grady Harrow Div1 F20 33
F20 12 3 23:17 1467 Natasha Taylor Wycombe Phoenix Div2 F17 11
F20 13 10 23:21 563 Tabitha Weddell St Albans Striders Div1 F17 32
F20 14 11 23:23 221 Orla Fawcett Chiltern Harriers Div1 F17 31
F20 15 12 23:31 218 Scarlett Wager-Leigh Chiltern Harriers Div1 F17 30
F20 16 4 23:33 1469 Emma Delgado Wycombe Phoenix Div2 F20 10
F20 17 13 23:37 220 Rachel Padwick Chiltern Harriers Div1 F17 29
F20 18 14 23:40 225 Maddy Lacey Chiltern Harriers Div1 F17 28
F20 19 15 23:46 116 Georgia Flawn-Thomas Marshall Milton Keynes Div1 F17 27
F20 20 16 23:53 1008 Juliet Soane Windsor, S, E&H Div1 F17 26
F20 21 5 24:04 1466 Megan Styles Wycombe Phoenix Div2 F17 9
F20 22 17 24:30 472 Anna Vinnicombe Bedford & County Div1 F17 25
F20 23 18 24:44 599 Sophie Olney St Albans Striders Div1 F17 24
F20 24 6 24:51 1783 Polly Batstone Maidenhead Div2 F17 8
F20 25 19 24:52 554 Lauren Eckley St Albans Striders Div1 F20 23
F20 26 20 24:56 223 Jessica Orr Chiltern Harriers Div1 F17 22
F20 27 7 25:00 1510 Grace C Birdseye Dacorum & Tring Div2 F17 7
F20 28 21 25:05 1167 Eliza Taswell-Fryer Vale of Aylesbury Div1 F17 21
F20 29 22 25:11 557 Alex Bentley St Albans Striders Div1 F17 20
F20 30 8 25:28 2482 Zoe Thompson Stevenage & N Herts Div2 F17 6
F20 31 9 25:30 1732 Sarah Feely Stevenage & N Herts Div2 F20 5
F20 32 23 25:31 114 Jade Brown Marshall Milton Keynes Div1 F17 19
F20 33 24 25:41 227 Lizzie  Barraclough Chiltern Harriers Div1 F17 18
F20 34 25 25:45 229 Emma Barraclough Chiltern Harriers Div1 F20 17
F20 35 26 25:47 596 Orla Schatzlein St Albans Striders Div1 F17 16
F20 36 27 25:50 556 Frankie Durbin St Albans Striders Div1 F20 15
F20 37 28 25:53 470 Josie Smith Bedford & County Div1 F17 14
F20 38 29 25:53 593 Naomi Baker St Albans Striders Div1 F20 13
F20 39 30 25:54 82 Jodie Wright Marshall Milton Keynes Div1 F17 12
F20 40 31 25:55 560 Georgia Robin St Albans Striders Div1 F17 11
F20 41 32 26:14 2479 Anna Radford Marshall Milton Keynes Div1 F17 10
F20 42 33 26:37 1176 Leonie Glasson Vale of Aylesbury Div1 F17 9
F20 43 34 27:07 561 Hannah Rayden St Albans Striders Div1 F17 8
F20 44 35 27:10 89 Natalie Nurse Marshall Milton Keynes Div1 F17 7
F20 45 10 27:12 1753 Lisa Barber Stevenage & N Herts Div2 F17 4
F20 46 36 27:45 558 Caitlin Eckley St Albans Striders Div1 F17 6
F20 47 37 27:52 559 Jessica Barnes St Albans Striders Div1 F17 5
F20 48 38 28:42 2459 Rosie Smith Marshall Milton Keynes Div1 F17 4
F20 49 11 28:50 1724 Georgia Reed Stevenage & N Herts Div2 F17 3
F20 50 12 28:52 1784 Grace Goldfinch Maidenhead Div2 F17 2
F20 51 39 29:52 701 Eleanor Rees Silson Joggers Div1 F17 3
F20 52 40 30:51 852 Rosa Smart Harrow Div1 F20 2
F20 53 41 35:32 1086 Juliet Ehinger Windsor, S, E&H Div1 F17 1
F20 54 13 36:08 1801 Jessica Williams Maidenhead Div2 F17 1
Under 15 Girls
F15 1 1 15:01 460 Tia Wilson Bedford & County Div1 F15 48
F15 2 2 15:12 210 Sophie Morton Chiltern Harriers Div1 F15 47
F15 3 1 15:19 1585 Sophie Poole Bracknell Div2 F15 27
F15 4 3 15:31 211 Robyn Watkins Chiltern Harriers Div1 F15 46
F15 5 4 15:37 87 Enya Deysel Marshall Milton Keynes Div1 F15 45
F15 6 5 15:40 112 Montana Edghill Marshall Milton Keynes Div1 F15 44
F15 7 6 15:43 452 Sinead Stovell Bedford & County Div1 F15 43
F15 8 7 15:51 456 Maisie Relton Bedford & County Div1 F15 42
F15 9 8 15:54 569 Keira Stern St Albans Striders Div1 F15 41
F15 10 9 16:07 568 Freya Weddell St Albans Striders Div1 F15 40
F15 11 10 16:08 84 Gemma Milne Marshall Milton Keynes Div1 F15 39
F15 12 11 16:09 969 Libby Jay Luton Div1 F15 38
F15 13 2 16:10 2037 Tia Williams Banbury Harriers Div2 F15 26
F15 14 12 16:17 113 Jessica Nuttall Marshall Milton Keynes Div1 F15 37
F15 15 13 16:22 995 Georgia Nunn Luton Div1 F15 36
F15 16 14 16:25 858 Grace Hooper Harrow Div1 F15 35
F15 17 15 16:27 463 Hannah Shelton Bedford & County Div1 F15 34
F15 18 3 16:27 1586 Stephanie Poole Bracknell Div2 F15 25
F15 19 16 16:30 216 Soraya  Lockwood Chiltern Harriers Div1 F15 33
F15 20 17 16:32 215 Emily Alderson Chiltern Harriers Div1 F15 32
F15 21 4 16:33 1785 Abbie Jones Maidenhead Div2 F15 24
F15 22 18 16:38 458 Lucy-Mae Shepherd Bedford & County Div1 F15 31
F15 23 19 16:42 79 Holly Jamieson Marshall Milton Keynes Div1 F15 30
F15 24 20 16:47 963 Natasha Hayman Luton Div1 F15 29
F15 25 5 16:50 1443 Ana Montgomery Wycombe Phoenix Div2 F15 23
F15 26 6 16:51 2265 Amy Gould Bicester AC Div2 F15 22
F15 27 21 16:52 214 Beth Welham Chiltern Harriers Div1 F15 28
F15 28 7 16:55 1739 Kate Saunders Stevenage & N Herts Div2 F15 21
F15 29 8 16:58 1595 Ella D'Abreo Bracknell Div2 F15 20
F15 30 9 16:59 1444 Maisie Pennant Wycombe Phoenix Div2 F15 19
F15 31 22 17:06 1101 Rebecca Lee Vale of Aylesbury Div1 F15 27
F15 32 23 17:08 453 Ashleigh Hyde Bedford & County Div1 F15 26
F15 33 10 17:10 1608 Faye Smith Bracknell Div2 F15 18
F15 34 11 17:12 1436 Mia Waterhouse Wycombe Phoenix Div2 F15 17
F15 35 24 17:25 119 Charlotte Cooke Marshall Milton Keynes Div1 F15 25
F15 36 25 17:27 1121 Tilly Green Vale of Aylesbury Div1 F15 24
F15 37 26 17:35 567 Emily  Rayden St Albans Striders Div1 F15 23
F15 38 12 17:38 1603 Marie Halliday Bracknell Div2 F15 16
F15 39 27 17:39 565 Emily  Anders St Albans Striders Div1 F15 22
F15 40 13 17:40 1786 Amy Reike Maidenhead Div2 F15 15
F15 41 28 17:42 974 Elizabeth Bentham Luton Div1 F15 21
F15 42 14 17:43 1438 Emma Styles Wycombe Phoenix Div2 F15 14
F15 43 15 17:43 1926 Beth Murray Cookham RC Div2 F15 13
F15 44 16 17:49 2213 Kimberley Shelley Olney Runners Div2 F15 12
F15 45 29 17:54 964 Hannah Soanes Luton Div1 F15 20
F15 46 30 18:00 212 Sandie Pohlman Chiltern Harriers Div1 F15 19
F15 47 17 18:07 2266 Molly Acton Bicester AC Div2 F15 11
F15 48 31 18:10 455 Molly Relton Bedford & County Div1 F15 18
F15 49 32 18:12 76 Rosie Merrin Marshall Milton Keynes Div1 F15 17
F15 50 18 18:16 1437 Amelia Jarvis Wycombe Phoenix Div2 F15 10
F15 51 33 18:27 754 Ellie Rabbitts    Leighton Buzzard Div1 F15 16
F15 52 19 18:35 1664 Emma Salter Watford Harriers Div2 F15 9
F15 53 34 18:38 461 Roisin Gittins Bedford & County Div1 F15 15
F15 54 35 18:39 570 Sophie Robin St Albans Striders Div1 F15 14
F15 55 36 18:44 884 Anya  Freely Harrow Div1 F15 13
F15 56 37 18:47 83 Anna Ustaran-Anderegg Marshall Milton Keynes Div1 F15 12
F15 57 38 19:00 566 Emily  Barnes St Albans Striders Div1 F15 11
F15 58 20 19:06 1797 Lucy Thornton Maidenhead Div2 F15 8
F15 59 39 19:09 462 Gabriella Tarrant Bedford & County Div1 F15 10
F15 60 21 19:13 1802 Jessica Dibley Maidenhead Div2 F15 7
F15 61 22 19:15 1726 Erin Oliver Stevenage & N Herts Div2 F15 6
F15 62 40 19:17 883 Tara Das Harrow Div1 F15 9
F15 63 23 19:18 1804 Harriet Graham Maidenhead Div2 F15 5
F15 64 41 19:23 751 Dana Carter    Leighton Buzzard Div1 F15 8
F15 65 24 19:25 1789 Laura House Maidenhead Div2 F15 4
F15 66 25 19:36 1681 Charlotte Glenister Watford Harriers Div2 F15 3
F15 67 42 19:44 752 Evie Gilmour    Leighton Buzzard Div1 F15 7
F15 68 43 19:51 587 Amber Bavister St Albans Striders Div1 F15 6
F15 69 44 20:52 753 Mckenna Keefe    Leighton Buzzard Div1 F15 5
F15 70 45 21:03 882 Katie Barkshire Harrow Div1 F15 4
F15 71 46 21:03 92 Katie Meijer Marshall Milton Keynes Div1 F15 3
F15 72 26 21:29 1925 Imogen Shaw Cookham RC Div2 F15 2
F15 73 27 22:59 1725 Abigail Pickard Stevenage & N Herts Div2 F15 1
F15 74 47 26:33 1171 Charlotte Armitage Vale of Aylesbury Div1 F15 2
F15 75 48 28:35 705 Millie Rees Silson Joggers Div1 F15 1
Under 13 Girls
F13 1 1 11:36 1448 Kirsten Stilwell Wycombe Phoenix Div2 F13 25
F13 2 1 11:59 199 Orla Williams Chiltern Harriers Div1 F13 54
F13 3 2 12:02 162 Barbara de Koning Marshall Milton Keynes Div1 F13 53
F13 4 2 12:12 2274 Millie Couzens Bicester AC Div2 F13 24
F13 5 3 12:26 1613 Susie Mair Bracknell Div2 F13 23
F13 6 4 12:32 1710 Lucy Taylor Stevenage & N Herts Div2 F13 22
F13 7 3 12:35 200 Millie  Hughes Chiltern Harriers Div1 F13 52
F13 8 5 12:37 1746 Bluebell Cooke Stevenage & N Herts Div2 F13 21
F13 9 6 12:38 2202 Beth Darwent Abingdon Div2 F13 20
F13 10 4 12:41 163 Imogen King Marshall Milton Keynes Div1 F13 51
F13 11 5 12:54 171 Charlotte Underwood Marshall Milton Keynes Div1 F13 50
F13 12 6 12:55 578 Niamh Gallagher St Albans Striders Div1 F13 49
F13 13 7 12:57 1449 Emily Sanderson Wycombe Phoenix Div2 F13 19
F13 14 8 13:01 1700 Grace Ingles Watford Harriers Div2 F13 18
F13 15 7 13:04 202 Katie Repper Chiltern Harriers Div1 F13 48
F13 16 9 13:06 1451 Izzie  Wijsman Wycombe Phoenix Div2 F13 17
F13 17 8 13:15 442 Ruby Abbott Bedford & County Div1 F13 47
F13 18 9 13:19 1345 Emily Haines-Gray Oxford City Div1 F13 46
F13 19 10 13:22 1517 Amy Cassidy Dacorum & Tring Div2 F13 16
F13 20 11 13:24 1582 Georgia Ballard Bracknell Div2 F13 15
F13 21 10 13:25 577 Beatrice Towers St Albans Striders Div1 F13 45
F13 22 12 13:27 1416 Megan Harris Wycombe Phoenix Div2 F13 14
F13 23 11 13:28 575 Christina Durbin St Albans Striders Div1 F13 44
F13 24 12 13:28 1187 Anna Cuthbert Vale of Aylesbury Div1 F13 43
F13 25 13 13:31 1004 Eloisa Harris Windsor, S, E&H Div1 F13 42
F13 26 14 13:31 204 Jinaan Lockwood Chiltern Harriers Div1 F13 41
F13 27 15 13:31 967 Milly Soanes Luton Div1 F13 40
F13 28 16 13:35 208 Laura Williams Chiltern Harriers Div1 F13 39
F13 29 17 13:36 138 Chloe Munroe Marshall Milton Keynes Div1 F13 38
F13 30 13 13:38 1454 Maddy Wood Wycombe Phoenix Div2 F13 13
F13 31 14 13:40 1616 Francesca Blackwell Bracknell Div2 F13 12
F13 32 15 13:50 2498 Evie Cliverd Dacorum & Tring Div2 F13 11
F13 33 16 13:54 2495 Izzy Painter Dacorum & Tring Div2 F13 10
F13 34 18 13:56 443 Niamh Huxford Bedford & County Div1 F13 37
F13 35 19 13:56 169 Nicole Whittle Marshall Milton Keynes Div1 F13 36
F13 36 20 13:57 137 Ella Carey Marshall Milton Keynes Div1 F13 35
F13 37 21 13:58 1072 Grace Hudson Windsor, S, E&H Div1 F13 34
F13 38 22 14:03 746 Niquole Carter    Leighton Buzzard Div1 F13 33
F13 39 23 14:13 1081 Izzy Thompson Windsor, S, E&H Div1 F13 32
F13 40 24 14:17 905 Antia Zilbeti Harrow Div1 F13 31
F13 41 25 14:22 1180 Imogen Crafts Vale of Aylesbury Div1 F13 30
F13 42 26 14:24 207 Jessica Pullen Chiltern Harriers Div1 F13 29
F13 43 27 14:25 975 Violet Mcmullan Luton Div1 F13 28
F13 44 28 14:30 1123 Millie Carey Vale of Aylesbury Div1 F13 27
F13 45 29 14:33 166 Tia Sinclair-Linton Marshall Milton Keynes Div1 F13 26
F13 46 17 14:37 1658 Jessica Hill Watford Harriers Div2 F13 9
F13 47 18 14:40 1505 Emma To Dacorum & Tring Div2 F13 8
F13 48 19 14:42 1584 Anya Froggatt Bracknell Div2 F13 7
F13 49 30 14:43 190 Alicia Bushell Chiltern Harriers Div1 F13 25
F13 50 31 14:44 165 Alesha Patel Marshall Milton Keynes Div1 F13 24
F13 51 32 14:45 164 Alliayh Patel Marshall Milton Keynes Div1 F13 23
F13 52 33 14:50 444 Sakia Bakhcha Bedford & County Div1 F13 22
F13 53 34 14:51 574 Emma Wilson St Albans Striders Div1 F13 21
F13 54 20 14:53 1456 Ella Griffin Wycombe Phoenix Div2 F13 6
F13 55 35 14:54 448 Louisa Sexton Bedford & County Div1 F13 20
F13 56 36 14:59 906 Charlotte Ballentine Harrow Div1 F13 19
F13 57 37 15:07 447 Sophie Gawin Bedford & County Div1 F13 18
F13 58 38 15:07 170 Jodie Brogden Marshall Milton Keynes Div1 F13 17
F13 59 39 15:11 717 Rebecca Lytollis Silson Joggers Div1 F13 16
F13 60 40 15:14 747 Tianne Gaye-Clarke Leighton Buzzard Div1 F13 15
F13 61 21 15:18 1615 Loryn Doyle Bracknell Div2 F13 5
F13 62 22 15:19 1939 Zoe Allanson Cookham RC Div2 F13 4
F13 63 41 15:22 968 Leah Carbin Luton Div1 F13 14
F13 64 23 15:28 1727 Katie Thompson Stevenage & N Herts Div2 F13 3
F13 65 42 15:32 716 Heidi Biltcliffe-Gray Silson Joggers Div1 F13 13
F13 66 43 15:42 971 Shadie Esteki Luton Div1 F13 12
F13 67 44 16:04 748 Amy Killick    Leighton Buzzard Div1 F13 11
F13 68 45 16:22 970 Emily Boylan Luton Div1 F13 10
F13 69 46 16:24 711 Mia  Cowley Silson Joggers Div1 F13 9
F13 70 24 16:26 1458 Mia Cadell Wycombe Phoenix Div2 F13 2
F13 71 47 16:32 745 Zara Brooks   Leighton Buzzard Div1 F13 8
F13 72 48 16:36 152 Sophie Stockton Marshall Milton Keynes Div1 F13 7
F13 73 49 16:37 795 Dasiy Giltrow Leighton Buzzard Div1 F13 6
F13 74 25 16:39 2305 Niamh Davern Wellingborough Div2 F13 1
F13 75 50 16:55 158 Maisy Godden Marshall Milton Keynes Div1 F13 5
F13 76 51 17:01 698 Bella Taylor Silson Joggers Div1 F13 4
F13 77 52 17:26 1186 Zoe Armitage Vale of Aylesbury Div1 F13 3
F13 78 53 17:27 2384 Ami Gardner Leighton Buzzard Div1 F13 2
F13 79 54 18:53 681 Elin Roberts Silson Joggers Div1 F13 1
Under 11 Girls Under 11 Girls After 4 Rounds
F11 1 9:17 1612 Kitty Mair Bracknell All F11 66 1 Bracknell 180 1 Chiltern Harriers 721
F11 2 9:20 1627 Nathalie Camp Bracknell All F11 65 2 Chiltern Harriers 178 2 Marshall Milton Keynes 622
F11 3 9:23 1501 Olivia Edwards Dacorum & Tring All F11 64 3 Marshall Milton Keynes 155 3 Bracknell 595
F11 4 9:31 1347 Clover De Jong Oxford City All F11 63 4 Bedford & County 151 4 Bedford & County 589
F11 5 9:37 181 Abbie  Henderson Chiltern Harriers All F11 62 5 Wycombe Phoenix 148 5 Silson Joggers 467
F11 6 9:40 177 Sonja de Koning Marshall Milton Keynes All F11 61 6 Dacorum & Tring 103 6 Vale of Aylesbury 466
F11 7 9:44 182 Holly  Henderson Chiltern Harriers All F11 60 7 Silson Joggers 92 7 Cookham RC 433
F11 8 9:45 579 Antonia Jubb St Albans Striders All F11 59 8 Vale of Aylesbury 91 8 St Albans Striders 407
F11 9 9:48 441 Sophie Worrall Bedford & County All F11 58 9 Cookham RC 88 9 Wycombe Phoenix 402
F11 10 9:53 724 Emily Hinton Silson Joggers All F11 57 10 Luton 78 10 Watford Harriers 357
F11 11 10:01 185 Rosa Williams Chiltern Harriers All F11 56 11 St Albans Striders 78 11 Luton 349
F11 12 10:03 977 Leah Jay Luton All F11 55 12 Watford Harriers 74 12 Dacorum & Tring 347
F11 13 10:07 184 Maddie Hughes Chiltern Harriers All F11 54 13 Leighton Buzzard 72 13 Leighton Buzzard 305
F11 14 10:09 186 Hannah  Ashby Chiltern Harriers All F11 53 14 Oxford City 63 14 Harrow 257
F11 15 10:10 1137 Kitty Galbraith Vale of Aylesbury All F11 52 15 Harrow 49 15 Oxford City 226
F11 16 10:13 183 Carys Arnold Chiltern Harriers All F11 51 16 Windsor, S, E&H 33 16 Windsor, S, E&H 182
F11 17 10:14 143 Ella Nash Marshall Milton Keynes All F11 50 17 Wellingborough 30 17 Bicester AC 99
F11 18 10:14 1618 Millie Dethick Bracknell All F11 49 18 Stevenage & N Herts 24 18 Abingdon 48
F11 19 10:16 2365 Olivia  Corner Bedford & County All F11 48 19 Abingdon 10 19 Stevenage & N Herts 48
F11 20 10:17 1459 Matilda Firth Wycombe Phoenix All F11 47 20 Wellingborough 30
F11 21 10:19 1919 Jemima Ridley Cookham RC All F11 46
F11 22 10:20 2362 Natalie Simmons Bedford & County All F11 45
F11 23 10:22 179 Daisy Yabsley Marshall Milton Keynes All F11 44
F11 24 10:29 1588 Sasha Poole Bracknell All F11 43
F11 25 10:30 123 Lily-Mae Smith Marshall Milton Keynes All F11 42
F11 26 10:32 175 Annabel Sanders Marshall Milton Keynes All F11 41
F11 27 10:33 1581 Sophie Quay-Clark Bracknell All F11 40
F11 28 10:37 1512 Stella Whitlum Dacorum & Tring All F11 39
F11 29 10:41 1646 Scarlett Gammell Watford Harriers All F11 38
F11 30 10:41 187 Ellie Shield Chiltern Harriers All F11 37
F11 31 10:45 1687 Daisy Mainwaring Watford Harriers All F11 36
F11 32 10:45 743 Hattie Grimshaw    Leighton Buzzard All F11 35
F11 33 10:46 1461 Kiera Foster Wycombe Phoenix All F11 34
F11 34 10:48 1001 Rachel Clutterbuck Windsor, S, E&H All F11 33
F11 35 10:55 741 Julia Bell    Leighton Buzzard All F11 32
F11 36 10:57 195 Charlotte  Hilton Chiltern Harriers All F11 31
F11 37 10:58 2311 Madison Webb Wellingborough All F11 30
F11 38 10:59 2341 Mya Addison Harrow All F11 29
F11 39 10:59 176 Phoebe Miller Marshall Milton Keynes All F11 28
F11 40 11:04 671 Ella  Darby Silson Joggers All F11 27
F11 41 11:07 439 Emma Abbey Bedford & County All F11 26
F11 42 11:08 1920 Amelie Taylor Cookham RC All F11 25
F11 43 11:12 1702 Laura Thompson Stevenage & N Herts All F11 24
F11 44 11:13 196 Bea  Griffiths Chiltern Harriers All F11 23
F11 45 11:13 191 Eleanor  Mayhew Chiltern Harriers All F11 22
F11 46 11:14 1199 Aimee Taylor Vale of Aylesbury All F11 21
F11 47 11:18 917 Eve O'Goan Harrow All F11 20
F11 48 11:23 581 Cara Visagie St Albans Striders All F11 19
F11 49 11:26 1200 Kate Abrams Vale of Aylesbury All F11 18
F11 50 11:28 1942 Eva Lancaster Cookham RC All F11 17
F11 51 11:30 188 Katie West Chiltern Harriers All F11 16
F11 52 11:33 1952 Brogan McCafferty Cookham RC All F11 15
F11 53 11:33 978 Charlotte Soanes Luton All F11 14
F11 54 11:39 174 Millie Freeland Marshall Milton Keynes All F11 13
F11 55 11:45 1921 Isabelle  Spencer Cookham RC All F11 12
F11 56 11:46 189 Sophia  Hilton Chiltern Harriers All F11 11
F11 57 11:57 2201 Isabella Kemp Abingdon All F11 10
F11 58 12:17 1000 Charlotte Douglas Luton All F11 9
F11 59 12:23 728 Adela Simackova Silson Joggers All F11 8
F11 60 12:24 173 Izzy Miller Marshall Milton Keynes All F11 7
F11 61 12:28 980 Grace O'Malley Luton All F11 6
F11 62 13:36 2383 Katie Killick Leighton Buzzard All F11 5
F11 63 13:44 718 Holly Rees Silson Joggers All F11 4
F11 64 14:00 725 Zara  Pickwick Silson Joggers All F11 3
F11 65 14:27 672 Amelia Murphy Silson Joggers All F11 2
F11 66 16:17 726 Lily Brown Silson Joggers All F11 1