Chiltern Cross Country League - Match 3 - Stopsley Common, Luton - 3 December 2016
Race Pos Senior Men No. Time Div Club Cat Cat  
SM 1 Ian Kimpton 1713 27:16 Div1 Luton AC MS 1
SM 2 James McMurray 579 28:15 Div1 St Albans Striders MS 2
SM 3 James Bellward 547 28:25 Div1 Bedford and County AC  MS 3
SM 4 Damian Nevins 1463 28:42 Div1 Harrow AC MS 4
SM 5 Ricky Harvie 1192 28:45 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 5
SM 6 Matt Janes 549 28:50 Div1 Bedford and County AC  MS 6
SM 7 Blake Moore 1123 28:52 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M20 1
SM 8 Simon Millett 1125 29:00 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 7
SM 9 Adam Moore 1122 29:05 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M20 2
SM 10 Maxwell Robinson 2036 29:08 Div1 Oxford City AC MS 8
SM 11 Paul Adams 592 29:14 Div1 St Albans Striders MS 9
SM 12 Elliot Hind 907 29:18 Div1 Leighton Buzzard AC MS 10
SM 13 Ben Heron 2787 29:24 G Peterborough AC MS 11
SM 14 Nick Hughes 366 29:26 Div1 Chiltern Harriers M40 1
SM 15 Jim Cooper 1474 29:34 Div1 Harrow AC M40 2
SM 16 Graham Jones 19 29:35 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 12
SM 17 Andrew Headley 544 29:38 Div1 Bedford and County AC  M20 3
SM 18 Tom Comerford 7 29:41 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 13
SM 19 Niall Unger 1114 29:46 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M20 4
SM 20 Genci Pepaj 1486 29:48 Div1 Redway Runners MS 14
SM 21 Matthew Rallison 2016 29:49 Div1 Oxford City AC MS 15
SM 22 Alex Walker 1290 29:51 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 16
SM 23 George Wheeler 9 29:52 Div1 Marshall Milton Keynes AC M20 5
SM 24 Joe Branch 1345 29:53 Div2 Wycombe Phoenix MS 17
SM 25 Aaron Burgess 2014 29:53 Div1 Oxford City AC MS 18
SM 26 Simon Fisher 2037 29:54 Div1 Oxford City AC MS 19
SM 27 Johnny Dry 1132 29:56 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 20
SM 28 Bradley Lawrence 1322 30:05 Div2 Wycombe Phoenix MS 21
SM 29 Jamie Seddon 12 30:05 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 22
SM 30 William Mullins 546 30:06 Div1 Bedford and County AC  M20 6
SM 31 Will Perkin 378 30:07 Div1 Chiltern Harriers M20 7
SM 32 Oli Carrington 85 30:08 G Marshall Milton Keynes AC MS 23
SM 33 Andrew Inskip 550 30:13 Div1 Bedford and County AC  MS 24
SM 34 Ben Sendall 1351 30:14 Div2 Wycombe Phoenix MS 25
SM 35 Charles Wheeler 8 30:16 Div1 Marshall Milton Keynes AC M20 8
SM 36 Simon Coombes 960 30:17 G Leighton Buzzard AC M40 3
SM 37 Tim Wright 2244 30:22 Div2 Banbury Harriers MS 26
SM 38 Dan Blake 2026 30:28 Div1 Oxford City AC MS 27
SM 39 Richard Slade 377 30:31 Div1 Chiltern Harriers M20 9
SM 40 Tegid Jones 2017 30:33 Div1 Oxford City AC M40 4
SM 41 Liam Smith 3 30:35 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 28
SM 42 Mark Crabtree 1911 30:36 Div1 Gade Valley Harriers MS 29
SM 43 Chris Hearn 5 30:38 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 30
SM 44 David Clarke 2641 30:43 Div2 Wycombe Phoenix M20 10
SM 45 Oliver Poulain 581 30:46 Div1 St Albans Striders MS 31
SM 46 Jamie Marlow 982 30:48 Div1 Dacorum & Tring AC MS 32
SM 47 Mark Dickinson 563 30:51 G St Albans Striders M40 5
SM 48 Chris Dettmar 2057 30:52 Div2 Headington Road Runners M40 6
SM 49 Glen Turner 917 30:53 Div1 Leighton Buzzard AC MS 33
SM 50 Jamie Abbiss 580 30:56 Div1 St Albans Striders MS 34
SM 51 Billy Mead 912 31:09 Div1 Leighton Buzzard AC MS 35
SM 52 Thomas Rayner 1984 31:10 Div2 Watford Harriers M20 11
SM 53 Ross Langley 1583 31:11 Div1 Tring Running Club MS 36
SM 54 Julian Critchlow 1972 31:12 Div2 Watford Harriers M50 1
SM 55 Mark Tyrrell 2019 31:13 Div1 Oxford City AC MS 37
SM 56 Steve Buckle 584 31:15 Div1 St Albans Striders MS 38
SM 57 Rob Taylor 1236 31:19 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 7
SM 58 Sean Wilson 1329 31:23 Div2 Wycombe Phoenix MS 39
SM 59 Noor Mohamoud 2632 31:24 Div1 Harrow AC M20 12
SM 60 Michael Greener 50 31:24 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 40
SM 61 James Repper 370 31:25 Div1 Chiltern Harriers M40 8
SM 62 James Tuttle 17 31:27 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 41
SM 63 Shane Jay 1711 31:34 Div1 Luton AC MS 42
SM 64 Declan Hamblin 1295 31:37 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 9
SM 65 Steve Herring 11 31:40 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 10
SM 66 Les Newell 2049 31:42 Div1 Oxford City AC M40 11
SM 67 Tom Phelps 733 31:45 Div2 Silson AC MS 43
SM 68 Aaron Simpson 2021 31:49 Div1 Oxford City AC MS 44
SM 69 Ross Finlay 2468 31:49 Div2 Thame Runners MS 45
SM 70 Rob Harris 536 31:50 Div1 Bedford and County AC  MS 46
SM 71 Ian Wood 24 31:51 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 47
SM 72 Martyn Summerfield 1273 31:51 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 12
SM 73 Frank Fulcher 2340 31:52 Div2 Handy Cross RC M40 13
SM 74 Matt Hinde 1124 31:55 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M20 13
SM 75 Richard Coles 1917 31:56 Div1 Gade Valley Harriers M40 14
SM 76 Ross Connor 1963 31:57 Div2 Watford Harriers MS 48
SM 77 Michele Besio 596 31:59 Div1 St Albans Striders MS 49
SM 78 Jonathan Hoggett 1066 32:01 Div1 Dacorum & Tring AC MS 50
SM 79 Alan Wray 1466 32:03 Div1 Harrow AC M40 15
SM 80 Simon Kerr 2081 32:05 Div2 Headington Road Runners MS 51
SM 81 Nathan Jones 2398 32:07 Div2 Higham Harriers MS 52
SM 82 Chris Filer 2648 32:08 Div2 Wycombe Phoenix MS 53
SM 83 Ben Upjohn 2047 32:08 Div1 Oxford City AC MS 54
SM 84 Paul Williamson 2428 32:09 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M40 16
SM 85 Fergus Campbell 2056 32:11 Div2 Headington Road Runners M40 17
SM 86 Peter Norris 1460 32:12 Div1 Harrow AC MS 55
SM 87 George Gillingwater 351 32:14 Div1 Chiltern Harriers MS 56
SM 88 Chris George 905 32:16 Div1 Leighton Buzzard AC MS 57
SM 89 Stephen Young 73 32:18 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 58
SM 90 Matthew Wade 1617 32:18 Div1 Tring Running Club MS 59
SM 91 Gary Blaber 80 32:18 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 18
SM 92 Mark Palser 18 32:21 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 60
SM 93 Robert Hall 380 32:21 Div1 Chiltern Harriers M20 14
SM 94 Daniel Poulton 1747 32:23 Div2 Stevenage & North Herts MS 61
SM 95 Rhys Rowlands 997 32:24 Div1 Dacorum & Tring AC M20 15
SM 96 Charlie Mead 913 32:25 Div1 Leighton Buzzard AC MS 62
SM 97 Peter Leek 2080 32:26 Div2 Headington Road Runners MS 63
SM 98 Charlie May 1253 32:28 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 64
SM 99 Dan Anderton 2013 32:29 Div1 Oxford City AC MS 65
SM 100 Steve Tuttle 1 32:31 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 66
SM 101 Daniel Weathers 1382 32:34 Div2 Wycombe Phoenix M20 16
SM 102 Tim Hogbin 1346 32:35 Div2 Wycombe Phoenix MS 67
SM 103 Jay Fallaize 2394 32:35 Div2 Higham Harriers MS 68
SM 104 Graeme Jones 1467 32:35 Div1 Harrow AC M40 19
SM 105 Cathal Gallagher 569 32:37 Div1 St Albans Striders MS 69
SM 106 Thomas Dell 1266 32:39 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 70
SM 107 Peter Finn 2647 32:42 Div2 Wycombe Phoenix M20 17
SM 108 Julian McGowan 2104 32:43 Div2 Maidenhead AC M40 20
SM 109 Chris Finill 1475 32:45 Div1 Harrow AC M50 2
SM 110 Rhys Lewis 1704 32:46 Div1 Luton AC MS 71
SM 111 Sebastien Pencole 1126 32:47 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 72
SM 112 Matt Adcock 1968 32:50 Div2 Watford Harriers M40 21
SM 113 Simon Woodward 812 32:52 Div2 Silson AC M40 22
SM 114 Adam Haylock 906 32:55 Div1 Leighton Buzzard AC MS 73
SM 115 Gareth Morris 2332 32:56 Div2 Handy Cross RC MS 74
SM 116 Kenny Lowies 2072 33:03 Div2 Headington Road Runners M50 3
SM 117 Anthony James 1897 33:04 Div1 Gade Valley Harriers M40 23
SM 118 David Maisey 1275 33:08 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 24
SM 119 Peter Adams 27 33:09 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 25
SM 120 Alan Harris 1340 33:11 Div2 Wycombe Phoenix M40 26
SM 121 Michael Martin 587 33:11 Div1 St Albans Striders MS 27
SM 122 Richard Skilbeck 2073 33:13 Div2 Headington Road Runners M40 28
SM 123 Scott Proctor 541 33:13 Div1 Bedford and County AC  MS 75
SM 124 Tom Sawyer 1614 33:15 Div1 Tring Running Club MS 76
SM 125 Stuart Boyer 25 33:32 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 77
SM 126 Chris Toms 1089 33:36 Div1 Dacorum & Tring AC MS 78
SM 127 Neil Hutchison 2302 33:38 Div2 Queens Park Harriers MS 79
SM 128 Dan Doherty 2410 33:41 Div2 Higham Harriers M40 29
SM 129 Tim Inchley 926 33:44 Div1 Leighton Buzzard AC M40 30
SM 130 Tom Neill 583 33:45 Div1 St Albans Striders MS 80
SM 131 Andy Pacey 819 33:45 Div2 Silson AC M40 31
SM 132 Simon Read 1537 33:46 Div1 Redway Runners M40 32
SM 133 Daniel Skeffington 1471 33:54 Div1 Harrow AC M50 4
SM 134 Phillip Evans 597 34:03 Div1 St Albans Striders MS 81
SM 135 Stuart Read 915 34:07 Div1 Leighton Buzzard AC MS 82
SM 136 Jon Roberts 1910 34:09 Div1 Gade Valley Harriers M40 33
SM 137 James Bell 918 34:11 Div1 Leighton Buzzard AC M40 34
SM 138 Martin Whitworth 599 34:11 Div1 St Albans Striders M40 35
SM 139 Julian Blackwell 2271 34:11 Div2 Wellingborough & District AC M40 36
SM 140 James Armstrong 1549 34:13 G Redway Runners MS 83
SM 141 Thomas Sloan 1749 34:13 Div2 Stevenage & North Herts MS 84
SM 142 Chris Marriot 983 34:17 Div1 Dacorum & Tring AC MS 85
SM 143 Ross Wood 48 34:17 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 86
SM 144 James Olliffe 2580 34:19 Div2 Buckingham & Stowe MS 87
SM 145 John Ockenden 574 34:19 Div1 St Albans Striders MS 88
SM 146 Andy Blair 542 34:21 Div1 Bedford and County AC  M50 5
SM 147 Dan Hippey 1497 34:22 Div1 Redway Runners M40 37
SM 148 Jim Darcy 723 34:25 Div2 Silson AC M50 6
SM 149 Michael Burgess 1619 34:27 Div1 Tring Running Club M50 7
SM 150 Steve Copley 2024 34:29 Div1 Oxford City AC MS 89
SM 151 Dave Gavaghan 2069 34:30 Div2 Headington Road Runners M50 8
SM 152 Sebastian Reynolds 2027 34:31 Div1 Oxford City AC MS 90
SM 153 Nick Harris 1980 34:34 Div2 Watford Harriers M40 38
SM 154 Andrew Wiseall 348 34:39 Div1 Chiltern Harriers MS 91
SM 155 Declan Traynor 1473 34:41 Div1 Harrow AC MS 92
SM 156 Neil Turner 2341 34:41 Div2 Handy Cross RC M40 39
SM 157 Charlie Pughe 2462 34:43 Div2 Thame Runners MS 93
SM 158 Adrian Maidment 1536 34:45 Div1 Redway Runners M40 40
SM 159 Andrew Wasdell 35 34:46 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 41
SM 160 Julian Smith 1926 34:50 Div1 Gade Valley Harriers MS 94
SM 161 William Ralston 1233 34:54 Div1 Vale of Aylesbury AC M20 18
SM 162 Bruce Cairns 28 34:55 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 42
SM 163 Matt Wootton 787 34:56 Div2 Silson AC M40 43
SM 164 Pearce Phillips 2167 34:58 Div2 Bearbrook Running Club M40 44
SM 165 Owen Byrne 2174 35:04 Div2 Bearbrook Running Club M50 9
SM 166 Usama Sajid 2050 35:06 Div1 Oxford City AC MS 95
SM 167 Adam Bayliss 2015 35:09 Div1 Oxford City AC MS 96
SM 168 Simon Brown 340 35:10 Div1 Chiltern Harriers M40 45
SM 169 Andy Gardner 1487 35:15 Div1 Redway Runners MS 97
SM 170 Mark Castleton 901 35:18 Div1 Leighton Buzzard AC MS 98
SM 171 Graham Magill 911 35:21 Div1 Leighton Buzzard AC MS 99
SM 172 Neil Brown 350 35:22 Div1 Chiltern Harriers MS 100
SM 173 Mike Worsfold 367 35:23 Div1 Chiltern Harriers M40 46
SM 174 Chris Dunn 32 35:25 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 101
SM 175 Jim Black 523 35:28 Div1 Bedford and County AC  M40 47
SM 176 Guy Woollett 1908 35:28 Div1 Gade Valley Harriers M40 48
SM 177 Hugh Beedell 346 35:32 Div1 Chiltern Harriers MS 102
SM 178 Simon Barnett 1613 35:36 Div1 Tring Running Club MS 103
SM 179 Warren Rose 929 35:38 Div1 Leighton Buzzard AC M40 49
SM 180 Bill Hawes 1900 35:40 Div1 Gade Valley Harriers M40 50
SM 181 John Griffiths 2061 35:41 Div2 Headington Road Runners M50 10
SM 182 Simon Storer 778 35:41 Div2 Silson AC M40 51
SM 183 Mike Lancaster 571 35:42 Div1 St Albans Striders MS 104
SM 184 Doug Simpson 2062 35:43 Div2 Headington Road Runners M50 11
SM 185 Jack Comerford 81 35:44 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 105
SM 186 Kieran Gilfedder 1325 35:45 Div2 Wycombe Phoenix MS 106
SM 187 Alan Darbyshire 2067 35:45 Div2 Headington Road Runners M50 12
SM 188 Tony Daglish 1516 35:47 Div1 Redway Runners M50 13
SM 189 Paul Barnes 1550 35:47 Div1 Redway Runners M40 52
SM 190 Simon Walker 987 35:48 Div1 Dacorum & Tring AC MS 107
SM 191 Paul Ruttley 1979 35:52 Div2 Watford Harriers M40 53
SM 192 Gareth Bowden 2519 35:55 Div2 Brackley & District RC MS 108
SM 193 Steve Ireland 2077 35:55 Div2 Headington Road Runners M40 54
SM 194 Dan Wright 2576 35:57 Div2 Buckingham & Stowe MS 109
SM 195 Duncan Hamilton 1075 36:04 Div1 Dacorum & Tring AC MS 110
SM 196 Andrew Dodds 1570 36:06 Div1 Redway Runners MS 111
SM 197 Anthony Nicolson 573 36:06 Div1 St Albans Striders M50 14
SM 198 Stewart Shears 725 36:12 Div2 Silson AC M40 55
SM 199 Danny Watkins 1472 36:14 Div1 Harrow AC M40 56
SM 200 Martyn Douglas 1540 36:15 Div1 Redway Runners MS 112
SM 201 Richard Grant 2020 36:18 Div1 Oxford City AC M60 1
SM 202 Timothy Churchill 972 36:19 Div1 Dacorum & Tring AC MS 113
SM 203 Simon Hull 2579 36:20 Div2 Buckingham & Stowe M40 57
SM 204 Paul Clifford-Jones 1494 36:21 Div1 Redway Runners M40 58
SM 205 Nick Pacey 802 36:23 Div2 Silson AC M50 15
SM 206 James Birnie 1909 36:25 Div1 Gade Valley Harriers M40 59
SM 207 Tom Inchley 908 36:25 Div1 Leighton Buzzard AC MS 114
SM 208 Mervyn Dempsey 973 36:28 Div1 Dacorum & Tring AC MS 115
SM 209 Chris Noble 2511 36:31 Div2 Brackley & District RC M50 16
SM 210 David Breingan 368 36:32 Div1 Chiltern Harriers M50 17
SM 211 Neil Bates 345 36:33 Div1 Chiltern Harriers MS 116
SM 212 Andrew Wells 1892 36:34 Div1 Gade Valley Harriers MS 117
SM 213 Jeff Haynes 797 36:39 Div2 Silson AC M60 2
SM 214 Thomas North 1923 36:40 Div1 Gade Valley Harriers M40 60
SM 215 Steven Russell 993 36:43 Div1 Dacorum & Tring AC M40 61
SM 216 Andy Bunker 2406 36:45 Div2 Higham Harriers M40 62
SM 217 Ian Higginson 2165 36:45 Div2 Bearbrook Running Club M40 63
SM 218 Martyn Blackwell 548 36:46 Div1 Bedford and County AC  M50 18
SM 219 Ian Needleman 1596 36:49 Div1 Tring Running Club M50 19
SM 220 Stewart Thorp 2008 36:51 Div1 Oxford City AC M60 3
SM 221 Adrian Jelley 724 36:59 Div2 Silson AC M50 20
SM 222 Jonathan Redshaw 576 37:04 Div1 St Albans Striders M40 64
SM 223 John Donaldson 2273 37:08 Div2 Wellingborough & District AC M50 21
SM 224 Anthony Hall 2101 37:11 Div2 Maidenhead AC MS 118
SM 225 Daniel Griggs 977 37:14 Div1 Dacorum & Tring AC MS 119
SM 226 Kevin Dunkley 64 37:17 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 120
SM 227 Matthew Keal 49 37:18 Div1 Marshall Milton Keynes AC M50 22
SM 228 Jon Taylor 341 37:20 Div1 Chiltern Harriers MS 121
SM 229 Keith McLellan 1712 37:21 Div1 Luton AC M60 4
SM 230 Colin Braybrook 582 37:24 Div1 St Albans Striders M50 23
SM 231 Roy Treadwell 2000 37:29 Div1 Oxford City AC M60 5
SM 232 Shaun Fry 343 37:32 Div1 Chiltern Harriers MS 122
SM 233 Paul Edwards 1964 37:33 Div2 Watford Harriers M50 24
SM 234 Mike Lemon 2612 37:33 Div2 Bearbrook Running Club M50 25
SM 235 Tony Fitzpatrick 525 37:38 Div1 Bedford and County AC  M50 26
SM 236 Jason Carvalho 33 37:46 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 123
SM 237 Robert Jackson 979 37:47 Div1 Dacorum & Tring AC MS 124
SM 238 Jason Kabel 1469 37:47 Div1 Harrow AC M40 65
SM 239 Russell Rose 60 37:50 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 66
SM 240 Howard Papworth 2478 37:53 Div2 Thame Runners M60 6
SM 241 Matt Kingston 1577 37:56 Div1 Tring Running Club MS 125
SM 242 Steve Smith 603 37:57 Div1 St Albans Striders M50 27
SM 243 Ross Lambert 1604 37:59 Div1 Tring Running Club MS 126
SM 244 John Greener 2581 38:03 Div2 Buckingham & Stowe M50 28
SM 245 Martin Brent 52 38:04 Div1 Marshall Milton Keynes AC M50 29
SM 246 Andy Cook 1893 38:07 Div1 Gade Valley Harriers M50 30
SM 247 Simon North 1344 38:07 Div2 Wycombe Phoenix M50 31
SM 248 Gareth Bird 919 38:12 Div1 Leighton Buzzard AC M40 67
SM 249 Robert Curtis 2425 38:14 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 32
SM 250 Asghar Ali 2010 38:19 Div1 Oxford City AC M50 33
SM 251 Keith Foley 1470 38:31 Div1 Harrow AC M40 68
SM 252 Graham Conquest 775 38:34 Div2 Silson AC M40 69
SM 253 Paul Pickard 1760 38:38 Div2 Stevenage & North Herts M40 70
SM 254 John O'Keeffe 1584 38:38 Div1 Tring Running Club MS 127
SM 255 Paul King 729 38:43 Div2 Silson AC MS 128
SM 256 Paul Durbin 566 38:45 Div1 St Albans Striders M50 34
SM 257 Ian Gower 1594 38:46 Div1 Tring Running Club M50 35
SM 258 Mark Emmett 2470 38:50 Div2 Thame Runners M50 36
SM 259  Matthew Insley 1296 38:52 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 71
SM 260 John Exley 2034 38:54 Div1 Oxford City AC M60 7
SM 261 David Killick 927 38:56 Div1 Leighton Buzzard AC M40 72
SM 262 David Morris 777 38:58 Div2 Silson AC M40 73
SM 263 Matt Wooden 2317 38:59 Div2 Queens Park Harriers MS 129
SM 264 Tim Coysh 1076 39:02 Div1 Dacorum & Tring AC MS 130
SM 265 Michael Bishop 2513 39:07 Div2 Brackley & District RC MS 131
SM 266 Andrew Wass 1011 39:08 Div1 Dacorum & Tring AC M40 74
SM 267 Ciaran Weldon 1978 39:08 Div2 Watford Harriers M40 75
SM 268 Clive Cohen 1582 39:10 Div1 Tring Running Club M60 8
SM 269 Antony Beamish 1899 39:18 Div1 Gade Valley Harriers MS 132
SM 270 Chris Butler 2185 39:19 Div2 Bearbrook Running Club MS 133
SM 271 Lawrie Hurman 2060 39:24 Div2 Headington Road Runners M60 9
SM 272 Alan Humphries 1496 39:25 Div1 Redway Runners M40 76
SM 273 Rick Ansell 1592 39:27 Div1 Tring Running Club M50 37
SM 274 Robert Davies 2653 39:32 Div1 Dacorum & Tring AC M40 77
SM 275 Marcus Cookham 1530 39:35 Div1 Redway Runners M40 78
SM 276 Paul Mason 36 39:36 Div1 Marshall Milton Keynes AC M60 10
SM 277 Neil Passmore 2587 39:38 Div2 Buckingham & Stowe M40 79
SM 278 Adrian Harwood 1971 39:43 Div2 Watford Harriers M50 38
SM 279 Chris Turnbull 2059 39:50 Div2 Headington Road Runners MS 134
SM 280 Michael Irvine 2657 39:51 Div1 Dacorum & Tring AC M40 80
SM 281 Gareth Snelson 1498 39:52 Div1 Redway Runners M40 81
SM 282 Steve Thomson 2673 39:58 Div2 Buckingham & Stowe M40 82
SM 283 Neville Baker 2078 39:59 Div2 Headington Road Runners M60 11
SM 284 Alan Roberts 1270 40:02 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 39
SM 285 Stephen Mayfield 1788 40:05 Div2 Stevenage & North Herts M50 40
SM 286 Ben Miller 83 40:09 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 135
SM 287 Rob Owen 2423 40:10 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 41
SM 288 Trevor Mason 1762 40:12 Div2 Stevenage & North Herts M50 42
SM 289 Barry Sampson 2578 40:13 Div2 Buckingham & Stowe M40 83
SM 290 Steve Martin 16 40:14 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 136
SM 291 Paul Scullion 2303 40:16 Div2 Queens Park Harriers MS 137
SM 292 Les Turton 26 40:18 Div1 Marshall Milton Keynes AC M50 43
SM 293 Martin Reed 1759 40:22 Div2 Stevenage & North Herts M40 84
SM 294 Paul Lander 2176 40:30 Div2 Bearbrook Running Club M50 44
SM 295 Mark Peterkin 71 40:36 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 85
SM 296 Jonathan Carruthers 2243 40:39 Div2 Banbury Harriers MS 138
SM 297 Andrew Stewart 342 40:40 Div1 Chiltern Harriers M50 45
SM 298 Maurice O'Connell 1525 40:42 Div1 Redway Runners M60 12
SM 299 Justin Wetters 2672 40:44 Div2 Buckingham & Stowe M40 86
SM 300 Phil Coy 2242 40:46 Div2 Banbury Harriers M60 13
SM 301 Shaun Twelftree 2584 40:49 Div2 Buckingham & Stowe MS 139
SM 302 Jonathon Clements 1539 40:50 Div1 Redway Runners M40 87
SM 303 Kelvin Smith 29 40:52 Div1 Marshall Milton Keynes AC M60 14
SM 304 Jon Hull 924 40:52 Div1 Leighton Buzzard AC M40 88
SM 305 Keith Round 2337 40:54 Div2 Handy Cross RC M50 46
SM 306 Michael Lamb 1007 41:05 Div1 Dacorum & Tring AC M40 89
SM 307 Paul Reilly 1916 41:24 Div1 Gade Valley Harriers M40 90
SM 308 Rasmi Nanda 1009 41:27 Div1 Dacorum & Tring AC M40 91
SM 309 Kevin Moore 2429 41:40 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 47
SM 310 Chris Dimmock 920 41:44 Div1 Leighton Buzzard AC M40 92
SM 311 Tim Mitchell 1715 41:45 Div1 Luton AC M50 48
SM 312 Jeff Rycroft 730 41:52 Div2 Silson AC M50 49
SM 313 Ben Hinton 790 41:56 Div2 Silson AC MS 140
SM 314 Vlad Nebolsin 2642 42:01 Div2 Wycombe Phoenix M40 93
SM 315 David Jarrett 799 42:03 Div2 Silson AC M50 50
SM 316 Michael Jack 570 42:05 Div1 St Albans Striders M50 51
SM 317 Andy Hoare 731 42:09 Div2 Silson AC M50 52
SM 318 Adrian Boylan 2324 42:11 Div2 Queens Park Harriers M50 53
SM 319 Robert Salt 1020 42:13 Div1 Dacorum & Tring AC M50 54
SM 320 Jonathan Fox 2585 42:16 Div2 Buckingham & Stowe M40 94
SM 321 Darren Readman 2466 42:24 Div2 Thame Runners M40 95
SM 322 David Howells 373 42:28 Div1 Chiltern Harriers MS 141
SM 323 Victor Tsui 2322 42:28 G Queens Park Harriers MS 142
SM 324 Bruce Baker 1024 42:32 Div1 Dacorum & Tring AC M60 15
SM 325 Simon Allen 2184 42:38 Div2 Bearbrook Running Club M50 55
SM 326 Graham Mayoh 1970 43:00 Div2 Watford Harriers M50 56
SM 327 Richard Stevens 1010 43:09 Div1 Dacorum & Tring AC M40 96
SM 328 Chris Marchand 2457 43:13 Div2 Purple Patch Running M50 57
SM 329 Simon Evans 974 43:25 Div1 Dacorum & Tring AC MS 143
SM 330 Pawel Czarnomski 2103 43:29 Div2 Maidenhead AC M40 97
SM 331 Richard Alcock 1627 43:30 Div1 Tring Running Club M50 58
SM 332 Clive Pittam 2616 43:31 Div2 Bearbrook Running Club M50 59
SM 333 Rupert Cavenagh-Mainwaring 1919 43:32 Div1 Gade Valley Harriers M40 98
SM 334 Mark Haynes 923 43:33 Div1 Leighton Buzzard AC M40 99
SM 335 Tony Carolan 1761 43:34 Div2 Stevenage & North Herts M50 60
SM 336 Harry Major 1783 43:37 Div2 Stevenage & North Herts M20 19
SM 337 Matthew Lumb 602 43:58 Div1 St Albans Striders M40 100
SM 338 Mark Viccars 2294 44:02 Div2 Wellingborough & District AC M50 61
SM 339 Danny Wells 988 44:04 Div1 Dacorum & Tring AC MS 144
SM 340 Stephen Thorne 2586 44:15 Div2 Buckingham & Stowe M50 62
SM 341 Ed Chaloner 593 44:19 Div1 St Albans Striders MS 145
SM 342 Phillip Pugh 1026 44:28 Div1 Dacorum & Tring AC M60 16
SM 343 Peter Tye 34 44:38 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 101
SM 344 Berwyn Pritchard-Jones 2465 44:47 Div2 Thame Runners M40 102
SM 345 Richard Harvey 1716 44:52 Div1 Luton AC M60 17
SM 346 Brian Layton 1599 45:08 Div1 Tring Running Club M60 18
SM 347 Glenn Dickinson 1514 45:25 Div1 Redway Runners M50 63
SM 348 Steve Field 365 45:31 Div1 Chiltern Harriers M60 19
SM 349 Stephen Scott 1520 45:49 Div1 Redway Runners M50 64
SM 350 Paul Buxton 1915 46:07 Div1 Gade Valley Harriers M40 103
SM 351 Antony Raine 1065 46:18 Div1 Dacorum & Tring AC M40 104
SM 352 Tony Barr 594 46:36 Div1 St Albans Striders M50 65
SM 353 Mervyn Stuckey 1527 47:01 Div1 Redway Runners M60 20
SM 354 Trevor Brawn 363 47:10 Div1 Chiltern Harriers M60 21
SM 355 Andy Newing 1895 47:47 Div1 Gade Valley Harriers M50 66
SM 356 Clive Fallaize 1262 47:51 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 67
SM 357 Andrew Bartlett 2240 48:05 Div2 Banbury Harriers M60 22
SM 358 Peter Neal 2476 48:12 Div2 Thame Runners M50 68
SM 359 Gary Sturdy 1022 48:27 Div1 Dacorum & Tring AC M50 69
SM 360 David Llewellyn 2458 49:18 Div2 Purple Patch Running M50 70
SM 361 Walter Wessley 1129 49:24 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M70 1
SM 362 Kevin Moore 1088 53:10 Div1 Dacorum & Tring AC M50 71
SM 363 Alan Grover 1018 54:10 Div1 Dacorum & Tring AC M50 72
SM 364 Charlie Costin 1901 55:34 Div1 Gade Valley Harriers MS 146
SM 365 Tim Hullett 732 55:47 Div2 Silson AC M60 23
SM 366 Malcolm Sargeant 1027 55:51 Div1 Dacorum & Tring AC M60 24
SM 367 William O'Connor 2313 56:15 Div2 Queens Park Harriers M70 2
SM 368 Martyn Cartwright 372 57:32 Div1 Chiltern Harriers M70 3
SM 369 Paul Grimsdale 2035 65:31 Div1 Oxford City AC M60 25
Race Pos Under 17 Men No. Time Div Club Cat Cat  
M17 1 Alfred Yabsley 131 19:21 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 1
M17 2 Jack Meijer 127 19:22 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 2
M17 3 Ben West 2374 19:31 Div2 Bicester AC M17 3
M17 4 Daniel Brooking 1117 19:31 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 4
M17 5 Oliver McArthur 1198 19:54 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 5
M17 6 Adam Day 298 20:00 Div1 Chiltern Harriers M17 6
M17 7 Finn Bell 2646 20:11 Div2 Wycombe Phoenix M17 7
M17 8 Ewan Forsythe 119 20:15 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 8
M17 9 Martin Kopernicky 1197 20:26 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 9
M17 10 Evan Hosking 479 20:37 Div1 Bedford and County AC  M17 10
M17 11 Oliver Davis 692 20:38 Div1 St Albans Striders M17 11
M17 12 Scott Thomas 489 20:52 Div1 Bedford and County AC  M17 12
M17 13 Richard Laursen 481 20:56 Div1 Bedford and County AC  M17 13
M17 14 William Brown 294 20:57 Div1 Chiltern Harriers M17 14
M17 15 Josh Rogers 480 21:03 Div1 Bedford and County AC  M17 15
M17 16 Shaun Hudson 1196 21:03 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 16
M17 17 Cameron Clark 693 21:13 Div1 St Albans Striders M17 17
M17 18 Marcus Lovell 121 21:14 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 18
M17 19 Joey Harrison 1736 21:16 Div2 Stevenage & North Herts M17 19
M17 20 Adam Dart 1835 21:17 Div2 Bracknell AC M17 20
M17 21 Joshua Van Heiningen 1057 21:22 Div1 Dacorum & Tring AC M17 21
M17 22 Luke King 1698 21:29 Div1 Luton AC M17 22
M17 23 Aaron Hadfield 1776 21:40 Div2 Stevenage & North Herts M17 23
M17 24 Tim Fenn 2631 21:47 Div1 Harrow AC M17 24
M17 25 Jonathan Nash 494 21:57 Div1 Bedford and County AC  M17 25
M17 26 Ryan Saint 1726 22:15 Div1 Luton AC M17 26
M17 27 Jed Lumb 691 22:30 Div1 St Albans Striders M17 27
M17 28 George Brown 295 22:34 Div1 Chiltern Harriers M17 28
M17 29 Oliver Davies 482 22:38 Div1 Bedford and County AC  M17 29
M17 30 Adam Mason 1765 22:39 Div2 Stevenage & North Herts M17 30
M17 31 Liam Gregory 1766 23:16 Div2 Stevenage & North Herts M17 31
M17 32 Alfie Long 773 23:17 Div2 Silson AC M17 32
M17 33 Tim McElligott 125 23:29 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 33
M17 34 Archie Yabsley 132 23:49 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 34
M17 35 Ben Simcox 1787 23:58 Div2 Stevenage & North Herts M17 35
M17 36 Joshua Mitchell 1700 24:01 Div1 Luton AC M17 36
M17 37 Matthew Daines 1119 28:17 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 37
Race Pos Under 15 Boys No. Time Div Club Cat Cat  
M15 1 Kristrian Imroth 1049 13:55 Div1 Dacorum & Tring AC M15 1
M15 2 James Dowsett 86 14:28 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 2
M15 3 Connor Keogh 1942 14:30 Div2 Watford Harriers M15 3
M15 4 Brian Sayle 97 14:37 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 4
M15 5 Jamie Pugh 1225 14:48 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 5
M15 6 Jed Noblett 1697 14:49 Div1 Luton AC M15 6
M15 7 Robert Hickman 92 14:53 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 7
M15 8 Thomas Job 281 14:55 Div1 Chiltern Harriers M15 8
M15 9 Cameron Enser 1859 15:00 Div2 Bracknell AC M15 9
M15 10 Finlay Gibbs 90 15:01 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 10
M15 11 Jack Goodyear 475 15:02 Div1 Bedford and County AC  M15 11
M15 12 Hal Burtenshaw 1360 15:06 Div2 Wycombe Phoenix M15 12
M15 13 Ed Blythman 473 15:08 Div1 Bedford and County AC  M15 13
M15 14 Joe Styles 1366 15:13 Div2 Wycombe Phoenix M15 14
M15 15 Mark Stringer 1195 15:15 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 15
M15 16 Myles Caddell 1371 15:16 Div2 Wycombe Phoenix M15 16
M15 17 Freddie Truman-Williams 1050 15:21 Div1 Dacorum & Tring AC M15 17
M15 18 Nathan Jones 1222 15:22 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 18
M15 19 Leo Freeland 89 15:26 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 19
M15 20 Harrry Withers 1858 15:31 Div2 Bracknell AC M15 20
M15 21 Luke Harris 809 15:35 Div2 Silson AC M15 21
M15 22 Marcus Waterhouse 1369 15:39 Div2 Wycombe Phoenix M15 22
M15 23 Harry Brodie 474 15:46 Div1 Bedford and County AC  M15 23
M15 24 Peter Hickman 91 15:48 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 24
M15 25 Ross Van Heerde 1199 15:54 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 25
M15 26 Antonio Khan 1695 15:54 Div1 Luton AC M15 26
M15 27 Charlie Woolett 1943 15:55 Div2 Watford Harriers M15 27
M15 28 Cameron Hathaway-Enright 288 15:55 Div1 Chiltern Harriers M15 28
M15 29 George Dowding 1090 15:58 Div1 Dacorum & Tring AC M15 29
M15 30 Jack Dickinson 678 16:00 Div1 St Albans Striders M15 30
M15 31 Charlie Major 1784 16:01 Div2 Stevenage & North Herts M15 31
M15 32 Joe Lawson 497 16:06 Div1 Bedford and County AC  M15 32
M15 33 Harvey Williams 1134 16:10 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 33
M15 34 Daniel Horner 882 16:19 Div1 Leighton Buzzard AC M15 34
M15 35 Christopher Morris 1419 16:25 Div1 Harrow AC M15 35
M15 36 Matthew Clifford 282 16:29 Div1 Chiltern Harriers M15 36
M15 37 Ben Howell 277 16:30 Div1 Chiltern Harriers M15 37
M15 38 Zain Kothari 1109 16:36 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 38
M15 39 Rodriguez Jordi 1112 16:37 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 39
M15 40 Tomas Billenness 99 16:37 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 40
M15 41 Seth Rycroft 768 16:48 Div2 Silson AC M15 41
M15 42 Callum Nicholson 496 16:51 Div1 Bedford and County AC  M15 42
M15 43 Jack Thomas 1106 16:55 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 43
M15 44 Harry Hatton 1770 16:57 Div2 Stevenage & North Herts M15 44
M15 45 James Allison 672 16:59 Div1 St Albans Striders M15 45
M15 46 Freddy Finn 196 17:00 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 46
M15 47 Fin Wightman 2652 17:02 Div1 Dacorum & Tring AC M15 47
M15 48 Joseph Clarke 1151 17:02 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 48
M15 49 Kiylen Nurse 95 17:04 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 49
M15 50 Galen Butler 101 17:05 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 50
M15 51 Thomas Fell 1245 17:06 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 51
M15 52 Jamie Trimmer 286 17:13 Div1 Chiltern Harriers M15 52
M15 53 Owen Lindars 883 17:14 Div1 Leighton Buzzard AC M15 53
M15 54 Alex Rosewarm 1423 17:16 Div1 Harrow AC M15 54
M15 55 Daniel Hemming 2484 17:19 Div2 Biggleswade AC M15 55
M15 56 Kino Bakhcha 472 17:21 Div1 Bedford and County AC  M15 56
M15 57 Luke Burford 1071 17:21 Div1 Dacorum & Tring AC M15 57
M15 58 Elliot Swinburne 2485 17:26 Div2 Biggleswade AC M15 58
M15 59 Patrick Scarhill 1291 17:48 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 59
M15 60 Alfie Blaber 187 17:48 G Marshall Milton Keynes AC M15 60
M15 61 Harry Bell 880 17:49 Div1 Leighton Buzzard AC M15 61
M15 62 Roux Kerr 1373 18:01 Div2 Wycombe Phoenix M15 62
M15 63 Alistair Pinner 1156 18:20 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M15 63
M15 64 Andrew Worral 491 18:22 Div1 Bedford and County AC  M15 64
M15 65 Jack Hancock 1019 18:28 Div1 Dacorum & Tring AC M15 65
M15 66 Dylan Alford 1013 18:39 Div1 Dacorum & Tring AC M15 66
M15 67 Kevan McCormack 2127 18:51 Div2 Maidenhead AC M15 67
M15 68 Indermeet Singh 495 18:58 Div1 Bedford and County AC  M15 68
M15 69 Jake Morris 769 19:08 Div2 Silson AC M15 69
M15 70 Joseph Bidlake-Hull 881 21:07 Div1 Leighton Buzzard AC M15 70
Race Pos Under 13 Boys No. Time Div Club Cat Cat  
M13 1 Zena Saez 466 12:13 Div1 Bedford and County AC  M13 1
M13 2 Nathan Hackley 255 12:14 Div1 Chiltern Harriers M13 2
M13 3 Woody Jackson 270 12:16 Div1 Chiltern Harriers M13 3
M13 4 Ben Hunter 1935 12:23 Div2 Watford Harriers M13 4
M13 5 Jack Rose 157 12:27 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 5
M13 6 William Goddard 1091 12:27 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 6
M13 7 Chris Brodie 498 12:28 Div1 Bedford and County AC  M13 7
M13 8 Matthew Aldred 261 12:31 Div1 Chiltern Harriers M13 8
M13 9 Edward Enser 2661 12:31 Div2 Bracknell AC M13 9
M13 10 Rocco Hudson 1093 12:36 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 10
M13 11 Aidan Murphy 155 12:37 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 11
M13 12 Sam Hicks 683 12:38 Div1 St Albans Striders M13 12
M13 13 Teague Eaton 263 12:39 Div1 Chiltern Harriers M13 13
M13 14 Luke-Lom Hynes 2115 12:39 Div2 Maidenhead AC M13 14
M13 15 Tom Emery 269 12:40 Div1 Chiltern Harriers M13 15
M13 16 Aaron Phillips 1311 12:41 Div2 Wycombe Phoenix M13 16
M13 17 Robert Quigley 682 12:48 Div1 St Albans Striders M13 17
M13 18 Sebastian Henry 170 12:51 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 18
M13 19 Max Hanford 469 12:55 Div1 Bedford and County AC  M13 19
M13 20 William Ratcliffe 1213 13:00 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 20
M13 21 Tommy Wilson 671 13:02 Div1 St Albans Striders M13 21
M13 22 Louis Peterson 273 13:03 Div1 Chiltern Harriers M13 22
M13 23 Noah Campion 477 13:06 Div1 Bedford and County AC  M13 23
M13 24 Torin Brooks 1824 13:06 Div2 Bracknell AC M13 24
M13 25 Jacob Sanderson 1332 13:07 Div2 Wycombe Phoenix M13 25
M13 26 Alex Bickerstaff 1407 13:12 Div1 Harrow AC M13 26
M13 27 Samuel Burnell 1037 13:14 Div1 Dacorum & Tring AC M13 27
M13 28 Daniel Bentham 1687 13:15 Div1 Luton AC M13 28
M13 29 Harry Rose 156 13:16 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 29
M13 30 Alex Brent 168 13:20 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 30
M13 31 James Bailey 1035 13:21 Div1 Dacorum & Tring AC M13 31
M13 32 Thomas Durrant 1067 13:23 Div1 Dacorum & Tring AC M13 32
M13 33 Christopher Hudson 1409 13:25 Div1 Harrow AC M13 33
M13 34 Oliver Barrett 1825 13:26 Div2 Bracknell AC M13 34
M13 35 Harry Legg 154 13:28 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 35
M13 36 Lucas Mansell 1408 13:37 Div1 Harrow AC M13 36
M13 37 Rollo Parry 2645 13:38 Div2 Wycombe Phoenix M13 37
M13 38 Ben Williamson 2427 13:41 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M13 38
M13 39 Jack Ratcliffe 173 13:42 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 39
M13 40 Max Winfield 1689 13:43 Div1 Luton AC M13 40
M13 41 James Palmer 1155 13:43 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 41
M13 42 Tom Gaunce 659 13:44 Div1 St Albans Striders M13 42
M13 43 James Vinnicombe 470 13:45 Div1 Bedford and County AC  M13 43
M13 44 Edward Johnson 814 13:45 Div2 Silson AC M13 44
M13 45 Matthew Knight 1103 13:45 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 45
M13 46 Jack Raine 1040 13:50 Div1 Dacorum & Tring AC M13 46
M13 47 Alex Fine 698 13:51 Div1 St Albans Striders M13 47
M13 48 Oscar Butlin 865 13:51 Div1 Leighton Buzzard AC M13 48
M13 49 Ben Green 153 13:54 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 49
M13 50 Daniel May 868 13:59 Div1 Leighton Buzzard AC M13 50
M13 51 Thomas Woodward 1406 13:59 Div1 Harrow AC M13 51
M13 52 Ryan Rickards 1165 14:06 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 52
M13 53 Thomas Ashton 1034 14:10 Div1 Dacorum & Tring AC M13 53
M13 54 Rory Clark 1153 14:16 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M13 54
M13 55 Stanley Taylor 2279 14:18 Div2 Wellingborough & District AC M13 55
M13 56 Sean Cooper 1411 14:23 Div1 Harrow AC M13 56
M13 57 George Whincup 1288 14:26 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 57
M13 58 Liam Cowley 765 14:27 Div2 Silson AC M13 58
M13 59 Ethan Cairns 467 14:39 Div1 Bedford and County AC  M13 59
M13 60 Alex Hodson 1211 14:42 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 60
M13 61 Joseph Lok 2288 14:43 Div2 Wellingborough & District AC M13 61
M13 62 Archie Tattersall 810 14:45 Div2 Silson AC M13 62
M13 63 Finn Kerr 2644 14:47 Div2 Wycombe Phoenix M13 63
M13 64 Sam Neill 762 14:59 Div2 Silson AC M13 64
M13 65 Harry Shrimpton 2113 15:01 Div2 Maidenhead AC M13 65
M13 66 Keirut Sidhu 766 15:06 Div2 Silson AC M13 66
M13 67 Anuchaa Hynes 2111 15:09 Div2 Maidenhead AC M13 67
M13 68 Alex Pickard 1756 15:23 Div2 Stevenage & North Herts M13 68
M13 69 Zak Freeland 169 15:23 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 69
M13 70 Callum Nicoll 2112 15:32 Div2 Maidenhead AC M13 70
M13 71 Oliver Johnstone 2139 15:43 Div2 Maidenhead AC M13 71
M13 72 Adam Czarnomski 2110 15:49 Div2 Maidenhead AC M13 72
M13 73 Ryan Mingay 499 15:52 Div1 Bedford and County AC  M13 73
M13 74 Ethan Murrill 172 16:02 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 74
M13 75 Kian Nicholson 186 16:55 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 75
M13 76 Chris Lathwell 1691 17:07 Div1 Luton AC M13 76
M13 77 Ethan Towers 2126 18:11 Div2 Maidenhead AC M13 77
M13 78 Andrew Partridge 1212 18:12 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 78
M13 79 Noah Wilcock 1574 20:00 Div1 Tring Running Club M13 79
Race Pos Under 11 Boys No. Time Div Club Cat Cat Pts   Under 11 Boys Cat     After 3 rounds  
M11 1 Oakley Denson 251 9:10 Mob Chiltern Harriers M11 1 77 1 Chiltern Harriers 224 1 Chiltern Harriers 679
M11 2 Freddie Higgins 1305 9:13 Mob Wycombe Phoenix M11 2 76 2 Dacorum & Tring AC 208 2 St Albans Striders 678
M11 3 Leon Doran 253 9:14 Mob Chiltern Harriers M11 3 75 3 St Albans Striders 200 3 Dacorum & Tring AC 642
M11 4 Jude McKay 1008 9:14 Mob Dacorum & Tring AC M11 4 74 4 Wycombe Phoenix 196 4 Oxford City AC 620
M11 5 Freddie Jones 1994 9:16 Mob Oxford City AC M11 5 73 5 Harrow AC 160 5 Harrow AC 563
M11 6 Maximillian Baxter 252 9:16 Mob Chiltern Harriers M11 6 72 6 Oxford City AC 143 6 Wycombe Phoenix 538
M11 7 Alexander McDonald 666 9:16 Mob St Albans Striders M11 7 71 7 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 135 7 Stevenage & North Herts 495
M11 8 Alfie Barnes 1992 9:18 Mob Oxford City AC M11 8 70 8 Stevenage & North Herts 134 8 Vale of Aylesbury AC 493
M11 9 James Conquest 744 9:18 Mob Silson AC M11 9 69 9 Silson AC 133 9 Leighton Buzzard AC 449
M11 10 Oliver Painter 1033 9:23 Mob Dacorum & Tring AC M11 10 68 10 Leighton Buzzard AC 118 10 Silson AC 435
M11 11 Max Bloomfield 1306 9:27 Mob Wycombe Phoenix M11 11 67 11 Vale of Aylesbury AC 117 11 Marshall Milton Keynes AC 363
M11 12 Timothy Fryer 1032 9:29 Mob Dacorum & Tring AC M11 12 66 12 Luton AC 106 12 Luton AC 342
M11 13 Noah Brown 673 9:31 Mob St Albans Striders M11 13 65 13 Marshall Milton Keynes AC 79 13 Bracknell AC 254
M11 14 Pedro Gomez-Jones 699 9:31 Mob St Albans Striders M11 14 64 14 Bracknell AC 51 14 Banbury Harriers 244
M11 15 Alfie Clifford 246 9:35 Mob Chiltern Harriers M11 15 63 15 Bedford and County AC 36 15 Watford Harriers 239
M11 16 Rohan Mangat 1399 9:36 Mob Harrow AC M11 16 62 16 Watford Harriers 32 16 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 230
M11 17 Jamie Powell 245 9:40 Mob Chiltern Harriers M11 17 61 17 Wellingborough & District AC 18 17 Wellingborough & District AC 224
M11 18 Ollie Ellis-Holmes 1763 9:49 Mob Stevenage & North Herts M11 18 60 18 Maidenhead AC 11 18 Bedford and County AC 129
M11 19 Ethan Trimmer 247 9:49 Mob Chiltern Harriers M11 19 59 19 Maidenhead AC 91
M11 20 George Thomas 1113 9:49 Mob Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M11 20 58 20 Bicester AC 90
M11 21 Sam Oldroyd 176 9:51 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 21 57 21 Tring Running Club 26
M11 22 Sammy Bennetts 250 9:52 Mob Chiltern Harriers M11 22 56
M11 23 Alexander Kaempf 657 9:54 Mob St Albans Striders M11 23 55
M11 24 Trey Duncan 1684 9:56 Mob Luton AC M11 24 54
M11 25 Pip Kerr 1390 9:56 Mob Wycombe Phoenix M11 25 53
M11 26 Ethan Perry 1205 9:59 Mob Vale of Aylesbury AC M11 26 52
M11 27 Tathan Brooks 1823 10:04 Mob Bracknell AC M11 27 51
M11 28 Ryan McTierman 1395 10:06 Mob Harrow AC M11 28 50
M11 29 Thomas Young 1314 10:06 Mob Wycombe Phoenix M11 29 49
M11 30 Samuel Ajose 1393 10:06 Mob Harrow AC M11 30 48
M11 31 Niall Cassidy 1029 10:07 Mob Dacorum & Tring AC M11 31 47
M11 32 Woody Day 1203 10:08 Mob Vale of Aylesbury AC M11 32 46
M11 33 Sam Day 1030 10:14 Mob Dacorum & Tring AC M11 33 45
M11 34 Dylan Thorman 1742 10:16 Mob Stevenage & North Herts M11 34 44
M11 35 Daniel Humphreys 1303 10:16 Mob Wycombe Phoenix M11 35 43
M11 36 Roaje Webb 1722 10:16 G Luton AC M11 36
M11 37 Toby Evans 853 10:19 Mob Leighton Buzzard AC M11 37 42
M11 38 Sid Mead 857 10:21 Mob Leighton Buzzard AC M11 38 41
M11 39 Adam Smith 667 10:21 Mob St Albans Striders M11 39 40
M11 40 Oliver Layfield 1185 10:22 Mob Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M11 40 39
M11 41 Harry Neal 1152 10:23 Mob Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M11 41 38
M11 42 William Alexander 1334 10:29 Mob Wycombe Phoenix M11 42 37
M11 43 Monty Anford 493 10:31 Mob Bedford and County AC M11 43 36
M11 44 Aaron O'Dwyer 859 10:31 Mob Leighton Buzzard AC M11 44 35
M11 45 Archie Hedges 653 10:34 Mob St Albans Striders M11 45 34
M11 46 Angus Morris 804 10:36 Mob Silson AC M11 46 33
M11 47 Archie Marshall 1950 10:43 Mob Watford Harriers M11 47 32
M11 48 Ruben Bitcliffe-Gray 749 10:51 Mob Silson AC M11 48 31
M11 49 Isaac Whitten 1779 10:51 Mob Stevenage & North Herts M11 49 30
M11 50 Aaron Otah 1690 10:51 Mob Luton AC M11 50 29
M11 51 Krish Mangat 1398 10:57 Mob Harrow AC M11 51 28
M11 52 Nathan Adams 1781 11:00 Mob Stevenage & North Herts M11 52 27
M11 53 George Lovelock 1782 11:03 Mob Stevenage & North Herts M11 53 26
M11 54 Felix Palmer 2785 11:08 G Unattached M11 54
M11 55 Logan Dewar 891 11:09 Mob Leighton Buzzard AC M11 55 25
M11 56 Sam Shears 746 11:12 Mob Silson AC M11 56 24
M11 57 Dylan Winfield 1686 11:14 Mob Luton AC M11 57 23
M11 58 Max Holland 177 11:14 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 58 22
M11 59 Jamie Ledger 1682 11:21 Mob Luton AC M11 59 21
M11 60 Zak Addison 1394 11:22 Mob Harrow AC M11 60 20
M11 61 Luke Spittles 1207 11:22 Mob Vale of Aylesbury AC M11 61 19
M11 62 Sam Clarke 2784 11:29 G Unattached M11 62
M11 63 Sammy Lok 2286 11:32 Mob Wellingborough & District AC M11 63 18
M11 64 Oliver Ingram-Tedd 1758 11:43 Mob Stevenage & North Herts M11 64 17
M11 65 Ash Neale 1708 11:49 Mob Luton AC M11 65 16
M11 66 Alistair Carey 1294 12:00 Mob Vale of Aylesbury AC M11 66 15
M11 67 Max Batholomew 664 12:00 Mob St Albans Striders M11 67 14
M11 68 Reo Mohun 1757 12:03 Mob Stevenage & North Herts M11 68 13
M11 69 Jedan Stewart 747 12:05 Mob Silson AC M11 69 12
M11 70 Daniel Mann 962 12:15 Mob Leighton Buzzard AC M11 70 11
M11 71 Hywel Evans 1754 12:18 Mob Stevenage & North Herts M11 71 10
M11 72 Ashton Parkes 1685 12:19 Mob Luton AC M11 72 9
M11 73 William Foster 1388 12:25 Mob Wycombe Phoenix M11 73 8
M11 74 Ash Carter 852 12:30 Mob Leighton Buzzard AC M11 74 7
M11 75 Luke Thornton 2133 12:45 Mob Maidenhead AC M11 75 6
M11 76 Daniel Hall 2108 12:45 Mob Maidenhead AC M11 76 5
M11 77 Elijah Slater 750 12:54 Mob Silson AC M11 77 4
M11 78 Sam Martin 803 13:26 Mob Silson AC M11 78 3
M11 79 James Redding 1206 13:29 Mob Vale of Aylesbury AC M11 79 2
M11 80 Caleb Slater 789 14:07 Mob Silson AC M11 80 1