Chiltern Cross Country League - Match 4 - Keysoe, near Bedford - 13 January 2018
Race Pos Senior Men No. Time Div Club Cat Cat  
SM 1 Jack Millar 2717 33:07 G Oxford University/Bristol & West MS 1
SM 2 Aaron Scott 2759 33:27 G Lincoln Wellington MS 2
SM 3 Ben Alcock 660 33:30 Div1 Bedford and County AC  MS 3
SM 4 Jack Parslow 797 33:34 Div1 Dacorum & Tring AC MS 4
SM 5 William Christofi 2718 33:48 G Oxford University/Bristol & West MS 5
SM 6 Damian Nevins 1267 34:12 Div1 Harrow AC MS 6
SM 7 Steve Tuttle 1 34:26 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 7
SM 8 Jack Douglas 654 34:28 Div1 Bedford and County AC  MS 8
SM 9 James McMurray 408 34:28 Div1 St Albans Striders MS 9
SM 10 Matt Bray 637 34:43 Div1 Bedford and County AC  MS 10
SM 11 Simon Millett 1194 34:54 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 11
SM 12 Allan Stewart 328 35:00 Div1 Chiltern Harriers MS 12
SM 13 Simon Fisher 1473 35:02 Div1 Oxford City AC MS 13
SM 14 Michael Harrison 664 35:10 Div1 Bedford and County AC  MS 14
SM 15 Alex Goodall 1228 35:11 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 15
SM 16 John McDonnell 2058 35:22 Div2 Luton AC MS 16
SM 17 Joe Branch 1124 35:23 Div1 Wycombe Phoenix MS 17
SM 18 Josh Lunn 626 35:24 Div1 Bedford and County AC  MS 18
SM 19 George Wheeler 2622 35:26 Div2 MK Distance Project M20 1
SM 20 James Minter 47 35:41 Div1 Marshall Milton Keynes AC M20 2
SM 21 Jonathan Peters 79 35:55 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 19
SM 22 Alex Davy 2760 35:58 G Leeds City MS 20
SM 23 James McIlroy 1146 36:00 Div1 Wycombe Phoenix M40 1
SM 24 Charles Wheeler 2621 36:13 Div2 MK Distance Project M20 3
SM 25 Jim Cooper 1268 36:14 Div1 Harrow AC M40 2
SM 26 Dan Blake 1474 36:15 Div1 Oxford City AC MS 21
SM 27 James Tuttle 6 36:20 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 22
SM 28 Alex Walker 1009 36:23 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 23
SM 29 Daniel Woodgate 2044 36:34 Div2 Luton AC MS 24
SM 30 Ewan Gault 1476 36:34 Div1 Oxford City AC MS 25
SM 31 Paul Mizon 80 36:39 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 26
SM 32 Patrick Stuart 659 36:45 Div1 Bedford and County AC  MS 27
SM 33 Charlie May 1003 36:47 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 28
SM 34 Daniel Mulryan 2720 36:48 G Oxford University/Poole Runners MS 29
SM 35 Andy McMulkin 648 36:50 Div1 Bedford and County AC  MS 30
SM 36 Genci Pepaj 1424 36:53 Div1 Redway Runners M40 3
SM 37 Graham Jones 4 36:55 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 31
SM 38 Jonathan Scott 387 36:59 Div1 St Albans Striders M40 4
SM 39 Mike Channing 661 37:05 G Bedford and County AC  MS 32
SM 40 Ross Langley 1839 37:09 Div2 Tring Running Club MS 33
SM 41 Billy Mead 893 37:16 Div1 Leighton Buzzard AC MS 34
SM 42 Ewan Forsythe 9 37:19 Div1 Marshall Milton Keynes AC M20 4
SM 43 Tom Sawyer 1841 37:20 Div2 Tring Running Club MS 35
SM 44 Phillip Evans 395 37:26 Div1 St Albans Striders MS 36
SM 45 Ben Upjohn 1450 37:30 Div1 Oxford City AC MS 37
SM 46 Matt Adcock 2106 37:36 Div2 Watford Harriers M40 5
SM 47 Peter Mackrell 892 37:37 Div1 Leighton Buzzard AC MS 38
SM 48 Jamie Farmer 1385 37:39 Div1 Redway Runners MS 39
SM 49 Alan Turnbull 647 37:50 Div1 Bedford and County AC  M50 1
SM 50 Aaron Burgess 1506 37:53 Div1 Oxford City AC MS 40
SM 51 Thomas Dell 1010 37:56 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 41
SM 52 Sean Wilson 1123 37:57 Div1 Wycombe Phoenix MS 42
SM 53 James Repper 325 38:00 Div1 Chiltern Harriers M40 6
SM 54 David Clark 1117 38:06 Div1 Wycombe Phoenix MS 43
SM 55 Mark Palser 18 38:07 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 44
SM 56 Rob Taylor 991 38:09 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 7
SM 57 Maxwell Robinson 1472 38:11 Div1 Oxford City AC MS 45
SM 58 Thomas Cuthbertson 56 38:11 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 46
SM 59 Jamie Viney 656 38:20 Div1 Bedford and County AC  M20 5
SM 60 Ross Connor 2110 38:22 Div2 Watford Harriers MS 47
SM 61 Steve Herring 12 38:28 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 8
SM 62 Peter Finn 1120 38:28 Div1 Wycombe Phoenix M20 6
SM 63 Fergus Campbell 1526 38:36 Div1 Headington Road Runners M40 9
SM 64 William Brown 315 38:38 Div1 Chiltern Harriers M20 7
SM 65 Michael Ferris 1628 38:46 Div1 Gade Valley Harriers MS 48
SM 66 Tom Inchley 913 38:47 Div1 Leighton Buzzard AC MS 49
SM 67 Ian Wood 16 38:48 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 50
SM 68 Tom Watson 1727 38:50 Div2 Silson AC MS 51
SM 69 Rhys Rowlands 711 38:55 Div1 Dacorum & Tring AC M20 8
SM 70 Dermot Martin 2111 38:57 Div2 Bearbrook Running Club M40 10
SM 71 Jonathan Hoggett 781 38:58 Div1 Dacorum & Tring AC M40 11
SM 72 Tim Wright 2273 39:01 Div2 Banbury Harriers MS 52
SM 73 Robert Dean 967 39:02 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 53
SM 74 Yemane Beyene 1266 39:03 Div1 Harrow AC MS 54
SM 75 Matt Clarke 11 39:04 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 12
SM 76 Frank Fulcher 1121 39:10 Div1 Wycombe Phoenix M40 13
SM 77 Mike Carpenter 783 39:12 Div1 Dacorum & Tring AC MS 55
SM 78 Matthew Kitching 2343 39:12 Div2 Queens Park Harriers MS 56
SM 79 Andrew Headley 658 39:12 Div1 Bedford and County AC  MS 57
SM 80 Devon Harford 32 39:15 Div1 Marshall Milton Keynes AC M20 58
SM 81 Peter Norris 1262 39:19 Div1 Harrow AC MS 59
SM 82 Paul Williamson 2518 39:20 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M40 14
SM 83 Aran Davidson 317 39:22 Div1 Chiltern Harriers MS 60
SM 84 Joseph Woods 2716 39:32 G Oxford University/Blyth MS 61
SM 85 Richard Coles 1612 39:36 Div1 Gade Valley Harriers M40 15
SM 86 Julian Critchlow 2101 39:42 Div2 Watford Harriers M50 2
SM 87 Antony Hanner Hopwood 1527 39:50 Div1 Headington Road Runners M40 16
SM 88 James Olliffe 2162 39:58 Div2 Buckingham & Stowe MS 62
SM 89 Kieran Gilfedder 1122 40:00 Div1 Wycombe Phoenix MS 63
SM 90 Declan Traynor 1279 40:05 Div1 Harrow AC MS 64
SM 91 Jamie Marlow 801 40:07 Div1 Dacorum & Tring AC MS 65
SM 92 Ryan Ward 657 40:10 Div1 Bedford and County AC  M20 9
SM 93 Jeremy Vick 52 40:14 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 66
SM 94 Dominic Reed 2395 40:17 Div2 Handy Cross RC MS 67
SM 95 Tim Hogbin 1073 40:17 Div1 Wycombe Phoenix M40 17
SM 96 Roger Seed 1027 40:26 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 18
SM 97 Stuart Burnham 1020 40:28 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 19
SM 98 George Gillingwater 321 40:31 Div1 Chiltern Harriers MS 68
SM 99 Andrew Kirschner 20 40:34 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 69
SM 100 Richard Francis 2711 40:37 G Alchester RC MS 70
SM 101 Anthony James 1614 40:38 Div1 Gade Valley Harriers M40 20
SM 102 Brendon Gilbert 2393 40:38 Div2 Handy Cross RC M40 21
SM 103 Matthew Wade 1842 40:39 Div2 Tring Running Club MS 71
SM 104 Stuart Read 894 40:41 Div1 Leighton Buzzard AC MS 72
SM 105 Neil Turner 2413 40:41 Div2 Handy Cross RC M40 22
SM 106 Tim Fenn 1264 40:42 Div1 Harrow AC M20 10
SM 107 Andrew Rolt 989 40:48 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 3
SM 108 Adam Gibson 1409 40:49 Div1 Redway Runners MS 73
SM 109 Thomas Hayman 50 40:50 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 74
SM 110 Richard Skilbeck 1530 40:53 Div1 Headington Road Runners M40 23
SM 111 Alistair Melville-Smith 326 40:54 Div1 Chiltern Harriers M40 24
SM 112 Anthony Barraclough 46 40:55 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 75
SM 113 Anthony Willcox 1625 40:56 Div1 Gade Valley Harriers MS 76
SM 114 Chris Filer 1147 40:57 Div1 Wycombe Phoenix MS 77
SM 115 Tom Kimber 907 40:59 Div1 Leighton Buzzard AC M40 25
SM 116 Andrew Wiseall 332 41:02 Div1 Chiltern Harriers MS 78
SM 117 Sam Sutherland 2337 41:05 Div2 Queens Park Harriers MS 79
SM 118 Stuart Blofeld 886 41:06 Div1 Leighton Buzzard AC MS 80
SM 119 Michael Martin 383 41:06 Div1 St Albans Striders MS 81
SM 120 Douglas Hobson 410 41:11 Div1 St Albans Striders MS 82
SM 121 Simon Read 1395 41:12 Div1 Redway Runners M40 26
SM 122 Dan Hippey 1393 41:13 Div1 Redway Runners M40 27
SM 123 Owen Byrne 2112 41:18 Div2 Bearbrook Running Club M50 4
SM 124 James Birnie 1611 41:20 Div1 Gade Valley Harriers M40 28
SM 125 Robin Barrett 980 41:21 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 83
SM 126 Samuel Fenn 1276 41:21 Div1 Harrow AC MS 84
SM 127 Charlie Pughe 2361 41:24 Div2 Thame Runners MS 85
SM 128 Frank Ryan 2093 41:24 Div2 Watford Harriers M50 5
SM 129 Peter Deardon 646 41:25 Div1 Bedford and County AC  M40 29
SM 130 James Bell 897 41:26 Div1 Leighton Buzzard AC M40 30
SM 131 Kenny Lowies 1534 41:30 Div1 Headington Road Runners M50 6
SM 132 John Fenning 1545 41:31 Div1 Headington Road Runners MS 86
SM 133 Adrian Maidment 1394 41:32 Div1 Redway Runners M40 31
SM 134 Jon Roberts 1617 41:33 Div1 Gade Valley Harriers M40 32
SM 135 Josh Rogers 650 41:34 Div1 Bedford and County AC  M20 11
SM 136 Guy Woollett 1620 41:36 Div1 Gade Valley Harriers M40 33
SM 137 Michael Fryer 2159 41:40 Div2 Bearbrook Running Club MS 87
SM 138 Graeme Jones 1355 41:44 Div1 Harrow AC M40 34
SM 139 Nick Andrews 1271 41:44 Div1 Harrow AC M40 35
SM 140 Will Langley 1145 41:47 Div1 Wycombe Phoenix MS 88
SM 141 Matt Hamilton 780 41:49 Div1 Dacorum & Tring AC MS 89
SM 142 Jason Smith 1556 41:50 Div1 Headington Road Runners M40 36
SM 143 Alex Johnston 2356 41:54 Div2 Queens Park Harriers MS 90
SM 144 Simon Kirschner-Heavens 57 42:02 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 91
SM 145 Eliot Winter 2625 42:04 Div2 MK Distance Project MS 92
SM 146 Steve Sharples 908 42:06 Div1 Leighton Buzzard AC M50 7
SM 147 Andy Inchley 915 42:08 Div1 Leighton Buzzard AC M40 37
SM 148 Shaun Fry 320 42:12 Div1 Chiltern Harriers MS 93
SM 149 Mike Lancaster 382 42:14 Div1 St Albans Striders MS 94
SM 150 Mark Kennedy 398 42:15 Div1 St Albans Striders M40 38
SM 151 Tim Inchley 916 42:15 Div1 Leighton Buzzard AC M40 39
SM 152 Oliver Newell 2800 42:29 Div2 Thame Runners MS 95
SM 153 Michael Furness 902 42:30 Div1 Leighton Buzzard AC M40 40
SM 154 Simon Brown 314 42:31 Div1 Chiltern Harriers M40 41
SM 155 Christopher Woodruff 1554 42:33 Div1 Headington Road Runners M50 8
SM 156 Dylan Wendleken 1626 42:36 Div1 Gade Valley Harriers M40 42
SM 157 Campbell Noon 1436 42:37 Div1 Redway Runners M50 9
SM 158 Warren Rose 917 42:38 Div1 Leighton Buzzard AC M40 43
SM 159 Keith Preedy 1870 42:39 Div2 Tring Running Club M50 10
SM 160 Tim Jones 1017 42:41 Div1 Vale of Aylesbury AC M60 1
SM 161 Philip Vincent 2269 42:41 Div2 Banbury Harriers M40 44
SM 162 Matthew Brown 2892 42:43 Div2 Handy Cross RC M40 45
SM 163 Joe Gammell 1261 42:45 Div1 Harrow AC MS 96
SM 164 Sai Nimalanathan 2084 42:53 Div2 Watford Harriers MS 97
SM 165 Richard Clark 316 42:54 Div1 Chiltern Harriers MS 98
SM 166 Nick Harris 2105 42:56 Div2 Watford Harriers M40 46
SM 167 Peter Wootton 363 43:02 Div1 Chiltern Harriers M50 11
SM 168 Mike Worsfold 333 43:09 Div1 Chiltern Harriers M40 47
SM 169 Michael Burgess 1861 43:10 Div2 Tring Running Club M50 12
SM 170 Stuart Ingham 2100 43:12 Div2 Watford Harriers M40 48
SM 171 David Maisey 1036 43:13 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 49
SM 172 Antony Beamish 1607 43:14 Div1 Gade Valley Harriers MS 99
SM 173 Ayo Dada 2351 43:15 Div2 Queens Park Harriers MS 100
SM 174 Paul Ruttley 2104 43:20 Div2 Watford Harriers M40 50
SM 175 Peter Guevara 2756 43:23 G Oxford University MS 101
SM 176 Colin Braybrook 373 43:32 Div1 St Albans Striders M50 13
SM 177 Steve Long 1867 43:37 Div2 Tring Running Club M50 14
SM 178 George Brown 334 43:41 Div1 Chiltern Harriers M20 12
SM 179 Andrew Wells 1610 43:44 Div1 Gade Valley Harriers MS 102
SM 180 Neil Bates 311 43:47 Div1 Chiltern Harriers MS 103
SM 181 Doug Simpson 1536 43:48 Div1 Headington Road Runners M50 15
SM 182 Martyn Douglas 1425 43:50 Div1 Redway Runners MS 104
SM 183 Sam Dear 888 43:50 Div1 Leighton Buzzard AC MS 105
SM 184 Daniel Langton 412 43:51 Div1 St Albans Striders MS 106
SM 185 Andy Gardner 1408 43:51 Div1 Redway Runners MS 107
SM 186 Edward Price 1616 43:54 Div1 Gade Valley Harriers M40 51
SM 187 Anthony Nicolson 385 43:57 Div1 St Albans Striders M50 16
SM 188 Simon Storer 1720 44:00 Div2 Silson AC M40 52
SM 189 David Howells 322 44:03 Div1 Chiltern Harriers MS 108
SM 190 Robby Taylor 2179 44:06 Div2 Buckingham & Stowe MS 109
SM 191 Richard Davis 396 44:09 Div1 St Albans Striders M50 17
SM 192 Jason Newland 2752 44:11 G On The Run, Aylesbury M40 53
SM 193 Ben Munns 1388 44:12 Div1 Redway Runners MS 110
SM 194 Henrik Hartman 1057 44:13 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 54
SM 195 David Breingan 313 44:14 Div1 Chiltern Harriers M50 18
SM 196 mantis vilimas 2577 44:14 Div2 Higham Harriers MS 111
SM 197 Nigel Aston 372 44:15 Div1 St Albans Striders M50 19
SM 198 Alan Darbyshire 1531 44:16 Div1 Headington Road Runners M50 20
SM 199 Bill Hawes 2941 44:17 Div1 Gade Valley Harriers M50 21
SM 200 Simon Hull 2181 44:18 Div2 Buckingham & Stowe M40 55
SM 201 Stewart Dearman 2683 44:20 Div2 Watford Harriers M50 22
SM 202 Andy Hickman 336 44:23 Div1 Chiltern Harriers M40 56
SM 203 Eduardo Ustaran 33 44:25 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 57
SM 204 Errol Maginley 405 44:26 Div1 St Albans Striders M50 23
SM 205 Noor Mohamoud 1265 44:27 Div1 Harrow AC MS 112
SM 206 Timothy Churchill 802 44:33 Div1 Dacorum & Tring AC MS 113
SM 207 Rob Humphreys 1608 44:40 Div1 Gade Valley Harriers MS 114
SM 208 Marc Burne 1627 44:43 Div1 Gade Valley Harriers MS 115
SM 209 Chris Noble 2481 44:49 Div2 Brackley & District RC M50 24
SM 210 Shaun Chliingworth 1075 44:52 Div1 Wycombe Phoenix M40 58
SM 211 Ian Higginson 2114 45:00 Div2 Bearbrook Running Club M40 59
SM 212 Gareth Bird 898 45:01 Div1 Leighton Buzzard AC M40 60
SM 213 Jim Black 655 45:08 Div1 Bedford and County AC  M40 61
SM 214 Gareth Beavis 414 45:11 Div1 St Albans Striders MS 116
SM 215 Nick Pacey 1717 45:12 Div2 Silson AC M50 25
SM 216 Lee Adams 2669 45:16 Div2 MK Distance Project MS 117
SM 217 Gareth Tucker 1618 45:20 Div1 Gade Valley Harriers M40 62
SM 218 Graham Hill 37 45:20 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 118
SM 219 Richard Doherty 1381 45:26 Div1 Redway Runners M40 63
SM 220 Paul Allen 2798 45:30 Div2 Tring Running Club M50 26
SM 221 Vlad Nebolsin 2957 45:32 Div1 Wycombe Phoenix M40 64
SM 222 Thomas Roberts 2304 45:35 Div2 Wellingborough & District AC MS 119
SM 223 Simon Geary 1630 45:38 Div1 Gade Valley Harriers M40 65
SM 224 Christopher Caimino 2762 45:43 G Unattached MS 120
SM 225 Roger Thetford 1555 45:45 Div1 Headington Road Runners M50 27
SM 226 huw Morgan-Jones 885 45:48 Div1 Leighton Buzzard AC M40 66
SM 227 Robert Sanders 2620 45:53 Div2 MK Distance Project M40 67
SM 228 Neville Rowles 1370 45:54 Div1 Redway Runners M50 28
SM 229 Alex Penny 2161 45:57 Div2 Buckingham & Stowe MS 121
SM 230 Adrian Harwood 2097 46:07 Div2 Watford Harriers M50 29
SM 231 Gary Billingham 2679 46:08 Div2 MK Distance Project M40 68
SM 232 Anthony Stewart 1896 46:14 Div2 Tring Running Club M50 30
SM 233 James Powell 2117 46:14 Div2 Bearbrook Running Club MS 122
SM 234 Simeon Beckford-Tongs 2092 46:16 Div2 Watford Harriers M20 13
SM 235 Russell Rose 48 46:18 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 69
SM 236 Simon Worfolk 2469 46:20 G Bicester AC M40 70
SM 237 Matt Duckett 2341 46:22 Div2 Queens Park Harriers MS 123
SM 238 Dan Stanton 663 46:27 Div1 Bedford and County AC  M20 14
SM 239 Paul Durbin 378 46:28 Div1 St Albans Striders M50 31
SM 240 Henry Edwardes-Evans 968 46:29 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 32
SM 241 Stephen Newing 2943 46:31 Div1 Gade Valley Harriers MS 124
SM 242 Paul Wilkerson 628 46:35 Div1 Bedford and County AC  M60 2
SM 243 Kevin Concannon 1270 46:36 Div1 Harrow AC M60 3
SM 244 Toby Heley 1697 46:38 Div2 Silson AC M40 71
SM 245 Steven Russell 803 46:43 Div1 Dacorum & Tring AC M40 72
SM 246 Harry Major 1931 46:46 Div2 Stevenage & North Herts M20 15
SM 247 Gareth Jones 1820 46:47 Div2 Bracknell AC M40 73
SM 248 Graham Conquest 1698 46:52 Div2 Silson AC M50 33
SM 249 Chris Butler 2118 46:53 Div2 Bearbrook Running Club MS 125
SM 250 Stephen James 74 47:00 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 74
SM 251 Jay A'Court 411 47:07 Div1 St Albans Striders M40 75
SM 252 Ian Lawson 362 47:10 Div1 Chiltern Harriers M40 76
SM 253 Neil Green 911 47:16 Div1 Leighton Buzzard AC MS 126
SM 254 Toby Cartwright 2483 47:21 Div2 Brackley & District RC MS 127
SM 255 David Williams 367 47:22 Div1 Chiltern Harriers MS 128
SM 256 Richard Popiel 1680 47:29 Div2 Silson AC M50 34
SM 257 Chris Large 891 47:32 Div1 Leighton Buzzard AC MS 129
SM 258 Michael Bishop 2486 47:33 Div2 Brackley & District RC MS 130
SM 259 Mark Emmett 2373 47:39 Div2 Thame Runners M50 35
SM 260 Neil Gray 2575 47:40 Div2 Higham Harriers M40 77
SM 261 Ian Marriott 2490 47:41 Div2 Brackley & District RC M50 36
SM 262 Matt Robins 327 47:43 Div1 Chiltern Harriers MS 131
SM 263 Matt Peffers 2335 47:45 Div2 Queens Park Harriers MS 132
SM 264 Paul Dineen 2398 47:46 Div2 Handy Cross RC M50 37
SM 265 Alan Roberts 1021 47:48 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 38
SM 266 Paul King 1693 47:49 Div2 Silson AC M40 78
SM 267 Andrew Britton 2333 47:55 Div2 Queens Park Harriers MS 133
SM 268 Ben Miller 31 47:58 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 79
SM 269 Shaun Twelftree 2163 47:59 Div2 Buckingham & Stowe MS 134
SM 270 Richard Vaughan 413 48:01 Div1 St Albans Striders MS 135
SM 271 Chris Leech 2506 48:09 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M60 4
SM 272 Martin Halling 379 48:10 Div1 St Albans Striders M60 5
SM 273 John O'Keeffe 1840 48:13 Div2 Tring Running Club MS 136
SM 274 Dan Wright 2183 48:15 Div2 Buckingham & Stowe MS 137
SM 275 Danny Wells 777 48:17 Div1 Dacorum & Tring AC MS 138
SM 276 Alan Humphries 1397 48:17 Div1 Redway Runners M40 80
SM 277 Carmelo Mastrandrea 2763 48:19 G MS 139
SM 278 Robert Davies 771 48:24 Div1 Dacorum & Tring AC M40 81
SM 279 Richard Byrne 2347 48:38 Div2 Queens Park Harriers M40 82
SM 280 Ed Wright 364 48:41 Div1 Chiltern Harriers M40 83
SM 281 David Killick 906 48:48 Div1 Leighton Buzzard AC M40 84
SM 282 Mike Taylor 1125 48:50 Div1 Wycombe Phoenix M40 85
SM 283 Tom de Boer 1721 48:52 Div2 Silson AC MS 140
SM 284 John Manning 1876 48:55 Div2 Tring Running Club M60 6
SM 285 Paul Rose 1734 48:58 Div2 Silson AC M50 39
SM 286 David Morris 1692 49:02 Div2 Silson AC M50 40
SM 287 David Walker 805 49:12 Div1 Dacorum & Tring AC MS 141
SM 288 Neil Passmore 2182 49:14 Div2 Buckingham & Stowe M40 86
SM 289 Sean Westrope 909 49:17 Div1 Leighton Buzzard AC M50 41
SM 290 James Wright 2678 49:22 Div2 MK Distance Project MS 142
SM 291 Glen Martin 335 49:24 Div1 Chiltern Harriers M40 87
SM 292 Derek Slann 1382 49:30 Div1 Redway Runners M60 7
SM 293 Kevin Reboul 1703 49:47 Div2 Silson AC M50 42
SM 294 Mikk Bradley 2681 49:56 Div2 Watford Harriers M60 8
SM 295 Ben Norman 2912 50:02 Div2 Higham Harriers M40 88
SM 296 Matt Lawrence 324 50:04 Div1 Chiltern Harriers M40 89
SM 297 Jeff Rycroft 1699 50:08 Div2 Silson AC M50 43
SM 298 Serge Daval 2692 50:10 Div2 Brackley & District RC M50 44
SM 299 Steve Martin 8 50:11 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 143
SM 300 Paul Reilly 2889 50:13 Div1 Gade Valley Harriers M40 90
SM 301 Bob Kellam 1733 50:19 Div2 Silson AC M40 91
SM 302 Jon Salmon 1879 50:23 Div2 Tring Running Club M50 45
SM 303 Les Turton 34 50:26 Div1 Marshall Milton Keynes AC M50 46
SM 304 Barry Sampson 2168 50:27 Div2 Buckingham & Stowe M40 92
SM 305 Maurice O'Connell 2926 50:31 Div1 Redway Runners M60 9
SM 306 Shane Lawrence 2758 50:32 G C A Fola (Luxembourg) M60 10
SM 307 Daniel Amsbury 2150 50:41 Div2 Bearbrook Running Club MS 144
SM 308 Jonathon Clements 1372 50:43 Div1 Redway Runners M40 93
SM 309 Patrick Brennan 2348 50:45 Div2 Queens Park Harriers M50 47
SM 310 Phil Coy 2272 50:53 Div2 Banbury Harriers M60 11
SM 311 Tony Fitzpatrick 662 51:04 Div1 Bedford and County AC  M50 48
SM 312 Paul Cowan 1898 51:07 Div2 Tring Running Club M50 49
SM 313 Paul Mason 73 51:09 Div1 Marshall Milton Keynes AC M60 12
SM 314 John Gulliver 2375 51:10 Div2 Thame Runners M50 50
SM 315 Adrian Boylan 2355 51:11 Div2 Queens Park Harriers M60 13
SM 316 Paul Holmes 1718 51:15 Div2 Silson AC MS 145
SM 317 Mark Scrivener 2282 51:18 Div2 Banbury Harriers M40 94
SM 318 Kevin Clark 2087 51:25 Div2 Watford Harriers M50 51
SM 319 Alistair Devenish 2929 51:35 Div1 Redway Runners MS 146
SM 320 Graham Mayoh 2096 51:37 Div2 Watford Harriers M50 52
SM 321 Sam Whiffen 1888 51:43 Div2 Tring Running Club MS 147
SM 322 Kevin Taylor 1362 51:46 Div1 Redway Runners M50 53
SM 323 Richard Hardy 2031 51:51 Div2 Luton AC M60 14
SM 324 James Walerych 2350 51:58 Div2 Queens Park Harriers MS 148
SM 325 Tony Carolan 1949 52:09 Div2 Stevenage & North Herts M50 54
SM 326 Mark Cheadle 2306 52:28 Div2 Wellingborough & District AC M40 95
SM 327 Tom Morris 1352 52:30 G Harrow AC M50 55
SM 328 Adrian Jelley 1739 52:37 Div2 Silson AC M50 56
SM 329 Peter Simpson 2747 52:48 G Vegan Runners M50 149
SM 330 David Jarrett 1716 52:54 Div2 Silson AC M50 57
SM 331 Tim Mitchell 2030 53:03 Div2 Luton AC M50 58
SM 332 John Laverick 1410 53:05 Div1 Redway Runners M40 96
SM 333 Alban Millas 2349 53:09 Div2 Queens Park Harriers M40 97
SM 334 Rasmi Nanda 796 53:10 Div1 Dacorum & Tring AC M40 98
SM 335 Phillip Pugh 782 53:14 Div1 Dacorum & Tring AC M60 15
SM 336 Paul Pickard 1936 53:20 Div2 Stevenage & North Herts M40 99
SM 337 Chris Dimmock 900 53:24 Div1 Leighton Buzzard AC M40 100
SM 338 Martin Jeffrey 2887 53:29 Div1 Gade Valley Harriers M50 59
SM 339 Victor Tsui 2339 53:32 G Queens Park Harriers MS 150
SM 340 Neil Frape 2281 53:41 Div2 Banbury Harriers M50 60
SM 341 Neil Harper 2942 53:55 Div1 Gade Valley Harriers MS 151
SM 342 Steve Daniel 2099 53:55 Div2 Watford Harriers M50 61
SM 343 Michael Jack 381 53:58 Div1 St Albans Striders M50 62
SM 344 Kevin Moore 2509 54:08 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 63
SM 345 Thomas Powell 361 54:55 Div1 Chiltern Harriers MS 152
SM 346 Andy Collings 1862 55:04 Div2 Tring Running Club M50 64
SM 347 Julian Chronicle 2484 55:08 Div2 Brackley & District RC M40 101
SM 348 Mushtaq (Mo) Khan 1246 55:19 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M60 16
SM 349 Nigel Chesterton 899 55:23 Div1 Leighton Buzzard AC M40 102
SM 350 Chris Nicholls 1894 55:32 Div2 Tring Running Club M40 103
SM 351 Steve Feely 1937 55:58 Div2 Stevenage & North Herts M50 65
SM 352 Dave Saunders 2761 56:00 G Wheathampstead Warriers MS 153
SM 353 Neil Forbes 2277 56:14 Div2 Banbury Harriers M60 17
SM 354 Stephen Scott 1373 56:23 Div1 Redway Runners M50 66
SM 355 Kevin Byrne 1550 56:31 Div1 Headington Road Runners M60 18
SM 356 Philip Lister 1553 56:43 Div1 Headington Road Runners M60 19
SM 357 James Mason 772 56:50 Div1 Dacorum & Tring AC MS 154
SM 358 Andrew Collins 1380 56:59 Div1 Redway Runners M40 104
SM 359 Berwyn Pritchard-Jones 2364 57:14 Div2 Thame Runners M40 105
SM 360 Peter Tye 17 57:15 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 106
SM 361 Glyn Pritchard 2274 57:56 Div2 Banbury Harriers M70 1
SM 362 David O'Connor 2594 58:28 Div2 Olney Runners M50 67
SM 363 Martin Medforth 520 58:44 Div1 St Albans Striders M50 68
SM 364 Allan Lock 2753 60:42 G Midland Masters M70 2
SM 365 Paul Brooks 2029 61:47 Div2 Luton AC M50 69
SM 366 John Slack 774 63:20 Div1 Dacorum & Tring AC M70 3
SM 367 Paul Buxton 2890 66:12 Div1 Gade Valley Harriers M40 107
SM 368 Bob Austin 1401 66:50 Div1 Redway Runners M70 4
SM 369 Trevor Mathurin 2331 67:56 Div2 Queens Park Harriers M50 70
SM 370 William O'Connor 2357 67:57 Div2 Queens Park Harriers M70 5
SM 371 Martin Long 2399 68:59 Div2 Handy Cross RC M40 108
SM 372 Martyn Cartwright 306 75:16 Div1 Chiltern Harriers M70 6
Race Pos Under 17 Men No. Time Div Club Cat Cat  
M17 1 Ben West 2475 20:24 Div2 Bicester AC M17 1
M17 2 Kristrian Imroth 705 20:41 Div1 Dacorum & Tring AC M17 2
M17 3 Harry Digby 1786 20:47 Div2 Bracknell AC M17 3
M17 4 Aaron Enser 1821 20:52 Div2 Bracknell AC M17 4
M17 5 Daniel Brooking 1169 20:56 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 5
M17 6 Aiden Killeen 634 20:59 Div1 Bedford and County AC  M17 6
M17 7 Finlay Gibbs 136 21:15 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 7
M17 8 James Dowsett 2648 21:30 Div2 MK Distance Project M17 8
M17 9 Cameron Gillies 606 21:32 Div1 Bedford and County AC  M17 9
M17 10 Max Perry 971 21:41 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 10
M17 11 Jed Noblett 2014 21:41 Div2 Luton AC M17 11
M17 12 Sam Wiggins 1919 21:48 Div2 Stevenage & North Herts M17 12
M17 13 Ben Wills 1830 21:49 Div2 Bracknell AC M17 13
M17 14 Richard Laursen 670 21:50 Div1 Bedford and County AC  M17 14
M17 15 Mintu Sidhu 2652 21:58 Div2 MK Distance Project M17 15
M17 16 Tommy Davies 252 22:03 Div1 Chiltern Harriers M17 16
M17 17 Jamie Ayres 702 22:03 Div1 Dacorum & Tring AC M17 17
M17 18 Ben Lindars 984 22:07 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 18
M17 19 Harry Brodie 669 22:10 Div1 Bedford and County AC  M17 19
M17 20 Laurance Edwards 1332 22:15 Div1 Harrow AC M17 20
M17 21 Myles Caddell 1096 22:16 Div1 Wycombe Phoenix M17 21
M17 22 Harrry Withers 1782 22:24 Div2 Bracknell AC M17 22
M17 23 Oliver Jackson 255 22:40 Div1 Chiltern Harriers M17 23
M17 24 Jamie Webster 2885 22:45 Div1 Bedford and County AC  M17 24
M17 25 Jamie Pugh 1037 22:46 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 25
M17 26 Mike Day 256 22:59 Div1 Chiltern Harriers M17 26
M17 27 Jake Harrison 599 23:03 Div1 Bedford and County AC  M17 27
M17 28 Marcus Lovell 2657 23:04 Div2 MK Distance Project M17 28
M17 29 Thomas Crockett 1139 23:05 Div1 Wycombe Phoenix M17 29
M17 30 Trystan Barnett 1640 23:08 Div2 Silson AC M17 30
M17 31 Robert Hickman 141 23:22 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 31
M17 32 Finn Dyer 1108 23:57 Div1 Wycombe Phoenix M17 32
M17 33 Galen Butler 142 24:00 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 33
M17 34 Christopher Morris 1331 24:02 Div1 Harrow AC M17 34
M17 35 Matthew Bird 973 24:15 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 35
M17 36 Peter Hickman 135 24:32 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 36
M17 37 Matthew Rizzo-Naudi 1042 24:34 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 37
M17 38 Oliver Davis 477 24:43 Div1 St Albans Striders M17 38
M17 39 Charlie Major 1920 24:52 Div2 Stevenage & North Herts M17 39
M17 40 Joe Styles 2956 24:54 Div1 Wycombe Phoenix M17 40
M17 41 Thomas Woodage 983 24:54 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 41
M17 42 Joshua Mitchell 2013 24:59 Div2 Luton AC M17 42
M17 43 Tom Lavender 2707 25:06 G Abingdon AC M17 43
M17 44 Sam Stembridge-King 1024 25:16 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 44
M17 45 Tom Willis 1958 25:41 G Stevenage & North Herts M17 45
M17 46 Jared Richard 1357 26:03 Div1 Harrow AC M17 46
M17 47 Seth Rycroft 1714 27:10 Div2 Silson AC M17 47
M17 48 Charley Madgin 2658 27:11 Div2 MK Distance Project M17 48
M17 49 Ben Howell 257 27:16 Div1 Chiltern Harriers M17 49
M17 50 Tim McElligott 2660 27:50 Div2 MK Distance Project M17 50
Race Pos Under 15 Boys No. Time Div Club Cat Cat  
M15 1 Angus Williams 235 13:02 Div1 Chiltern Harriers M15 1
M15 2 Alex Aldred 231 13:15 Div1 Chiltern Harriers M15 2
M15 3 Max Nicolle 2464 13:21 Div2 Bicester AC M15 3
M15 4 Cameron Enser 1791 13:23 Div2 Bracknell AC M15 4
M15 5 Charlie Woolett 2065 13:30 Div2 Watford Harriers M15 5
M15 6 Nathan Jones 1016 13:40 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 6
M15 7 Tristan Cook 668 13:41 Div1 Bedford and County AC  M15 7
M15 8 Leo Freeland 116 13:45 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 8
M15 9 Alex Alston 614 13:46 Div1 Bedford and County AC  M15 9
M15 10 Freddie Truman-Williams 694 13:46 Div1 Dacorum & Tring AC M15 10
M15 11 Adam Serag 2064 13:46 Div2 Watford Harriers M15 11
M15 12 Alex Johnson 237 13:51 Div1 Chiltern Harriers M15 12
M15 13 Thomas Cooper 470 13:57 Div1 St Albans Striders M15 13
M15 14 Ben Hunter 2061 14:15 Div2 Watford Harriers M15 14
M15 15 Nathan Hackley 245 14:21 Div1 Chiltern Harriers M15 15
M15 16 James Vinnicombe 624 14:23 Div1 Bedford and County AC  M15 16
M15 17 Tom Hunter 234 14:27 Div1 Chiltern Harriers M15 17
M15 18 Matthew Clifford 233 14:29 Div1 Chiltern Harriers M15 18
M15 19 Jacob Sanderson 1107 14:33 Div1 Wycombe Phoenix M15 19
M15 20 Jack Raine 692 14:35 Div1 Dacorum & Tring AC M15 20
M15 21 Thomas Durrant 688 14:36 Div1 Dacorum & Tring AC M15 21
M15 22 Thomas Ashton 684 14:37 Div1 Dacorum & Tring AC M15 22
M15 23 Joseph Lawson 616 14:37 Div1 Bedford and County AC  M15 23
M15 24 Robert Quigley 475 14:39 Div1 St Albans Striders M15 24
M15 25 Samuel Burnell 687 14:48 Div1 Dacorum & Tring AC M15 25
M15 26 Ben Rowe 1774 14:50 Div2 Bracknell AC M15 26
M15 27 Torin Brooks 1777 14:52 Div2 Bracknell AC M15 27
M15 28 Tomas Billenness 108 14:54 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 28
M15 29 Jack Sharp 112 14:55 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 29
M15 30 James Allison 464 14:56 Div1 St Albans Striders M15 30
M15 31 Ben Williamson 2512 15:02 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M15 31
M15 32 Christopher Hudson 1324 15:05 Div1 Harrow AC M15 32
M15 33 Daniel Bentham 2007 15:08 Div2 Luton AC M15 33
M15 34 Samuel Worfolk 2465 15:11 Div2 Bicester AC M15 34
M15 35 Finn O'Brien 246 15:16 Div1 Chiltern Harriers M15 35
M15 36 Morgan Tagg 2715 15:21 G M15 36
M15 37 Nathan Hyde 594 15:23 Div1 Bedford and County AC  M15 37
M15 38 Luke Kempton 1095 15:26 Div1 Wycombe Phoenix M15 38
M15 39 Thomas Fell 964 15:26 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 39
M15 40 Charlie Stone 238 15:27 Div1 Chiltern Harriers M15 40
M15 41 Alex Moffat 468 15:28 Div1 St Albans Striders M15 41
M15 42 James Bailey 685 15:28 Div1 Dacorum & Tring AC M15 42
M15 43 Ben Green 106 15:36 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 43
M15 44 Charlie Grayson 1921 15:43 Div2 Stevenage & North Herts M15 44
M15 45 Elliot Swinburne 2582 15:44 Div2 Biggleswade AC M15 45
M15 46 Luke Martin 242 15:51 Div1 Chiltern Harriers M15 46
M15 47 Samuel Dawes 665 16:12 Div1 Bedford and County AC  M15 47
M15 48 Teo Ryan-Castillo 2689 16:14 Div2 Watford Harriers M15 48
M15 49 Zak Freeland 115 16:15 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 49
M15 50 Nick Mitchell 1099 16:17 Div1 Wycombe Phoenix M15 50
M15 51 Harry Bell 857 16:19 Div1 Leighton Buzzard AC M15 51
M15 52 Hayden Jelley 1658 16:30 Div2 Silson AC M15 52
M15 53 William Ratcliffe 986 16:31 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 53
M15 54 Lewis Clark 2066 16:31 Div2 Watford Harriers M15 54
M15 55 Zach Rahaman 240 16:33 Div1 Chiltern Harriers M15 55
M15 56 Patrick Scahill 693 16:36 Div1 Dacorum & Tring AC M15 56
M15 57 Joshua Alan-Pope 2243 16:39 Div2 Maidenhead AC M15 57
M15 58 Max Rose 858 16:57 Div1 Leighton Buzzard AC M15 58
M15 59 Jake Morris 1668 16:59 Div2 Silson AC M15 59
M15 60 Harry Shrimpton 2212 17:07 Div2 Maidenhead AC M15 60
M15 61 Adam Czarnomski 2229 17:39 Div2 Maidenhead AC M15 61
M15 62 William Rossiter 859 17:53 Div1 Leighton Buzzard AC M15 62
M15 63 Oscar Abrahamson 2248 18:13 Div2 Maidenhead AC M15 63
M15 64 Callum Nicoll 2216 18:20 Div2 Maidenhead AC M15 64
M15 65 Sam Neill 1670 21:06 Div2 Silson AC M15 65
Race Pos Under 13 Boys No. Time Div Club Cat Cat  
M13 1 Zena Saez 600 10:52 Div1 Bedford and County AC  M13 1
M13 2 Thomas Redmond 221 11:00 Div1 Chiltern Harriers M13 2
M13 3 Woody Jackson 218 11:03 Div1 Chiltern Harriers M13 3
M13 4 James Winship 1822 11:04 Div2 Bracknell AC M13 4
M13 5 Cormac Nisbet 217 11:12 Div1 Chiltern Harriers M13 5
M13 6 Quinn Miell-Ingram 2423 11:13 Div2 Radley AC M13 6
M13 7 Tom Gaunce 460 11:23 Div1 St Albans Striders M13 7
M13 8 Laurie Gawne 220 11:25 Div1 Chiltern Harriers M13 8
M13 9 Adam Grimes 461 11:26 Div1 St Albans Striders M13 9
M13 10 Tom Emery 219 11:31 Div1 Chiltern Harriers M13 10
M13 11 Noah Campion 601 11:38 Div1 Bedford and County AC  M13 11
M13 12 Rollo Parry 1160 11:41 Div1 Wycombe Phoenix M13 12
M13 13 Tom Deardon 609 11:44 Div1 Bedford and County AC  M13 13
M13 14 Callum Tripp 192 11:46 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 14
M13 15 Harry Rose 186 11:48 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 15
M13 16 Oliver James 193 11:57 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 16
M13 17 Nicholas Cay 1011 12:04 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 17
M13 18 Anuchaa Hynes 2226 12:04 Div2 Maidenhead AC M13 18
M13 19 Oscar Loveday 463 12:04 Div1 St Albans Striders M13 19
M13 20 Alexander McDonald 454 12:07 Div1 St Albans Striders M13 20
M13 21 Oliver Barrett 1764 12:08 Div2 Bracknell AC M13 21
M13 22 Alastair Walls 1053 12:08 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 22
M13 23 Ayman Siad 612 12:08 Div1 Bedford and County AC  M13 23
M13 24 Nathan Sweeney 228 12:09 Div1 Chiltern Harriers M13 24
M13 25 Hector Daniel 1816 12:12 Div2 Bracknell AC M13 25
M13 26 Jack Ratcliffe 2643 12:14 Div2 MK Distance Project M13 26
M13 27 Isaac Whitten 1933 12:22 Div2 Stevenage & North Herts M13 27
M13 28 Noah Brown 488 12:24 Div1 St Albans Striders M13 28
M13 29 Timothy Fryer 674 12:25 Div1 Dacorum & Tring AC M13 29
M13 30 Jamie Powell 223 12:25 Div1 Chiltern Harriers M13 30
M13 31 Tyler Wannerton 1917 12:27 Div2 Stevenage & North Herts M13 31
M13 32 James Conquest 1645 12:28 Div2 Silson AC M13 32
M13 33 Thomas Askey 225 12:33 Div1 Chiltern Harriers M13 33
M13 34 Oliver Herring 1656 12:33 Div2 Silson AC M13 34
M13 35 Alex Fine 489 12:38 Div1 St Albans Striders M13 35
M13 36 Oscar Butlin 854 12:38 Div1 Leighton Buzzard AC M13 36
M13 37 Oliver Macgonigal 1306 12:39 Div1 Harrow AC M13 37
M13 38 Zak Davies 503 12:40 Div1 St Albans Striders M13 38
M13 39 Sammy Bennetts 226 12:42 Div1 Chiltern Harriers M13 39
M13 40 Rohan Mangat 1304 12:43 Div1 Harrow AC M13 40
M13 41 Pedro Gomez-Jones 504 12:45 Div1 St Albans Striders M13 41
M13 42 Ethan Perry 972 12:48 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 42
M13 43 Odoka Fentelman 667 12:48 Div1 Bedford and County AC  M13 43
M13 44 Tathan Brooks 1763 12:49 Div2 Bracknell AC M13 44
M13 45 Jack Middleton 2634 12:52 Div2 MK Distance Project M13 45
M13 46 Ethan Cairns 591 12:52 Div1 Bedford and County AC  M13 46
M13 47 Alex Hodson 1008 12:54 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 47
M13 48 Thomas Young 1063 12:54 Div1 Wycombe Phoenix M13 48
M13 49 Lucas Mansell 1299 13:02 Div1 Harrow AC M13 49
M13 50 Jake Storer 1685 13:03 Div2 Silson AC M13 50
M13 51 Zak Fisher 229 13:08 Div1 Chiltern Harriers M13 51
M13 52 Daniel Reid 2312 13:11 Div2 Wellingborough & District AC M13 52
M13 53 Owen Westbrook 1080 13:16 Div1 Wycombe Phoenix M13 53
M13 54 Harry Totton 190 13:16 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 54
M13 55 Oakley Denson 222 13:17 Div1 Chiltern Harriers M13 55
M13 56 Woody Day 975 13:19 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 56
M13 57 Antonio Conradie 1999 13:24 Div2 Luton AC M13 57
M13 58 George Whincup 977 13:29 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 58
M13 59 James O'Keeffe 1847 13:31 Div2 Tring Running Club M13 59
M13 60 Ewan Millar 1085 13:33 Div1 Wycombe Phoenix M13 60
M13 61 Angus Morris 1669 13:39 Div2 Silson AC M13 61
M13 62 Harley MacKenzie 2633 13:41 Div2 MK Distance Project M13 62
M13 63 Solomon Peris 1305 13:43 Div1 Harrow AC M13 63
M13 64 Sid Mead 855 13:45 Div1 Leighton Buzzard AC M13 64
M13 65 Harry Holbrook 2955 13:47 Div1 Wycombe Phoenix M13 65
M13 66 James Darby 1648 13:48 Div2 Silson AC M13 66
M13 67 Ethan Murrill 188 13:48 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 67
M13 68 Ryan Mingay 611 13:50 Div1 Bedford and County AC  M13 68
M13 69 Dylan Thorman 1939 14:00 Div2 Stevenage & North Herts M13 69
M13 70 Ryan Mctierman 1302 14:05 Div1 Harrow AC M13 70
M13 71 Archie Marshall 2062 14:08 Div2 Watford Harriers M13 71
M13 72 Kobi Burchmore 2619 14:19 Div2 MK Distance Project M13 72
M13 73 Harry Caso 2659 14:32 Div2 MK Distance Project M13 73
M13 74 aedan lydon 635 14:33 Div1 Bedford and County AC  M13 74
M13 75 Ethan Towers 2217 14:37 Div2 Maidenhead AC M13 75
M13 76 Oscar Lozano-Mclnerney 2654 14:40 Div2 MK Distance Project M13 76
M13 77 Dylan Hollinshead 194 14:44 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 77
M13 78 Tytus Grygier 865 14:54 Div1 Leighton Buzzard AC M13 78
M13 79 Ewan Morris 2032 15:28 Div2 Luton AC M13 79
M13 80 Matteo Tocci 2954 15:36 Div1 Wycombe Phoenix M13 80
M13 81 Arty Mead 866 15:54 Div1 Leighton Buzzard AC M13 81
M13 82 Hayden Munnelly 191 16:27 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 82
M13 83 Ash Neale 2056 16:40 Div2 Luton AC M13 83
M13 84 Hywel Evans 1916 17:03 Div2 Stevenage & North Herts M13 84
Race Pos Under 11 Boys No. Time Div Club Cat Cat Pts   Under 11 Team after 4 rounds       Under 11 Boys Team  
M11 1 Leon Doran 203 7:28 Mob Chiltern Harriers M11 1 74 1 Chiltern Harriers 974 1 Chiltern Harriers 219
M11 2 Maximillian Baxter 201 7:31 Mob Chiltern Harriers M11 2 73 2 St Albans Striders 831 2 St Albans Striders 199
M11 3 Alex Hughes 210 7:32 Mob Chiltern Harriers M11 3 72 3 Vale of Aylesbury AC 711 3 Marshall Milton Keynes AC 160
M11 4 Sean Gallagher 483 7:32 Mob St Albans Striders M11 4 71 3 Wycombe Phoenix 622 4 Vale of Aylesbury AC 154
M11 5 Alfie Clifford 202 7:32 Mob Chiltern Harriers M11 5 70 5 Stevenage & North Herts 603 5 Stevenage & North Herts 137
M11 6 Nathan Rollins 1754 7:32 Mob Bracknell AC M11 6 69 6 MK Distance Project 598 6 Wycombe Phoenix 136
M11 7 Rowan Gawne 207 7:36 Mob Chiltern Harriers M11 7 68 7 Luton AC 562 7 MK Distance Project 130
M11 8 Sam Oldroyd 161 7:36 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 8 67 8 Marshall Milton Keynes AC 491 8 Luton AC 105
M11 9 Matthew Nichols 448 7:38 Mob St Albans Striders M11 9 66 9 Harrow AC 484 9 Harrow AC 92
M11 10 Casper Chillingworth 1074 7:49 Mob Wycombe Phoenix M11 10 65 10 Bedford and County AC  457 10 Wellingborough & District AC 83
M11 11 Isaac Jessop-Tranter 214 7:51 Mob Chiltern Harriers M11 11 64 11 Watford Harriers 385 11 Bedford and County AC  79
M11 12 Gabriel Strutton-Smith 215 7:56 Mob Chiltern Harriers M11 12 63 12 Leighton Buzzard AC 367 12 Silson AC 70
M11 13 Eddie Wade 482 7:57 Mob St Albans Striders M11 13 62 13 Bracknell AC 346 13 Bracknell AC 69
M11 14 Callum Powell 211 8:01 Mob Chiltern Harriers M11 14 61 13 Silson AC 337 14 Leighton Buzzard AC 63
M11 15 Elliott Perry 2033 8:09 Mob Luton AC M11 15 60 15 Bicester AC 302 15 Maidenhead AC 61
M11 16 Elias Skaarup 2665 8:11 Mob MK Distance Project M11 16 59 16 Wellingborough & District AC 287 16 Banbury Harriers 56
M11 17 Lucas Norton 2236 8:14 Mob Maidenhead AC M11 17 58 17 Oxford City AC 285 17 Tring Running Club 43
M11 18 Tom Usher 1002 8:15 Mob Vale of Aylesbury AC M11 18 57 18 Maidenhead AC 262 18 Bicester AC 33
M11 19 Sam Davis 2279 8:16 Mob Banbury Harriers M11 19 56 19 Biggleswade AC 206 19 Watford Harriers 21
M11 20 John Broadis 204 8:16 Mob Chiltern Harriers M11 20 55 20 Banbury Harriers 199
M11 21 Ryan Kennedy 481 8:16 Mob St Albans Striders M11 21 54 21 Radley AC 58
M11 22 Maxwell Newman 164 8:17 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 22 53 22 Tring Running Club 43
M11 23 Jude Hudson 979 8:21 Mob Vale of Aylesbury AC M11 23 52
M11 24 Sam Dearde 615 8:21 Mob Bedford and County AC  M11 24 51
M11 25 Jake Raymont 1912 8:21 Mob Stevenage & North Herts M11 25 50
M11 26 John Wiseman 1914 8:22 Mob Stevenage & North Herts M11 26 49
M11 27 Charlie Ventress 205 8:27 Mob Chiltern Harriers M11 27 48
M11 28 William Alexander 1064 8:27 Mob Wycombe Phoenix M11 28 47
M11 29 Ethan McCall 213 8:30 Mob Chiltern Harriers M11 29 46
M11 30 Sam Hart 998 8:31 Mob Vale of Aylesbury AC M11 30 45
M11 31 Toby Sapwell 2636 8:32 Mob MK Distance Project M11 31 44
M11 32 Ben O'Keeffe 1846 8:33 Mob Tring Running Club M11 32 43
M11 33 Freddie Crafts 1051 8:38 Mob Vale of Aylesbury AC M11 33 42
M11 34 Freddie Emery 208 8:39 Mob Chiltern Harriers M11 34 41
M11 35 Max Holland 162 8:41 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 35 40
M11 36 Harry Smith 2313 8:43 Mob Wellingborough & District AC M11 36 39
M11 37 Joe Raymont 1915 8:47 Mob Stevenage & North Herts M11 37 38
M11 38 Callum Giles 2316 8:47 Mob Wellingborough & District AC M11 38 37
M11 39 Oliver Southon 1291 8:48 Mob Harrow AC M11 39 36
M11 40 Elliott Twelftree 1689 8:49 Mob Silson AC M11 40 35
M11 41 Dylan Winfield 2002 8:53 Mob Luton AC M11 41 34
M11 42 Kyle Rayson 2452 8:54 Mob Bicester AC M11 42 33
M11 43 Luke Spittles 955 8:56 Mob Vale of Aylesbury AC M11 43 32
M11 44 Krish Mangat 1293 8:56 Mob Harrow AC M11 44 31
M11 45 Logan Dewar 872 8:59 Mob Leighton Buzzard AC M11 45 30
M11 46 Jack Irwin 163 8:59 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 46 29
M11 47 Josh Hook 608 9:05 Mob Bedford and County AC  M11 47 28
M11 48 Max O'Neil 2680 9:06 Mob MK Distance Project M11 48 27
M11 49 James Kosky 1956 9:13 Mob Stevenage & North Herts M11 49 26
M11 50 Josh Mesgian-Rodaway 2884 9:14 Mob Harrow AC M11 50 25
M11 51 Charlie Kassar 1076 9:18 Mob Wycombe Phoenix M11 51 24
M11 52 Cameron Harrington 1129 9:24 Mob Wycombe Phoenix M11 52 23
M11 53 Joseph Finnerty 2630 9:28 Mob MK Distance Project M11 53 22
M11 54 Ronnie Hucknall 2069 9:30 Mob Watford Harriers M11 54 21
M11 55 Archie Wright 867 9:34 Mob Leighton Buzzard AC M11 55 20
M11 56 Elliot Francis 1040 9:37 Mob Vale of Aylesbury AC M11 56 19
M11 57 Herbie Wright 1715 9:40 Mob Silson AC M11 57 18
M11 58 William Riding 1713 9:42 Mob Silson AC M11 58 17
M11 59 Rufus Parry 1131 9:46 Mob Wycombe Phoenix M11 59 16
M11 60 William Foster 1068 9:47 Mob Wycombe Phoenix M11 60 15
M11 61 Elliot Corke 999 9:52 Mob Vale of Aylesbury AC M11 61 14
M11 62 Ash Carter 852 9:54 Mob Leighton Buzzard AC M11 62 13
M11 63 Leo Tottle 965 9:56 Mob Vale of Aylesbury AC M11 63 12
M11 64 Luke Morris 2057 10:01 Mob Luton AC M11 64 11
M11 65 Baptiste De Oliviera 1649 10:03 Mob Silson AC M11 65 10
M11 66 Matthew Jones 1942 10:17 Mob Stevenage & North Herts M11 66 9
M11 67 Jonah Peris 1290 10:19 Mob Harrow AC M11 67 8
M11 68 Albert Taylor 2318 10:31 Mob Wellingborough & District AC M11 68 7
M11 69 Bobby Pitman 1955 10:33 Mob Stevenage & North Herts M11 69 6
M11 70 Oliver Spittles 956 10:35 Mob Vale of Aylesbury AC M11 70 5
M11 71 William Sheppard 1675 10:36 Mob Silson AC M11 71 4
M11 72 Elijah Slater 1681 10:42 Mob Silson AC M11 72 3
M11 73 Jan Czarnomski 2228 10:58 Mob Maidenhead AC M11 73 2
M11 74 Daniel Chapman 2223 11:09 Mob Maidenhead AC M11 74 1
Race Pos Senior Women No. Time Div Club Cat Cat  
SW 1 Rebecca Murray 572 21:54 Div1 Bedford and County AC  FS 1
SW 2 Floren Scrafton 2755 22:10 G Oxford University/Yate FS 2
SW 3 Rosie Keane 1994 22:27 Div2 Luton AC FS 3
SW 4 Alice Burgin 587 22:39 Div1 Bedford and County AC  FS 4
SW 5 Charlene Jacobs-Conradie 2023 22:52 Div2 Luton AC F35 1
SW 6 Lara Bromilow 2 23:00 Div1 Marshall Milton Keynes AC F35 2
SW 7 Rachel Robinson 22 23:50 Div1 Marshall Milton Keynes AC FS 5
SW 8 Lucy Rogers 1112 24:05 Div1 Wycombe Phoenix FS 6
SW 9 Bex Nkoane 342 24:31 Div1 Chiltern Harriers F35 3
SW 10 Louise Fry 338 24:32 Div1 Chiltern Harriers FS 7
SW 11 Samantha Fawcett 729 24:43 Div1 Dacorum & Tring AC FS 8
SW 12 Jo Wilkinson 583 24:52 Div1 Bedford and County AC  F35 4
SW 13 Laura Street 1136 25:02 Div1 Wycombe Phoenix FS 9
SW 14 Mairead O'Rouke 2961 25:06 Div1 Chiltern Harriers F35 5
SW 15 Ellie Bates 339 25:14 Div1 Chiltern Harriers FS 10
SW 16 Jenny Roberts 1116 25:19 Div1 Wycombe Phoenix FS 11
SW 17 Claire Bentley 2082 25:30 Div2 Watford Harriers FS 12
SW 18 Angela Adcock 2107 25:34 Div2 Watford Harriers F35 6
SW 19 Helen Mulhall 2133 25:39 Div2 Bearbrook Running Club F45 1
SW 20 Emily Relton 579 25:42 Div1 Bedford and County AC  FS 13
SW 21 Laurie Marlow 1785 25:46 Div2 Bracknell AC FS 14
SW 22 Sophia Cliffe 2613 25:56 Div2 MK Distance Project FS 15
SW 23 Claire Hammett 2719 25:58 G Oxford University FS 16
SW 24 Rosanna Iannone 1026 25:59 Div1 Vale of Aylesbury AC F35 7
SW 25 Sarah Kerr 570 26:02 Div1 Bedford and County AC  FS 17
SW 26 Nicki Johnson 1111 26:03 Div1 Wycombe Phoenix F35 8
SW 27 Lynda Hembury 1877 26:04 Div2 Tring Running Club F55 1
SW 28 Jo Sharples 932 26:14 Div1 Leighton Buzzard AC FS 18
SW 29 Katie Tucker 1412 26:27 Div1 Redway Runners FS 19
SW 30 Ella Townsend 1678 26:30 Div2 Silson AC FS 20
SW 31 Anna Kofoed-Gregory 2656 26:31 Div2 MK Distance Project FS 21
SW 32 Juliet Soane 1187 26:33 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 22
SW 33 Sandra Reynolds 357 26:38 Div1 Chiltern Harriers F45 2
SW 34 Sophie Barnard 2352 26:40 Div2 Queens Park Harriers F45 3
SW 35 Amy Johnson 1579 26:46 Div1 Headington Road Runners FS 23
SW 36 Lisa Newing 1600 26:49 G Gade Valley Harriers FS 24
SW 37 Diana Chalmers 584 26:52 Div1 Bedford and County AC  FS 25
SW 38 Laura Sharma 1584 26:53 Div1 Gade Valley Harriers FS 26
SW 39 Emily Bowen 2184 26:55 Div2 Buckingham & Stowe F35 9
SW 40 Harriet Griffiths 1580 26:59 Div1 Headington Road Runners FS 27
SW 41 Faye Sharpley 2374 27:02 Div2 Thame Runners FS 28
SW 42 Emma Rowlandson 2170 27:09 Div2 Buckingham & Stowe F45 4
SW 43 Helen Johal 2102 27:13 Div2 Watford Harriers F45 5
SW 44 Wendy Walsh 444 27:15 Div1 St Albans Striders F45 6
SW 45 Michelle Bartlett 2267 27:21 Div2 Banbury Harriers F45 7
SW 46 Jessica Gray 1142 27:24 Div1 Wycombe Phoenix F35 10
SW 47 Bethany Brown 1113 27:29 Div1 Wycombe Phoenix FS 29
SW 48 Sian Hibbs 1585 27:33 Div1 Gade Valley Harriers FS 30
SW 49 Kelly Du Buisson 726 27:35 Div1 Dacorum & Tring AC FS 31
SW 50 Katy Warren 734 27:35 Div1 Dacorum & Tring AC FS 32
SW 51 Emma Pughe 2362 27:35 Div2 Thame Runners FS 33
SW 52 Catherine O'Connor 420 27:37 Div1 St Albans Striders FS 34
SW 53 Sarah King 1407 27:41 Div1 Redway Runners FS 35
SW 54 Alexandra Knowles 53 27:48 Div1 Marshall Milton Keynes AC F45 8
SW 55 Susie Power 1567 27:50 Div1 Headington Road Runners FS 36
SW 56 Kathleen Smith 1604 27:54 Div1 Gade Valley Harriers FS 37
SW 57 Jenny Maddocks 417 27:55 Div1 St Albans Striders F35 11
SW 58 Becky Fawcett 730 27:56 Div1 Dacorum & Tring AC FS 38
SW 59 Victoria Berry 1383 28:01 Div1 Redway Runners F35 12
SW 60 Claire McDonnell 1594 28:02 Div1 Gade Valley Harriers F45 9
SW 61 Yvonne Morris 1569 28:06 Div1 Headington Road Runners F35 13
SW 62 Debbie Channer 1031 28:07 Div1 Vale of Aylesbury AC F45 10
SW 63 Amy Farnfield 930 28:08 Div1 Leighton Buzzard AC FS 39
SW 64 Zoe Lowe 436 28:11 Div1 St Albans Striders F45 11
SW 65 Liz Peters 938 28:14 Div1 Leighton Buzzard AC F35 14
SW 66 Helen Alexander 1065 28:15 Div1 Wycombe Phoenix F45 12
SW 67 Caroline Bailes 431 28:17 Div1 St Albans Striders F45 13
SW 68 Jackie Jay 2024 28:21 Div2 Luton AC F35 15
SW 69 Liz O'Keeffe 1852 28:22 Div2 Tring Running Club F35 16
SW 70 Kirstie Elliot 346 28:22 Div1 Chiltern Harriers F35 17
SW 71 Paulina Boczek 2880 28:24 Div1 Gade Valley Harriers FS 40
SW 72 Amy Inchley 948 28:26 Div1 Leighton Buzzard AC F35 18
SW 73 Katie James 45 28:32 Div1 Marshall Milton Keynes AC FS 41
SW 74 Lauren Hankers 84 28:36 Div1 Marshall Milton Keynes AC FS 42
SW 75 Diane Baldwin 30 28:44 Div1 Marshall Milton Keynes AC F55 2
SW 76 Alison Putko 2108 28:46 Div2 Watford Harriers F35 19
SW 77 Christine Feely 1927 28:47 Div2 Stevenage & North Herts F55 3
SW 78 Debra Brent 13 28:54 Div1 Marshall Milton Keynes AC F45 14
SW 79 Rachel Wray 1845 28:56 Div2 Tring Running Club FS 43
SW 80 Coralie Anderson 934 29:03 Div1 Leighton Buzzard AC F35 20
SW 81 Nicola Crookes 2493 29:04 Div2 Brackley & District RC F45 15
SW 82 Elizabeth Walls 438 29:05 Div1 St Albans Striders F55 4
SW 83 Kate Loach 2962 29:09 Div1 Chiltern Harriers F55 5
SW 84 Hannah Whiffen 1887 29:16 Div2 Tring Running Club FS 44
SW 85 Lisa Ansell 2266 29:20 Div2 Banbury Harriers F35 21
SW 86 Nicky Laitner 429 29:30 Div1 St Albans Striders F45 16
SW 87 Rachel Bentley 2090 29:31 Div2 Watford Harriers FS 45
SW 88 Debbie Morris 2169 29:32 Div2 Buckingham & Stowe F45 17
SW 89 Maria Williams 939 29:35 Div1 Leighton Buzzard AC F35 22
SW 90 Mandy Attree 423 29:39 Div1 St Albans Striders F45 18
SW 91 Victoria Brookling 1189 29:42 Div1 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F45 19
SW 92 Gwyneth Hueter 1453 29:43 Div1 Oxford City AC F55 6
SW 93 Jenny Harris 2189 29:46 Div2 Buckingham & Stowe F35 23
SW 94 Anna Fryer 2135 29:50 Div2 Bearbrook Running Club F35 24
SW 95 Jackie Drew 2109 29:55 Div2 Watford Harriers F35 25
SW 96 Deborah Martin 2137 29:59 Div2 Bearbrook Running Club F35 26
SW 97 Helen Turley 1575 30:08 Div1 Headington Road Runners F55 7
SW 98 Ruth Kerr 585 30:09 Div1 Bedford and County AC  F45 20
SW 99 Samantha Sullivan 727 30:11 Div1 Dacorum & Tring AC F35 27
SW 100 Donna Irwin 432 30:20 Div1 St Albans Striders F35 28
SW 101 Dawn Breward 2495 30:21 Div2 Brackley & District RC F45 21
SW 102 Helen Tullie 1853 30:23 Div2 Tring Running Club F35 29
SW 103 Grace Rogers 1700 30:48 Div2 Silson AC FS 46
SW 104 Hilary Needleman 1872 30:50 Div2 Tring Running Club F55 8
SW 105 Claire Innes 2600 30:52 Div2 Olney Runners F35 30
SW 106 Hannah Connelly 1396 30:53 Div1 Redway Runners F35 31
SW 107 Anna Anders 440 30:54 Div1 St Albans Striders F45 22
SW 108 Abby Smith 2894 30:56 G Handy Cross RC FS 47
SW 109 Jane Howard 2888 30:56 Div1 Gade Valley Harriers FS 48
SW 110 Teresa Reason 2949 30:58 Div1 Gade Valley Harriers F35 32
SW 111 Kate Crossland 800 30:59 Div1 Dacorum & Tring AC FS 49
SW 112 Karine Peter 2691 31:04 Div2 Brackley & District RC F35 33
SW 113 Clair Drage 425 31:07 Div1 St Albans Striders FS 50
SW 114 Amy Armstrong 2519 31:11 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F35 34
SW 115 Anita James 1572 31:14 Div1 Headington Road Runners F45 23
SW 116 Diane Farmer 70 31:15 Div1 Marshall Milton Keynes AC F55 9
SW 117 Diane Sandover 2504 31:15 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F55 10
SW 118 Freya Vafadari 433 31:19 Div1 St Albans Striders FS 51
SW 119 Louise Flower 739 31:19 Div1 Dacorum & Tring AC FS 52
SW 120 Jeni Read 928 31:22 Div1 Leighton Buzzard AC F35 35
SW 121 Emma Coombes 590 31:25 Div1 Bedford and County AC  F35 36
SW 122 Gwen Mostyn 741 31:27 Div1 Dacorum & Tring AC F35 37
SW 123 Rebecca Biegel 2270 31:29 Div2 Banbury Harriers F45 24
SW 124 Nicky Ford 1366 31:32 Div1 Redway Runners F45 25
SW 125 Katie King 1577 31:33 Div1 Headington Road Runners F35 38
SW 126 Christine Dearman 2103 31:34 Div2 Watford Harriers F45 26
SW 127 Victoria Crawley-Wise 1586 31:36 Div1 Gade Valley Harriers F35 39
SW 128 Helen Heley 1679 31:40 Div2 Silson AC F45 27
SW 129 Jayne Turnley 2088 31:44 Div2 Watford Harriers F45 28
SW 130 Heather Larson 2152 31:49 Div2 Bearbrook Running Club F35 40
SW 131 Fiona Towell 921 31:52 Div1 Leighton Buzzard AC F45 53
SW 132 Kassia Gardner 936 31:57 Div1 Leighton Buzzard AC F35 41
SW 133 Francesca Durbin 434 32:01 Div1 St Albans Striders FS 54
SW 134 Nikki Elvin 929 32:03 Div1 Leighton Buzzard AC FS 55
SW 135 Lisa Yabsley 2628 32:09 Div2 MK Distance Project F45 29
SW 136 Anna Stilton 419 32:13 Div1 St Albans Striders FS 56
SW 137 Fern Parker 2165 32:16 Div2 Buckingham & Stowe F35 42
SW 138 Hayley Vinnicombe 588 32:17 Div1 Bedford and County AC  F45 30
SW 139 Katherine Day 353 32:20 Div1 Chiltern Harriers F45 31
SW 140 Mary Winks 1374 32:29 Div1 Redway Runners F45 32
SW 141 Fiona Williams 350 32:32 Div1 Chiltern Harriers F45 33
SW 142 Sam Downton 1432 32:36 Div1 Redway Runners F45 34
SW 143 Susan Mears 2674 32:41 Div2 MK Distance Project F35 43
SW 144 Nina Brown 731 32:45 Div1 Dacorum & Tring AC F35 44
SW 145 Gemma Carpenter 748 32:48 Div1 Dacorum & Tring AC FS 57
SW 146 Jo Hercules 2141 32:59 Div2 Bearbrook Running Club F45 35
SW 147 Abigail Askey 348 33:00 Div1 Chiltern Harriers F45 36
SW 148 Madeleine Moutrie 1638 33:05 Div2 Silson AC F55 11
SW 149 Lucy King 2923 33:13 Div1 Redway Runners FS 58
SW 150 Kim Morgan 1597 33:14 Div1 Gade Valley Harriers F35 45
SW 151 Julie Gettings 1890 33:20 Div2 Tring Running Club F35 46
SW 152 Carole Jack 439 33:22 Div1 St Albans Striders F45 37
SW 153 Kerry Cooper 1414 33:23 Div1 Redway Runners F35 47
SW 154 Jane Porteous 1873 33:25 Div2 Tring Running Club F55 12
SW 155 Rosie Winder 1564 33:29 Div1 Headington Road Runners F35 48
SW 156 Anna W Endean 519 33:30 G St Albans Striders F35 49
SW 157 Sue Torrance 1740 33:32 Div2 Silson AC F45 38
SW 158 Angeline Cottrill 1581 33:37 Div1 Gade Valley Harriers F35 50
SW 159 Sandra Hall 2138 33:44 Div2 Bearbrook Running Club F55 13
SW 160 Dina Lockwood 352 33:46 G Chiltern Harriers F45 39
SW 161 Sandra Harding-brown 1573 33:48 Div1 Headington Road Runners F45 40
SW 162 Miriam Kempson 345 33:49 Div1 Chiltern Harriers F45 41
SW 163 Penny Wallduck 736 33:49 Div1 Dacorum & Tring AC F45 42
SW 164 Jackie Duvall 1571 33:50 Div1 Headington Road Runners F55 14
SW 165 Hannah Prentice 424 33:55 Div1 St Albans Striders F35 51
SW 166 Justine Verwey 1637 34:01 Div2 Silson AC F45 43
SW 167 Ruth Holyroyd 358 34:04 Div1 Chiltern Harriers F35 52
SW 168 Claire Seymour 2191 34:06 Div2 Buckingham & Stowe F35 53
SW 169 Nic Black 1677 34:06 Div2 Silson AC FS 59
SW 170 Emma King 1661 34:15 Div2 Silson AC FS 60
SW 171 Alison Bell 940 34:15 Div1 Leighton Buzzard AC F45 44
SW 172 Jade Storer 1686 34:30 Div2 Silson AC FS 61
SW 173 Emma Jones 2344 34:33 Div2 Queens Park Harriers FS 62
SW 174 Susan Kennedy 2346 34:34 Div2 Queens Park Harriers F55 15
SW 175 Lisa Ripley 2139 34:37 Div2 Bearbrook Running Club F35 54
SW 176 Sue Barnes 963 34:38 Div1 Vale of Aylesbury AC F55 16
SW 177 Kathy Jessop 354 34:41 G Chiltern Harriers F45 45
SW 178 Jacqui Sampson 2950 34:48 Div1 Gade Valley Harriers F35 55
SW 179 Harriet Lemon 351 34:50 Div1 Chiltern Harriers F45 46
SW 180 Katrina Rints 2408 34:50 G Handy Cross RC F45 47
SW 181 Gaynor Wallace 2502 34:58 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F35 56
SW 182 Katie Haines 1850 35:06 Div2 Tring Running Club F35 57
SW 183 Ros Crawley 2927 35:17 Div1 Redway Runners F55 17
SW 184 Caroline MacKenzie 1735 35:22 Div2 Silson AC F45 48
SW 185 Sheona Smee 1676 35:27 Div2 Silson AC F55 18
SW 186 Sally Stephens 1736 35:34 Div2 Silson AC F55 19
SW 187 Vicki Bacon 2893 35:44 G Handy Cross RC F35 58
SW 188 Claire Corcoran 1631 35:48 Div2 Silson AC F35 59
SW 189 Lindsey Thomas 1707 35:49 Div2 Silson AC F35 60
SW 190 Katherine Orr 2407 35:50 G Handy Cross RC F35 61
SW 191 Jacki Eskdale 2881 35:55 Div1 Gade Valley Harriers F55 20
SW 192 Tamsin Finch 340 36:02 Div1 Chiltern Harriers F35 62
SW 193 Jo Wallwork 2176 36:05 Div2 Buckingham & Stowe F35 63
SW 194 Uzma Peeran 945 36:07 Div1 Leighton Buzzard AC FS 63
SW 195 Rae Brewer 2410 36:08 Div2 Handy Cross RC F55 21
SW 196 Emma Carter - Biggs 1574 36:20 Div1 Headington Road Runners F45 49
SW 197 Sue Fallon 2387 36:29 Div2 Thame Runners F55 22
SW 198 Lauren Keeler 2928 36:40 Div1 Redway Runners FS 64
SW 199 Suzanne Bass-Twitchell 2496 36:55 Div2 Brackley & District RC F35 64
SW 200 Kirsty Barnett 1849 37:09 Div2 Tring Running Club F35 65
SW 201 Julie Waller 2497 37:36 Div2 Brackley & District RC F45 50
SW 202 Joanne Down 1377 37:37 Div1 Redway Runners F45 51
SW 203 Gill Sharman 2505 37:40 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F45 52
SW 204 Stephanie Dutton 1389 38:17 Div1 Redway Runners F55 23
SW 205 Helen Brett 2757 38:19 G Shenley Striders F55 24
SW 206 Sonia Howard 1710 38:30 Div2 Silson AC F45 53
SW 207 Sarah Corcoran 2153 38:50 Div2 Bearbrook Running Club F35 66
SW 208 Debbie Dickinson 1403 39:34 Div1 Redway Runners F45 54
SW 209 Annete Smyth 1415 39:34 Div1 Redway Runners F45 55
SW 210 Clare Dines 1565 39:40 Div1 Headington Road Runners F45 56
SW 211 Nicky Saunders 1399 40:20 Div1 Redway Runners F35 67
SW 212 Claire Pellett 1582 40:30 Div1 Gade Valley Harriers FS 65
SW 213 Sarah Leach 1560 42:37 Div1 Headington Road Runners F45 57
SW 214 Millie Rees 1702 47:08 Div2 Silson AC FS 66
SW 215 Teresa Watkins 2892 87:43 Div2 Handy Cross RC F45 58
Race Pos Under 17/20 Women No. Time Div Club Cat Cat  
F20 1 Tia Wilson 535 19:22 Div1 Bedford and County AC  F17 1
F20 2 Libby Jay 2018 19:22 Div2 Luton AC F17 2
F20 3 Montana Edghill 128 19:34 Div1 Marshall Milton Keynes AC F17 3
F20 4 Josie Smith 580 19:55 Div1 Bedford and County AC  F20 1
F20 5 Lucy-Mae Shepherd 537 20:03 Div1 Bedford and County AC  F17 4
F20 6 Sophie Morton 302 20:10 Div1 Chiltern Harriers F17 5
F20 7 Kaya Sittampalam-Main 1813 20:22 Div2 Bracknell AC F17 6
F20 8 Hannah Barnard 1772 20:31 Div2 Bracknell AC F20 2
F20 9 Anna Vinnicombe 577 20:39 Div1 Bedford and County AC  F20 3
F20 10 Lauren Nichols 581 20:47 Div1 Bedford and County AC  F20 4
F20 11 Elena Jones 1819 20:51 Div2 Bracknell AC F17 7
F20 12 Abbie Jones 2211 20:55 Div2 Maidenhead AC F17 8
F20 13 Emily Jones 1784 21:08 Div2 Bracknell AC F17 9
F20 14 Holly Megan Jamieson 2655 21:09 Div2 MK Distance Project F17 10
F20 15 Charlotte Moyse 2663 21:15 Div2 MK Distance Project F20 5
F20 16 Hannah Shelton 549 21:46 Div1 Bedford and County AC  F17 11
F20 17 Emily Alderson 299 21:49 Div1 Chiltern Harriers F17 12
F20 18 Bettina Hanlon 1115 21:52 Div1 Wycombe Phoenix F17 13
F20 19 Emily Spencer-Jones 1801 21:53 Div2 Bracknell AC F17 14
F20 20 Eva Ilari-Barampouti 487 21:53 Div1 St Albans Striders F17 15
F20 21 Rachael Haddow 1289 21:56 Div1 Harrow AC F20 6
F20 22 Natasha Taylor 1114 22:01 Div1 Wycombe Phoenix F20 7
F20 23 Sophie Botham 131 22:06 Div1 Marshall Milton Keynes AC F20 8
F20 24 Caitlin Eckley 496 22:07 Div1 St Albans Striders F20 9
F20 25 Caitlin Johal 2072 22:09 Div2 Watford Harriers F17 16
F20 26 Emma Styles 1134 22:09 Div1 Wycombe Phoenix F17 17
F20 27 Hannah Trotman 2077 22:12 Div2 Watford Harriers F17 18
F20 28 Marie Halliday 1787 22:17 Div2 Bracknell AC F17 19
F20 29 Mia Waterhouse 1091 22:21 Div1 Wycombe Phoenix F17 20
F20 30 Emily Bannister 300 22:24 Div1 Chiltern Harriers F20 10
F20 31 Charlotte Cooke 2647 22:30 Div2 MK Distance Project F17 21
F20 32 Tilly Green 1033 22:32 Div1 Vale of Aylesbury AC F17 22
F20 33 Lizzie Barraclough 301 22:42 Div1 Chiltern Harriers F20 11
F20 34 Emma Smith 536 22:43 Div1 Bedford and County AC  F17 23
F20 35 Ana Montgomery 1090 22:57 Div1 Wycombe Phoenix F17 24
F20 36 Hannah Rayden 494 23:00 Div1 St Albans Striders F20 12
F20 37 Soraya Lockwood 298 23:08 Div1 Chiltern Harriers F17 25
F20 38 Alex Bentley 502 23:16 Div1 St Albans Striders F20 13
F20 39 Emily Anders 467 23:39 Div1 St Albans Striders F17 26
F20 40 Lizzie Raymont 1941 24:08 Div2 Stevenage & North Herts F17 27
F20 41 Anna Ustaran-Anderegg 129 24:46 Div1 Marshall Milton Keynes AC F17 28
F20 42 Erin Oliver 1918 24:53 Div2 Stevenage & North Herts F17 29
F20 43 Amy Reike 2233 25:03 Div2 Maidenhead AC F17 30
F20 44 Jessica Dibley 2221 25:06 Div2 Maidenhead AC F17 31
F20 45 Charlotte Glenister 2076 25:13 Div2 Watford Harriers F17 32
F20 46 Lisa Barber 1934 25:26 Div2 Stevenage & North Herts F20 14
F20 47 Ashleigh Hyde 562 25:48 Div1 Bedford and County AC  F17 33
F20 48 Elena Springell 1043 25:50 Div1 Vale of Aylesbury AC F17 34
F20 49 Laura House 2213 26:55 Div2 Maidenhead AC F17 35
F20 50 Dana Carter 831 27:37 Div1 Leighton Buzzard AC F17 36
F20 51 Georgia Reed 1957 33:58 Div2 Stevenage & North Herts F20 15
Race Pos Under 15 Girls No. Time Div Club Cat Cat  
F15 1 Jane Williamson 284 14:48 Div1 Chiltern Harriers F15 1
F15 2 Orla Williams 260 14:58 Div1 Chiltern Harriers F15 2
F15 3 Lucy Wells 1797 15:09 Div2 Bracknell AC F15 3
F15 4 Sofia Perusko 540 15:20 Div1 Bedford and County AC  F15 4
F15 5 Daisy Palmer 1464 15:30 Div1 Oxford City AC F15 5
F15 6 Abigail Baines 1794 15:33 Div2 Bracknell AC F15 6
F15 7 Alicia Bushell 289 15:35 Div1 Chiltern Harriers F15 7
F15 8 Ella Peters 288 15:36 Div1 Chiltern Harriers F15 8
F15 9 Lucy Taylor 1938 15:38 Div2 Stevenage & North Herts F15 9
F15 10 Ella Carey 88 15:44 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 10
F15 11 Anna Cuthbert 982 15:48 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 11
F15 12 Niamh Gallagher 452 15:49 Div1 St Albans Striders F15 12
F15 13 Lucy Watts 2309 15:49 Div2 Wellingborough & District AC F15 13
F15 14 Lara Croft 1780 15:52 Div2 Bracknell AC F15 14
F15 15 Imogen King 86 15:55 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 15
F15 16 Christina Durbin 371 15:57 Div1 St Albans Striders F15 16
F15 17 Amy Killick 830 16:03 Div1 Leighton Buzzard AC F15 17
F15 18 Izzie Wijsman 1070 16:03 Div1 Wycombe Phoenix F15 18
F15 19 Grace Hucknall 2070 16:12 Div2 Watford Harriers F15 19
F15 20 Josie Nicholls 531 16:13 Div1 Bedford and County AC  F15 20
F15 21 Jodie Brogden 93 16:16 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 21
F15 22 Holly Hodgskinson 543 16:18 Div1 Bedford and County AC  F15 22
F15 23 Megan Harris 2952 16:19 Div1 Wycombe Phoenix F15 23
F15 24 Emily Johnston 988 16:21 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 24
F15 25 Amy Cassidy 719 16:25 Div1 Dacorum & Tring AC F15 25
F15 26 Tia Sinclair-Linton 89 16:34 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 26
F15 27 Niamh Huxford 529 16:37 Div1 Bedford and County AC  F15 27
F15 28 Lily Boden 696 16:39 Div1 Dacorum & Tring AC F15 28
F15 29 Lucy Hall 1795 16:40 Div2 Bracknell AC F15 29
F15 30 Felicity Clark 1502 16:47 Div1 Oxford City AC F15 30
F15 31 Freya Jones 1817 16:48 Div2 Bracknell AC F15 31
F15 32 Melina Stark 1773 16:51 Div2 Bracknell AC F15 32
F15 33 Jinaan Lockwood 286 16:58 Div1 Chiltern Harriers F15 33
F15 34 Maddy Wood 1079 17:01 Div1 Wycombe Phoenix F15 34
F15 35 Milly Daniels 541 17:02 Div1 Bedford and County AC  F15 35
F15 36 Holly Hunter 1458 17:04 Div1 Oxford City AC F15 36
F15 37 Hannah Lord 2641 17:04 Div2 MK Distance Project F15 37
F15 38 Susie Mair 1768 17:06 Div2 Bracknell AC F15 38
F15 39 Grace Flemons 534 17:11 Div1 Bedford and County AC  F15 39
F15 40 Emily Haines-Gray 1443 17:17 Div1 Oxford City AC F15 40
F15 41 Millie Carey 958 17:17 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 41
F15 42 Jessica Hill 714 17:23 Div1 Dacorum & Tring AC F15 42
F15 43 Beatrix Towers 450 17:30 Div1 St Albans Striders F15 43
F15 44 Millie Hughes 287 17:37 Div1 Chiltern Harriers F15 44
F15 45 Olivia Hill 750 17:39 Div1 Dacorum & Tring AC F15 45
F15 46 Katie Thompson 1924 17:40 Div2 Stevenage & North Herts F15 46
F15 47 Niquole Carter 827 17:42 Div1 Leighton Buzzard AC F15 47
F15 48 Zara Brooks 826 17:47 Div1 Leighton Buzzard AC F15 48
F15 49 Ruby Abbott 556 17:48 Div1 Bedford and County AC  F15 49
F15 50 Georgia Corcoran 1646 17:52 Div2 Silson AC F15 50
F15 51 Nicole Whittle 92 17:53 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 51
F15 52 Ava Neeves 2215 18:00 Div2 Maidenhead AC F15 52
F15 53 Shannon Reid 2308 18:05 Div2 Wellingborough & District AC F15 53
F15 54 Tiffani Sole-Svarpellini 2653 18:08 Div2 MK Distance Project F15 54
F15 55 Georgia Ballard 1752 18:11 Div2 Bracknell AC F15 55
F15 56 Alicia Down 828 18:17 Div1 Leighton Buzzard AC F15 56
F15 57 Nicola Bird 974 18:26 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 57
F15 58 Sophie Thomas 1105 18:26 Div1 Wycombe Phoenix F15 58
F15 59 Amelia Butlin 834 18:30 Div1 Leighton Buzzard AC F15 59
F15 60 Isabelle Nero 291 18:34 Div1 Chiltern Harriers F15 60
F15 61 Savannah Endean 491 18:35 Div1 St Albans Striders F15 61
F15 62 Mia Caddell 1089 18:40 Div1 Wycombe Phoenix F15 62
F15 63 Alliayh Patel 90 18:51 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 63
F15 64 Talia Caso 2671 18:53 Div2 MK Distance Project F15 64
F15 65 Imogen Crafts 1052 18:54 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 65
F15 66 Jessica Hoar 699 19:01 Div1 Dacorum & Tring AC F15 66
F15 67 Daisy Giltrow 829 19:04 Div1 Leighton Buzzard AC F15 67
F15 68 Gabriella Nero 292 19:06 Div1 Chiltern Harriers F15 68
F15 69 Alesha Patel 91 19:09 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 69
F15 70 Rosie Squires 2307 19:27 Div2 Wellingborough & District AC F15 70
F15 71 Charlotte Paine 492 19:43 Div1 St Albans Striders F15 71
F15 72 Niamh Davern 2310 20:13 Div2 Wellingborough & District AC F15 72
F15 73 Jessica Mould 96 20:14 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 73
F15 74 Rebecca Lytollis 1737 20:28 Div2 Silson AC F15 74
Race Pos Under 13 Girls No. Time Div Club Cat Cat  
F13 1 Abbie Henderson 271 11:50 Div1 Chiltern Harriers F13 1
F13 2 Natalie Simmons 523 11:52 Div1 Bedford and County AC  F13 2
F13 3 Holly Henderson 272 12:00 Div1 Chiltern Harriers F13 3
F13 4 Antonia Jubb 458 12:04 Div1 St Albans Striders F13 4
F13 5 Olivia Edwards 720 12:05 Div1 Dacorum & Tring AC F13 5
F13 6 Lily Tse 453 12:06 Div1 St Albans Striders F13 6
F13 7 Nathalie Camp 1769 12:17 Div2 Bracknell AC F13 7
F13 8 Ella Benson 1767 12:30 Div2 Bracknell AC F13 8
F13 9 Ella Botha 277 12:31 Div1 Chiltern Harriers F13 9
F13 10 Rosa Williams 274 12:35 Div1 Chiltern Harriers F13 10
F13 11 Olivia Brown 1067 12:40 Div1 Wycombe Phoenix F13 11
F13 12 Stella Whitlum 682 12:45 Div1 Dacorum & Tring AC F13 12
F13 13 Hannah Ashby 275 12:46 Div1 Chiltern Harriers F13 13
F13 14 Alice Brown 273 12:55 Div1 Chiltern Harriers F13 14
F13 15 Sarah McGrath 484 12:56 Div1 St Albans Striders F13 15
F13 16 Manisha Dave 1757 12:58 Div2 Bracknell AC F13 16
F13 17 Daisy Yabsley 2646 13:03 Div2 MK Distance Project F13 17
F13 18 Mary Drewett 985 13:03 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 18
F13 19 Millicent Dethick 1751 13:03 Div2 Bracknell AC F13 19
F13 20 Sara Laitner 455 13:04 Div1 St Albans Striders F13 20
F13 21 Amelia Baker 539 13:07 Div1 Bedford and County AC  F13 21
F13 22 Sophie Quay-Clark 1755 13:08 Div2 Bracknell AC F13 22
F13 23 Amber Bailey 1766 13:09 Div2 Bracknell AC F13 23
F13 24 Morenike Orimalade 181 13:13 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 24
F13 25 Katie Olive 526 13:17 Div1 Bedford and County AC  F13 25
F13 26 Charlotte Barrett 1765 13:19 Div2 Bracknell AC F13 26
F13 27 Ellie Shield 278 13:20 Div1 Chiltern Harriers F13 27
F13 28 Sonja de Koning 170 13:23 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 28
F13 29 Matilda Firth 1066 13:29 Div1 Wycombe Phoenix F13 29
F13 30 Emma Abbey 525 13:31 Div1 Bedford and County AC  F13 30
F13 31 Penny Francis 527 13:34 Div1 Bedford and County AC  F13 31
F13 32 Daisy Mainwaring 2068 13:35 Div2 Watford Harriers F13 32
F13 33 Kiera Foster 1069 13:36 Div1 Wycombe Phoenix F13 33
F13 34 Annabel Sanders 2635 13:37 Div2 MK Distance Project F13 34
F13 35 Phoebe Miller 172 13:42 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 35
F13 36 Sophie Fines-Allin 1013 13:46 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 36
F13 37 Maddie Hughes 276 13:54 Div1 Chiltern Harriers F13 37
F13 38 Imogen Cox 2458 13:57 Div2 Bicester AC F13 38
F13 39 Laura Stephens 1987 14:02 Div2 Stevenage & North Herts F13 39
F13 40 Lauren Fines-Allin 1014 14:03 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 40
F13 41 Lucy McGrath 2460 14:03 Div2 Bicester AC F13 41
F13 42 Millie Freeland 174 14:06 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 42
F13 43 Isobel Jakes 533 14:09 Div1 Bedford and County AC  F13 43
F13 44 Amy Lane 681 14:13 Div1 Dacorum & Tring AC F13 44
F13 45 Florence Crowley 456 14:17 Div1 St Albans Striders F13 45
F13 46 Gemma Wickham 2638 14:20 Div2 MK Distance Project F13 46
F13 47 Holly Kunjasic 1316 14:20 Div1 Harrow AC F13 47
F13 48 Julia Bell 822 14:20 Div1 Leighton Buzzard AC F13 48
F13 49 Laura Thompson 1925 14:25 Div2 Stevenage & North Herts F13 49
F13 50 Nikita Kay 2639 14:30 Div2 MK Distance Project F13 50
F13 51 Charlotte Docwra 280 14:35 Div1 Chiltern Harriers F13 51
F13 52 Hortense Seed 1028 14:35 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 52
F13 53 Violet Abbott 546 14:40 Div1 Bedford and County AC  F13 53
F13 54 Holly Jones 180 14:42 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 54
F13 55 Jessica Kempton 2632 14:45 Div2 MK Distance Project F13 55
F13 56 Imogen Wilson 2245 14:48 Div2 Maidenhead AC F13 56
F13 57 Annabel Hedge 459 14:50 Div1 St Albans Striders F13 57
F13 58 Olivia Winks 1690 15:01 Div2 Silson AC F13 58
F13 59 April Palmer 1805 15:05 Div2 Bracknell AC F13 59
F13 60 Aimee Taylor 990 15:10 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 60
F13 61 Bethany Kunjasic 1317 15:13 Div1 Harrow AC F13 61
F13 62 Freya Harrison 551 15:29 Div1 Bedford and County AC  F13 62
F13 63 Izzy Miller 173 15:43 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 63
F13 64 Iona Royce 1056 15:49 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 64
F13 65 Amy Hogbin 1072 16:09 Div1 Wycombe Phoenix F13 65
F13 66 Hannah Smith 175 16:14 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 66
F13 67 Emma Caddell 2953 16:16 Div1 Wycombe Phoenix F13 67
F13 68 Eve Malloy 2317 16:18 Div2 Wellingborough & District AC F11 68
F13 69 Sophie Leslie 532 16:22 Div1 Bedford and County AC  F13 69
F13 70 Sally Walling 1081 16:22 Div1 Wycombe Phoenix F13 70
F13 71 Lauren Thomas 1687 16:27 Div2 Silson AC F13 71
F13 72 Hannah Brunning 2585 16:36 Div2 Biggleswade AC F13 72
F13 73 Robyn Hill 2631 17:14 Div2 MK Distance Project F13 73
F13 74 Amy  McCague 1923 17:14 Div2 Stevenage & North Herts F13 74
F13 75 Molly White 2591 17:21 Div2 Olney Runners F13 75
F13 76 Rebecca Woodward 2596 17:23 Div2 Olney Runners F13 76
F13 77 Isabel Sumner 1731 19:09 Div2 Silson AC F13 77
Race Pos Under 11 Girls No. Time Div Club Cat Cat Pts   Team Result after 4 rounds       Under 11 Girls Team Result  
F11 1 Lesedi Nkoane 262 7:28 Mob Chiltern Harriers F11 1 58 1 Chiltern Harriers 734 1 Chiltern Harriers 169
F11 2 Francesca Baxter 261 7:31 Mob Chiltern Harriers F11 2 57 2 Bedford and County AC  557 2 Bedford and County AC  145
F11 3 Isabella Haines-Gray 1444 7:56 Mob Oxford City AC F11 3 56 3 Vale of Aylesbury AC 552 3 Marshall Milton Keynes AC 108
F11 4 Rosie Foster 521 8:00 Mob Bedford and County AC  F11 4 55 4 Oxford City AC 448 4 Wycombe Phoenix 102
F11 5 Lily Jessop-Tranter 263 8:18 Mob Chiltern Harriers F11 5 54 5 Wycombe Phoenix 443 5 Vale of Aylesbury AC 99
F11 6 Marea Logan 265 8:20 Mob Chiltern Harriers F11 6 53 6 Harrow AC 387 6 Dacorum & Tring AC 94
F11 7 Kayla Saunders 1360 8:31 Mob Harrow AC F11 7 52 7 Marshall Milton Keynes AC 369 7 Oxford City AC 88
F11 8 Evie Light 716 8:35 Mob Dacorum & Tring AC F11 8 51 8 St Albans Striders 358 8 Leighton Buzzard AC 84
F11 9 Roxy McLellan 294 8:38 Mob Chiltern Harriers F11 9 50 9 Dacorum & Tring AC 313 9 MK Distance Project 78
F11 10 Lily Hodgskinson 542 8:39 Mob Bedford and County AC  F11 10 49 10 Leighton Buzzard AC 307 10 Bracknell AC 65
F11 11 Madeline Pearce 147 8:41 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 11 48 11 Bracknell AC 306 11 Harrow AC 52
F11 12 Olivia Clarke 264 8:42 Mob Chiltern Harriers F11 12 47 12 Silson AC 286 12 Stevenage & North Herts 46
F11 13 Abigail Manson 1932 8:42 Mob Stevenage & North Herts F11 13 46 13 MK Distance Project 257 13 St Albans Striders 45
F11 14 Poppy Fisher 457 8:44 Mob St Albans Striders F11 14 45 14 Stevenage & North Herts 226 14 Silson AC 43
F11 15 Lily Ealing 2629 8:47 Mob MK Distance Project F11 15 44 15 Maidenhead AC 172 15 Biggleswade AC 33
F11 16 Milla Walsh 715 8:51 Mob Dacorum & Tring AC F11 16 43 16 Luton AC 126 16 Leighton Buzzard Triathlon Club 19
F11 17 Sophia Watt 821 8:56 Mob Leighton Buzzard AC F11 17 42 17 Biggleswade AC 91 17 Luton AC 2
F11 18 Lyla Danobrega 524 9:01 Mob Bedford and County AC  F11 18 41 18 Leighton Buzzard Triathlon Club 77 18 Tring Running Club 1
F11 19 Lucy Cuthbert 981 9:08 Mob Vale of Aylesbury AC F11 19 40 19 Bicester AC 63
F11 20 Molly Usherwood 959 9:10 Mob Vale of Aylesbury AC F11 20 39 20 Watford Harriers 48
F11 21 Libby Sutton 1061 9:11 Mob Wycombe Phoenix F11 21 38 21 Banbury Harriers 33
F11 22 Isabel Martin 269 9:15 Mob Chiltern Harriers F11 22 37 22 Tring Running Club 21
F11 23 Thea Gray 1141 9:21 Mob Wycombe Phoenix F11 23 36 23 Wellingborough & District AC 20
F11 24 Jenna Bailey 1806 9:26 Mob Bracknell AC F11 24 35
F11 25 Kaitlin Baitson 2675 9:27 Mob MK Distance Project F11 25 34
F11 26 Orlagh Brunning 2586 9:28 Mob Biggleswade AC F11 26 33
F11 27 Maizie Neal 1441 9:29 Mob Oxford City AC F11 27 32
F11 28 Jessica Woods 149 9:34 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 28 31
F11 29 Chloe Swindells 1810 9:36 Mob Bracknell AC F11 29 30
F11 30 Amy Wooton 148 9:36 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 30 29
F11 31 Maria McMullan 1130 9:37 Mob Wycombe Phoenix F11 31 28
F11 32 Thaila  Mason 837 9:38 Mob Leighton Buzzard AC F11 32 27
F11 33 Ellie Faulkner 1159 9:39 Mob Wycombe Phoenix F11 33 26
F11 34 Amber Pacey 1671 9:41 Mob Silson AC F11 34 25
F11 35 Olivia Botha 267 9:42 Mob Chiltern Harriers F11 35 24
F11 36 Chloe Henderson 266 9:47 Mob Chiltern Harriers F11 36 23
F11 37 Georgie Larard 1140 9:48 Mob Wycombe Phoenix F11 37 22
F11 38 Marcia Francis 544 9:50 Mob Bedford and County AC  F11 38 21
F11 39 Sofia Plumridge 951 9:50 Mob Vale of Aylesbury AC F11 39 20
F11 40 Charlotte Williamson 2501 9:53 Mob Leighton Buzzard Triathlon Club F11 40 19
F11 41 Olivia London 993 10:02 Mob Vale of Aylesbury AC F11 41 18
F11 42 May Wingrove 2951 10:02 Mob Wycombe Phoenix F11 42 17
F11 43 Iona Esslemont 1041 10:07 Mob Vale of Aylesbury AC F11 43 16
F11 44 Harriet Butlin 833 10:10 Mob Leighton Buzzard AC F11 44 15
F11 45 Poppy Elkins 1000 10:15 Mob Vale of Aylesbury AC F11 45 14
F11 46 Ffion Mabey 997 10:16 Mob Vale of Aylesbury AC F11 46 13
F11 47 Evangelina Baker 270 10:18 Mob Chiltern Harriers F11 47 12
F11 48 Phoebe Knight 1663 10:23 Mob Silson AC F11 48 11
F11 49 Emily Axten-Blackwell 836 10:24 Mob Leighton Buzzard AC F11 49 10
F11 50 Rebecca Lawson 268 10:41 Mob Chiltern Harriers F11 50 9
F11 51 Katie Clarke 1038 10:42 Mob Vale of Aylesbury AC F11 51 8
F11 52 Freya Cartwright 1644 10:45 Mob Silson AC F11 52 7
F11 53 Lucy Brown 1642 10:58 Mob Silson AC F11 53 6
F11 54 Rosemary Heley 1654 11:09 Mob Silson AC F11 54 5
F11 55 Florence Harris 1738 11:12 Mob Silson AC F11 55 4
F11 56 Holly Thomas 1688 11:53 Mob Silson AC F11 56 3
F11 57 Lataya Dowling 2059 12:31 Mob Luton AC F11 57 2
F11 58 Magalie Wilcock 1832 12:48 Mob Tring Running Club F11 58 1