Chiltern League Mob Match - Campbell Park, Milton Keynes - 13 February 2016
Cat Mob Div Senior Men Div
MS 1 27:39 1557 Jack Parslow Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 2 27:45 2805 Steve Tuttle Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 3 28:01 928 Daniel Woodgate Luton Div 1 MS
MS 4 28:29 1023 Simon Millett Windsor, S, E&H Div 1 MS
MS 5 28:37 2440 Josh Lunn Bedford & County Div 1 MS
MS 6 28:39 529 Tom Crouch St Albans Striders Div 1 MS
MS 7 28:41 1316 Simon Fisher Oxford City Div 1 MS
MS 8 28:41 481 Paul Adams St Albans Striders Div 1 MS
MS 9 28:45 1327 Maxwell Robinson Oxford City Div 1 MS
MS 10 28:51 2434 Andy Leach Bedford & County Guest M50
MS 11 28:53 824 Jim Cooper Harrow Div 1 M40
MS 12 28:56 2433 Andrew Inskip Bedford & County Div 1 MS
MS 13 28:59 2446 Ben Fairhall Redway Runners Div 2 MS
MS 14 29:00 1312 Les Newelll Oxford City Div 1 MS
MS 15 29:04 1074 Adam Moore Windsor, S, E&H Div 1 M20
MS 16 29:09 2382 Elliot Hind Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 17 29:12 339 Stephen Headley Bedford & County Div 1 M20
MS 18 29:12 1326 Aaron Burgess Oxford City Div 1 MS
MS 19 29:19 1026 Blake Moore Windsor, S, E&H Div 1 M20
MS 20 29:21 1490 Bradley Lawrence Wycombe Phoenix Div 2 M20
MS 21 29:24 1276 Luke Delderfield Tring Running Club Div 1 MS
MS 22 29:29 5 Chris Hearn Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 23 29:40 1266 Ross Langley Tring Running Club Div 1 MS
MS 24 29:42 1835 Jamie Farmer Redway Runners Div 2 MS
MS 25 29:43 17 Charles Wheeler Marshall Milton Keynes Div 1 M20
MS 26 29:43 2043 Tim Wright Banbury Harriers Div 2 MS
MS 27 30:04 302 Nick Hughes Chiltern Harriers Div 1 M40
MS 28 30:07 18 George Wheeler Marshall Milton Keynes Div 1 M20
MS 29 30:07 25 Graham Jones Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 30 30:09 1221 Mark Crabtree Gade Valley Harriers Div 1 MS
MS 31 30:10 2448 Genci Pepaj Redway Runners Div 2 MS
MS 32 30:16 2819 Craig Emmerson Bedford & County Div 1 MS
MS 33 30:18 828 Matt Judson Harrow Div 1 MS
MS 34 30:19 817 Ian Grimshaw Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 35 30:25 804 Peter Mackrell Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 36 30:28 6 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 37 30:35 810 Andy Inchley Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 38 30:39 762 Glen Turner Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 39 30:40 1094 Bill Hughes Windsor, S, E&H Div 1 M20
MS 40 30:49 650 Chris Wood  Silson Joggers Div 1 MS
MS 41 30:52 1314 Ryan Meredith Oxford City Div 1 MS
MS 42 31:02 1554 Jamie Marlow Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 43 31:03 922 Rhys Lewis Luton Div 1 M20
MS 44 31:06 2185 Paul Farmer Ampthill & Flitwick Flyers Div 2 MS
MS 45 31:06 508 Joe Dunn St Albans Striders Div 1 MS
MS 46 31:07 1367 Fergus Campbell Headington RR Div 1 M40
MS 47 31:14 2388 Tom Inchley Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 48 31:17 822 Alan Wray Harrow Div 1 M40
MS 49 31:18 12 Josh Lyman Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 50 31:20 1898 Jesus Gonzalez Bearbrook Div 2 MS
MS 51 31:23 813 Billy Mead Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 52 31:23 2051 Frank Fulcher Handy Cross RC Div 2 M40
MS 53 31:25 602 Paddy Brice St Albans Striders Div 1 M40
MS 54 31:26 494 Jacob Hine St Albans Striders Div 1 M20
MS 55 31:31 1165 Rob Taylor Vale of Aylesbury Div 1 M40
MS 56 31:37 2835 James Tuttle Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 57 31:38 1842 Paul Mizon Redway Runners Div 2 MS
MS 58 31:42 357 Rob Harris Bedford & County Div 1 MS
MS 59 31:42 2312 Peter Currington Wellingborough Guest MS
MS 60 31:44 1228 Richard Coles Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 61 31:45 1487 David Clarke Wycombe Phoenix Div 2 M20
MS 62 31:46 830 Graeme Jones Harrow Div 1 M40
MS 63 31:48 841 Chris Jones Harrow Div 1 M40
MS 64 31:49 1486 Peter Finn Wycombe Phoenix Div 2 M20
MS 65 31:50 312 James Repper Chiltern Harriers Div 1 M40
MS 66 31:50 2381 Ben Corfield Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 67 31:53 8 Mark Palser Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 68 31:57 1022 Daniel Morgan Windsor, S, E&H Div 1 MS
MS 69 31:58 2161 Paul Williamson Leighton Buzzard Tri Div 2 M40
MS 70 32:03 1158 David Maisey Vale of Aylesbury Div 1 M40
MS 71 32:08 1574 Michael Kazer Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 72 32:10 827 Mark Cursons Harrow Div 1 M50
MS 73 32:14 816 Charlie Mead Leighton Buzzard Div 1 M20
MS 74 32:15 1117 Declan Hamblin Vale of Aylesbury Div 1 M40
MS 75 32:16 761 Chris George Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 76 32:18 316 Tom Dixon Chiltern Harriers Div 1 MS
MS 77 32:21 19 Steve Herring Marshall Milton Keynes Div 1 M40
MS 78 32:23 1669 Matt Adcock Watford Harriers Div 2 M40
MS 79 32:25 1134 Sean Wilson Vale of Aylesbury Div 1 MS
MS 80 32:25 1552 Matt Hamilton Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 81 32:26 1904 Owen Byrne Bearbrook Div 2 M50
MS 82 32:31 811 Tim Inchley Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 83 32:32 643 Steve Lincoln Silson Joggers Div 1 MS
MS 84 32:40 1388 Antony Hopwood Headington RR Div 1 M40
MS 85 32:42 1991 Robert Dean Thame Runners Div 2 MS
MS 86 32:45 2334 Nigel Bunn Tring Running Club Div 1 M50
MS 87 32:54 1156 James Davis Vale of Aylesbury Div 1 M20
MS 88 32:55 603 Jim King St Albans Striders Div 1 M40
MS 89 32:57 1157 Mark Richards Vale of Aylesbury Div 1 M40
MS 90 32:57 600 Mike Bridge St Albans Striders Div 1 MS
MS 91 32:58 1362 Richard Skilbeck Headington RR Div 1 M40
MS 92 32:58 1272 Nick Williams Tring Running Club Div 1 MS
MS 93 33:00 1223 Matthew Ashby Gade Valley Harriers Div 1 M20
MS 94 33:03 313 Andrew Wiseall Chiltern Harriers Div 1 MS
MS 95 33:03 1843 Simon Read Redway Runners Div 2 M40
MS 96 33:08 1213 Edward Price Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 97 33:09 2438 Erwan Weber Bedford & County Div 1 MS
MS 98 33:09 1370 Andy Phelps Headington RR Div 1 M50
MS 99 33:15 1214 Guy Woollett Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 100 33:17 736 Matt Wootton Silson Joggers Div 1 M40
MS 101 33:19 482 Edward Anders St Albans Striders Div 1 M20
MS 102 33:27 809 James Bell Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 103 33:30 518 John Ockenden St Albans Striders Div 1 MS
MS 104 33:31 2080 Chris Woolley Hillingdon Guest MS
MS 105 33:32 318 Derek Brown Chiltern Harriers Div 1 M50
MS 106 33:33 2436 Alex Bellew Bedford & County Div 1 MS
MS 107 33:37 806 Sam Dear Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 108 33:38 2441 Adrian Maidment Redway Runners Div 2 M40
MS 109 33:39 490 Graham Foster St Albans Striders Div 1 M50
MS 110 33:40 21 Jeremy Vick Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 111 33:41 353 Andy Blair Bedford & County Div 1 M50
MS 112 33:43 2435 George Kirton Bedford & County Guest MS
MS 113 33:44 807 Adam Haylock Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 114 33:49 1118 Lewis Meredith Vale of Aylesbury Div 1 MS
MS 115 33:54 641 Simon Woodward Silson Joggers Div 1 M40
MS 116 33:56 2826 James Roberts Wycombe Phoenix Div 2 M20
MS 117 34:02 2843 Andrew Kirchner Shenley striders  Guest MS
MS 118 34:04 323 Toby Smith Chiltern Harriers Div 1 M20
MS 119 34:05 1489 Will Langley Wycombe Phoenix Div 2 MS
MS 120 34:05 1313 Rob Webster Oxford City Div 1 M50
MS 121 34:07 1365 Roger Thetford Headington RR Div 1 M50
MS 122 34:13 1896 Pearce Phillips Bearbrook Div 2 M40
MS 123 34:14 1219 Jon Roberts Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 124 34:14 487 Craig Dowie St Albans Striders Div 1 M40
MS 125 34:15 317 Neil Brown Chiltern Harriers Div 1 MS
MS 126 34:19 27 Ian Wood Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 127 34:21 2844 Mark Field Leighton Buzzard Div 1 MS
MS 128 34:22 2822 Tom Sayer Tring Running Club Div 1 MS
MS 129 34:23 647 Richard Francis Silson Joggers Div 1 MS
MS 130 34:26 924 Dan Winfield Luton Div 1 M40
MS 131 34:31 483 Colin Braybrook St Albans Striders Div 1 M50
MS 132 34:35 2813 Nick Pacey Silson Joggers Div 1 M50
MS 133 34:40 2453 Andrew Gleeson Southern Counties Vets Guest M40
MS 134 34:42 1207 Bill Hawes Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 135 34:45 652 Jim Darcy Silson Joggers Div 1 M50
MS 136 34:46 38 Andrew Wasdell Marshall Milton Keynes Div 1 M40
MS 137 34:48 2927 Matt Earles Dacorum & Tring Div 2 M40
MS 138 34:49 2041 Simon Pritchard Banbury Harriers Div 2 M40
MS 139 34:51 808 Warren Rose Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 140 34:51 2329 Greg O'calaghan Tring Running Club Div 1 M40
MS 141 34:55 1350 Richard Grant Oxford City Div 1 M60
MS 142 35:00 1202 Andrew Wells Gade Valley Harriers Div 1 MS
MS 143 35:02 45 Michael Prest Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 144 35:04 1280 Paul Allen Tring Running Club Div 1 M50
MS 145 35:05 281 Kingsley Nanton Chiltern Harriers Div 1 M40
MS 146 35:06 1351 Stewart Thorp Oxford City Div 1 M60
MS 147 35:12 341 Jim Black Bedford & County Div 1 M40
MS 148 35:12 1278 Kevin Fielding Tring Running Club Div 1 M40
MS 149 35:16 1995 Charlie Pughe Thame Runners Div 2 MS
MS 150 35:16 815 Nick Clay Leighton Buzzard Div 1 M50
MS 151 35:17 1273 Keith Preedy Tring Running Club Div 1 M50
MS 152 35:20 22 Chris Finister Marshall Milton Keynes Div 1 M40
MS 153 35:29 1366 Alan Darbyshire Headington RR Div 1 M50
MS 154 35:32 1236 Thomas North Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 155 35:34 2231 Simon Worfolk Alchester RC Div 2 M40
MS 156 35:36 305 Jon Taylor Chiltern Harriers Div 1 MS
MS 157 35:36 1260 Phil Robbins Gade Valley Harriers Div 1 MS
MS 158 35:41 1127 Steve Hutson Vale of Aylesbury Div 1 MS
MS 159 35:42 1215 James Birnie Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 160 35:45 2460 Ross Wood Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 161 35:46 1308 Steve Long Tring Running Club Div 1 M50
MS 162 35:48 1233 Stephen Newing Gade Valley Harriers Div 1 MS
MS 163 35:53 657 Ali Ferrie Silson Joggers Div 1 M20
MS 164 35:55 1204 Andy Norton Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 165 35:55 2490 Jack Gladman Stevenage & N Herts Div 2 M20
MS 166 36:01 503 Anthony Nicolson St Albans Striders Div 1 M40
MS 167 36:04 1150 Henry Edwardes-Evans Vale of Aylesbury Div 1 M50
MS 168 36:09 1115 Philip Corbett Vale of Aylesbury Div 1 MS
MS 169 36:12 1902 Richard Barcock Bearbrook Div 2 M40
MS 170 36:15 651 Alex Douglas Silson Joggers Div 1 MS
MS 171 36:18 1663 Adrian Harwood Watford Harriers Div 2 M40
MS 172 36:22 1307 Alan Whelan Tring Running Club Div 1 M50
MS 173 36:23 833 Jason Kabel Harrow Div 1 M40
MS 174 36:24 509 Seb Rowe St Albans Striders Div 1 M40
MS 175 36:29 2898 Andrew Dodds Redway Runners Div 2 MS
MS 176 36:30 1575 Richard Brawn Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 177 36:30 1645 Paul Edwards Watford Harriers Div 2 M50
MS 178 36:34 40 Robby Taylor Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 179 36:35 2313 David Yarnall Wellingborough Div 2 MS
MS 180 36:36 280 Hywel Thomas Chiltern Harriers Div 1 M50
MS 181 36:37 23 Jack Comerford Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 182 36:38 649 Daniel Wright (N/S) Silson Joggers Guest MS
MS 183 36:43 2897 James Ward Redway Runners Div 2 MS
MS 184 36:43 1961 Barrie Day Purple Patch Runners Div 2 M40
MS 185 36:47 2070 Howard Williams Handy Cross RC Div 2 M40
MS 186 36:50 1211 Dean Porter Gade Valley Harriers Div 1 MS
MS 187 36:59 42 Martin Brent Marshall Milton Keynes Div 1 M50
MS 188 37:05 1301 Kevin Harding Tring Running Club Div 1 M50
MS 189 37:07 656 Stewart Shears Silson Joggers Div 1 M40
MS 190 37:09 803 Gareth Bird Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 191 37:09 2324 Ian Gower Tring Running Club Div 1 M40
MS 192 37:11 826 Keith Foley Harrow Div 1 M40
MS 193 37:15 2130 Christopher Noble Brackley & District Div 2 M50
MS 194 37:18 492 Martin Halling St Albans Striders Div 1 M50
MS 195 37:19 1119 Matthew Insley Vale of Aylesbury Div 1 M40
MS 196 37:19 320 David Breingan Chiltern Harriers Div 1 M40
MS 197 37:19 1482 Mike Taylor Wycombe Phoenix Div 2 M40
MS 198 37:19 663 Kevin Reboul Silson Joggers Div 1 M50
MS 199 37:23 1647 Derek Walker Watford Harriers Div 2 M50
MS 200 37:23 601 Gareth Beavis St Albans Striders Div 1 MS
MS 201 37:24 1321 Asghar Ali Oxford City Div 1 M50
MS 202 37:32 1762 Anthony Hall Maidenhead Div 2 MS
MS 203 37:33 2173 Mark Sweeney Leighton Buzzard Tri Div 2 M50
MS 204 37:33 1352 John Exley Oxford City Div 1 M60
MS 205 37:36 2429 Andrew Collins Redway Runners Div 2 M40
MS 206 37:38 2424 David Allen Redway Runners Div 2 M40
MS 207 37:40 1235 Andy Cook Gade Valley Harriers Div 1 M50
MS 208 37:41 2841 Runner 2841
MS 209 37:43 659 Adrian Jelley Silson Joggers Div 1 M40
MS 210 37:47 1577 Timothy Churchill Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 211 37:50 1300 John O'keeffe Tring Running Club Div 1 MS
MS 212 37:51 2323 Jon Salmon Tring Running Club Div 1 M50
MS 213 37:57 2890 Chris Marriot Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 214 37:59 2847 Ben Scott St Albans Striders Div 1 MS
MS 215 38:02 2212 Steve Dicks Olney Runners Div 2 M40
MS 216 38:02 819 Stuart Dimmock Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 217 38:05 1264 Rick Ansell Tring Running Club Div 1 M50
MS 218 38:08 1666 Zac Mcdonough Watford Harriers Div 2 MS
MS 219 38:10 1885 Ian Higginson Bearbrook Div 2 M40
MS 220 38:11 926 Alan Daglish Luton Div 1 M60
MS 221 38:14 1231 Simon Geary Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 222 38:17 1836 Richard Steeley  Redway Runners Div 2 MS
MS 223 38:23 1208 Anthony Willcox Gade Valley Harriers Div 1 MS
MS 224 38:26 1275 Clive Cohen Tring Running Club Div 1 M50
MS 225 38:28 31 Kelvin Smith Marshall Milton Keynes Div 1 M60
MS 226 38:29 2821 Phil Roger Tring Running Club Div 1 MS
MS 227 38:30 1573 Chris Kitchener Dacorum & Tring Div 2 M40
MS 228 38:30 1132 Nick Perry Vale of Aylesbury Div 1 M40
MS 229 38:32 732 David Coates Silson Joggers Div 1 M50
MS 230 38:32 1232 Robert Bowler Gade Valley Harriers Div 1 M50
MS 231 38:35 2104 Richard Davies Queens Park Harriers Div 2 M40
MS 232 38:52 2828 Vlad Nebolsin Wycombe Phoenix Div 2 MS
MS 233 38:54 1354 Roy Treadwell Oxford City Div 1 M60
MS 234 38:56 1812 Alan Humphries Redway Runners Div 2 M40
MS 235 39:01 653 Paul King Silson Joggers Div 1 MS
MS 236 39:03 2189 Jeremy Godfrey Ampthill & Flitwick Flyers Div 2 MS
MS 237 39:04 1125 Alan Roberts Vale of Aylesbury Div 1 M50
MS 238 39:05 1882 Paul Lander Bearbrook Div 2 M50
MS 239 39:06 1364 Neville Baker Headington RR Div 1 M60
MS 240 39:09 1993 Mark Emmett Thame Runners Div 2 M50
MS 241 39:10 818 David Killick Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 242 39:11 1966 Adewale Kadiri Purple Patch Runners Div 2 M40
MS 243 39:13 1834 Gareth Snelson Redway Runners Div 2 M40
MS 244 39:13 648 Matt Spenceley Silson Joggers Div 1 MS
MS 245 39:15 1563 Richard Slack Dacorum & Tring Div 2 M40
MS 246 39:20 734 Matt Laws Silson Joggers Div 1 MS
MS 247 39:22 1722 Paul Pickard Stevenage & N Herts Div 2 M40
MS 248 39:30 642 Andy Hoare Silson Joggers Div 1 M50
MS 249 39:41 660 Richard Popiel Silson Joggers Div 1 M50
MS 250 39:46 739 Mark Armstrong Silson Joggers Div 1 MS
MS 251 39:49 46 Douglas Yabsley Marshall Milton Keynes Div 1 M40
MS 252 39:53 2833 Mervyn Phillips Marshall Milton Keynes Div 1 M50
MS 253 39:53 1814 David Cooper Redway Runners Div 2 MS
MS 254 39:58 48 Paul Mason Marshall Milton Keynes Div 1 M60
MS 255 40:03 2035 Phil Coy Banbury Harriers Div 2 M60
MS 256 40:10 2328 Matt Kingston Tring Running Club Div 1 MS
MS 257 40:13 2926 Andrew Wass Dacorum & Tring Div 2 M40
MS 258 40:26 2166 Rob Owen Leighton Buzzard Tri Div 2 M50
MS 259 40:30 1263 John Manning Tring Running Club Div 1 M60
MS 260 40:34 820 Chris Dimmock Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 261 40:37 351 Mick Russell Bedford & County Div 1 M60
MS 262 40:43 2058 Mike Hollis Handy Cross RC Div 2 M60
MS 263 40:43 1833 Maurice O'connell Redway Runners Div 2 M60
MS 264 40:43 2063 Keith Round Handy Cross RC Div 2 M50
MS 265 40:47 1209 Dave Wise Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 266 40:48 488 Paul Durbin St Albans Striders Div 1 M50
MS 267 40:50 738 Paul Rose Silson Joggers Div 1 M50
MS 268 40:58 2896 Graeme Bickle Redway Runners Div 2 M40
MS 269 41:00 32 Dave Findel-Hawkins Marshall Milton Keynes Div 1 M60
MS 270 41:03 2494 Martin Kerr Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 271 41:05 1269 Andy Collings Tring Running Club Div 1 M40
MS 272 41:10 1561 Robert Salt Dacorum & Tring Div 2 M50
MS 273 41:10 2839 Finbarr Morley Redway Runners Div 2 MS
MS 274 41:11 2126 Alex Bailey Brackley & District Div 2 MS
MS 275 41:17 2834 Jason Carvalho Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 276 41:20 1216 James Thomson Gade Valley Harriers Div 1 MS
MS 277 41:24 2123 Michael Bishop Brackley & District Div 2 MS
MS 278 41:26 506 Jim Simpson St Albans Striders Div 1 M50
MS 279 41:27 2068 Howard Taylor Handy Cross RC Div 2 M50
MS 280 41:29 1545 Tony Reeve Dacorum & Tring Div 2 M50
MS 281 41:32 2881 Richard Belsey Dacorum & Tring Div 2 M40
MS 282 41:34 1210 Dean Kidd Gade Valley Harriers Div 1 MS
MS 283 41:36 655 Bob Kellam Silson Joggers Div 1 MS
MS 284 41:42 1841 Derek Slann Redway Runners Div 2 M60
MS 285 41:48 2454 Steve Martin Marshall Milton Keynes Div 1 MS
MS 286 41:49 2480 Tim Mitchell Luton Div 1 M40
MS 287 42:18 34 Mark Childs Marshall Milton Keynes Div 1 M50
MS 288 42:31 733 David Jarrett Silson Joggers Div 1 M50
MS 289 42:44 2101 Andy Angus Queens Park Harriers Div 2 M50
MS 290 42:49 1965 Neil Glenister Purple Patch Runners Div 2 MS
MS 291 42:50 798 Mark Haynes Leighton Buzzard Div 1 M40
MS 292 42:52 1558 Kenneth Perry Dacorum & Tring Div 2 M60
MS 293 42:55 1525 Casper Du Buisson Dacorum & Tring Div 2 MS
MS 294 43:04 1734 Tony Carolan Stevenage & N Herts Div 2 M50
MS 295 43:20 1994 Berwyn Pritchard-Jones Thame Runners Div 2 M40
MS 296 43:36 2925 Matthew Stears Dacorum & Tring Div 2 M50
MS 297 43:47 2842 Andrew Maher St Albans Striders Div 1 M40
MS 298 43:47 2165 Kevin Moore Leighton Buzzard Tri Div 2 M50
MS 299 44:03 496 Michael Jack St Albans Striders Div 1 M50
MS 300 44:23 1763 Pawel Czarnomski Maidenhead Div 2 M40
MS 301 44:25 1371 Philip Lister Headington RR Div 1 M60
MS 302 44:33 2108 Victor Tsui (N/S) Queens Park Harriers Guest MS
MS 303 44:56 1792 Tim Williams Maidenhead Div 2 M40
MS 304 45:01 737 Paul Holmes Silson Joggers Div 1 MS
MS 305 45:01 49 Peter Tye Marshall Milton Keynes Div 1 M40
MS 306 45:16 1270 Brian Leyton Tring Running Club Div 1 M60
MS 307 45:23 1963 David Llewellyn Purple Patch Runners Div 2 M50
MS 308 45:24 1996 Rick Smith Thame Runners Div 2 M50
MS 309 45:49 2113 Alban Millas Queens Park Harriers Div 2 M40
MS 310 45:52 311 Trevor Brawn Chiltern Harriers Div 1 M60
MS 311 45:57 1992 Ben Bennett Thame Runners Div 2 M50
MS 312 46:17 801 Fred Watt Leighton Buzzard Div 1 M60
MS 313 46:24 2340 Ken Doublas Tring Running Club Div 1 M50
MS 314 46:28 2838 Mervin Stuckey Redway Runners Div 2 M60
MS 315 47:15 2036 Neil Forbes Banbury Harriers Div 2 M60
MS 316 47:29 1970 Stephen Norton Purple Patch Runners Div 2 M40
MS 317 47:38 2426 Stephen Scott Redway Runners Div 2 M50
MS 318 48:03 1824 Martin Lawrence Redway Runners Div 2 M50
MS 319 48:06 1203 Andy Newing Gade Valley Harriers Div 1 M40
MS 320 48:16 1564 John Slack Dacorum & Tring Div 2 M60
MS 321 48:27 2806 David Morley Silson Joggers Div 1 M40
MS 322 48:40 2046 Andrew Bartlett Banbury Harriers Div 2 M60
MS 323 48:42 1758 Steve Feely Stevenage & N Herts Div 2 M40
MS 324 50:10 1644 Greg Neal Watford Harriers Div 2 M60
MS 325 50:34 2428 Ian Stevens Redway Runners Div 2 M60
MS 326 50:44 929 Paul Brooks Luton Div 1 M50
MS 327 52:12 645 Tim Hullett Silson Joggers Div 1 M60
MS 328 52:23 1562 Malcolm Sargeant Dacorum & Tring Div 2 M60
MS 329 55:28 2114 William O'connor Queens Park Harriers Div 2 M60
MS 330 57:24 2846 Martyn Cartwright Chiltern Harriers Div 1 M60
Under 17 Men
M17 1 19:02 430 Benjamin Davies Bedford & County Div 1
M17 2 19:06 269 Will Perkin Chiltern Harriers Div 1
M17 3 19:16 77 Alfred Yabsley Marshall Milton Keynes Div 1
M17 4 19:29 2468 Conrad Webber Marshall Milton Keynes Div 1
M17 5 19:37 1462 Cameron Almand Wycombe Phoenix Div 2
M17 6 19:41 2472 Dom Menzies Bedford & County Div 1
M17 7 19:54 2471 Izaak Wright Bedford & County Div 1
M17 8 20:07 270 Richard Slade Chiltern Harriers Div 1
M17 9 20:10 1159 Harri Kane Vale of Aylesbury Div 1
M17 10 20:11 532 Ben Clarke St Albans Striders Div 1
M17 11 20:17 271 Samuel Howell Chiltern Harriers Div 1
M17 12 20:22 1020 Matt Hinde Windsor, S, E&H Div 1
M17 13 20:24 2395 James Minter Marshall Milton Keynes Div 1
M17 14 20:28 2481 Adam Mason Stevenage & N Herts Div 2
M17 15 20:31 278 Robert Hall Chiltern Harriers Div 1
M17 16 20:37 272 William Brown Chiltern Harriers Div 1
M17 17 20:54 104 Ewan Forsythe Marshall Milton Keynes Div 1
M17 18 20:54 431 Ryan Ward Bedford & County Div 1
M17 19 21:00 268 Harry Kettle Chiltern Harriers Div 1
M17 20 21:02 1511 Rhys Rowlands Dacorum & Tring Div 2
M17 21 21:10 386 Callum Mullins Bedford & County Div 1
M17 22 21:22 393 Will Forster Bedford & County Div 1
M17 23 21:50 1475 Daniel Weathers Wycombe Phoenix Div 2
M17 24 21:51 2832 Devon Harford Marshall Milton Keynes Div 1
M17 25 21:57 937 Callum Gardner Luton Div 1
M17 26 21:58 1169 William Ralston Vale of Aylesbury Div 1
M17 27 21:58 850 Tim Fenn Harrow Div 1
M17 28 22:26 273 George Brown Chiltern Harriers Div 1
M17 29 23:02 2261 Tom Gould Bicester AC Div 2
M17 30 23:14 275 Sebastian Mills Chiltern Harriers Div 1
M17 31 24:05 383 Sam Barton Bedford & County Div 1
M17 32 24:11 2887 James Wass Dacorum & Tring Div 2
M17 33 25:13 1079 Evan Bowers Windsor, S, E&H Div 1
Under 15 Boys
M15 1 15:03 90 Jack Meijer Marshall Milton Keynes Div 1
M15 2 15:03 1520 Jamie Ayres Dacorum & Tring Div 2
M15 3 15:05 941 Ben Winfield Luton Div 1
M15 4 15:22 75 James Dowsett Marshall Milton Keynes Div 1
M15 5 15:24 267 Ben Smith Chiltern Harriers Div 1
M15 6 15:38 88 Finlay Gibbs Marshall Milton Keynes Div 1
M15 7 15:41 423 Oliver Davies Bedford & County Div 1
M15 8 15:48 406 Cameron Gillies Bedford & County Div 1
M15 9 15:51 1047 Mark Stringer Windsor, S, E&H Div 1
M15 10 16:00 261 Tommy Davies Chiltern Harriers Div 1
M15 11 16:01 102 Robert Hickman Marshall Milton Keynes Div 1
M15 12 16:02 106 Aaron Wooton Marshall Milton Keynes Div 1
M15 13 16:04 940 Michael Moroney Luton Div 1
M15 14 16:18 1772 Nathan Brammer Maidenhead Div 2
M15 15 16:19 404 Richard Laursen Bedford & County Div 1
M15 16 16:23 2211 Matthew Dicks Olney Runners Div 2
M15 17 16:25 103 Peter Hickman Marshall Milton Keynes Div 1
M15 18 16:30 263 Edward Watson Chiltern Harriers Div 1
M15 19 16:32 1679 Oliver Griffiths Watford Harriers Div 2
M15 20 16:32 1406 Myles Caddell Wycombe Phoenix Div 2
M15 21 16:35 400 Max Gilhespy Bedford & County Div 1
M15 22 16:40 1774 James Dirkin Maidenhead Div 2
M15 23 16:47 1405 Joe Styles Wycombe Phoenix Div 2
M15 24 16:48 262 Ben Howell Chiltern Harriers Div 1
M15 25 16:51 81 Brian Sayle Marshall Milton Keynes Div 1
M15 26 16:55 944 Joshua Mitchell Luton Div 1
M15 27 17:04 939 Antonio Khan Luton Div 1
M15 28 17:07 409 Andrew Worrall Bedford & County Div 1
M15 29 17:10 98 Charley Madgin Marshall Milton Keynes Div 1
M15 30 17:16 85 Jack Terrey Marshall Milton Keynes Div 1
M15 31 17:30 2044 Owen Knox Banbury Harriers Div 2
M15 32 17:32 26 Tim Mcelligott Marshall Milton Keynes Div 1
M15 33 17:35 395 Kino Bakhcha Bedford & County Div 1
M15 34 17:35 407 Jonathan Nash Bedford & County Div 1
M15 35 17:37 396 Ed Blythman Bedford & County Div 1
M15 36 17:42 1735 Hadyn Williams Stevenage & N Herts Div 2
M15 37 17:44 1682 Cameron Clark Watford Harriers Div 2
M15 38 17:55 667 Alfie Long Silson Joggers Div 1
M15 39 18:51 668 Seth Rycroft Silson Joggers Div 1
M15 40 18:53 670 James Spencer Silson Joggers Div 1
M15 41 19:13 86 Thomas Ardron Marshall Milton Keynes Div 1
M15 42 19:14 1497 Luke Burford Dacorum & Tring Div 2
M15 43 19:46 1009 Joseph Clarke Windsor, S, E&H Div 1
M15 44 20:51 666 Michael Rapson Silson Joggers Div 1
M15 45 20:53 1773 Adam Frost Maidenhead Div 2
Under 13 Boys
M13 1 9:28 246 Angus Williams Chiltern Harriers Div 1
M13 2 9:59 254 Thomas Job Chiltern Harriers Div 1
M13 3 10:07 248 Alex Aldred Chiltern Harriers Div 1
M13 4 10:11 2279 Max Nicolle Bicester AC Div 2
M13 5 10:12 150 Jack Sharp Marshall Milton Keynes Div 1
M13 6 10:16 2411 Noah Fletcher Windsor, S, E&H Div 1
M13 7 10:18 416 James Vinnicombe Bedford & County Div 1
M13 8 10:25 1496 Freddie Truman-Williams Dacorum & Tring Div 2
M13 9 10:26 1078 William Perry-Adlam Windsor, S, E&H Div 1
M13 10 10:34 1917 Elliott Lowe Cookham RC Div 2
M13 11 10:38 232 Louis Hunt Chiltern Harriers Div 1
M13 12 10:40 145 Alex Brent Marshall Milton Keynes Div 1
M13 13 10:40 2372 Matthew Crow Harrow Div 1
M13 14 10:43 414 Joseph Lawson Bedford & County Div 1
M13 15 10:46 252 Matthew Clifford Chiltern Harriers Div 1
M13 16 10:50 1916 Ben Taylor Cookham RC Div 2
M13 17 10:50 1191 William Ratcliffe Vale of Aylesbury Div 1
M13 18 10:51 161 Aidan Murphy Marshall Milton Keynes Div 1
M13 19 10:54 206 Zach Rahaman Chiltern Harriers Div 1
M13 20 10:55 1492 James Bailey Dacorum & Tring Div 2
M13 21 10:56 897 Sean Cooper Harrow Div 1
M13 22 10:56 774 Dominic Grimshaw    Leighton Buzzard Div 1
M13 23 10:57 148 Ben Green Marshall Milton Keynes Div 1
M13 24 10:59 149 Leo Freeland Marshall Milton Keynes Div 1
M13 25 10:59 412 Max Hanford Bedford & County Div 1
M13 26 11:01 413 Nathan Hyde Bedford & County Div 1
M13 27 11:05 1413 Roux Kerr Wycombe Phoenix Div 2
M13 28 11:07 1494 Samuel Burnell Dacorum & Tring Div 2
M13 29 11:08 544 Morgan Hume St Albans Striders Div 1
M13 30 11:15 2837 Seth Russell Dacorum & Tring Div 2
M13 31 11:16 946 Daniel Bentham Luton Div 1
M13 32 11:17 549 Robert Quigley St Albans Striders Div 1
M13 33 11:21 140 Freddy Finn Marshall Milton Keynes Div 1
M13 34 11:22 775 Owen Lindars    Leighton Buzzard Div 1
M13 35 11:23 256 Luke Martin Chiltern Harriers Div 1
M13 36 11:30 245 Robert Orr Chiltern Harriers Div 1
M13 37 11:35 1915 Iwan Hughes Cookham RC Div 2
M13 38 11:36 1190 Nathan Jones Vale of Aylesbury Div 1
M13 39 11:36 2263 Samuel Worfolk Bicester AC Div 2
M13 40 11:42 770 Harry Bell    Leighton Buzzard Div 1
M13 41 11:43 896 Chris Hudson Harrow Div 1
M13 42 11:45 1177 Patrick Scarhill Vale of Aylesbury Div 1
M13 43 11:47 675 Archie Tattersall Silson Joggers Div 1
M13 44 12:11 1518 Thomas Ashton Dacorum & Tring Div 2
M13 45 12:12 156 Harry Legg Marshall Milton Keynes Div 1
M13 46 12:15 255 Gabriel Baker Chiltern Harriers Div 1
M13 47 12:17 128 Callum Nunn Ampthill & Flitwick Flyers Div 2
M13 48 12:19 2171 Ben Williamson Leighton Buzzard Tri Div 2
M13 49 12:20 777 Max Rose    Leighton Buzzard Div 1
M13 50 12:24 1418 Jordyn Rose Wycombe Phoenix Div 2
M13 51 12:32 1411 Alex Mitchell Wycombe Phoenix Div 2
M13 52 12:41 749 Ewan Bell   Leighton Buzzard Div 1
M13 53 12:44 1080 Dominic Bowers Windsor, S, E&H Div 1
M13 54 12:46 673 Sam Neill Silson Joggers Div 1
M13 55 12:47 141 Jack Nuttall Marshall Milton Keynes Div 1
M13 56 12:49 947 Theo Winfield Luton Div 1
M13 57 12:49 1776 Adam Czarnomski Maidenhead Div 2
M13 58 12:54 2308 Max Wynne Wellingborough Div 2
M13 59 13:03 1775 Harry Shrimpton Maidenhead Div 2
M13 60 13:29 1179 Ted Mcquade Vale of Aylesbury Div 1
M13 61 13:41 1659 Lewis Clark Watford Harriers Div 2
M13 62 13:55 679 Hayden Jelley Silson Joggers Div 1
M13 63 14:09 771 Joseph Bidlake-Hull    Leighton Buzzard Div 1
M13 64 14:42 1705 Alex Pickard Stevenage & N Herts Div 2
M13 65 14:48 680 Joseph Spencer Silson Joggers Div 1
M13 66 15:17 735 Quinlan Lincoln Silson Joggers Div 1
M13 67 17:18 146 Daniel Madgin Marshall Milton Keynes Div 1
Under 11 Boys Under 11 Boys After 5 Rounds
M11 1 4:27 234 Matthew Aldred Chiltern Harriers All 57 1 Bedford & County 163 1 Chiltern Harriers 936
M11 2 4:28 418 Chris Brodie Bedford & County All 56 2 Chiltern Harriers 162 2 Bedford & County 932
M11 3 4:37 424 Udoka Fintelmann Bedford & County All 55 3 Wycombe Phoenix 148 3 Wycombe Phoenix 884
M11 4 4:40 235 Cormac Nisbet Chiltern Harriers All 54 4 Harrow 126 4 Harrow 731
M11 5 4:42 1422 Rollo Parry Wycombe Phoenix All 53 5 Vale of Aylesbury 112 5 Luton 604
M11 6 4:48 2473 Robert Parrish Bedford & County All 52 6 Marshall Milton Keynes 97 6 Marshall Milton Keynes 584
M11 7 4:51 240 Harry Vintner Chiltern Harriers All 51 7 Leighton Buzzard 80 7 Vale of Aylesbury 565
M11 8 4:53 1423 Finn Kerr Wycombe Phoenix All 50 8 St Albans Striders 78 8 Leighton Buzzard 547
M11 9 4:54 551 Alexander Mcdonald St Albans Striders All 49 9 Luton 66 9 St Albans Striders 486
M11 10 4:55 908 Alex Bickerstaff Harrow All 48 10 Silson Joggers 62 10 Cookham RC 440
M11 11 4:56 948 Max Winfield Luton All 47 11 Dacorum & Tring 60 11 Bracknell 424
M11 12 5:00 239 Raphael Baker Chiltern Harriers All 46 12 Stevenage & N Herts 39 12 Silson Joggers 406
M11 13 5:03 1419 Freddie Higgins Wycombe Phoenix All 45 13 Wellingborough 16 13 Wellingborough 240
M11 14 5:04 244 William Mayhew Chiltern Harriers All 44 14 Ampthill & Flitwick Flyers 1 14 Stevenage & N Herts 201
M11 15 5:06 1194 Freddie Kane Vale of Aylesbury All 43 15 Oxford City 197
M11 16 5:07 760 Thomas Hirst-Mitchell    Leighton Buzzard All 42 16 Windsor, S, E&H 190
M11 17 5:09 910 Nathan Kabel Harrow All 41 17 Dacorum & Tring 179
M11 18 5:11 168 Harry Rose Marshall Milton Keynes All 40 18 Banbury Harriers 147
M11 19 5:14 417 Ben Knights Bedford & County All 39 19 Watford Harriers 126
M11 20 5:18 147 Kian Nicholson Marshall Milton Keynes All 38 20 Bicester AC 45
M11 21 5:19 911 Kwao Larson-Amartefio Harrow All 37 21 Biggleswade AC 42
M11 22 5:19 1424 Pip Kerr Wycombe Phoenix All 36 22 Maidenhead 31
M11 23 5:26 1112 Timothy Fryer Vale of Aylesbury All 35 23 Tring 13
M11 24 5:26 1183 Ethan Perry Vale of Aylesbury All 34 24 Ampthill & Flitwick Flyers 1
M11 25 5:28 1514 Sam Day Dacorum & Tring All 33
M11 26 5:31 690 Liam Cowley Silson Joggers All 32
M11 27 5:32 1427 William Alexander Wycombe Phoenix All 31
M11 28 5:33 909 Lucas Mansell Harrow All 30
M11 29 5:35 912 Solomon Peris Harrow All 29
M11 30 5:36 2487 Dylan Thorman Stevenage & N Herts All 28
M11 31 5:37 2496 Niall Cassidy Dacorum & Tring All 27
M11 32 5:38 913 Timayo Adeoye-Showole Harrow All 26
M11 33 5:39 243 Joel Lewis Chiltern Harriers All 25
M11 34 5:42 2474 Ethan Cairns Bedford & County All 24
M11 35 5:47 1193 Woody Day Vale of Aylesbury All 23
M11 36 5:51 683 James Darby Silson Joggers All 22
M11 37 5:57 426 Louis Gregory Bedford & County All 21
M11 38 5:59 767 Aaron O'dwyer Leighton Buzzard All 20
M11 39 6:03 157 Archie Cleaver Marshall Milton Keynes All 19
M11 40 6:05 793 Evan Hirst-Mitchell    Leighton Buzzard All 18
M11 41 6:08 765 Sid Mead Leighton Buzzard All 17
M11 42 6:09 427 Ryan Mingay Bedford & County All 16
M11 43 6:09 552 Enzo Endean St Albans Striders All 15
M11 44 6:10 597 Ben Walker St Albans Striders All 14
M11 45 6:16 768 Samuel Mullinder Leighton Buzzard All 13
M11 46 6:22 990 Dylan Winfield Luton All 12
M11 47 6:25 2319 Fletcher Wynne Wellingborough All 11
M11 48 6:38 126 Ethan Murrill Marshall Milton Keynes All 10
M11 49 6:38 1749 James Murray Stevenage & N Herts All 9
M11 50 6:44 686 Jedan Stewart Silson Joggers All 8
M11 51 6:49 992 Eddie Roberts Luton All 7
M11 52 6:52 731 Ondra Simacek Silson Joggers All 6
M11 53 6:54 2297 Logan Williams Wellingborough All 5
M11 54 7:02 1147 James Redding Vale of Aylesbury All 4
M11 55 7:05 685 Caleb Slater Silson Joggers All 3
M11 56 7:10 1707 Hywel Evans Stevenage & N Herts All 2
M11 57 7:23 2463 Jakob Wood Ampthill & Flitwick Flyers All 1
Senior Women
FS 1 21:07 1084 Charlotte Firth Windsor, S, E&H Div 1 FS
FS 2 21:34 368 Alice Burgin Bedford & County Div 1 FS
FS 3 21:57 283 Sian Thomas Chiltern Harriers Div 1 FS
FS 4 22:26 1648 Hannah Kitchen Watford Harriers Div 2 FS
FS 5 22:29 51 Lara Bromilow Marshall Milton Keynes Div 1 FS
FS 6 22:33 299 Louise Durman Chiltern Harriers Div 1 FS
FS 7 22:41 625 Lucy Waterlow St Albans Striders Div 1 F35
FS 8 22:43 54 Gemma Childs Marshall Milton Keynes Div 1 FS
FS 9 22:48 52 Nadine Lewycky Marshall Milton Keynes Div 1 F35
FS 10 23:10 2470 Claire Mcmahon-Adie Luton Div 1 F35
FS 11 23:30 290 Ellie Bates Chiltern Harriers Div 1 FS
FS 12 23:41 1110 Stephanie Laurie Vale of Aylesbury Guest FS
FS 13 23:48 1390 Liz Barker Headington RR Div 1 F35
FS 14 23:49 1534 Samantha Fawcett Dacorum & Tring Div 2 FS
FS 15 23:52 1241 Gemma Bitaraf Gade Valley Harriers Div 1 FS
FS 16 23:59 2048 Ros Kelling Banbury Harriers Div 2 F45
FS 17 24:02 2493 Ania Gabb Dacorum & Tring Div 2 FS
FS 18 24:07 640 Wendy Walsh St Albans Striders Div 1 F45
FS 19 24:21 1164 Rosanna Iannone Vale of Aylesbury Div 1 F35
FS 20 24:29 60 Natasha Baker Marshall Milton Keynes Div 1 FS
FS 21 24:40 1163 Julia Austin Vale of Aylesbury Div 1 F45
FS 22 24:45 1674 Angela Trussler Watford Harriers Div 2 F35
FS 23 25:00 2845 Laura Bryne Leighton Buzzard Div 1 FS
FS 24 25:00 284 Kirstie Elliot  Chiltern Harriers Div 1 F35
FS 25 25:00 1980 Debbie Aitken Purple Patch Runners Div 2 F35
FS 26 25:02 2050 Michelle Bartlett Banbury Harriers Div 2 F45
FS 27 25:04 1286 Lynda Hembury Tring Running Club Div 1 F55
FS 28 25:14 1887 Laura Gush Bearbrook Div 2 FS
FS 29 25:18 1823 Abi Gooch Redway Runners Div 2 F35
FS 30 25:18 605 Amy Tanner St Albans Striders Div 1 FS
FS 31 25:24 696 Emily Bowen (N/S) Silson Joggers Guest FS
FS 32 25:32 1237 Claire Mcdonnell Gade Valley Harriers Div 1 F45
FS 33 25:41 1302 Liz O'keeffe Tring Running Club Div 1 F35
FS 34 25:50 1248 Kathleen Courtier Gade Valley Harriers Div 1 FS
FS 35 25:54 379 Kirsty Thompson Bedford & County Div 1 FS
FS 36 25:56 1384 Maddie Ding Headington RR Div 1 FS
FS 37 25:58 629 Zoe Lowe St Albans Striders Div 1 F45
FS 38 26:01 691 Heather Kirk Silson Joggers Div 1 FS
FS 39 26:01 1886 Helen Mulhall Bearbrook Div 2 F35
FS 40 26:08 1741 Natalie Wickings Stevenage & N Herts Div 2 FS
FS 41 26:13 2014 Emma Newell Thame Runners Div 2 FS
FS 42 26:17 382 Natasha Mcgovern Bedford & County Div 1 FS
FS 43 26:18 784 Lynn Boddy Leighton Buzzard Div 1 F35
FS 44 26:22 1296 Mary Ward Tring Running Club Div 1 F45
FS 45 26:32 1826 Sarah King Redway Runners Div 2 FS
FS 46 26:40 2824 Bryony Harding Tring Running Club Div 1 FS
FS 47 26:40 1283 Alison Harding Tring Running Club Div 1 F55
FS 48 26:43 1822 Kirsty Bishop Redway Runners Div 2 F35
FS 49 26:43 1519 Becky Fawcett Dacorum & Tring Div 2 FS
FS 50 26:45 2020 Jane Coulcher Thame Runners Div 2 F45
FS 51 26:48 2397 Melanie Wright Marshall Milton Keynes Div 1 FS
FS 52 26:51 1392 Charlotte Noakes Headington RR Div 1 F35
FS 53 26:51 1135 Debbie Channer  Vale of Aylesbury Div 1 F35
FS 54 26:55 2450 Julie Martin Redway Runners Div 2 F45
FS 55 27:04 1880 Lisa Jay Bearbrook Div 2 FS
FS 56 27:15 1524 Kelly Du Buisson Dacorum & Tring Div 2 FS
FS 57 27:15 61 Debra Brent Marshall Milton Keynes Div 1 F45
FS 58 27:19 1394 Catriona Scott Headington RR Div 1 F35
FS 59 27:19 1340 Gwyneth Hueter Oxford City Div 1 F55
FS 60 27:21 2253 Sarah Gales Alchester RC Div 2 FS
FS 61 27:25 1910 Jo Hercules Bearbrook Div 2 F35
FS 62 27:43 1845 Karen Camidge Redway Runners Div 2 F35
FS 63 27:46 1382 Helen Turley Headington RR Div 1 F55
FS 64 27:47 1538 Samantha Sullivan Dacorum & Tring Div 2 F35
FS 65 27:49 1539 Victoria Thornley Dacorum & Tring Div 2 FS
FS 66 27:53 1675 Alison Putko Watford Harriers Div 2 F35
FS 67 27:53 1855 Sarah Buck Redway Runners Div 2 F35
FS 68 27:57 636 Elizabeth Walls St Albans Striders Div 1 F55
FS 69 27:59 1256 Teresa Reason Gade Valley Harriers Div 1 F35
FS 70 28:00 692 Lorna Spenceley Silson Joggers Div 1 F35
FS 71 28:03 1840 Vicky Berry Redway Runners Div 2 FS
FS 72 28:08 624 Gillian Jubb St Albans Striders Div 1 F35
FS 73 28:17 756 Ruth Mitchell Leighton Buzzard Div 1 FS
FS 74 28:18 703 Gemma Hinton Silson Joggers Div 1 FS
FS 75 28:22 2071 Ellen Fulcher Handy Cross RC Div 2 F45
FS 76 28:24 1299 Celine Wilcock Tring Running Club Div 1 F35
FS 77 28:26 2042 Rebecca Pull Banbury Harriers Div 2 FS
FS 78 28:29 370 Ruth Kerr Bedford & County Div 1 F45
FS 79 28:31 1162 Natalie Chandler Vale of Aylesbury Div 1 FS
FS 80 28:36 194 Natalie Baker Chiltern Harriers Div 1 F35
FS 81 28:44 755 Kassia Gardner Leighton Buzzard Div 1 F35
FS 82 28:55 1779 Caroline Shrimpton Maidenhead Div 2 F35
FS 83 29:01 1894 Lynn Garricks Bearbrook Div 2 F45
FS 84 29:02 2884 Jules Robinson-Spray Dacorum & Tring Div 2 F35
FS 85 29:17 67 Lisa Yabsley Marshall Milton Keynes Div 1 F35
FS 86 29:24 962 Freya Vafadari Luton Div 1 FS
FS 87 29:25 633 Deirdre Heydecker St Albans Striders Div 1 F55
FS 88 29:29 694 Sue Torrance Silson Joggers Div 1 F45
FS 89 29:36 2840 Dawn Blaber Redway Runners Div 2 F35
FS 90 29:37 1650 Christine Dearman Watford Harriers Div 2 F45
FS 91 29:43 1825 Sarah Lawrence Redway Runners Div 2 FS
FS 92 29:48 384 Madeline Brodie Bedford & County Div 1 F45
FS 93 29:52 612 Clair Drage St Albans Striders Div 1 FS
FS 94 29:54 1295 Rachael Scahill Tring Running Club Div 1 F45
FS 95 29:56 1852 Caroline Beechey Redway Runners Div 2 F55
FS 96 29:59 1397 Flora Ballester Headington RR Div 1 FS
FS 97 30:03 1122 Heather Fallaize Vale of Aylesbury Div 1 F55
FS 98 30:08 2169 Diane Sandover Leighton Buzzard Tri Div 2 F55
FS 99 30:09 611 Donna Irwin St Albans Striders Div 1 FS
FS 100 30:13 2012 Shelley Bennett Thame Runners Div 2 F45
FS 101 30:16 64 Diane Farmer Marshall Milton Keynes Div 1 F55
FS 102 30:28 1281 Hilary Needleman Tring Running Club Div 1 F55
FS 103 30:28 2047 Lisa Ansell Banbury Harriers Div 2 F35
FS 104 30:30 2016 Hayley Parry Thame Runners Div 2 F45
FS 105 30:33 1847 Kerry Cooper Redway Runners Div 2 F35
FS 106 30:36 699 Madeleine Moutrie Silson Joggers Div 1 F45
FS 107 30:38 293 Jo West Chiltern Harriers Div 1 F35
FS 108 30:40 294 Fiona Williams Chiltern Harriers Div 1 F35
FS 109 30:44 2410 Charlotte Ashton Dacorum & Tring Div 2 F35
FS 110 30:44 1900 Helen White Bearbrook Div 2 F35
FS 111 30:48 697 Justine Verwey Silson Joggers Div 1 F45
FS 112 30:51 1777 Leila Oliver Maidenhead Div 2 F35
FS 113 30:53 1851 Laura Davis Redway Runners Div 2 FS
FS 114 30:54 1820 Lisa Duggan Redway Runners Div 2 F35
FS 115 30:59 1144 Sharon Maisey Vale of Aylesbury Div 1 F35
FS 116 31:05 2848 Nicky Ford Redway Runners Div 2 FS
FS 117 31:13 1837 Maria Williams Redway Runners Div 2 F35
FS 118 31:17 285 Barbara Ralph Chiltern Harriers Div 1 F55
FS 119 31:30 377 Hayley Vinnicombe Bedford & County Div 1 F45
FS 120 31:32 1292 Maria Evans Tring Running Club Div 1 F35
FS 121 31:44 1892 Lisa Ripley Bearbrook Div 2 F35
FS 122 31:51 693 Jayne Cooper Silson Joggers Div 1 F45
FS 123 31:53 1386 Marie-Anne Fischer Headington RR Div 1 F55
FS 124 31:56 72 Voulla Wheeler Marshall Milton Keynes Div 1 FS
FS 125 32:04 1985 Sharon Davidson Purple Patch Runners Div 2 FS
FS 126 32:12 1294 Jo Baxter Tring Running Club Div 1 F45
FS 127 32:13 782 Kate Johnson Leighton Buzzard Div 1 FS
FS 128 32:34 2013 Sue Fallon Thame Runners Div 2 F45
FS 129 32:43 709 Lindsey Thomas Silson Joggers Div 1 F35
FS 130 32:47 2462 Rebecca Fleckney Ampthill & Flitwick Flyers Div 2 F35
FS 131 32:54 639 Carole Jack St Albans Striders Div 1 F45
FS 132 32:59 1529 Penny Wallduck Dacorum & Tring Div 2 F45
FS 133 33:01 1571 Pat Hayball Dacorum & Tring Div 2 F45
FS 134 33:02 700 Melanie Bignell Silson Joggers Div 1 F55
FS 135 33:03 1287 Danielle Cox Tring Running Club Div 1 FS
FS 136 33:09 1531 Michelle Ashwell Dacorum & Tring Div 2 F35
FS 137 33:20 1830 Holly Fairclough Redway Runners Div 2 FS
FS 138 33:24 1288 Lucy Welsby Tring Running Club Div 1 F35
FS 139 33:31 2807 Marie Wray Silson Joggers Div 1 F45
FS 140 33:32 2011 Amanda Sturdy Thame Runners Div 2 F35
FS 141 33:49 1381 Emma Carter Headington RR Div 1 F35
FS 142 33:58 1244 Jacki Eskdale Gade Valley Harriers Div 1 F45
FS 143 34:18 634 Charlotte Holloway St Albans Striders Div 1 F35
FS 144 34:22 2899 Helen Whalley Redway Runners Div 2 F35
FS 145 34:31 628 Caroline Skyrme St Albans Striders Div 1 F45
FS 146 34:48 1532 Denise Burford Dacorum & Tring Div 2 F35
FS 147 34:59 2827 Anna Naumenko Wycombe Phoenix Div 2 FS
FS 148 35:09 292 Angela Hughes Chiltern Harriers Div 1 F45
FS 149 35:19 2814 Karen Dykes Silson Joggers Div 1 F45
FS 150 35:20 1859 Leigh Steer Redway Runners Div 2 F45
FS 151 35:25 1906 Pat Banert Bearbrook Div 2 F45
FS 152 35:30 1857 Angela Mulligan Redway Runners Div 2 FS
FS 153 35:32 723 Elaine Evans Silson Joggers Div 1 F35
FS 154 35:49 2812 Kit Raphson Silson Joggers Div 1 F45
FS 155 35:57 1285 Judy Hopcroft Tring Running Club Div 1 F45
FS 156 36:18 2030 Sandra Smith Banbury Harriers Div 2 F55
FS 157 36:37 66 Karen Bugaj Marshall Milton Keynes Div 1 F55
FS 158 36:42 2810 Juliet Hanson Silson Joggers Div 1 F45
FS 159 36:48 1310 Carol Macdonald Tring Running Club Div 1 F35
FS 160 37:17 2491 Emma Donavan Dacorum & Tring Div 2 FS
FS 161 38:01 70 Deborah Bottomley Marshall Milton Keynes Div 1 FS
FS 162 38:26 1860 Annete Smyth Redway Runners Div 2 F45
FS 163 38:46 1114 Pat Card Vale of Aylesbury Div 1 F55
FS 164 39:25 704 Ann Williams Silson Joggers Div 1 F45
FS 165 41:48 613 Wai Meng Au Yeong St Albans Striders Div 1 FS
Under 17/20 Women
F20 1 16:08 476 Alanah Harris Bedford & County Div 1 F20
F20 2 16:48 475 Sarah Kerr Bedford & County Div 1 F20
F20 3 16:50 1601 Hannah Barnard Bracknell Div 2 F17
F20 4 16:53 467 Francesca Worrall Bedford & County Div 1 F17
F20 5 17:11 95 Emma Mears Marshall Milton Keynes Div 1 F17
F20 6 17:15 469 Erin Mccaffray Bedford & County Div 1 F17
F20 7 17:42 2420 Kathryn Ditton Windsor, S, E&H Div 1 F20
F20 8 17:44 226 Hannah Thear Chiltern Harriers Div 1 F17
F20 9 17:45 563 Tabitha Weddell St Albans Striders Div 1 F17
F20 10 17:53 1166 Alice Wright Vale of Aylesbury Div 1 F20
F20 11 17:55 1008 Juliet Soane Windsor, S, E&H Div 1 F17
F20 12 17:58 474 Diana Chalmers Bedford & County Div 1 F20
F20 13 18:05 466 Lauren Nichols Bedford & County Div 1 F17
F20 14 18:17 221 Orla Fawcett Chiltern Harriers Div 1 F17
F20 15 18:20 472 Anna Vinnicombe Bedford & County Div 1 F17
F20 16 18:34 1013 Isabelle Rayner Windsor, S, E&H Div 1 F20
F20 17 18:39 101 Charlotte Moyse Marshall Milton Keynes Div 1 F17
F20 18 18:40 599 Sophie Olney St Albans Striders Div 1 F17
F20 19 18:41 2818 Jessica Orr Chiltern Harriers Div 1 F17
F20 20 18:44 1783 Polly Batstone Maidenhead Div 2 F17
F20 21 18:46 2820 Alex Bentley St Albans Striders Div 1 F17
F20 22 18:48 864 Jessica Leane Harrow Div 1 F17
F20 23 18:58 1466 Megan Styles Wycombe Phoenix Div 2 F17
F20 24 19:18 1510 Grace C Birdseye Dacorum & Tring Div 2 F17
F20 25 19:38 1469 Emma Delgado Wycombe Phoenix Div 2 F20
F20 26 19:40 1167 Eliza Taswell-Fryer Vale of Aylesbury Div 1 F17
F20 27 19:49 560 Georgia Robin St Albans Striders Div 1 F17
F20 28 19:59 865 Rachael Haddow Harrow Div 1 F17
F20 29 20:11 224 Emma Kaye Chiltern Harriers Div 1 F17
F20 30 20:18 1176 Leonie Glasson Vale of Aylesbury Div 1 F17
F20 31 20:35 2479 Anna Radford Marshall Milton Keynes Div 1 F17
F20 32 20:44 1732 Sarah Feely Stevenage & N Herts Div 2 F20
F20 33 20:57 1012 Amy Jefferies Windsor, S, E&H Div 1 F17
F20 34 21:06 89 Natalie Nurse Marshall Milton Keynes Div 1 F17
F20 35 21:09 1093 Charlotte Harris Windsor, S, E&H Div 1 F17
F20 36 21:17 82 Jodie Wright Marshall Milton Keynes Div 1 F17
F20 37 21:28 1754 Charlie Duke Stevenage & N Herts Div 2 F17
F20 38 21:36 559 Jessica Barnes St Albans Striders Div 1 F17
F20 39 22:38 1753 Lisa Barber Stevenage & N Herts Div 2 F17
F20 40 23:13 701 Eleanor Rees Silson Joggers Div 1 F17
Under 15 Girls
F15 1 11:59 211 Robyn Watkins Chiltern Harriers Div 1
F15 2 12:06 452 Sinead Stovell Bedford & County Div 1
F15 3 12:13 456 Maisie Relton Bedford & County Div 1
F15 4 12:15 122 Montana Edghill Marshall Milton Keynes Div 1
F15 5 12:18 87 Enya Deysel Marshall Milton Keynes Div 1
F15 6 12:18 969 Libby Jay Luton Div 1
F15 7 12:26 84 Gemma Milne Marshall Milton Keynes Div 1
F15 8 12:30 569 Keira Stern St Albans Striders Div 1
F15 9 12:33 216 Soraya Lockwood Chiltern Harriers Div 1
F15 10 12:34 995 Georgia Nunn Luton Div 1
F15 11 12:36 568 Freya Weddell St Albans Striders Div 1
F15 12 12:47 215 Emily Alderson Chiltern Harriers Div 1
F15 13 12:48 1602 Emily Spencer-Jones Bracknell Div 2
F15 14 12:50 1586 Stephanie Poole Bracknell Div 2
F15 15 12:50 858 Grace Hooper Harrow Div 1
F15 16 12:58 454 Rose Abbott Bedford & County Div 1
F15 17 12:59 963 Natasha Hayman Luton Div 1
F15 18 13:01 453 Ashleigh Hyde Bedford & County Div 1
F15 19 13:01 113 Jessica Nuttall Marshall Milton Keynes Div 1
F15 20 13:02 1439 Cerys Vico Wycombe Phoenix Div 2
F15 21 13:02 2265 Amy Gould Bicester AC Div 2
F15 22 13:02 887 Sophie Peters Harrow Div 1
F15 23 13:05 2213 Kimberley Shelley Olney Runners Div 2
F15 24 13:06 1436 Mia Waterhouse Wycombe Phoenix Div 2
F15 25 13:07 79 Holly Jamieson Marshall Milton Keynes Div 1
F15 26 13:08 565 Emily Anders St Albans Striders Div 1
F15 27 13:09 1785 Abbie Jones Maidenhead Div 2
F15 28 13:11 1113 Tilly Green Vale of Aylesbury Div 1
F15 29 13:15 463 Hannah Shelton Bedford & County Div 1
F15 30 13:18 2037 Tia Williams Banbury Harriers Div 2
F15 31 13:21 1101 Rebecca Lee Vale of Aylesbury Div 1
F15 32 13:24 1443 Ana Montgomery Wycombe Phoenix Div 2
F15 33 13:25 214 Beth Welham Chiltern Harriers Div 1
F15 34 13:29 1606 Emily Jones Bracknell Div 2
F15 35 13:31 1444 Maisie Pennant Wycombe Phoenix Div 2
F15 36 13:31 1438 Emma Styles Wycombe Phoenix Div 2
F15 37 13:33 974 Elizabeth Bentham Luton Div 1
F15 38 13:39 1608 Faye Smith Bracknell Div 2
F15 39 13:46 1594 Tilly Cole Bracknell Div 2
F15 40 13:47 1714 Lizzie Raymont Stevenage & N Herts Div 2
F15 41 13:49 1603 Marie Halliday Bracknell Div 2
F15 42 13:52 99 Libby Herdman-Smith Marshall Milton Keynes Div 1
F15 43 13:53 1786 Amy Reike Maidenhead Div 2
F15 44 14:00 461 Roisin Gittins Bedford & County Div 1
F15 45 14:05 2816 Sophie Robin St Albans Striders Div 1
F15 46 14:08 884 Anya Freely Harrow Div 1
F15 47 14:14 1440 Sian Vico Wycombe Phoenix Div 2
F15 48 14:16 212 Sandie Pohlman Chiltern Harriers Div 1
F15 49 14:21 2266 Molly Acton Bicester AC Div 2
F15 50 14:26 751 Dana Carter    Leighton Buzzard Div 1
F15 51 14:34 462 Gabriella Tarrant Bedford & County Div 1
F15 52 14:36 1804 Harriet Graham Maidenhead Div 2
F15 53 14:41 587 Amber Bavister St Albans Striders Div 1
F15 54 14:55 2817 Emily Barnes St Albans Striders Div 1
F15 55 15:13 1789 Laura House Maidenhead Div 2
F15 56 15:20 1095 Danielle Purslow Windsor, S, E&H Div 1
F15 57 15:21 753 Mckenna Keefe    Leighton Buzzard Div 1
F15 58 15:47 1681 Charlotte Glenister Watford Harriers Div 2
F15 59 15:48 76 Rosie Merrin Marshall Milton Keynes Div 1
F15 60 15:56 1073 Zoe Shai Windsor, S, E&H Div 1
F15 61 17:20 74 Sinead Armstrong-Sutherland Marshall Milton Keynes Div 1
F15 62 18:11 1725 Abigail Pickard Stevenage & N Herts Div 2
F15 63 21:11 705 Millie Rees Silson Joggers Div 1
Under 13 Girls
F13 1 10:24 1613 Susie Mair Bracknell Div 2
F13 2 10:36 199 Orla Williams Chiltern Harriers Div 1
F13 3 10:40 1700 Grace Ingles Watford Harriers Div 2
F13 4 10:47 2274 Millie Couzens Bicester AC Div 2
F13 5 11:02 200 Millie Hughes Chiltern Harriers Div 1
F13 6 11:09 1451 Izzie Wijsman Wycombe Phoenix Div 2
F13 7 11:10 1449 Emily Sanderson Wycombe Phoenix Div 2
F13 8 11:10 162 Barbara De Koning Marshall Milton Keynes Div 1
F13 9 11:12 712 Katy Mannix Silson Joggers Div 1
F13 10 11:12 201 Olivia Cameron Chiltern Harriers Div 1
F13 11 11:14 465 Lotti Knights Bedford & County Div 1
F13 12 11:16 1710 Lucy Taylor Stevenage & N Herts Div 2
F13 13 11:25 442 Ruby Abbott Bedford & County Div 1
F13 14 11:28 163 Imogen King Marshall Milton Keynes Div 1
F13 15 11:32 208 Laura Williams Chiltern Harriers Div 1
F13 16 11:32 1746 Bluebell Cooke Stevenage & N Herts Div 2
F13 17 11:40 125 Charlotte Underwood Marshall Milton Keynes Div 1
F13 18 11:46 138 Chloe Munro Marshall Milton Keynes Div 1
F13 19 11:47 1360 Alisha Williams Oxford City Div 1
F13 20 11:49 1416 Megan Harris Wycombe Phoenix Div 2
F13 21 11:50 1003 Madison Foxcroft Windsor, S, E&H Div 1
F13 22 11:53 2302 Lucy Watts Wellingborough Div 2
F13 23 11:53 967 Milly Soanes Luton Div 1
F13 24 11:54 1004 Eloisa Harris Windsor, S, E&H Div 1
F13 25 11:56 575 Christina Durbin St Albans Striders Div 1
F13 26 11:58 1187 Anna Cuthbert Vale of Aylesbury Div 1
F13 27 11:58 202 Katie Repper Chiltern Harriers Div 1
F13 28 12:00 1517 Amy Cassidy Dacorum & Tring Div 2
F13 29 12:00 137 Ella Carey Marshall Milton Keynes Div 1
F13 30 12:02 2301 Mia Clark Wellingborough Div 2
F13 31 12:07 443 Niamh Huxford Bedford & County Div 1
F13 32 12:07 1123 Millie Carey Vale of Aylesbury Div 1
F13 33 12:09 746 Niquole Carter    Leighton Buzzard Div 1
F13 34 12:18 904 Isabella D'amico Harrow Div 1
F13 35 12:19 577 Beatrice Towers St Albans Striders Div 1
F13 36 12:25 1615 Loryn Doyle Bracknell Div 2
F13 37 12:30 166 Tia Sinclair-Linton Marshall Milton Keynes Div 1
F13 38 12:32 1582 Georgia Ballard Bracknell Div 2
F13 39 12:35 204 Jinaan Lockwood Chiltern Harriers Div 1
F13 40 12:38 745 Zara Brooks   Leighton Buzzard Div 1
F13 41 12:47 190 Alicia Bushell Chiltern Harriers Div 1
F13 42 12:48 1180 Imogen Crafts Vale of Aylesbury Div 1
F13 43 12:51 169 Nicole Whittle Marshall Milton Keynes Div 1
F13 44 12:55 170 Jodie Brogden Marshall Milton Keynes Div 1
F13 45 12:55 448 Louisa Sexton Bedford & County Div 1
F13 46 12:56 164 Alliayh Patel Marshall Milton Keynes Div 1
F13 47 12:56 1616 Francesca Blackwell Bracknell Div 2
F13 48 12:57 1584 Anya Froggatt Bracknell Div 2
F13 49 12:58 1727 Katie Thompson Stevenage & N Herts Div 2
F13 50 13:05 1081 Izzy Thompson Windsor, S, E&H Div 1
F13 51 13:06 2924 Daisy Weedon Windsor, S, E&H Div 1
F13 52 13:06 165 Alesha Patel Marshall Milton Keynes Div 1
F13 53 13:09 713 Cara Mannix Silson Joggers Div 1
F13 54 13:10 1667 Jordan Walters Watford Harriers Div 2
F13 55 13:16 444 Sakia Bakhcha Bedford & County Div 1
F13 56 13:19 207 Jessica Pullen Chiltern Harriers Div 1
F13 57 13:22 968 Leah Carbin Luton Div 1
F13 58 13:25 447 Sophie Gawin Bedford & County Div 1
F13 59 13:25 2086 Jessica Cooke Biggleswade AC Div 2
F13 60 13:33 717 Rebecca Lytollis Silson Joggers Div 1
F13 61 13:40 716 Heidi Biltcliffe-Gray Silson Joggers Div 1
F13 62 14:01 715 Georgia Corcoran Silson Joggers Div 1
F13 63 14:01 152 Sophie Stockton Marshall Milton Keynes Div 1
F13 64 14:12 698 Bella Taylor Silson Joggers Div 1
F13 65 14:20 2305 Niamh Davern Wellingborough Div 2
F13 66 14:35 970 Emily Boylan Luton Div 1
F13 67 14:39 151 Emma Stockton Marshall Milton Keynes Div 1
F13 68 14:40 795 Dasiy Giltrow Leighton Buzzard Div 1
F13 69 14:51 158 Maisy Godden Marshall Milton Keynes Div 1
F13 70 14:56 711 Mia Cowley Silson Joggers Div 1
F13 71 15:01 971 Shadie Esteki Luton Div 1
F13 72 15:05 2384 Ami Gardner Leighton Buzzard Div 1
F13 73 15:54 449 Alyssa Mcshane Bedford & County Div 1
Under 11 Girls Under 11 Girls After 5 Rounds
F11 1 4:42 1347 Clover De Jong Oxford City All 69 1 Chiltern Harriers 188 1 Chiltern Harriers 909
F11 2 4:46 181 Abbie Henderson Chiltern Harriers All 68 2 Bracknell 185 2 Bracknell 780
F11 3 4:49 1612 Kitty Mair Bracknell All 67 3 Bedford & County 159 3 Marshall Milton Keynes 766
F11 4 4:51 1627 Nathalie Camp Bracknell All 66 4 Marshall Milton Keynes 144 4 Bedford & County 748
F11 5 4:54 1501 Olivia Edwards Dacorum & Tring All 65 5 Oxford City 128 5 Silson Joggers 581
F11 6 4:54 182 Holly Henderson Chiltern Harriers All 64 6 Silson Joggers 114 6 Vale of Aylesbury 572
F11 7 4:57 724 Emily Hinton Silson Joggers All 63 7 Dacorum & Tring 112 7 Cookham RC 508
F11 8 5:00 977 Leah Jay Luton All 62 8 Windsor, S, E&H 109 8 Wycombe Phoenix 498
F11 9 5:01 579 Antonia Jubb St Albans Striders All 61 9 Vale of Aylesbury 106 9 St Albans Striders 481
F11 10 5:06 441 Sophie Worrall Bedford & County All 60 10 Wycombe Phoenix 96 10 Dacorum & Tring 459
F11 11 5:09 2891 Olivia Marlin Oxford City All 59 11 Luton 88 11 Watford Harriers 441
F11 12 5:09 2416 Charlotte Dewar Windsor, S, E&H All 58 12 Watford Harriers 84 12 Luton 437
F11 13 5:17 1145 Mary Drewett Vale of Aylesbury All 57 13 Cookham RC 75 13 Oxford City 354
F11 14 5:17 183 Carys Arnold Chiltern Harriers All 56 14 St Albans Striders 74 14 Leighton Buzzard 333
F11 15 5:19 185 Rosa Williams Chiltern Harriers All 55 15 Harrow 39 15 Harrow 296
F11 16 5:19 177 Sonja De Koning Marshall Milton Keynes All 54 16 Bicester AC 30 16 Windsor, S, E&H 291
F11 17 5:20 186 Hannah Ashby Chiltern Harriers All 53 17 Leighton Buzzard 28 17 Bicester AC 129
F11 18 5:23 1588 Sasha Poole Bracknell All 52 18 Stevenage & N Herts 24 18 Stevenage & N Herts 72
F11 19 5:26 1001 Rachel Clutterbuck Windsor, S, E&H All 51 19 Ampthill & Flitwick Flyers 11 19 Abingdon 57
F11 20 5:26 2362 Natalie Simmons Bedford & County All 50 20 Abingdon 9 20 Wellingborough 30
F11 21 5:27 2365 Olivia Corner Bedford & County All 49 21 Biggleswade AC 1 21 Ampthill & Flitwick Flyers 11
F11 22 5:29 187 Ellie Shield Chiltern Harriers All 48 22 Biggleswade AC 1
F11 23 5:29 1512 Stella Whitlum Dacorum & Tring All 47
F11 24 5:30 123 Lily-Mae Smith Marshall Milton Keynes All 46
F11 25 5:32 1646 Scarlett Gammell Watford Harriers All 45
F11 26 5:34 175 Annabel Sanders Marshall Milton Keynes All 44
F11 27 5:35 1459 Matilda Firth Wycombe Phoenix All 43
F11 28 5:37 195 Charlotte Hilton Chiltern Harriers All 42
F11 29 5:38 176 Phoebe Miller Marshall Milton Keynes All 41
F11 30 5:39 439 Emma Abbey Bedford & County All 40
F11 31 5:40 1687 Daisy Mainwaring Watford Harriers All 39
F11 32 5:40 1919 Jemima Ridley Cookham RC All 38
F11 33 5:40 2836 Brogan McCafferty Cookham RC All 37
F11 34 5:42 143 Ella Nash Marshall Milton Keynes All 36
F11 35 5:44 1461 Kiera Foster Wycombe Phoenix All 35
F11 36 5:46 191 Eleanor Mayhew Chiltern Harriers All 34
F11 37 5:47 1581 Sophie Quay-Clark Bracknell All 33
F11 38 5:49 184 Maddie Hughes Chiltern Harriers All 32
F11 39 5:49 2341 Mya Addison Harrow All 31
F11 40 5:49 2268 Imogen Cox Bicester AC All 30
F11 41 5:50 193 Maya Brown Chiltern Harriers All 29
F11 42 5:50 743 Hattie Grimshaw    Leighton Buzzard All 28
F11 43 5:51 124 Gemma Wickham Marshall Milton Keynes Guest
F11 44 5:51 671 Ella Darby Silson Joggers All 27
F11 45 5:54 1199 Aimee Taylor Vale of Aylesbury All 26
F11 46 5:57 174 Millie Freeland Marshall Milton Keynes All 25
F11 47 5:58 721 Abbie Burnett Silson Joggers All 24
F11 48 6:00 1198 Iona Royce Vale of Aylesbury All 23
F11 49 6:01 217 Esme Young Chiltern Harriers All 22
F11 50 6:02 1702 Laura Thompson Stevenage & N Herts All 21
F11 51 6:06 188 Katie West Chiltern Harriers All 20
F11 52 6:07 1464 Annabelle Tanner Wycombe Phoenix All 19
F11 53 6:07 189 Sophia Hilton Chiltern Harriers All 18
F11 54 6:11 727 Amber Salkeld Silson Joggers All 17
F11 55 6:12 720 Caitln Neale Silson Joggers All 16
F11 56 6:14 178 Nikki Kay Marshall Milton Keynes All 15
F11 57 6:16 127 Hannah Smith Marshall Milton Keynes Guest
F11 58 6:40 978 Charlotte Soanes Luton All 14
F11 59 6:43 581 Cara Visagie St Albans Striders All 13
F11 60 6:47 1000 Charlotte Douglas Luton All 12
F11 61 6:49 2464 Keeley Forbes Ampthill & Flitwick Flyers All 11
F11 62 6:49 173 Izzy Miller Marshall Milton Keynes All 10
F11 63 6:57 2201 Isabella Kemp Abingdon All 9
F11 64 7:07 919 Gbemi Adeoye-Showole Harrow All 8
F11 65 7:32 1460 Victoria Fosh Wycombe Phoenix All 7
F11 66 8:01 718 Holly Rees Silson Joggers All 6
F11 67 8:20 725 Zara Pickwick Silson Joggers All 5
F11 68 8:22 722 Eryn Haynes Silson Joggers All 4
F11 69 8:33 2488 Sophie Brennan Stevenage & N Herts All 3
F11 70 8:34 719 Lucy King Silson Joggers All 2
F11 71 8:35 2087 Sophie Leslie Biggleswade AC All 1