Chiltern League Division 2, 2017-18 - Individual rankings after 3 rounds
Senior Men Ox MK1 Lut Total
1 2044 Daniel Woodgate Luton AC 3 3 6
2 1839 Ross Langley Tring Running Club 8 5 5 10
3 1841 Tom Sawyer Tring Running Club 13 12 7 19
4 2110 Ross Connor Watford Harriers 9 44 13 22
5 1727 Tom Watson Silson AC 14 9 23
6 2041 Liam McNabola Luton AC 11 14 25
7 1842 Matthew Wade Tring Running Club 16 11 27
8 2343 Matthew Kitching Queens Park Harriers 14 13 27
9 2580 Jay Fallaize Higham Harriers 17 17 34
10 2685 Duncan Martin Watford Harriers 18 19 22 37
11 2162 James Olliffe Buckingham & Stowe 21 19 40
12 2693 Sam Dix Brackley & District RC 27 15 42
13 2614 Michael Greener MK Distance Project 26 16 42
14 2337 Sam Sutherland Queens Park Harriers 25 21 46
15 2514 Chris Penn Leighton Buzzard Triathlon Club 36 26 62
16 2178 Nic Stewart Buckingham & Stowe 29 34 63
17 2361 Charlie Pughe Thame Runners 34 34 31 65
18 2625 Eliot Winter MK Distance Project 46 37 29 66
19 2179 Robby Taylor Buckingham & Stowe 29 38 67
20 2395 Dominic Reed Handy Cross RC 36 33 69
21 1880 Tom Hill Tring Running Club 32 41 133 73
22 2903 Gavin Hancock Higham Harriers 35 43 78
23 2384 Oliver Newell Thame Runners 48 37 85
24 1724 Alex Douglas Silson AC 46 47 93
25 2356 Alex Johnston Queens Park Harriers 64 54 44 98
26 1835 Simon Barnett Tring Running Club 55 48 103
27 2577 Mantis Vilimas Higham Harriers 71 53 60 113
28 2183 Dan Wright Buckingham & Stowe 52 64 92 116
29 2304 Thomas Roberts Wellingborough & District AC 50 67 117
30 2118 Chris Butler Bearbrook Running Club 59 72 131
31 2161 Alex Penny Buckingham & Stowe 67 79 146
32 2483 Toby Cartwright Brackley & District RC 69 82 151
33 2510 Liam O'Hara Leighton Buzzard Triathlon Club 90 80 71 151
34 1721 Tom de Boer Silson AC 85 77 162
35 2150 Daniel Amsbury Bearbrook Running Club 61 103 164
36 2163 Shaun Twelftree Buckingham & Stowe 91 89 180
37 2278 Jonathan Carruthers Banbury Harriers 89 97 101 186
38 2517 Dan Morgan Leighton Buzzard Triathlon Club 106 97 203
39 2333 Andrew Britton Queens Park Harriers 114 98 212
40 2335 Matt Peffers Queens Park Harriers 105 108 213
41 1695 Ben Hinton Silson AC 98 119 217
42 1888 Sam Whiffen Tring Running Club 131 116 247
M40 Ox MK1 Lut Total
1 2106 Matt Adcock Watford Harriers 12 7 6 13
2 2111 Dermot Martin Bearbrook Running Club 21 10 8 18
3 2159 Michael Fryer Bearbrook Running Club 15 12 27
4 2393 Brendon Gilbert Handy Cross RC 25 22 27 47
5 2391 Trevor Hunter Handy Cross RC 31 28 59
6 2413 Neil Turner Handy Cross RC 38 28 66
7 2105 Nick Harris Watford Harriers 30 39 69
8 2104 Paul Ruttley Watford Harriers 43 40 40 80
9 2269 Philip Vincent Banbury Harriers 53 39 42 81
10 1720 Simon Storer Silson AC 47 46 93
11 2579 Andy Bunker Higham Harriers 48 59 107
12 2181 Simon Hull Buckingham & Stowe 63 56 57 113
13 2113 Liam Dawson Bearbrook Running Club 54 63 117
14 1929 Mark Grayson Stevenage & North Herts 66 58 63 121
15 1725 Jakob Ebrey Silson AC 61 61 122
16 2575 Neil Gray Higham Harriers 58 65 68 123
17 2114 Ian Higginson Bearbrook Running Club 70 64 134
18 1691 Stewart Shears Silson AC 68 66 134
19 2602 Stephen Dicks Olney Runners 73 62 135
20 2347 Richard Byrne Queens Park Harriers 77 70 147
21 1693 Paul King Silson AC 80 77 72 149
22 1697 Toby Heley Silson AC 88 78 73 151
23 2620 Robert Sanders MK Distance Project 81 74 155
24 2513 Jez Pugh Leighton Buzzard Triathlon Club 82 76 158
25 2379 Nicholas Barlow Thame Runners 65 94 159
26 1856 Dominic Veal Tring Running Club 79 83 162
27 1696 Greg Ball Silson AC 84 83 167
28 2168 Barry Sampson Buckingham & Stowe 91 91 182
29 2482 Adrian Crookes Brackley & District RC 99 108 207
30 1936 Paul Pickard Stevenage & North Herts 108 116 104 212
31 2364 Berwyn Pritchard-Jones Thame Runners 97 122 219
32 2489 Brad Hook Brackley & District RC 107 112 219
33 2306 Mark Cheadle Wellingborough & District AC 113 123 112 225
34 2414 Dave Pascoe Handy Cross RC 124 113 237
35 2484 Julian Chronicle Brackley & District RC 115 134 124 239
36 1989 Adil Loudiyi Stevenage & North Herts 138 125 263
37 2399 Martin Long Handy Cross RC 134 129 263
M50 Ox MK1 Lut Total
1 2101 Julian Critchlow Watford Harriers 15 9 10 19
2 2112 Owen Byrne Bearbrook Running Club 23 18 20 38
3 2392 Steve Roberts Handy Cross RC 22 24 46
4 1705 Jim Darcy Silson AC 35 26 25 51
5 2093 Frank Ryan Watford Harriers 37 30 33 63
6 1859 Nigel Bunn Tring Running Club 39 31 70
7 1870 Keith Preedy Tring Running Club 41 32 45 73
8 1861 Michael Burgess Tring Running Club 44 41 85
9 1717 Nick Pacey Silson AC 42 54 96
10 2481 Chris Noble Brackley & District RC 49 51 58 100
11 1867 Steve Long Tring Running Club 55 49 56 104
12 2683 Stewart Dearman Watford Harriers 60 50 110
13 2097 Adrian Harwood Watford Harriers 114 57 66 123
14 2123 Gary Sparkes Bearbrook Running Club 76 69 145
15 2398 Paul Dineen Handy Cross RC 92 74 85 159
16 1698 Graham Conquest Silson AC 82 84 78 160
17 1694 Michael Spencer Silson AC 81 86 167
18 1692 David Morris Silson AC 87 88 84 171
19 1860 Rick Ansell Tring Running Club 94 88 182
20 1948 Stephen Mayfield Stevenage & North Herts 92 90 182
21 2692 Serge Daval Brackley & District RC 90 96 186
22 1699 Jeff Rycroft Silson AC 94 110 100 194
23 2375 John Gulliver Thame Runners 95 111 102 197
24 2096 Graham Mayoh Watford Harriers 101 99 105 200
25 2172 Chris Herbert Buckingham & Stowe 106 98 204
26 2348 Patrick Brennan Queens Park Harriers 96 118 214
27 2087 Kevin Clark Watford Harriers 110 120 110 220
28 1862 Andy Collings Tring Running Club 120 103 223
29 2281 Neil Frape Banbury Harriers 111 122 115 226
30 1889 Richard Alcock Tring Running Club 129 107 236
31 1937 Steve Feely Stevenage & North Herts 121 132 117 238
32 2509 Kevin Moore Leighton Buzzard Triathlon Club 117 125 127 242
33 2594 David O'Connor Olney Runners 122 143 126 248
34 1949 Tony Carolan Stevenage & North Herts 126 123 249
35 2099 Steve Daniel Watford Harriers 130 121 251
36 1716 David Jarrett Silson AC 133 119 252
37 1868 John Piggott Tring Running Club 118 137 255
38 2029 Paul Brooks Luton AC 132 145 131 263
39 2394 Simon Fossel Handy Cross RC 126 139 265
40 2331 Trevor Mathurin Queens Park Harriers 127 144 271
M60 Ox MK1 Lut Total
1 2506 Chris Leech Leighton Buzzard Triathlon Club 72 71 143
2 2272 Phil Coy Banbury Harriers 83 87 81 164
3 1876 John Manning Tring Running Club 79 86 165
4 2681 Mikk Bradley Watford Harriers 95 95 190
5 2355 Adrian Boylan Queens Park Harriers 103 109 212
6 2031 Richard Hardy Luton AC 118 111 229
7 2277 Neil Forbes Banbury Harriers 116 128 244
8 1928 Joe Rayappan Stevenage & North Herts 136 149 285
M70 Ox MK1 Lut Total
1 2274 Glyn Pritchard Banbury Harriers 112 140 128 240
2 2357 William O'Connor Queens Park Harriers 135 147 132 267
M20 Ox MK1 Lut Total
1 2801 Alex Gruen MK Distance Project 2 1 3
2 2622 George Wheeler MK Distance Project 5 2 2 4
3 2621 Charles Wheeler MK Distance Project 3 6 4 7
4 2667 Alfred Yabsley MK Distance Project 4 4 8
5 2092 Simeon Beckford-Tongs Watford Harriers 62 50 55 105
6 1940 Liam Gregory Stevenage & North Herts 74 51 125
7 1931 Harry Major Stevenage & North Herts 104 102 87 189
M17 Ox MK1 Lut Total
1 2648 James Dowsett MK Distance Project 1 3 2 3
2 2345 Nathan Barnard Queens Park Harriers 2 4 6
3 1919 Sam Wiggins Stevenage & North Herts 3 8 3 6
4 2014 Jed Noblett Luton AC 4 9 4 8
5 2652 Mintu Sidhu MK Distance Project 5 10 7 12
6 2657 Marcus Lovell MK Distance Project 6 6 12
7 1650 Luke Harris Silson AC 9 14 5 14
8 2601 Matthew Dicks Olney Runners 7 12 8 15
9 1640 Trystan Barnett Silson AC 11 9 20
10 1665 Alfie Long Silson AC 10 16 10 20
11 1920 Charlie Major Stevenage & North Herts 11 11 22
12 2660 Tim McElligott MK Distance Project 14 21 13 27
13 1759 Alasdair Poll Bracknell AC 12 17 29
14 2592 Ed Forrester Olney Runners 16 23 14 30
15 2067 Cameron Clark Watford Harriers 15 24 15 30
16 2658 Charley Madgin MK Distance Project 13 20 33
17 2598 Tom Mills Olney Runners 22 12 34
M15 Ox MK1 Lut Total
1 2065 Charlie Woolett Watford Harriers 3 1 1 2
2 2464 Max Nicolle Bicester AC 2 2 4 4
3 2061 Ben Hunter Watford Harriers 4 4 2 6
4 1921 Charlie Grayson Stevenage & North Herts 8 6 5 11
5 1774 Ben Rowe Bracknell AC 10 5 6 11 eq
6 2640 Harry Legg MK Distance Project 7 7 14
7 2007 Daniel Bentham Luton AC 9 9 18
8 2311 Stanley Taylor Wellingborough & District AC 11 11 8 19
9 1798 Ethan Halliday Bracknell AC 16 13 9 22
10 2465 Samuel Worfolk Bicester AC 12 10 22
11 2473 Edward Jolliffe Bicester AC 17 7 24
12 2582 Elliot Swinburne Biggleswade AC 18 12 12 24
13 2334 Noah Barnard Queens Park Harriers 6 21 27
14 2243 Joshua Alan-Pope Maidenhead AC 17 10 27
15 2066 Lewis Clark Watford Harriers 13 20 17 30
16 2583 Adam Reed Biggleswade AC 22 11 33
17 2264 Jasper Bell Banbury Harriers 20 19 14 33
18 2462 Michael Alborzpour Bicester AC 19 15 34
19 2039 Jack Michaels Luton AC 18 16 34
20 1668 Jake Morris Silson AC 22 24 13 35
21 1658 Hayden Jelley Silson AC 25 23 15 38
22 2212 Harry Shrimpton Maidenhead AC 23 26 19 42
23 1935 Alex Pickard Stevenage & North Herts 26 27 18 44
24 2216 Callum Nicoll Maidenhead AC 27 28 20 47
25 2229 Adam Czarnomski Maidenhead AC 28 29 21 49
26 2239 Oscar Duran Maidenhead AC 30 30 22 52
27 1670 Sam Neill Silson AC 31 31 23 54
M13 Ox MK1 Lut Total
1 2423 Quinn Miell-Ingram Radley AC 2 1 3
2 1917 Tyler Wannerton Stevenage & North Herts 1 4 5
3 2003 Max Winfield Luton AC 3 5 2 5
4 1659 Edward Johnson Silson AC 7 6 1 7
5 1764 Oliver Barrett Bracknell AC 4 3 7
6 2643 Jack Ratcliffe MK Distance Project 11 8 4 12
7 1656 Oliver Herring Silson AC 7 5 12
8 1645 James Conquest Silson AC 14 12 6 18
9 1762 Connor Law Bracknell AC 8 10 18
10 1999 Antonio Conradie Luton AC 18 14 7 21
11 1933 Isaac Whitten Stevenage & North Herts 15 9 13 22
12 2634 Jack Middleton MK Distance Project 12 11 17 23
13 2633 Harley Mackenzie MK Distance Project 19 15 10 25
14 2226 Anuchaa Hynes Maidenhead AC 23 13 16 29
15 2063 Tom Hobbs Watford Harriers 20 20 11 31
16 1647 Liam Cowley Silson AC 13 19 32
17 1669 Angus Morris Silson AC 17 23 15 32
18 1779 James Berry Bracknell AC 16 17 33
19 1685 Jake Storer Silson AC 21 22 14 35
20 1706 Kierut Sidhu Silson AC 28 18 20 38
21 2312 Daniel Reid Wellingborough & District AC 22 21 18 39
22 2217 Ethan Towers Maidenhead AC 31 30 19 49
23 1778 Rhys Charakupa Bracknell AC 24 25 49
24 1939 Dylan Thorman Stevenage & North Herts 27 24 51
25 2659 Harry Caso MK Distance Project 33 32 22 54
26 1648 James Darby Silson AC 26 28 54
27 2040 Chris Lathwell Luton AC 32 35 23 55
28 2032 Ewan Morris Luton AC 35 34 24 58
29 2619 Kobi Birchmore MK Distance Project 34 33 25 58
30 2062 Archie Marshall Watford Harriers 29 29 58
31 1728 Sam Shears Silson AC 30 31 61
32 1916 Hywel Evans Stevenage & North Herts 36 36 72
Senior Women Ox MK1 Lut Total
1 1994 Rosie Keane Luton AC 1 1 1 2
2 2611 Dani Chattenton MK Distance Project 2 2 4
3 2082 Claire Bentley Watford Harriers 6 3 9
4 2618 Alice Ritchie MK Distance Project 7 9 4 11
5 2374 Faye Sharpley Thame Runners 6 5 11
6 1843 Sally Nash Tring Running Club 11 19 30
7 2362 Emma Pughe Thame Runners 16 19 18 34
8 1995 Kerry Large Luton AC 26 22 48
9 1845 Rachel Wray Tring Running Club 25 24 49
10 1700 Grace Rogers Silson AC 37 33 70
11 2081 Robyn Delivett Watford Harriers 41 32 73
12 2366 Pippa Mellin Thame Runners 39 36 75
13 1887 Hannah Whiffen Tring Running Club 48 31 79
14 2180 Katie Taylor Buckingham & Stowe 53 44 97
15 1926 Sarah Feely Stevenage & North Herts 47 63 110
16 2344 Emma Jones Queens Park Harriers 70 50 120
17 2404 Cara Frank Handy Cross RC 55 66 121
18 1661 Emma King Silson AC 68 74 55 123
19 1655 Livi Ferrie Silson AC 69 59 128
20 1686 Jade Storer Silson AC 74 82 64 138
21 2146 Danielle Cox Bearbrook Running Club 73 87 74 147
22 2503 Marsha Brierley Leighton Buzzard Triathlon Club 79 75 75 150
23 1844 Lucy Wade Tring Running Club 80 85 165
24 2411 Oasis Mastara Handy Cross RC 91 80 171
25 1702 Millie Rees Silson AC 94 82 176
26 2492 Kelly Llewelyn Brackley & District RC 94 92 186
F35 Ox MK1 Lut Total
1 2023 Charlene Jacobs-Conradie Luton AC 3 3 2 5
2 2107 Angela Adcock Watford Harriers 13 12 7 19
3 2184 Emily Bowen Buckingham & Stowe 10 11 9 19
4 2593 Andrea Rawlings Olney Runners 24 20 17 37
5 1852 Liz O'Keeffe Tring Running Club 21 23 20 41
6 2024 Jackie Jay Luton AC 34 26 23 49
7 2266 Lisa Ansell Banbury Harriers 29 33 25 54
8 2135 Anna Fryer Bearbrook Running Club 28 27 55
9 2108 Alison Putko Watford Harriers 41 34 26 60
10 2137 Deborah Martin Bearbrook Running Club 31 29 60
11 1853 Helen Tullie Tring Running Club 27 35 62
12 2154 Emmaline Holyoake Bearbrook Running Club 32 32 64
13 2189 Jenny Harris Buckingham & Stowe 38 27 65
14 2109 Jackie Drew Watford Harriers 45 37 30 67
15 2691 Karine Peter Brackley & District RC 40 43 83
16 2674 Susan Mears MK Distance Project 47 38 85
17 2498 Allyson Anstee Brackley & District RC 46 40 86
18 2142 Katherine Solomon Bearbrook Running Club 42 52 94
19 2165 Fern Parker Buckingham & Stowe 59 50 47 97
20 2152 Heather Larson Bearbrook Running Club 54 44 98
21 1850 Katie Haines Tring Running Club 44 68 112
22 2191 Claire Seymour Buckingham & Stowe 66 56 122
23 2402 Nicci Theodoulou Handy Cross RC 63 64 78 127
24 2139 Lisa Ripley Bearbrook Running Club 70 60 130
25 2516 Deborah Penn Leighton Buzzard Triathlon Club 69 67 136
26 2502 Gaynor Wallace Leighton Buzzard Triathlon Club 66 72 138
27 1707 Lindsey Thomas Silson AC 78 79 61 139
28 2496 Suzanne Bass-Twitchell Brackley & District RC 71 78 68 139
29 2153 Sarah Corcoran Bearbrook Running Club 82 81 62 143
30 1849 Kirsty Barnett Tring Running Club 77 83 69 146
31 2089 Nicoleta Economou Watford Harriers 77 70 147
32 2492 Kelly Llewelyn Brackley & District RC 94 92 186
F45 Ox MK1 Lut Total
1 2267 Michelle Bartlett Banbury Harriers 15 10 8 18
2 2268 Ros Kelling Banbury Harriers 19 13 10 23
3 2102 Helen Johal Watford Harriers 18 17 11 28
4 2170 Emma Rowlandson Buckingham & Stowe 22 18 12 30
5 2352 Sophie Barnard Queens Park Harriers 14 16 30
6 1858 Mary Ward Tring Running Club 20 21 41
7 2169 Debbie Morris Buckingham & Stowe 31 28 24 52
8 2028 Louise Bentham Luton AC 36 30 66
9 2493 Nicola Crookes Brackley & District RC 33 36 69
10 2368 Hayley Parry Thame Runners 46 59 42 88
11 2628 Lisa Yabsley MK Distance Project 57 58 39 96
12 1679 Helen Heley Silson AC 61 37 98
13 2088 Jayne Turnley Watford Harriers 58 57 53 110
14 2103 Christine Dearman Watford Harriers 62 49 111
15 2270 Rebecca Biegel Banbury Harriers 50 62 112
16 1637 Justine Verwey Silson AC 67 54 121
17 2505 Gill Sharman Leighton Buzzard Triathlon Club 81 88 73 154
18 2385 Annette Roads Thame Runners 85 86 72 157
19 1710 Sonia Howard Silson AC 88 91 77 165
F55 Ox MK1 Lut Total
1 1877 Lynda Hembury Tring Running Club 9 14 13 22
2 1927 Christine Feely Stevenage & North Herts 49 39 28 67
3 1872 Hilary Needleman Tring Running Club 40 41 81
4 2504 Diane Sandover Leighton Buzzard Triathlon Club 52 54 45 97
5 2138 Sandra Hall Bearbrook Running Club 53 65 48 101
6 1638 Madeleine Moutrie Silson AC 55 51 106
7 1634 Marie Wray Silson AC 72 58 130
8 1676 Sheona Smee Silson AC 80 71 151
9 2410 Rae Brewer Handy Cross RC 89 76 165
10 2403 Jilly Dolphin Handy Cross RC 86 89 175
11 2405 Imelda Robinson Handy Cross RC 96 81 177
F20 Ox MK1 Lut Total
1 2663 Charlotte Moyse MK Distance Project 6 5 11
2 1934 Lisa Barber Stevenage & North Herts 23 22 13 35
F17 Ox MK1 Lut Total
1 2018 Libby Jay Luton AC 4 2 2 4
2 2211 Abbie Jones Maidenhead AC 3 5 3 6
3 2655 Holly Megan Jamieson MK Distance Project 6 8 4 10
4 2072 Caitlin Johal Watford Harriers 9 7 6 13
5 1801 Emily Spencer-Jones Bracknell AC 8 10 7 15
6 1803 Lottie Ambridge Bracknell AC 10 11 21
7 2429 Anabel Pozniak Radley AC 7 16 23
8 1941 Lizzie Raymont Stevenage & North Herts 15 21 8 23
9 2233 Amy Reike Maidenhead AC 16 10 26
10 2649 Gemma Milne MK Distance Project 11 15 26
11 2664 Jessica Nuttall MK Distance Project 21 18 9 27
12 2647 Charlotte Cooke MK Distance Project 14 13 27
13 2265 Grace Bell Banbury Harriers 20 20 11 31
14 2076 Charlotte Glenister Watford Harriers 22 23 12 34
15 2213 Laura House Maidenhead AC 24 24 14 38
F15 Ox MK1 Lut Total
1 2262 Alex Scrivener Banbury Harriers 1 1 2
2 1794 Abigail Baines Bracknell AC 2 1 3
3 2309 Lucy Watts Wellingborough & District AC 5 2 3 5
4 2070 Grace Hucknall Watford Harriers 7 5 2 7
5 1797 Lucy Wells Bracknell AC 3 4 7
6 2467 Amelia Cox Bicester AC 11 3 5 8
7 1780 Lara Croft Bracknell AC 4 6 10
8 1938 Lucy Taylor Stevenage & North Herts 6 7 4 10 eq
9 1666 Katy Mannix Silson AC 9 8 7 15
10 1768 Susie Mair Bracknell AC 8 8 16
11 1773 Melina Stark Bracknell AC 12 6 18
12 2641 Hannah Lord MK Distance Project 10 12 9 19
13 1667 Cara Mannix Silson AC 18 10 11 21
14 1752 Georgia Ballard Bracknell AC 14 9 23
15 1924 Katie Thompson Stevenage & North Herts 17 13 12 25
16 2308 Shannon Reid Wellingborough & District AC 16 20 10 26
17 2042 Danielle Clark Luton AC 19 14 33
18 2011 Violet Mcmullan Luton AC 21 15 36
19 1800 Millie Jackson Bracknell AC 15 22 37
20 2883 Hermione Jewell Radley AC 22 15 37 eq
21 2222 Katie Crowhurst Maidenhead AC 21 27 16 37
22 2215 Ava Neeves Maidenhead AC 20 17 37
23 1639 Heidi Biltcliffe Silson AC 23 18 41
24 2307 Rosie Squires Wellingborough & District AC 24 23 18 41 eq
25 2310 Niamh Davern Wellingborough & District AC 26 28 17 43
26 2671 Talia Caso MK Distance Project 27 25 19 44
27 2225 Maisy Thorn Maidenhead AC 29 20 49
28 2468 Lucy Tear Bicester AC 28 24 52
29 2214 Olivia Daversa Maidenhead AC 25 30 55
F13 Ox MK1 Lut Total
1 1657 Emily Hinton Silson AC 2 1 3
2 2646 Daisy Yabsley MK Distance Project 7 2 2 4
3 2645 Lily Mae Smith MK Distance Project 4 4 1 5
4 2004 Leah Jay Luton AC 9 3 3 6
5 1751 Millicent Dethick Bracknell AC 6 5 5 10
6 1755 Sophie Quay-Clark Bracknell AC 11 6 6 12
7 1757 Manisha Dave Bracknell AC 10 4 14
8 1988 Jessica Astill Stevenage & North Herts 9 8 17
9 2635 Annabel Sanders MK Distance Project 14 7 21
10 1793 Maddison Grandin Bracknell AC 8 13 21
11 2005 Holly Lathwell Luton AC 12 17 13 25
12 1922 Laura Stephens Stevenage & North Herts 31 16 10 26
13 2639 Nikita Kay MK Distance Project 15 15 11 26
14 1765 Charlotte Barrett Bracknell AC 23 18 9 27
15 2460 Lucy McGrath Bicester AC 20 8 28
16 2263 Tilly Lainchbury Banbury Harriers 17 12 29
17 1925 Laura Thompson Stevenage & North Herts 19 20 12 31
18 2472 Anna Jolliffe Bicester AC 21 11 32
19 2068 Daisy Mainwaring Watford Harriers 13 19 32
20 2677 Ella Nash MK Distance Project 25 10 35
21 2458 Imogen Cox Bicester AC 30 21 15 36
22 2632 Jessica Kempton MK Distance Project 26 23 14 37
23 1651 Harris Amy Silson AC 24 14 38
24 1690 Olivia Winks Silson AC 34 27 17 44
25 1643 Abbie Burnett Silson AC 29 19 48
26 2644 Violet Scarborough MK Distance Project 32 28 20 48
27 2461 Amy Willis Bicester AC 27 25 52
28 2591 Molly White Olney Runners 36 32 23 55
29 2240 Claudia Duran Maidenhead AC 38 35 21 56
30 2585 hannah Brunning Biggleswade AC 33 24 57
31 1687 Lauren Thomas Silson AC 41 36 22 58
32 2218 Sienna Heape Maidenhead AC 33 29 62
33 2631 Robyn Hill MK Distance Project 39 25 64
34 1662 Lucy King Silson AC 42 37 27 64