Chiltern League Division 2, 2018-19 - Individual rankings after 3 rounds
Senior Men Ox MK1 Lut Total
1 2610 Tim Harris Ampthill & Flitwick Flyers 6 3 2 5
2 2194 Simon Millett Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 5 3 8
3 2197 James Tidd Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 7 5 12
4 2609 Ian Halpin Ampthill & Flitwick Flyers 10 6 16
5 1731 Jamie Farmer Redway Runners 9 8 17
6 1966 Ross Langley Tring Running Club 7 20 11 18
7 2283 Matthew Kitching Queens Park Harriers 8 14 22
8 2163 Tim Wright Banbury Harriers 4 19 23
9 2052 Matthew Lewis Luton AC 5 22 18 23
10 1970 Matthew Wade Tring Running Club 14 11 12 23
11 2439 Oliver Newell Thame Runners 16 13 15 28
12 2491 Jack Chennel Higham Harriers 16 17 33
13 1571 Tom Watson Silson AC 17 21 16 33 eq
14 2282 Neil Hutchison Queens Park Harriers 12 25 24 36
15 2125 James Olliffe Buckingham & Stowe 19 24 43
16 2285 Sam Sutherland Queens Park Harriers 27 22 49
17 2249 Dominic Reed Handy Cross RC 20 33 31 51
18 2974 Adam Gibson Redway Runners 31 28 59
19 2431 Charlie Pughe Thame Runners 33 41 35 68
20 1968 Tom Sawyer Tring Running Club 10 59 69
21 2615 Lee Murphy Ampthill & Flitwick Flyers 43 29 50 72
22 2151 Robby Taylor Buckingham & Stowe 42 39 81
23 2123 Nic Stewart Buckingham & Stowe 42 52 40 82
24 1584 Alex Douglas Silson AC 36 48 84
25 1775 Matt Clements Redway Runners 41 54 46 87
26 2679 Matthew Hills Abingdon AC 39 70 52 91
27 2307 William Harrison Queens Park Harriers 61 44 105
28 2129 Ben Tweed Buckingham & Stowe 62 48 110
29 2098 James Powell Bearbrook Running Club 50 80 65 115
30 2316 Kevin Tustain Brackley & District RC 79 37 116
31 2284 Matt Peffers Queens Park Harriers 52 104 69 121
32 2162 Logan Kelling Banbury Harriers 79 75 49 124
33 2303 Llewellyn Jasper Queens Park Harriers 81 57 138
34 2099 Chris Butler Bearbrook Running Club 58 95 80 138 eq
35 1727 Andrew Dodds Redway Runners 89 60 149
36 2614 Philip Mead Ampthill & Flitwick Flyers 76 81 157
37 2464 Chris Ling Olney Runners 81 109 85 166
38 2315 Michael Bishop Brackley & District RC 108 79 187
39 1728 Martyn Douglas Redway Runners 93 97 190
40 2254 Kevin Montoya Handy Cross RC 85 109 194
41 2133 Shaun Twelftree Buckingham & Stowe 98 135 101 199
42 1987 Sam Whiffen Tring Running Club 82 130 212
43 2874 Ollie Keeler Redway Runners 125 103 228
44 1636 Simon McDowell Silson AC 90 140 230
45 1967 Matthew Manning Tring Running Club 122 182 304
Over 40 Men Ox MK1 Lut Total
1 1751 Genci Pepaj Redway Runners 3 4 7
2 2618 Mark Waine Ampthill & Flitwick Flyers 11 14 25
3 1905 Chris Westcott Stevenage & North Herts 15 17 32
4 2400 Paul Williamson Leighton Buzzard Triathlon Club 24 23 21 44
5 2091 Dermot Martin Bearbrook Running Club 21 26 47
6 1972 Simon Barnett Tring Running Club 26 30 38 56
7 2246 Neil Turner Handy Cross RC 22 35 57
8 2116 Craig Fines-Allin Bearbrook Running Club 27 36 63
9 1747 Dan Hippey Redway Runners 28 39 42 67
10 2496 Dan Doherty Higham Harriers 46 34 80
11 1975 Jerome McAllister Tring Running Club 29 59 55 84
12 1752 Simon Read Redway Runners 32 56 88
13 2147 Stephen Turnock Buckingham & Stowe 53 47 100
14 2130 Simon Hull Buckingham & Stowe 49 53 102
15 2094 Ian Higginson Bearbrook Running Club 49 69 58 107
16 2530 Paul Swinburne Biggleswade AC 51 67 56 107
17 1734 Richard Doherty Redway Runners 46 73 63 109
18 1977 Greg OŃCallaghan Tring Running Club 53 58 111
19 1977 Greg O'Callaghan Tring Running Club 53 58 111 eq
20 2639 Richard Weaver Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 47 67 114
21 2468 Stephen Dicks Olney Runners 45 71 70 115
22 2102 Liam Dawson Bearbrook Running Club 61 77 54 115
23 2613 Ashley Larman Ampthill & Flitwick Flyers 68 51 119
24 2105 Jonathan Rudge Bearbrook Running Club 57 85 66 123
25 1659 Toby Heley Silson AC 76 83 72 148
26 1578 Jay Smith Silson AC 60 94 154
27 2443 Andrew Maskell Thame Runners 73 84 157
28 2436 Nicholas Barlow Thame Runners 71 95 166
29 2311 Toby Cartwright Brackley & District RC 84 87 171
30 2291 Richard Byrne Queens Park Harriers 88 86 174
31 1579 Paul King Silson AC 94 116 88 182
32 2312 Adrian Crookes Brackley & District RC 89 104 193
33 1879 Gareth Jones Bracknell AC 97 129 98 195
34 1746 Mark Hill Redway Runners 96 102 198
35 1742 Sam Daniells Redway Runners 101 123 102 203
36 2438 Darren Readman Thame Runners 100 152 121 221
37 2297 Tim Lewin Queens Park Harriers 107 151 116 223
38 1776 Andrew Collins Redway Runners 108 158 125 233
39 2617 Ben Stoneman Ampthill & Flitwick Flyers 137 113 250
40 1754 Roy Taylor Redway Runners 148 114 262
41 2245 Darren Wakefield Handy Cross RC 123 185 145 268
42 1921 Bob Whitten Stevenage & North Herts 127 188 144 271
43 1930 Paul Pickard Stevenage & North Herts 153 122 275
44 2457 Berwyn Pritchard-Jones Thame Runners 147 129 276
45 2244 Martin Long Handy Cross RC 132 191 147 279
46 2353 Mark Cheadle Wellingborough & District AC 116 168 284
47 1741 Matthew Cleary Redway Runners 157 131 288
48 2257 Gareth Ward Handy Cross RC 164 133 297
Over 50 Men Ox MK1 Lut Total
1 2093 Owen Byrne Bearbrook Running Club 37 34 29 63
2 1984 Michael Burgess Tring Running Club 23 45 68
3 1583 Jim Darcy Silson AC 30 38 41 68
4 1787 Campbell Noon Redway Runners 40 32 72
5 1982 Nigel Bunn Tring Running Club 34 43 77
6 2567 Jez Ketley Hazlemere Runners 48 57 105
7 2255 Matt Fowler Handy Cross RC 44 63 107
8 2308 Andrew Jackson Queens Park Harriers 65 45 110
9 2176 Simon Pritchard Banbury Harriers 59 62 121
10 1735 Ian Horner Redway Runners 65 82 68 133
11 2136 Jeff Woods Buckingham & Stowe 67 73 140
12 1769 Neville Rowles Redway Runners 66 86 77 143
13 1997 Jon Salmon Tring Running Club 69 89 158
14 1985 Andy Collings Tring Running Club 88 92 78 166
15 2433 Mark Emmett Thame Runners 77 120 90 167
16 2141 David Morris Buckingham & Stowe 97 71 168
17 2298 Tom Alexander Queens Park Harriers 70 103 173
18 2314 Serge Daval Brackley & District RC 99 75 174
19 1574 Richard Popiel Silson AC 74 106 180
20 1572 Graham Conquest Silson AC 87 111 99 186
21 2251 Paul Dineen Handy Cross RC 96 91 187
22 2434 John Gulliver Thame Runners 78 121 111 189
23 2152 Tim Fowler Buckingham & Stowe 112 84 196
24 2575 Darren Corsby Hazlemere Runners 75 122 197
25 2375 Rob Owen Leighton Buzzard Triathlon Club 86 136 222
26 2376 Kevin Moore Leighton Buzzard Triathlon Club 103 155 119 222
27 2144 Barry Sampson Buckingham & Stowe 117 110 227
28 2579 Clive Mayo Hazlemere Runners 124 107 231
29 1931 Mark Grayson Stevenage & North Herts 126 108 234
30 1770 Kevin Taylor Redway Runners 111 161 123 234 eq
31 2302 Charles Tatham Queens Park Harriers 109 175 127 236
32 1758 David Bartram Redway Runners 105 142 247
33 2432 Rick Smith Thame Runners 117 160 130 247
34 2292 Patrick Brennan Queens Park Harriers 99 150 249
35 2306 Trevor Mathurin Queens Park Harriers 125 143 268
36 1983 Rick Ansell Tring Running Club 142 126 268
37 2465 David O'Connor Olney Runners 128 180 141 269
38 2122 Stephen Thorne Buckingham & Stowe 129 179 140 269
39 1995 Chris Nicholls Tring Running Club 149 124 273
40 2048 Tim Mitchell Luton AC 112 162 274
41 1904 Tony Carolan Stevenage & North Herts 156 128 284
42 2373 Michael Sharman Leighton Buzzard Triathlon Club 119 176 295
43 2313 Julian Chronicle Brackley & District RC 167 132 299
44 1991 Brian Evans Tring Running Club 169 134 303
45 1767 Glenn Dickinson Redway Runners 165 139 304
Over 60 Men Ox MK1 Lut Total
1 2002 Clive Cohen Tring Running Club 64 101 100 164
2 1725 Maurice O'Connell Redway Runners 72 110 93 165
3 2382 Chris Leech Leighton Buzzard Triathlon Club 93 76 169
4 2180 Phil Coy Banbury Harriers 95 139 115 210
5 2001 John Manning Tring Running Club 107 105 212
6 2097 Tony Barrows Bearbrook Running Club 104 146 117 221
7 2128 Chris Usher Buckingham & Stowe 113 170 137 250
8 1773 Stephen Scott Redway Runners 126 166 136 262
9 1643 Andrew Hoare Silson AC 144 120 264
10 2179 Andrew Bartlett Banbury Harriers 121 183 304
11 2258 Gary Marsh Handy Cross RC 189 146 335
Over 70 Men Ox MK1 Lut Total
1 2181 Glynn Pritchard Banbury Harriers 114 173 138 252
2 1774 Bob Austin Redway Runners 130 192 149 279
3 2300 William O'Connor Queens Park Harriers 131 193 148 279
4 1644 Tim Hulett Silson AC 194 151 345
Under 20 Men Ox MK1 Lut Total
1 2677 Calum Steer Abingdon AC 1 1 2
2 1892 Ben Wills Bracknell AC 9 7 16
3 1580 Alfie Long Silson AC 38 32 70
Under 17 Men Ox MK1 Lut Total
1 2630 Dominic McDougall Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 1 2 1 2
2 2037 Jed Noblett Luton AC 2 3 2 4
3 1869 Oliver Hall Bracknell AC 3 3 6
4 1861 Henry Fieldsend Bracknell AC 4 4 4 8
5 1902 Charlie Grayson Stevenage & North Herts 5 5 5 10
6 1900 Callum Broadbent Bracknell AC 6 7 13
7 2411 Samuel Worfolk Bicester AC 7 9 16
8 2681 Tom Lavender Abingdon AC 10 7 17
9 1720 Morgan Tagg Redway Runners 9 8 17
10 2671 Kie Francis Abingdon AC 8 10 18
11 2521 Elliott Swinburne Biggleswade AC 11 12 8 19
12 2631 Joseph Clarke Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 13 14 9 22
Under 15 Boys Ox MK1 Lut Total
1 1846 Edward Enser Bracknell AC 1 1 2
2 1855 Max Stevens Bracknell AC 3 1 3 4
3 1850 James Winship Bracknell AC 2 2 4
4 2225 James Palmer Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 8 2 6 8
5 2414 Louis Bushby Bicester AC 6 3 9
6 1844 Charlie Borgnis Bracknell AC 5 4 5 9
7 2380 Ben Williamson Leighton Buzzard Triathlon Club 6 4 10
8 1840 Joshua Alexander Bracknell AC 10 5 7 12
9 2341 Stanley Taylor Wellingborough & District AC 7 9 16
10 2409 Edward Jolliffe Bicester AC 13 8 8 16
11 1917 Benedict Clark Stevenage & North Herts 12 7 19
12 1901 Tyler Wannerton Stevenage & North Herts 11 14 10 21
13 1714 Jayden Hill Redway Runners 17 15 9 24
14 1848 Oliver Barrett Bracknell AC 15 11 26
15 2416 Jacob Neal Bicester AC 14 12 26
16 1845 Connor Law Bracknell AC 18 11 29
17 1657 Jake Storer Silson AC 17 12 29 eq
18 1603 Edward Johnson Silson AC 19 13 32
19 1926 Alex Pickard Stevenage & North Herts 21 13 34
20 1575 Kierut Sidhu Silson AC 20 18 38
21 1922 Charlie Amass Stevenage & North Herts 25 25 14 39
22 1606 Liam Cowley Silson AC 23 20 43
23 1918 Tom Malone Stevenage & North Herts 22 24 46
24 1715 Thomas Navin Redway Runners 24 23 47
25 2425 Samuel Rayson Bicester AC 26 26 52
26 1911 Thomas Greene Stevenage & North Herts 28 28 56
Under 13 Boys Ox MK1 Lut Total
1 1839 Harry Prescott Bracknell AC 2 1 1 2
2 2533 Quinn Miell-Ingram Radley AC 1 2 2 3
3 1831 Aidan Dias Bracknell AC 3 3 3 6
4 1830 Charlie Jones Bracknell AC 4 4 8
5 1909 Isaac Whitten Stevenage & North Herts 6 5 6 11
6 1832 Hector Daniel Bracknell AC 8 4 12
7 1662 Oliver Herring Silson AC 11 6 8 14
8 2541 Freddie Bower Radley AC 10 7 9 16
9 1609 James Conquest Silson AC 16 9 10 19
10 2209 Oliver Layfield Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 13 10 11 21
11 2167 Sam Davis Banbury Harriers 14 8 22
12 1708 Jack Middleton Redway Runners 9 20 14 23
13 2350 Callum Giles Wellingborough & District AC 12 12 17 24
14 1613 Angus Morris Silson AC 13 12 25
15 2427 Owen Stocker Bicester AC 18 11 29
16 1941 Joe Raymont Stevenage & North Herts 14 15 29
17 2360 Harry Smith Wellingborough & District AC 16 18 34
18 2424 Sami Singer Bicester AC 21 15 36
19 2193 Felix Palmer Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 17 19 36
20 1709 Max O'Neill Redway Runners 20 17 20 37
21 2342 Daniel Reid Wellingborough & District AC 19 21 26 40
22 2519 Nicholas Batterbee Biggleswade AC 19 21 40 eq
23 2403 Django La Porte Bicester AC 22 23 24 45
24 2426 Robert Charlton Bicester AC 23 22 45 eq
25 1710 Toby Sapwell Redway Runners 25 25 23 48
26 1705 Kobi Burchmore Redway Runners 24 24 25 48 eq
27 1706 Harry Caso Redway Runners 27 27 54
28 1707 Thomas McHugh Redway Runners 28 28 56
29 2208 Samuel Clarke Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 29 29 58
30 1907 Hywel Evans Stevenage & North Herts 31 29 60
Senior Women Ox MK1 Lut Total
1 2202 Charlotte Firth Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 1 1 1 2
2 2203 Alice Flint Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 3 3 4 6
3 2450 Faye Sharpley Thame Runners 4 7 11
4 1876 Laurie Marlow Bracknell AC 5 6 11
5 2622 Molly Riglin Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 5 7 12
6 2636 Juliet Soane Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 8 10 18
7 2142 Tanya Cronin Buckingham & Stowe 13 8 21
8 2296 Michelle Maddick Queens Park Harriers 13 9 22
9 2444 Emma Pughe Thame Runners 16 21 10 26
10 2110 Laura Gush Bearbrook Running Club 19 21 40
11 2600 Hattie Oakley-King Ampthill & Flitwick Flyers 22 53 33 55
12 1939 Alex Gates Stevenage & North Herts 30 27 57
13 2042 Molly Noblett Luton AC 52 40 92
14 2605 Sophie Windmill Ampthill & Flitwick Flyers 41 57 98
15 1724 emily Foggin Redway Runners 51 48 99
16 2944 Daniela Nolan Queens Park Harriers 64 39 103
17 1791 Lauren Keeler Redway Runners 66 53 119
18 2287 Emma Jones Queens Park Harriers 72 48 120
19 2150 Katie Taylor Buckingham & Stowe 75 51 126
20 1733 Naomi Avery Redway Runners 57 80 137
21 2305 Jana Wolfova Queens Park Harriers 54 92 146
22 2459 Pippa Sprinz Thame Runners 99 58 157
23 1600 Eleanor Rees Silson AC 70 117 187
24 1651 Livi Ferrie Silson AC 107 86 193
25 2973 Sian Carter Redway Runners 140 103 243
Over 35 Women Ox MK1 Lut Total
1 2638 Jennifer Ball Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 2 2 3 4
2 2295 Jennifer Armson Queens Park Harriers 6 5 11
3 2877 Paulina Sutton Redway Runners 16 14 30
4 1793 Nicole Clarke Redway Runners 26 18 44
5 2591 Jess Anstee Ampthill & Flitwick Flyers 25 19 44 eq
6 2010 Rachel Wray Tring Running Club 24 37 26 50
7 2991 Jenny Harris Buckingham & Stowe 30 32 25 55
8 2009 Liz O'Keeffe Tring Running Club 29 28 29 57
9 2045 Jo Winfield Luton AC 37 33 30 63
10 2571 Sarah Hayward Hazlemere Runners 47 34 81
11 2992 Fern Parker Buckingham & Stowe 45 60 47 92
12 2115 Sarah Evered Bearbrook Running Club 39 56 95
13 1722 Hannah Connelly Redway Runners 49 69 52 101
14 2241 Soraya Bux Handy Cross RC 52 67 50 102
15 1777 Sarah Buck Redway Runners 43 63 106
16 2301 Laura Fairbanks Queens Park Harriers 61 46 107
17 1800 Kerry Cooper Redway Runners 62 127 57 119
18 2578 Abby Smith Hazlemere Runners 74 49 123
19 2568 Lynne Plumridge Hazlemere Runners 56 78 134
20 2445 Sarah Fish Thame Runners 63 84 147
21 2107 Louise Cooper Bearbrook Running Club 58 90 148
22 2006 Kirsty Barnett Tring Running Club 74 119 85 159
23 2259 Claire Woodcock Handy Cross RC 108 70 178
24 1740 Angela Mulligan Redway Runners 84 123 97 181
25 1577 Nic Black Silson AC 75 111 186
26 1723 Nicky Saunders Redway Runners 92 137 104 196
27 2576 Katherine Orr Hazlemere Runners 83 130 213
28 2570 Hayley Ellerby Hazlemere Runners 88 131 219
29 1807 Jenny Dowling Redway Runners 139 81 220
30 2137 Brigette Bohme Buckingham & Stowe 94 145 239
31 2595 Rebecca Fleckney Ampthill & Flitwick Flyers 135 105 240
Over 45 Women Ox MK1 Lut Total
1 2081 Helen Mulhall Bearbrook Running Club 7 4 6 10
2 2173 Michelle Bartlett Banbury Harriers 9 11 9 18
3 2299 Sophie Barnard Queens Park Harriers 10 13 23
4 2015 Mary Ward Tring Running Club 14 19 17 31
5 2993 Emma Rowlandson Buckingham & Stowe 25 22 12 34
6 2304 Michelle Ford Queens Park Harriers 21 20 41
7 1582 Helen Heley Silson AC 31 31 22 53
8 2603 Lisa Wells Ampthill & Flitwick Flyers 34 27 31 58
9 2016 Celine Wilcock Tring Running Club 35 59 32 67
10 2250 Ellen Fulcher Handy Cross RC 38 35 73
11 2321 Karine Peter Brackley & District RC 46 68 36 82
12 2111 Lucy Rudge Bearbrook Running Club 40 55 45 85
13 1920 Jenny Cotter Stevenage & North Herts 47 42 89
14 2140 Debbie Morris Buckingham & Stowe 54 37 91
15 2456 Ana Legin Thame Runners 53 38 91 eq
16 1792 Sam Downton Redway Runners 71 44 115
17 2243 Sarah Cuthbert Handy Cross RC 55 65 120
18 2562 Joanna Warnock-Horn Hazlemere Runners 42 81 123
19 2448 Hayley Parry Thame Runners 64 73 59 123
20 2566 Katrina Rints Hazlemere Runners 60 92 80 140
21 1780 Suzie Hall Redway Runners 85 60 145
22 2452 Shelley Bennett Thame Runners 69 112 83 152
23 1762 Nicky Ford Redway Runners 96 71 167
24 1759 Daria Croker Redway Runners 79 120 91 170
25 1757 Sarah Bryant Redway Runners 80 118 95 175
26 1647 Justine Verwey Silson AC 103 76 179
27 2184 Hester Pollock Banbury Harriers 106 74 180
28 1980 Clare Murray Tring Running Club 104 78 182
29 2455 Clare Umney Thame Runners 86 136 100 186
30 2574 Sarah Stewart Hazlemere Runners 93 125 99 192
31 1645 Julie Long Silson AC 115 87 202
32 2087 Sarah Corcoran Bearbrook Running Club 77 128 205
33 2325 Rachel Prior Brackley & District RC 122 90 212
34 2324 Suzanne Bass-Twitchell Brackley & District RC 124 96 220
35 2573 Kate Phillips Hazlemere Runners 132 101 233
36 2126 Kate Lowe Buckingham & Stowe 95 146 241
Over 55 Women Ox MK1 Lut Total
1 2007 Lynda Hembury Tring Running Club 12 17 15 27
2 2178 Ros Kelling Banbury Harriers 15 23 16 31
3 2017 Alison Harding Tring Running Club 17 24 41
4 2003 Sheila Turner Tring Running Club 20 28 48
5 2449 Steph Cook Thame Runners 33 46 23 56
6 2446 Anne Sprinz Thame Runners 61 82 54 115
7 2372 Diane Sandover Leighton Buzzard Triathlon Club 59 77 56 115 eq
8 1588 Marie Wray Silson AC 71 100 66 137
9 2293 Susan Kennedy Queens Park Harriers 68 93 72 140
10 1573 Sue Torrance Silson AC 65 83 148
11 2454 Sue Fallon Thame Runners 72 89 161
12 1782 Judith Dutton Redway Runners 95 68 163
13 1646 Madeleine Moutrie Silson AC 89 75 164
14 2019 Hilary Needleman Tring Running Club 94 73 167
15 2020 White Shirley Tring Running Club 82 98 180
16 2252 Michelle Booth Handy Cross RC 109 77 186
17 2561 Rae Brewer Hazlemere Runners 89 129 102 191
18 1660 Melanie Bignell Silson AC 110 88 198
Under 20 Women Ox MK1 Lut Total
1 1874 Amelia Wilks Bracknell AC 1 3 4
2 1736 Bronwyn Tagg Redway Runners 7 8 15
3 2172 Tia Williams Banbury Harriers 13 6 19
4 2540 Anabel Pozniak Radley AC 6 18 24
5 1889 Emily Spencer-Jones Bracknell AC 14 10 24
6 1890 Marie Halliday Bracknell AC 17 14 12 26
7 2635 Lily Porter Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 20 17 13 30
Under 17 Women Ox MK1 Lut Total
1 2039 Libby Jay Luton AC 2 2 4
2 1893 Lara Croft Bracknell AC 10 3 4 7
3 2232 Daisy Schotting-Robinson Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 3 5 5 8
4 2675 Beth Darwent Abingdon AC 2 7 9
5 1871 Elena Jones Bracknell AC 9 6 15
6 2539 Hermione Jewell Radley AC 5 11 16
7 2237 Lily Schotting-Robinson Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 9 12 7 16
8 1882 Lottie Ambridge Bracknell AC 11 10 21
9 1859 Freya Jones Bracknell AC 18 13 9 22
10 1655 Ceri Davies Silson AC 19 8 27
11 1928 Lizzie Raymont Stevenage & North Herts 21 11 32
12 1914 Katie Thompson Stevenage & North Herts 19 14 33
13 1860 Nicole Law Bracknell AC 24 16 40
14 2347 Rosie Squires Wellingborough & District AC 21 22 43
15 2348 Shannon Reid Wellingborough & District AC 22 23 45
Under 15 Girls Ox MK1 Lut Total
1 2349 Lucy Watts Wellingborough & District AC 2 1 2 3
2 1853 Abigail Baines Bracknell AC 3 2 5
3 1842 Manisha Dave Bracknell AC 5 4 9
4 1913 Laura Stephens Stevenage & North Herts 10 3 7 10
5 1605 Amy Harris Silson AC 7 3 10 eq
6 2036 Leah Jay Luton AC 9 5 10 14
7 1916 Laura Thompson Stevenage & North Herts 13 6 8 14
8 1718 Daisy Yabsley Redway Runners 11 4 11 15
9 1717 Violet Scarborough Redway Runners 17 8 12 20
10 2057 Molly Deane Luton AC 7 15 22
11 1912 Amyá McCague Stevenage & North Herts 21 9 14 23
12 1852 Lucy Hall Bracknell AC 14 9 23 eq
13 2628 Izzy Thompson Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 16 10 26
14 1923 Isobel Geere Stevenage & North Herts 19 11 16 27
15 1608 Eve Lawson Silson AC 20 12 32
16 1716 Talia Caso Redway Runners 23 13 36
17 1664 Sophie Titmuss Silson AC 25 13 38
18 1663 Isabel Sumner Silson AC 28 14 42
19 2461 Gillian Cartmell Olney Runners 26 18 44
Under 13 Girls Ox MK1 Lut Total
1 2670 Freya Ruffels Windsor, Slough Eton & Hounslow AC 1 1 2
2 2169 Tilly Lainchbury Banbury Harriers 2 3 5
3 2410 Anna Jolliffe Bicester AC 3 2 3 5
4 1824 Isabelle Thorpe Bracknell AC 4 5 2 6
5 1880 Mia Fergusson Bracknell AC 7 6 4 10
6 1910 Abigail Manson Stevenage & North Herts 9 4 13
7 2407 Lucy McGrath Bicester AC 6 7 13
8 1829 Amy Sinclair Bracknell AC 5 9 12 14
9 2032 Holly Lathwell Luton AC 13 8 6 14
10 2418 Jennifer Critchley Bicester AC 8 12 20
11 2371 Charlotte Williamson Leighton Buzzard Triathlon Club 25 11 9 20
12 1822 Erin Ackroyd Bracknell AC 10 10 10 20 eq
13 1828 Amelie Jacobs Bracknell AC 17 7 24
14 1711 Molly Gorse Redway Runners 12 14 26
15 1611 Olivia Winks Silson AC 23 17 13 30
16 1826 Charlotte Barrett Bracknell AC 15 15 30 eq
17 1712 Ella Patmore Redway Runners 14 19 33
18 1819 Jenna Bailey Bracknell AC 21 16 37
19 1818 Zoe Horsfield Bracknell AC 19 18 37
20 2361 Eve Malloy Wellingborough & District AC 23 16 39
21 1713 Isabelle Patmore Redway Runners 30 21 51
22 1633 Jess Turnock Silson AC 32 20 52
23 1610 Lauren Thomas Silson AC 31 22 53