Results Base Chiltern League 2018/19 - Mob Match 4 - Keysoe - 12 January 2019
Race Pos Senior Men No. Time Div Club Cat Cat
SM 1 Matt Bergin 725 32:11 Div1 Bedford and County AC  MS 1
SM 2 William Christofi 2720 32:31 G Bristol & West/Oxford University MS 2
SM 3 Jack Millar 2719 32:41 G Oxford University MS 3
SM 4 Damian Nevins 1241 32:56 Div1 Harrow AC MS 4
SM 5 Benjamin Davies 709 33:16 Div1 Bedford and County AC  M20 1
SM 6 Benjamin West 1130 33:26 Div1 MK Distance Project M20 2
SM 7 Josh Lunn 728 33:33 Div1 Bedford and County AC  MS 5
SM 8 Daniel Woodgate 197 33:40 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 6
SM 9 George Wheeler 1085 34:09 Div1 MK Distance Project MS 7
SM 10 Miles Chandler 2739 34:11 G Bristol & West/Oxford University MS 8
SM 11 James Minter 3571 34:17 Div1 Marshall Milton Keynes AC M20 3
SM 12 Tom Comerford 229 34:18 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 9
SM 13 Matthew Chronicle 1128 34:44 Div1 MK Distance Project M20 4
SM 14 Sam Winters 236 34:47 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 10
SM 15 Elliot Hind 2917 34:51 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 11
SM 16 Paul Mizon 223 34:59 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 12
SM 17 Alex Davy 2749 35:02 G Leeds City MS 13
SM 18 Charlie May 551 35:04 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 14
SM 19 Richard Slade 36 35:09 Div1 Chiltern Harriers M20 5
SM 20 James Tidd 2197 35:15 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 15
SM 21 Nick Hughes 1 35:24 Div1 Chiltern Harriers M40 1
SM 22 Graham Jones 194 35:26 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 16
SM 23 Simon Millett 2194 35:33 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC MS 17
SM 24 Maxwell Cooper 3552 35:35 Div2 Bracknell AC M20 6
SM 25 Craig Emmerson 712 35:36 Div1 Bedford and County AC  MS 18
SM 26 James Repper 33 35:53 Div1 Chiltern Harriers M40 2
SM 27 Joseph Woods 2709 36:03 G Blyth/Oxford University MS 19
SM 28 Jim Cooper 1231 36:07 Div1 Harrow AC M40 3
SM 29 William Mullins 713 36:12 Div1 Bedford and County AC  M20 7
SM 30 Mike Channing 729 36:14 Div1 Bedford and County AC  MS 20
SM 31 Rob Elmore 925 36:18 Div1 Leighton Buzzard AC MS 21
SM 32 Sam Upton 3539 36:19 G Witney Road Runners MS 22
SM 33 Genci Pepaj 1751 36:20 Div2 Redway Runners M40 4
SM 34 Thomas Dell 2913 36:28 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 23
SM 35 Matthew Kitching 2283 36:32 Div2 Queens Park Harriers MS 24
SM 36 Steve Buckle 3550 36:34 Div1 St Albans Striders MS 25
SM 37 Ross Connor 1228 36:36 Div1 Watford Harriers MS 26
SM 38 Kieran Gilfedder 744 36:43 Div1 Wycombe Phoenix MS 27
SM 39 Cameron Gillies 710 36:47 Div1 Bedford and County AC  M20 8
SM 40 Mark Palser 198 36:47 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 28
SM 41 Ross Langley 1966 36:56 Div2 Tring Running Club MS 29
SM 42 Fergus Campbell 1432 36:57 Div1 Headington Road Runners M50 1
SM 43 Oliver Newell 2439 37:00 Div2 Thame Runners MS 30
SM 44 Ewan Forsythe 196 37:00 Div1 Marshall Milton Keynes AC M20 9
SM 45 Dan Galpin 200 37:02 G Marshall Milton Keynes AC MS 31
SM 46 Ian Wood 215 37:06 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 32
SM 47 Jamie Farmer 1731 37:07 Div2 Redway Runners MS 33
SM 48 Jonathan Hoggett 1002 37:10 Div1 Dacorum & Tring AC M40 5
SM 49 Matt Adcock 1230 37:14 Div1 Watford Harriers M50 2
SM 50 Billy Mead 3534 37:15 Div1 Leighton Buzzard AC MS 34
SM 51 Sean Wilson 794 37:19 Div1 Wycombe Phoenix MS 35
SM 52 Joe Strange 704 37:27 Div1 Bedford and County AC  MS 36
SM 53 Marcus Lovell 1118 37:29 Div1 MK Distance Project M20 10
SM 54 Tom Powell 721 37:29 Div1 Bedford and County AC  MS 37
SM 55 Matthew Wade 1970 37:32 Div2 Tring Running Club MS 38
SM 56 Jeremy Vick 217 37:32 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 6
SM 57 Michael Greener 1082 37:33 Div1 MK Distance Project MS 39
SM 58 Frank Fulcher 812 37:34 Div1 Wycombe Phoenix M50 3
SM 59 Paul Williamson 2400 37:34 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M40 7
SM 60 Kevin Fini 1329 37:36 Div1 Harrow AC MS 40
SM 61 Nathan Jones 2492 37:39 Div2 Higham Harriers MS 41
SM 62 Chris George 913 37:43 Div1 Leighton Buzzard AC MS 42
SM 63 Rhys Rowlands 1008 37:46 Div1 Dacorum & Tring AC M20 11
SM 64 Tim Hogbin 793 37:46 Div1 Wycombe Phoenix M40 8
SM 65 Jack Chennel 2491 37:46 Div2 Higham Harriers MS 43
SM 66 Stuart Read 944 37:52 Div1 Leighton Buzzard AC MS 44
SM 67 Phillip Oddy 998 37:55 Div1 Dacorum & Tring AC MS 45
SM 68 Mark Waine 2618 37:58 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers M40 9
SM 69 Tom Kimber 940 38:00 Div1 Leighton Buzzard AC M40 10
SM 70 Neil Hutchison 2282 38:02 Div2 Queens Park Harriers MS 46
SM 71 Andy Inchley 915 38:04 Div1 Leighton Buzzard AC M40 11
SM 72 Paul Gilbert 801 38:07 Div1 Wycombe Phoenix MS 47
SM 73 Jason Smith 1439 38:07 Div1 Headington Road Runners M40 12
SM 74 Matthew Ashby 1403 38:07 Div1 Gade Valley Harriers MS 48
SM 75 Billy Jackson 567 38:08 Div1 Vale of Aylesbury AC M20 12
SM 76 Martyn Summerfield 557 38:10 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 4
SM 77 Aran Davidson 5 38:13 Div1 Chiltern Harriers MS 49
SM 78 Ross Jarman 34 38:21 Div1 Chiltern Harriers M40 13
SM 79 Stephen Green 2620 38:27 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers MS 50
SM 80 Richard Coles 1408 38:34 Div1 Gade Valley Harriers M40 14
SM 81 Steve Herring 222 38:37 Div1 Marshall Milton Keynes AC M50 5
SM 82 Rob Taylor 554 38:39 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 15
SM 83 Geoff Curwen 1219 38:40 Div1 Watford Harriers M40 16
SM 84 Joe Dunn 410 38:42 Div1 St Albans Striders MS 51
SM 85 Chris Wood 1666 38:42 Div2 Silson AC MS 52
SM 86 Stephen Ratcliffe 218 38:43 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 53
SM 87 Dermot Martin 2091 38:45 Div2 Bearbrook Running Club M40 17
SM 88 James Bell 922 38:50 Div1 Leighton Buzzard AC M40 18
SM 89 Jamie Marlow 3567 38:51 Div1 Dacorum & Tring AC MS 54
SM 90 Archie Rippin 2914 38:54 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 55
SM 91 Mike Carpenter 1009 38:57 Div1 Dacorum & Tring AC MS 56
SM 92 Douglas Hobson 413 38:59 Div1 St Albans Striders MS 57
SM 93 Julian Critchlow 1210 39:00 Div1 Watford Harriers M50 6
SM 94 Bruce Poll 1888 39:05 Div2 Bracknell AC M40 19
SM 95 Adam Bayliss 1547 39:05 Div1 Oxford City AC MS 58
SM 96 Andrew Kirschner 204 39:06 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 59
SM 97 Tom Inchley 910 39:10 Div1 Leighton Buzzard AC MS 60
SM 98 Stephen Hosty 432 39:14 Div1 St Albans Striders M40 20
SM 99 Michael Martin 420 39:14 Div1 St Albans Striders MS 61
SM 100 Craig Fines-Allin 2116 39:19 Div2 Bearbrook Running Club M40 21
SM 101 Matt Clarke 228 39:23 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 22
SM 102 Lewis Williams 1872 39:27 Div2 Bracknell AC M20 13
SM 103 Declan Traynor 1252 39:29 Div1 Harrow AC M40 23
SM 104 Stephen Blakey 1202 39:29 Div1 Watford Harriers MS 62
SM 105 James Olliffe 2125 39:34 Div2 Buckingham & Stowe MS 63
SM 106 Liam McNabola 2022 39:37 Div2 Luton AC MS 64
SM 107 Graeme Taylor 3507 39:41 Div2 Redway Runners MS 65
SM 108 Herbie Hopkins 226 39:41 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 24
SM 109 Tim Searle 453 39:42 Div1 St Albans Striders M40 25
SM 110 Jim King 431 39:45 Div1 St Albans Striders M40 26
SM 111 Peter Norris 1250 39:46 Div1 Harrow AC MS 66
SM 112 Richard Pavey 2497 39:49 Div2 Higham Harriers MS 67
SM 113 Richard Francis 2711 39:50 G Alchester MS 68
SM 114 Kenny Lowies 1447 39:51 Div1 Headington Road Runners M50 7
SM 115 Mark Baines 550 39:58 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 69
SM 116 James Roberts 849 40:00 Div1 Wycombe Phoenix MS 70
SM 117 Mike Smith 224 40:01 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 71
SM 118 Dylan Wendleken 1393 40:04 Div1 Gade Valley Harriers M40 27
SM 119 Neil Turner 2246 40:04 Div2 Handy Cross RC M40 28
SM 120 Dan Doherty 2496 40:07 Div2 Higham Harriers M40 29
SM 121 Matt Hamilton 987 40:08 Div1 Dacorum & Tring AC MS 72
SM 122 Steve Sharples 924 40:09 Div1 Leighton Buzzard AC M50 8
SM 123 Owen Byrne 2093 40:10 Div2 Bearbrook Running Club M50 9
SM 124 Antony Beamish 1386 40:11 Div1 Gade Valley Harriers M40 30
SM 125 Stuart Ingham 1217 40:13 Div1 Watford Harriers M40 31
SM 126 Frank Ryan 1206 40:15 Div1 Watford Harriers M50 10
SM 127 Roger Seed 536 40:18 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 32
SM 128 James Shiner 727 40:19 G Bedford and County AC  MS 73
SM 129 Andrew Wiseall 13 40:22 Div1 Chiltern Harriers MS 74
SM 130 Campbell Noon 1787 40:24 Div2 Redway Runners M50 11
SM 131 Samuel Fenn 1237 40:30 Div1 Harrow AC MS 75
SM 132 Eliot Winter 1087 40:33 Div1 MK Distance Project MS 76
SM 133 Sam Sutherland 2285 40:36 Div2 Queens Park Harriers MS 77
SM 134 Richard Skilbeck 1431 40:36 Div1 Headington Road Runners M40 33
SM 135 Tom Neill 449 40:36 Div1 St Albans Striders MS 78
SM 136 Dan Barker 822 40:37 Div1 Wycombe Phoenix MS 79
SM 137 Ewan Wilson 708 40:37 Div1 Bedford and County AC  M40 34
SM 138 Maciej Koiterniak 2281 40:41 Div2 Queens Park Harriers MS 80
SM 139 Hamish Shaw 1397 40:43 Div1 Gade Valley Harriers MS 81
SM 140 Kevin Tustain 2316 40:44 Div2 Brackley & District RC MS 82
SM 141 David Cavero Montaner 216 40:47 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 83
SM 142 Nic Stewart 2123 40:53 Div2 Buckingham & Stowe MS 84
SM 143 Nigel Bunn 1982 40:54 Div2 Tring Running Club M50 12
SM 144 Andy Pacey 1667 40:55 Div2 Silson AC M50 13
SM 145 Chris Finill 1236 41:01 Div1 Harrow AC M50 14
SM 146 Julian Smith 1401 41:04 Div1 Gade Valley Harriers MS 85
SM 147 Jon Roberts 1400 41:06 Div1 Gade Valley Harriers M40 35
SM 148 William Harrison 2307 41:08 Div2 Queens Park Harriers MS 86
SM 149 Rob Palmer 2119 41:09 Div2 Bearbrook Running Club MS 87
SM 150 Adam Gibson 2974 41:12 Div2 Redway Runners MS 88
SM 151 David Olima 2981 41:13 Div1 Dacorum & Tring AC M40 36
SM 152 Nick Harris 1218 41:13 Div1 Watford Harriers M40 37
SM 153 Michael Burgess 1984 41:15 Div2 Tring Running Club M50 15
SM 154 Andrew Rolt 565 41:19 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 16
SM 155 Nigel Aston 412 41:19 Div1 St Albans Striders M50 17
SM 156 Chris Finister 2930 41:20 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 38
SM 157 Graeme Jones 1239 41:20 Div1 Harrow AC M40 39
SM 158 Warren Rose 918 41:21 Div1 Leighton Buzzard AC M40 40
SM 159 Andy Blair 705 41:22 Div1 Bedford and County AC  M50 18
SM 160 Robert Dean 523 41:25 Div1 Vale of Aylesbury AC MS 89
SM 161 Eduardo Ustaran 182 41:26 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 41
SM 162 Sai Nimalanathan 1227 41:28 Div1 Watford Harriers MS 90
SM 163 Steve Withers 188 41:31 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 42
SM 164 Lee Adams 1081 41:31 Div1 MK Distance Project MS 91
SM 165 Thomas Mack 983 41:34 Div1 Dacorum & Tring AC MS 92
SM 166 Martin Hanicinec 2949 41:34 Div2 Queens Park Harriers MS 93
SM 167 Richard Davis 419 41:41 Div1 St Albans Striders M50 19
SM 168 Nick Andrews 1245 41:52 Div1 Harrow AC M40 43
SM 169 Lee Murphy 2615 41:57 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers MS 94
SM 170 Seb Rowe 427 41:58 Div1 St Albans Striders M40 44
SM 171 Simon Dales 1456 42:00 Div1 Headington Road Runners M50 20
SM 172 Adam Haylock 939 42:03 Div1 Leighton Buzzard AC MS 95
SM 173 Neil Bates 4 42:03 Div1 Chiltern Harriers MS 96
SM 174 Simon Hull 2130 42:04 Div2 Buckingham & Stowe M40 45
SM 175 Andy Collings 1985 42:06 Div2 Tring Running Club M50 21
SM 176 Jim Black 718 42:08 Div1 Bedford and County AC  M40 46
SM 177 Paul Wright 1089 42:08 Div1 MK Distance Project MS 97
SM 178 Andrew Dodds 1727 42:08 Div2 Redway Runners MS 98
SM 179 Paul Ruttley 1215 42:10 Div1 Watford Harriers M40 47
SM 180 Gareth Morris 820 42:10 Div1 Wycombe Phoenix MS 99
SM 181 Alex Douglas 1584 42:10 Div2 Silson AC MS 100
SM 182 Michael Furness 941 42:11 Div1 Leighton Buzzard AC M40 48
SM 183 Alan Darbyshire 1450 42:12 Div1 Headington Road Runners M50 22
SM 184 James Birnie 1398 42:14 Div1 Gade Valley Harriers M40 49
SM 185 Darren McGivern 2565 42:16 Div2 Hazlemere Runners MS 101
SM 186 Tim Jones 496 42:18 Div1 Vale of Aylesbury AC M60 1
SM 187 Edward Price 1394 42:26 Div1 Gade Valley Harriers M40 50
SM 188 Andy Phelps 1442 42:26 Div1 Headington Road Runners M50 23
SM 189 Ashley Larman 2613 42:26 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers M40 51
SM 190 Gez Medinger 3523 42:28 Div2 Queens Park Harriers M40 52
SM 191 Matthew Brooks 920 42:32 Div1 Leighton Buzzard AC M40 53
SM 192 Sam Dear 930 42:36 Div1 Leighton Buzzard AC MS 102
SM 193 Craig Dowie 452 42:37 Div1 St Albans Striders M40 54
SM 194 James Spencer 1672 42:39 Div2 Silson AC MS 103
SM 195 Ross Deacon 1410 42:40 Div1 Gade Valley Harriers M40 55
SM 196 Richard Evans 448 42:52 Div1 St Albans Striders MS 104
SM 197 Simeon Beckford-Tongs 1229 42:54 Div1 Watford Harriers MS 105
SM 198 Gareth Tucker 1395 42:55 Div1 Gade Valley Harriers M40 56
SM 199 Simon Read 1752 43:02 Div2 Redway Runners M40 57
SM 200 Dan Hippey 1747 43:03 Div2 Redway Runners M40 58
SM 201 Richard Barcock 2095 43:06 Div2 Bearbrook Running Club M50 24
SM 202 Stewart Thorp 1539 43:07 Div1 Oxford City AC M60 2
SM 203 Robby Taylor 2151 43:07 Div2 Buckingham & Stowe MS 106
SM 204 John Griffiths 1440 43:09 Div1 Headington Road Runners M60 3
SM 205 Scott Isaacs 953 43:17 Div1 Leighton Buzzard AC M40 59
SM 206 Steve Bland 1248 43:20 Div1 Harrow AC MS 107
SM 207 John Daniel 3551 43:21 Div2 Bracknell AC M50 25
SM 208 Simon Storer 1640 43:24 Div2 Silson AC M50 26
SM 209 Matt Robins 10 43:25 Div1 Chiltern Harriers MS 108
SM 210 James Powell 2098 43:27 Div2 Bearbrook Running Club MS 109
SM 211 Ben Tweed 2129 43:30 Div2 Buckingham & Stowe MS 110
SM 212 Mike Worsfold 16 43:30 Div1 Chiltern Harriers M40 60
SM 213 Jerome McAllister 1975 43:31 Div2 Tring Running Club M40 61
SM 214 Liam Dawson 2102 43:35 Div2 Bearbrook Running Club M40 62
SM 215 Christopher Caimino 2750 43:43 G Unattached MS 111
SM 216 Simon Barnett 1972 43:47 Div2 Tring Running Club M40 63
SM 217 Adrian Maidment 1750 43:50 Div2 Redway Runners M40 64
SM 218 Michael Fryer 2092 43:51 Div2 Bearbrook Running Club M40 65
SM 219 Jeff Woods 2136 43:51 Div2 Buckingham & Stowe M50 27
SM 220 Stephen Dicks 2468 43:53 Div2 Olney Runners M40 66
SM 221 Jay Smith 1578 43:54 Div2 Silson AC M40 67
SM 222 Ian Horner 1735 43:59 Div2 Redway Runners M50 28
SM 223 Shaun Fry 7 44:00 Div1 Chiltern Harriers MS 112
SM 224 John Rees 1973 44:03 Div2 Tring Running Club MS 113
SM 225 Ian Higginson 2094 44:03 Div2 Bearbrook Running Club M40 68
SM 226 Steve Tuttle 190 44:09 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 114
SM 227 Paul Swinburne 2530 44:10 Div2 Biggleswade AC M40 69
SM 228 Jez Ketley 2567 44:11 Div2 Hazlemere Runners M50 29
SM 229 Richard Popiel 1574 44:14 Div2 Silson AC M50 30
SM 230 James Carter 1399 44:15 Div1 Gade Valley Harriers MS 115
SM 231 Matt Hipgrave 17 44:17 Div1 Chiltern Harriers MS 116
SM 232 Toby Heley 1659 44:17 Div2 Silson AC M40 70
SM 233 Asghar Ali 1544 44:20 Div1 Oxford City AC M50 31
SM 234 Rob Humphreys 1409 44:24 Div1 Gade Valley Harriers MS 117
SM 235 Ian Pheasey 2916 44:26 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 71
SM 236 Simon Geary 1411 44:26 Div1 Gade Valley Harriers M40 72
SM 237 Nick Clay 923 44:26 Div1 Leighton Buzzard AC M50 32
SM 238 Tom Hutchison 3524 44:28 G Queens Park Harriers M60 4
SM 239 Jonathan Rudge 2105 44:32 Div2 Bearbrook Running Club M40 73
SM 240 Calum Latham 417 44:32 Div1 St Albans Striders MS 118
SM 241 Martin Halling 416 44:32 Div1 St Albans Striders M60 5
SM 242 Gareth Beavis 3576 44:38 Div1 St Albans Striders MS 119
SM 243 Matt Peffers 2284 44:42 Div2 Queens Park Harriers MS 120
SM 244 Stuart Dimmock 952 44:49 Div1 Leighton Buzzard AC M40 74
SM 245 Callum Harrison 2611 44:50 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers MS 121
SM 246 Richard Byrne 2291 44:53 Div2 Queens Park Harriers M40 75
SM 247 Toby Cartwright 2311 44:53 Div2 Brackley & District RC M40 76
SM 248 John Greener 2131 44:56 Div2 Buckingham & Stowe M50 33
SM 249 Max Campbell 447 44:57 Div1 St Albans Striders M50 34
SM 250 Stuart Middleton 451 44:57 Div1 St Albans Striders M40 77
SM 251 Derek Fowler 436 44:59 Div1 St Albans Striders M40 78
SM 252 Stephen Newing 1412 45:00 Div1 Gade Valley Harriers MS 122
SM 253 Jez Pugh 2397 45:03 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 35
SM 254 Mike Taylor 813 45:04 Div1 Wycombe Phoenix M50 36
SM 255 Adrian Harwood 1208 45:05 Div1 Watford Harriers M50 37
SM 256 Cameron Clark 1223 45:06 Div1 Watford Harriers M20 14
SM 257 Chris Noble 2317 45:07 Div2 Brackley & District RC M50 38
SM 258 Chris Leech 2382 45:11 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M60 6
SM 259 Scott Wixon-Nelson 821 45:15 Div1 Wycombe Phoenix MS 123
SM 260 Paul McCarthy 22 45:16 Div1 Chiltern Harriers M40 79
SM 261 Chris Ling 2464 45:18 Div2 Olney Runners MS 124
SM 262 Andy Hickman 15 45:21 Div1 Chiltern Harriers M40 80
SM 263 Mark Emmett 2433 45:22 Div2 Thame Runners M50 39
SM 264 David Morris 2141 45:22 Div2 Buckingham & Stowe M50 40
SM 265 Martyn Blackwell 711 45:23 Div1 Bedford and County AC  M50 41
SM 266 David Goodman 1391 45:24 Div1 Gade Valley Harriers M40 81
SM 267 Jason Kabel 1246 45:25 Div1 Harrow AC M40 82
SM 268 Jack Comerford 237 45:45 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 125
SM 269 Mike Robinson 1801 45:48 Div2 Redway Runners MS 126
SM 270 David Killick 929 45:50 Div1 Leighton Buzzard AC M40 83
SM 271 Gary Fidler 1732 45:53 Div2 Redway Runners MS 127
SM 272 Steve Thomson 2155 45:54 Div2 Buckingham & Stowe M40 84
SM 273 Sam Daniells 1742 45:58 Div2 Redway Runners M40 85
SM 274 Doug Simpson 1441 45:59 Div1 Headington Road Runners M50 42
SM 275 Graham Conquest 1572 45:59 Div2 Silson AC M50 43
SM 276 Paul Dineen 2251 46:00 Div2 Handy Cross RC M50 44
SM 277 Stewart Dearman 1209 46:09 Div1 Watford Harriers M50 45
SM 278 Phil Mercer 1406 46:11 Div1 Gade Valley Harriers M40 86
SM 279 Howard Bull 456 46:13 Div1 St Albans Striders MS 128
SM 280 Jon Salmon 1997 46:17 Div2 Tring Running Club M50 46
SM 281 Benjamin Kenny 992 46:25 Div1 Dacorum & Tring AC MS 129
SM 282 Steve Martin 191 46:29 Div1 Marshall Milton Keynes AC MS 130
SM 283 Gareth Jones 1879 46:31 Div2 Bracknell AC M40 87
SM 284 Paul King 1579 46:33 Div2 Silson AC M40 88
SM 285 John Stembridge-King 497 46:35 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 47
SM 286 Michael Spencer 1673 46:40 Div2 Silson AC M50 48
SM 287 Shaun Twelftree 2133 46:45 Div2 Buckingham & Stowe MS 131
SM 288 Chris Nicholls 1995 46:45 Div2 Tring Running Club M50 49
SM 289 John Exley 1562 46:47 Div1 Oxford City AC M70 1
SM 290 Maurice O'Connell 1725 46:52 Div2 Redway Runners M60 7
SM 291 Danny Wells 986 46:55 Div1 Dacorum & Tring AC MS 132
SM 292 Colin Braybrook 414 46:56 Div1 St Albans Striders M50 50
SM 293 Mark Grayson 1931 46:59 Div2 Stevenage & North Herts M50 51
SM 294 Ben Stoneman 2617 47:10 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers M40 89
SM 295 Glen Martin 40 47:11 Div1 Chiltern Harriers M40 90
SM 296 Chris Butler 2099 47:15 Div2 Bearbrook Running Club MS 133
SM 297 Alan Roberts 549 47:20 Div1 Vale of Aylesbury AC M50 52
SM 298 Darren Corsby 2575 47:22 Div2 Hazlemere Runners M50 53
SM 299 Ben Norman 2500 47:33 Div2 Higham Harriers M40 91
SM 300 Serge Daval 2314 47:36 Div2 Brackley & District RC M50 54
SM 301 Kevin Concannon 1339 47:37 Div1 Harrow AC M60 8
SM 302 Robert Davies 999 47:41 Div1 Dacorum & Tring AC M40 92
SM 303 Clive Cohen 2002 47:42 Div2 Tring Running Club M60 9
SM 304 Derek Walker 1205 47:45 Div1 Watford Harriers M50 55
SM 305 Tim Pearce 181 47:53 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 93
SM 306 Martin Godin 2901 48:00 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers M60 10
SM 307 Neil Green 912 48:04 Div1 Leighton Buzzard AC MS 134
SM 308 Mark Berry 2267 48:07 Div2 Handy Cross RC M50 56
SM 309 Adrian Jelley 1586 48:12 Div2 Silson AC M50 57
SM 310 Mark Tikaram 1979 48:19 Div2 Tring Running Club M40 94
SM 311 Trevor Lynch 556 48:20 Div1 Vale of Aylesbury AC M40 95
SM 312 Sam Whiffen 1987 48:21 Div2 Tring Running Club MS 135
SM 313 James Clark 234 48:22 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 96
SM 314 Victor Tsui 2945 48:25 G Queens Park Harriers MS 136
SM 315 Ben Miller 202 48:25 Div1 Marshall Milton Keynes AC M40 97
SM 316 Phil Coy 2180 48:36 Div2 Banbury Harriers M60 11
SM 317 Rob Owen 2375 48:37 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 58
SM 318 Barry Sampson 2144 48:43 Div2 Buckingham & Stowe M50 59
SM 319 Paul Mason 233 48:45 Div1 Marshall Milton Keynes AC M60 12
SM 320 Sean Lightbown 3525 48:46 Div2 Queens Park Harriers MS 137
SM 321 John Coutts 38 48:48 Div1 Chiltern Harriers M40 98
SM 322 Alistair Devenish 1726 48:55 Div2 Redway Runners MS 138
SM 323 Dave Findel-Hawkins 201 49:00 Div1 Marshall Milton Keynes AC M60 13
SM 324 Charlie Chappell 1389 49:06 Div1 Gade Valley Harriers MS 139
SM 325 Jerry Williams 39 49:08 Div1 Chiltern Harriers M50 60
SM 326 Philip Pugh 993 49:13 Div1 Dacorum & Tring AC M60 14
SM 327 Chris Barnes 2471 49:29 Div2 Olney Runners M50 61
SM 328 Kelvin Smith 235 49:39 Div1 Marshall Milton Keynes AC M60 15
SM 329 Andrew Hoare 1643 49:51 Div2 Silson AC M60 16
SM 330 Tim Lewin 2297 50:09 Div2 Queens Park Harriers M40 99
SM 331 Adrian Boylan 2294 50:12 Div2 Queens Park Harriers M60 17
SM 332 Peter Simpson 2718 50:15 G Vegan Runners M50 62
SM 333 Kevin Clark 1207 50:23 Div1 Watford Harriers M50 63
SM 334 Chris Dimmock 919 50:32 Div1 Leighton Buzzard AC M40 100
SM 335 Graham Mayoh 1184 50:38 Div1 Watford Harriers M50 64
SM 336 Tom Morris 1249 50:52 G Harrow AC M60 18
SM 337 Mark Travers 424 50:58 Div1 St Albans Striders M50 65
SM 338 Justin Wetters 2156 50:59 Div2 Buckingham & Stowe M50 66
SM 339 Michael Jack 433 51:05 Div1 St Albans Striders M50 67
SM 340 Tim McElligott 1120 51:16 Div1 MK Distance Project M20 15
SM 341 Kevin Moore 2376 51:24 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 68
SM 342 Matthew Cleary 1741 51:27 Div2 Redway Runners M40 101
SM 343 James Walerych 3527 51:31 Div2 Queens Park Harriers MS 140
SM 344 Kevin Taylor 1770 51:35 Div2 Redway Runners M50 69
SM 345 Richard Hardy 2050 51:55 Div2 Luton AC M60 19
SM 346 Rob Wood 3540 51:56 Div1 Oxford City AC M60 20
SM 347 Michael Donovan 443 52:06 Div1 St Albans Striders M60 21
SM 348 Pandav Mahato 2268 52:43 Div2 Handy Cross RC M40 102
SM 349 Charles Tatham 2302 52:51 Div2 Queens Park Harriers M50 70
SM 350 Nigel Wiggins 1011 53:05 Div1 Dacorum & Tring AC M40 103
SM 351 Tony Barrows 2097 53:17 Div2 Bearbrook Running Club M60 22
SM 352 Julian Chronicle 2313 53:21 Div2 Brackley & District RC M50 71
SM 353 Tim Mitchell 2048 53:26 Div2 Luton AC M50 72
SM 354 Jonathon Clements 3504 53:41 Div2 Redway Runners M40 104
SM 355 Paul Earnshaw 3577 53:43 Div1 St Albans Striders M60 23
SM 356 Roger Hobbs 2971 54:00 Div2 Redway Runners M50 73
SM 357 Brian Evans 1991 54:23 Div2 Tring Running Club M50 74
SM 358 Simon Murray 722 54:37 Div1 Bedford and County AC  M50 75
SM 359 David O'Connor 2465 54:42 Div2 Olney Runners M50 76
SM 360 Chris Usher 2128 54:44 Div2 Buckingham & Stowe M60 24
SM 361 Mark Preest 954 54:55 G Leighton Buzzard AC M40 105
SM 362 David Bartram 1758 54:56 Div2 Redway Runners M50 77
SM 363 Glynn Pritchard 2181 55:07 Div2 Banbury Harriers M70 2
SM 364 Dave Saunders 429 55:11 Div1 St Albans Striders M50 78
SM 365 Darren O'Leary 2912 55:18 Div1 Marshall Milton Keynes AC M50 79
SM 366 David Parfett 2266 55:21 Div2 Handy Cross RC M50 80
SM 367 Rick Smith 2432 55:41 Div2 Thame Runners M50 81
SM 368 Rajith De Silva 2585 55:44 Div2 Hazlemere Runners M40 106
SM 369 Stephen Thorne 2122 56:00 Div2 Buckingham & Stowe M50 82
SM 370 Trevor Brawn 28 56:05 Div1 Chiltern Harriers M60 25
SM 371 Nicholas Corlett 2584 56:09 Div2 Hazlemere Runners MS 141
SM 372 George Baxter 30 56:13 Div1 Chiltern Harriers M40 107
SM 373 Philip Lister 1437 56:50 Div1 Headington Road Runners M60 26
SM 374 Michael Sharman 2373 57:31 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M50 83
SM 375 Allan Lock 2712 58:27 G Midland Masters M70 3
SM 376 Trevor Mathurin 2306 58:34 Div2 Queens Park Harriers M50 84
SM 377 Rob Lisanti 2995 58:57 G Buckingham & Stowe M50 85
SM 378 John Slack 1005 59:28 Div1 Dacorum & Tring AC M70 4
SM 379 Darren Wakefield 2245 62:27 Div2 Handy Cross RC M40 108
SM 380 Martin Long 2244 62:46 Div2 Handy Cross RC M40 109
SM 381 Gary Marsh 2258 63:12 Div2 Handy Cross RC M60 27
SM 382 Malcolm Sargeant 3561 63:17 Div1 Dacorum & Tring AC M70 5
SM 383 William O'Connor 2300 65:57 Div2 Queens Park Harriers M70 6
SM 384 Edward Marshall 2997 76:20 Div1 Watford Harriers MS 142
Race Pos Under 17 Men No. Time Div Club Cat Cat
M17 1 James Dowsett 1113 19:29 Div1 MK Distance Project M17 1
M17 2 Finlay Gibbs 255 19:48 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 2
M17 3 Angus Williams 168 19:56 Div1 Chiltern Harriers M17 3
M17 4 Jed Noblett 2037 20:13 Div2 Luton AC M17 4
M17 5 Pavit Kullar 2195 20:13 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 5
M17 6 Matthew Dicks 253 20:30 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 6
M17 7 Nathan Jones 529 20:37 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 7
M17 8 Alex Aldred 165 20:37 Div1 Chiltern Harriers M17 8
M17 9 Adam Ede 2684 20:39 Div2 Abingdon AC M17 9
M17 10 Charlie Woollett 1161 20:39 Div1 Watford Harriers M17 10
M17 11 Robert Hickman 257 20:46 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 11
M17 12 Cameron Enser 1863 20:47 Div2 Bracknell AC M17 12
M17 13 Mintu Sidhu 1114 20:48 Div1 MK Distance Project M17 13
M17 14 Myles Caddell 789 20:51 Div1 Wycombe Phoenix M17 14
M17 15 Ben Hope 1593 20:58 G Silson AC M17 15
M17 16 Jamie Pugh 547 21:00 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 16
M17 17 Harry Brodie 698 21:02 Div1 Bedford and County AC  M17 17
M17 18 Leo Freeland 254 21:12 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 18
M17 19 Alex Johnson 169 21:18 Div1 Chiltern Harriers M17 19
M17 20 Ben Lindars 530 21:19 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 20
M17 21 Max Nicolle 484 21:21 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 21
M17 22 Max Borgnis 1868 21:27 Div2 Bracknell AC M17 22
M17 23 Dominic McDougall 2630 21:28 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC M17 23
M17 24 Harry Withers 1870 21:34 Div2 Bracknell AC M17 24
M17 25 Jamie Webster 677 21:48 Div1 Bedford and County AC  M17 25
M17 26 Samuel Worfolk 2881 21:51 Div2 Bicester AC M17 26
M17 27 Charlie Grayson 1902 22:06 Div2 Stevenage & North Herts M17 27
M17 28 Christopher Morris 1279 22:07 Div1 Harrow AC M17 28
M17 29 Henry Fieldsend 1861 22:10 Div2 Bracknell AC M17 29
M17 30 Galen Butler 252 22:22 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 30
M17 31 Morgan Tagg 1720 22:41 Div2 Redway Runners M17 31
M17 32 Peter Hickman 3536 22:51 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 32
M17 33 James Allison 359 23:12 Div1 St Albans Striders M17 33
M17 34 Harvey Bell 824 23:20 Div1 Wycombe Phoenix M17 34
M17 35 Daniel Horner 881 23:26 Div1 Leighton Buzzard AC M17 35
M17 36 Matthew Rizzo-Naudi 533 23:30 Div1 Vale of Aylesbury AC M17 36
M17 37 William Reynolds 2926 23:42 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 37
M17 38 Tom Lavender 2681 24:10 Div2 Abingdon AC M17 38
M17 39 Tomas Billenness 251 24:11 Div1 Marshall Milton Keynes AC M17 39
M17 40 Luke Kempton 848 24:25 Div1 Wycombe Phoenix M17 40
M17 41 Jake Morris 1594 24:30 Div2 Silson AC M17 41
M17 42 Cameron Hathaway-Enright 162 24:39 Div1 Chiltern Harriers M17 42
M17 43 Lewis Clark 1163 25:01 Div1 Watford Harriers M17 43
M17 44 Elliott Swinburne 2521 25:17 Div2 Biggleswade AC M17 44
Race Pos Under 15 Boys No. Time Div Club Cat Cat
M15 1 Samuel Burnell 1046 12:39 Div1 Dacorum & Tring AC M15 1
M15 2 Edward Enser 1846 12:42 Div2 Bracknell AC M15 2
M15 3 James Winship 1850 12:43 Div2 Bracknell AC M15 3
M15 4 Alex Alston 676 12:51 Div1 Bedford and County AC  M15 4
M15 5 Nathan Hackley 151 12:58 Div1 Chiltern Harriers M15 5
M15 6 Jacob Sanderson 779 13:02 Div1 Wycombe Phoenix M15 6
M15 7 Joseph Chamberlain 1074 13:04 Div1 Dacorum & Tring AC M15 7
M15 8 Tristan Cook 691 13:08 Div1 Bedford and County AC  M15 8
M15 9 Max Stevens 1855 13:09 Div2 Bracknell AC M15 9
M15 10 Ben Williamson 2398 13:13 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club M15 10
M15 11 James Vinnicombe 668 13:17 Div1 Bedford and County AC  M15 11
M15 12 Christopher Hudson 1275 13:20 Div1 Harrow AC M15 12
M15 13 Ben Hunter 1171 13:27 Div1 Watford Harriers M15 13
M15 14 Finn O'Brien 152 13:33 Div1 Chiltern Harriers M15 14
M15 15 Luke Martin 149 13:36 Div1 Chiltern Harriers M15 15
M15 16 Jack Raine 1065 13:38 Div1 Dacorum & Tring AC M15 16
M15 17 Charlie Borgnis 1844 13:44 Div2 Bracknell AC M15 17
M15 18 Noah Campion 674 13:49 Div1 Bedford and County AC  M15 18
M15 19 Alex Brent 270 13:51 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 19
M15 20 Jamie Bailey 1054 13:52 Div1 Dacorum & Tring AC M15 20
M15 21 Aidan Murphy 266 13:52 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 21
M15 22 Edward Jolliffe 2409 13:55 Div2 Bicester AC M15 22
M15 23 Joshua Alexander 1840 13:56 Div2 Bracknell AC M15 23
M15 24 Ayman Siad 669 14:01 Div1 Bedford and County AC  M15 24
M15 25 James Carruthers 158 14:06 Div1 Chiltern Harriers M15 25
M15 26 Laurie Gawne 155 14:12 Div1 Chiltern Harriers M15 26
M15 27 Benedict Clark 1917 14:24 Div2 Stevenage & North Herts M15 27
M15 28 Drew Hogger 1536 14:25 Div1 Oxford City AC M15 28
M15 29 Rollo Parry 808 14:31 Div1 Wycombe Phoenix M15 29
M15 30 Zak Freeland 272 14:35 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 30
M15 31 Ewan Maxwell 526 14:44 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 31
M15 32 Alex Mitchell 766 14:46 Div1 Wycombe Phoenix M15 32
M15 33 Torin Brooks 1857 14:47 Div2 Bracknell AC M15 33
M15 34 Samuel Dawes 672 14:53 Div1 Bedford and County AC  M15 34
M15 35 Charlie Stone 145 14:54 Div1 Chiltern Harriers M15 35
M15 36 Stanley Taylor 2341 14:55 Div2 Wellingborough & District AC M15 36
M15 37 Adam Grimes 384 15:04 Div1 St Albans Striders M15 37
M15 38 Ethan Cairns 675 15:08 Div1 Bedford and County AC  M15 38
M15 39 Harry Legg 1108 15:14 Div1 MK Distance Project M15 39
M15 40 Michael Alborzpour 2428 15:21 Div2 Bicester AC M15 40
M15 41 Owen Westbrook 780 15:21 Div1 Wycombe Phoenix M15 41
M15 42 Alex Hodson 525 15:22 Div1 Vale of Aylesbury AC M15 42
M15 43 Jack Ratcliffe 1109 15:23 Div1 MK Distance Project M15 43
M15 44 Alex Fine 353 15:25 Div1 St Albans Striders M15 44
M15 45 Angus Stoneham 2961 15:45 Div1 Chiltern Harriers M15 45
M15 46 Jake Storer 1657 15:45 Div2 Silson AC M15 46
M15 47 Zacharia Singer 2408 15:57 Div2 Bicester AC M15 47
M15 48 Rafael Armstrong 1053 16:12 Div1 Dacorum & Tring AC M15 48
M15 49 Soloman Peris 2867 16:13 Div1 Watford Harriers M15 49
M15 50 Liam Cowley 1606 16:16 Div2 Silson AC M15 50
M15 51 Samuel Rayson 2425 16:19 Div2 Bicester AC M15 51
M15 52 Benjamin White 277 16:22 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 52
M15 53 Ethan Murrill 274 16:57 Div1 Marshall Milton Keynes AC M15 53
M15 54 Elisha Gray 670 17:11 Div1 Bedford and County AC  M15 54
M15 55 Kierut Sidhu 1575 17:49 Div2 Silson AC M15 55
Race Pos Under 13 Boys No. Time Div Club Cat Cat
M13 1 Harry Prescott 1839 10:15 Div2 Bracknell AC M13 1
M13 2 Thomas Redmond 127 10:18 Div1 Chiltern Harriers M13 2
M13 3 Quinn Miell-Ingram 2533 10:22 Div2 Radley AC M13 3
M13 4 Aidan Dias 1831 10:38 Div2 Bracknell AC M13 4
M13 5 Callum Tripp 306 10:50 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 5
M13 6 Alden Collier 3531 10:53 Div1 Chiltern Harriers M13 6
M13 7 Nicholas Hammett 1129 11:02 Div1 MK Distance Project M13 7
M13 8 Oscar Loveday 341 11:05 Div1 St Albans Striders M13 8
M13 9 Matthew Nicholls 336 11:10 Div1 St Albans Striders M13 9
M13 10 Euan Pinder 139 11:11 Div1 Chiltern Harriers M13 10
M13 11 Maximillian Baxter 131 11:11 Div1 Chiltern Harriers M13 11
M13 12 Sam Gilbert 804 11:15 Div1 Wycombe Phoenix M13 12
M13 13 Isaac Jessop-Tranter 143 11:17 Div1 Chiltern Harriers M13 13
M13 14 Noah Brown 366 11:19 Div1 St Albans Striders M13 14
M13 15 Cameron Cherry 332 11:20 Div1 St Albans Striders M13 15
M13 16 Rowan Gawne 137 11:21 Div1 Chiltern Harriers M13 16
M13 17 Hector Daniel 1832 11:22 Div2 Bracknell AC M13 17
M13 18 Isaac Whitten 1909 11:23 Div2 Stevenage & North Herts M13 18
M13 19 Oliver Herring 1662 11:24 Div2 Silson AC M13 19
M13 20 Adam Wood 2857 11:24 Div1 Watford Harriers M13 20
M13 21 Oakley Denson 128 11:25 Div1 Chiltern Harriers M13 21
M13 22 Harry Totton 305 11:26 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 22
M13 23 Woody Day 494 11:26 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 23
M13 24 Tathan Brooks 1827 11:28 Div2 Bracknell AC M13 24
M13 25 Leon Doran 133 11:34 Div1 Chiltern Harriers M13 25
M13 26 Oscar Butlin 877 11:35 Div1 Leighton Buzzard AC M13 26
M13 27 Alfie Clifford 132 11:35 Div1 Chiltern Harriers M13 27
M13 28 Timothy Fryer 1042 11:35 Div1 Dacorum & Tring AC M13 28
M13 29 Euan Supple 687 11:43 Div1 Bedford and County AC  M13 29
M13 30 Samuel Pemberton 1899 11:44 Div2 Bracknell AC M13 30
M13 31 Edward Wade 345 11:45 Div1 St Albans Striders M13 31
M13 32 Ethan Perry 555 11:47 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 32
M13 33 Alfie Barnes 1522 11:48 Div1 Oxford City AC M13 33
M13 34 Freddie Bower 2541 11:50 Div2 Radley AC M13 34
M13 35 Archie Pinder 140 11:53 Div1 Chiltern Harriers M13 35
M13 36 Charlie Ventress 135 11:58 Div1 Chiltern Harriers M13 36
M13 37 Sam Davis 2167 12:07 Div2 Banbury Harriers M13 37
M13 38 Max Innes 2478 12:07 Div2 Olney Runners M13 38
M13 39 Sam Oldroyd 302 12:08 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 39
M13 40 James Conquest 1609 12:14 Div2 Silson AC M13 40
M13 41 Ethan McCall 142 12:14 Div1 Chiltern Harriers M13 41
M13 42 Thomas Young 589 12:23 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 42
M13 43 Sammy Bennetts 130 12:26 Div1 Chiltern Harriers M13 43
M13 44 William Slater 177 12:30 Div1 Chiltern Harriers M13 44
M13 45 Oliver Cooper 1173 12:32 Div1 Watford Harriers M13 45
M13 46 Austin Cole 665 12:33 Div1 Bedford and County AC  M13 46
M13 47 Samuel Hudson 663 12:35 Div1 Bedford and County AC  M13 47
M13 48 Dominic Traxler 1181 12:43 Div1 Watford Harriers M13 48
M13 49 William Westwood 2479 12:44 Div2 Olney Runners M13 49
M13 50 Angus Morris 1613 12:44 Div2 Silson AC M13 50
M13 51 Harley MacKenzie 1105 12:48 Div1 MK Distance Project M13 51
M13 52 Harry Smith 2360 12:48 Div2 Wellingborough & District AC M13 52
M13 53 Callum Giles 2350 12:52 Div2 Wellingborough & District AC M13 53
M13 54 Ben O'Keeffe 1994 13:00 Div2 Tring Running Club M13 54
M13 55 Tytus Grygier 876 13:02 Div1 Leighton Buzzard AC M13 55
M13 56 Theo Keen 1175 13:04 Div1 Watford Harriers M13 56
M13 57 Sid Mead 875 13:08 Div1 Leighton Buzzard AC M13 57
M13 58 James Stallwood 2925 13:10 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 58
M13 59 J Harrison 871 13:13 Div1 Leighton Buzzard AC M13 59
M13 60 Jack Middleton 1708 13:16 Div2 Redway Runners M13 60
M13 61 Robert Charlton 2426 13:16 Div2 Bicester AC M13 61
M13 62 Joe Raymont 1941 13:17 Div2 Stevenage & North Herts M13 62
M13 63 Kobi Burchmore 1705 13:18 Div2 Redway Runners M13 63
M13 64 Sam Hart 483 13:22 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 64
M13 65 Benjamin Walker 381 13:23 Div1 St Albans Striders M13 65
M13 66 William Alexander 758 13:23 Div1 Wycombe Phoenix M13 66
M13 67 Daniel Smith 686 13:25 Div1 Bedford and County AC  M13 67
M13 68 Max Holland 300 13:30 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 68
M13 69 Freddie Crafts 518 13:30 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 69
M13 70 Dylan Thorman 1927 13:31 Div2 Stevenage & North Herts M13 70
M13 71 Sami Singer 2424 13:39 Div2 Bicester AC M13 71
M13 72 Toby Sapwell 1710 13:43 Div2 Redway Runners M13 72
M13 73 Efraim Gray 664 13:59 Div1 Bedford and County AC  M13 73
M13 74 Daniel Reid 2342 14:06 Div2 Wellingborough & District AC M13 74
M13 75 Dylan Hollinshead 301 14:08 Div1 Marshall Milton Keynes AC M13 75
M13 76 Nicholas Batterbee 2519 14:13 Div2 Biggleswade AC M13 76
M13 77 Django La Porte 2403 14:49 Div2 Bicester AC M13 77
M13 78 Luke Spittles 487 15:01 Div1 Vale of Aylesbury AC M13 78
M13 79 Thomas McHugh 1707 16:18 Div2 Redway Runners M13 79
M13 80 Hywel Evans 1907 19:20 Div2 Stevenage & North Herts M13 80
Race Pos Under 11 Boys No. Time Mob Club Cat Cat Pts   Under 11 Team after 4 rounds       U11 Boys Team Result  
M11 1 Raphie London 493 7:01 Mob Vale of Aylesbury AC M11 1 71 1 Chiltern Harriers 988 1 Chiltern Harriers 207
M11 2 Callum Powell 123 7:05 Mob Chiltern Harriers M11 2 70 2 Vale of Aylesbury AC 914 2 Vale of Aylesbury AC 184
M11 3 Alex Hughes 122 7:12 Mob Chiltern Harriers M11 3 69 3 Watford Harriers 854 3 Watford Harriers 175
M11 4 Gabriel Strutton-Smith 124 7:18 Mob Chiltern Harriers M11 4 68 4 Bedford and County AC  808 4 Marshall Milton Keynes AC 164
M11 5 Maxwell Newman 330 7:23 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 5 67 5 Luton AC 758 5 Bedford and County AC  162
M11 6 William Edmunds 2053 7:23 Mob Luton AC M11 6 66 6 Stevenage & North Herts 720 6 Stevenage & North Herts 161
M11 7 Joseph Lee 1925 7:30 Mob Stevenage & North Herts M11 7 65 7 Marshall Milton Keynes AC 675 7 Luton AC 145
M11 8 Archie Seddon 1076 7:34 Mob Dacorum & Tring AC M11 8 64 8 St Albans Striders 664 8 Wycombe Phoenix 107
M11 9 Danny Carruthers 121 7:35 Mob Chiltern Harriers M11 9 63 9 Silson AC 474 9 St Albans Striders 102
M11 10 Freddie MacKintosh 563 7:38 Mob Vale of Aylesbury AC M11 10 62 10 Oxford City AC 392 10 MK Distance Project 100
M11 11 James Dobbin 379 7:40 Mob St Albans Striders M11 11 61 11 Wycombe Phoenix 375 11 Silson AC 86
M11 12 Archie Baker 1185 7:41 Mob Watford Harriers M11 12 60 12 MK Distance Project 374 12 Dacorum & Tring AC 64
M11 13 James Ingham 1187 7:42 Mob Watford Harriers M11 13 59 13 Harrow AC 368 13 Wellingborough & District AC 47
M11 14 Thomas Roberts 1935 7:43 Mob Stevenage & North Herts M11 14 58 13 Bracknell AC 301 14 Bracknell AC 41
M11 15 Oliver Wilson 660 7:47 Mob Bedford and County AC  M11 15 57 15 Bicester AC 269 15 Redway Runners 26
M11 16 Luke Mansour 1186 7:49 Mob Watford Harriers M11 16 56 16 Biggleswade AC 199 16 Biggleswade AC 3
M11 17 Zachary Cleary 176 7:51 Mob Chiltern Harriers M11 17 55 17 Wellingborough & District AC 149
M11 18 Alex Moore 1133 7:54 Mob MK Distance Project M11 18 54 18 Redway Runners 136
M11 19 Harry Manners 653 7:55 Mob Bedford and County AC  M11 19 53 19 Banbury Harriers 82
M11 20 Jack Hale 651 7:57 Mob Bedford and County AC  M11 20 52 20 Dacorum & Tring AC 64
M11 21 Emile Jansen Van Rensburgh 591 7:58 Mob Vale of Aylesbury AC M11 21 51 21 Leighton Buzzard AC 2
M11 22 George Fotherby 125 8:00 Mob Chiltern Harriers M11 22 50
M11 23 Joel Baker 2923 8:05 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 23 49
M11 24 Jack Irwin 325 8:12 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 24 48
M11 25 Joseph Cashin 2061 8:14 Mob Luton AC M11 25 47
M11 26 Jedidiah Okia 1134 8:14 Mob MK Distance Project M11 26 46
M11 27 Jenan Craggs 2862 8:17 Mob Watford Harriers M11 27 45
M11 28 Aiden Simmons 2866 8:18 Mob Watford Harriers M11 28 44
M11 29 Luca Devlin 696 8:24 Mob Bedford and County AC  M11 29 43
M11 30 Elliott Twelftree 1626 8:24 Mob Silson AC M11 30 42
M11 31 Arthur Saldaev 1881 8:28 Mob Bracknell AC M11 31 41
M11 32 Rufus Parry 747 8:29 Mob Wycombe Phoenix M11 32 40
M11 33 Daniel Cogan 837 8:33 Mob Wycombe Phoenix M11 33 39
M11 34 Spencer Butterfield 1934 8:34 Mob Stevenage & North Herts M11 34 38
M11 35 Issa Phillips-Pope 2963 8:37 Mob Chiltern Harriers M11 35 37
M11 36 Zack Danobrega 655 8:39 Mob Bedford and County AC  M11 36 36
M11 37 Joseph Fryer 517 8:42 Mob Vale of Aylesbury AC M11 37 35
M11 38 Rhys John 1933 8:43 Mob Stevenage & North Herts M11 38 34
M11 39 Will Doran 126 8:44 Mob Chiltern Harriers M11 39 33
M11 40 Tom Deane 2063 8:45 Mob Luton AC M11 40 32
M11 41 Ethan Hart 485 8:46 Mob Vale of Aylesbury AC M11 41 31
M11 42 Jed Wright 1191 8:47 Mob Watford Harriers M11 42 30
M11 43 Henry Barron 2024 8:47 Mob Luton AC M11 43 29
M11 44 Cameron Harrington 800 8:48 Mob Wycombe Phoenix M11 44 28
M11 45 Adam Hunter 1628 8:50 Mob Silson AC M11 45 27
M11 46 Jacob Mendes da Costa 1169 8:52 Mob Watford Harriers M11 46 26
M11 47 Felix Moorehouse 1702 8:52 Mob Redway Runners M11 47 25
M11 48 Callum Mitchell 2343 8:52 Mob Wellingborough & District AC M11 48 24
M11 49 Cameron McGuffin 2852 8:53 Mob Watford Harriers M11 49 23
M11 50 Reece Giles 2076 8:54 Mob Luton AC M11 50 22
M11 51 Gabriel Fernandez 363 8:55 Mob St Albans Striders M11 51 21
M11 52 Samuel Newcombe 367 8:57 Mob St Albans Striders M11 52 20
M11 53 William Totton 328 8:57 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 53 19
M11 54 Emmanuel Haye 2055 8:58 Mob Luton AC M11 54 18
M11 55 Sam Martin 1627 8:58 Mob Silson AC M11 55 17
M11 56 William Green 2344 9:01 Mob Wellingborough & District AC M11 56 16
M11 57 Sam Wood 326 9:02 Mob Marshall Milton Keynes AC M11 57 15
M11 58 Harry Owen 504 9:04 Mob Vale of Aylesbury AC M11 58 14
M11 59 Elijah Slater 1670 9:06 Mob Silson AC M11 59 13
M11 60 Adam Ramzan 693 9:11 Mob Bedford and County AC  M11 60 12
M11 61 Oliver Spittles 486 9:13 Mob Vale of Aylesbury AC M11 61 11
M11 62 Edward Faulkner 836 9:15 Mob Wycombe Phoenix M11 62 10
M11 63 William Foster 754 9:15 Mob Wycombe Phoenix M11 63 9
M11 64 Thomas Sugden 1950 9:16 Mob Stevenage & North Herts M11 64 8
M11 65 Joshua Birt 2363 9:32 Mob Wellingborough & District AC M11 65 7
M11 66 Albert Taylor 2345 9:36 Mob Wellingborough & District AC M11 66 6
M11 67 Baptiste De Oliviera 1625 9:45 Mob Silson AC M11 67 5
M11 68 Ashton Parkes 2060 9:51 Mob Luton AC M11 68 4
M11 69 Alfie Lawrence 2523 10:02 Mob Biggleswade AC M11 69 3
M11 70 Oscar Whitley 1919 10:13 Mob Stevenage & North Herts M11 70 2
M11 71 Aidan Hurlock 1701 10:20 Mob Redway Runners M11 71 1
Race Pos Senior Women No. Time Div Club Cat Cat
SW 1 Dani Chattenton 1090 21:22 Div1 MK Distance Project FS 1
SW 2 Rebecca Murray 699 21:29 Div1 Bedford and County AC  FS 2
SW 3 Charlotte Firth 2202 22:20 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 3
SW 4 Lara Bromilow 209 22:28 Div1 Marshall Milton Keynes AC F35 1
SW 5 Alice Burgin 650 22:38 Div1 Bedford and County AC  FS 4
SW 6 Elle Roche 208 22:45 Div1 Marshall Milton Keynes AC FS 5
SW 7 Zoe Doyle 846 22:47 Div1 Wycombe Phoenix F35 2
SW 8 Kate Rennie 1015 22:56 Div1 Dacorum & Tring AC F45 1
SW 9 Jenny Roberts 749 23:06 Div1 Wycombe Phoenix FS 6
SW 10 Rachel Doherty 2498 23:11 Div2 Higham Harriers FS 7
SW 11 Helene Greenwood 3538 23:14 Div1 MK Distance Project FS 8
SW 12 Jo Sharples 900 23:44 Div1 Leighton Buzzard AC FS 9
SW 13 Jennifer Conway 466 23:51 Div1 St Albans Striders FS 10
SW 14 Samantha Fawcett 1025 23:53 Div1 Dacorum & Tring AC FS 11
SW 15 Alice Flint 2203 24:04 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 12
SW 16 Laura Street 751 24:04 Div1 Wycombe Phoenix FS 13
SW 17 Natalie Haarer 2740 24:05 G Oxford University FS 14
SW 18 Jennifer Armson 2295 24:06 Div2 Queens Park Harriers F35 3
SW 19 Gill Bland 1258 24:08 Div1 Harrow AC F35 4
SW 20 Jennifer Ball 2638 24:12 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F35 5
SW 21 Abby Roskilly 214 24:15 Div1 Marshall Milton Keynes AC FS 15
SW 22 Ellie Bates 73 24:19 Div1 Chiltern Harriers FS 16
SW 23 Lauren Nicholls 694 24:24 Div1 Bedford and County AC  FS 17
SW 24 Helen Mulhall 2081 24:35 Div2 Bearbrook Running Club F45 2
SW 25 Faye Sharpley 2450 24:39 Div2 Thame Runners FS 18
SW 26 Michelle Maddick 2296 24:39 Div2 Queens Park Harriers FS 19
SW 27 Katy Warren 1017 24:40 Div1 Dacorum & Tring AC FS 20
SW 28 Bex Nkoane 59 24:44 Div1 Chiltern Harriers F35 6
SW 29 Claire Bentley 1201 24:45 Div1 Watford Harriers FS 21
SW 30 Claire McMahon-Adie 2064 25:01 Div2 Luton AC F35 7
SW 31 Angela Adcock 1222 25:06 Div1 Watford Harriers F35 8
SW 32 Molly Riglin 2622 25:09 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC FS 22
SW 33 Rebecca Curtis-Hall 2201 25:14 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F35 9
SW 34 Rebecca McCall 60 25:25 Div1 Chiltern Harriers F35 10
SW 35 Sarah Needleman 2005 25:29 Div2 Tring Running Club FS 23
SW 36 Frances Sille 815 25:33 Div1 Wycombe Phoenix FS 24
SW 37 Katie Tucker 1737 25:34 Div2 Redway Runners FS 25
SW 38 Tanya Cronin 2142 25:41 Div2 Buckingham & Stowe FS 26
SW 39 Kelly Du Buisson 1020 25:43 Div1 Dacorum & Tring AC FS 27
SW 40 Wendy Walsh 474 25:44 Div1 St Albans Striders F45 3
SW 41 Amy Johnson 1499 25:45 Div1 Headington Road Runners FS 28
SW 42 Teresa Reason 1367 25:46 Div1 Gade Valley Harriers F35 11
SW 43 Hannah Bennett 1033 25:48 Div1 Dacorum & Tring AC FS 29
SW 44 Michelle Bartlett 2173 25:55 Div2 Banbury Harriers F45 4
SW 45 Lisa Newing 1371 26:03 G Gade Valley Harriers FS 30
SW 46 Amy Farnfield 902 26:04 Div1 Leighton Buzzard AC FS 31
SW 47 Emma Pughe 2444 26:09 Div2 Thame Runners FS 32
SW 48 Amelia Button 1378 26:11 Div1 Gade Valley Harriers FS 33
SW 49 Maisie Relton 692 26:16 Div1 Bedford and County AC  FS 34
SW 50 Ros Kelling 2178 26:24 Div2 Banbury Harriers F55 1
SW 51 Chloe Dearman 1226 26:30 Div1 Watford Harriers FS 35
SW 52 Ruth Mitchell 901 26:41 Div1 Leighton Buzzard AC FS 36
SW 53 Liz Peters 904 26:43 Div1 Leighton Buzzard AC F35 12
SW 54 Claire McDonnell 1368 26:48 Div1 Gade Valley Harriers F45 5
SW 55 Sarah King 1778 26:48 Div2 Redway Runners FS 37
SW 56 Yvonne Morris 1496 26:49 Div1 Headington Road Runners F35 13
SW 57 Helen Heley 1582 26:49 Div2 Silson AC F45 6
SW 58 Helen Johal 1212 26:51 Div1 Watford Harriers F45 7
SW 59 Abi Gooch 1739 26:53 Div2 Redway Runners F35 14
SW 60 Julia Totton 2911 26:57 Div1 Marshall Milton Keynes AC F35 15
SW 61 Zoe Lowe 472 26:58 Div1 St Albans Striders F45 8
SW 62 Katie Royals 54 27:03 Div1 Chiltern Harriers FS 38
SW 63 Becky Fawcett 1024 27:06 Div1 Dacorum & Tring AC FS 39
SW 64 Mary Ward 2015 27:09 Div2 Tring Running Club F45 9
SW 65 Deborah Steer 408 27:16 Div1 St Albans Striders F55 2
SW 66 Nicole Clarke 1793 27:17 Div2 Redway Runners F35 16
SW 67 Liz O'Keeffe 2009 27:24 Div2 Tring Running Club F35 17
SW 68 Georgina Mann 1038 27:26 Div1 Dacorum & Tring AC FS 40
SW 69 Amy Inchley 903 27:27 Div1 Leighton Buzzard AC F35 18
SW 70 Sophie Barnard 2299 27:33 Div2 Queens Park Harriers F45 10
SW 71 Sian Hibbs 1359 27:38 Div1 Gade Valley Harriers FS 41
SW 72 Steph Cook 2449 27:43 Div2 Thame Runners F55 3
SW 73 Julie Martin 1765 27:44 Div2 Redway Runners F45 11
SW 74 Jackie Jay 2044 27:44 Div2 Luton AC F35 19
SW 75 Joanna Braine 2286 27:45 Div2 Queens Park Harriers FS 42
SW 76 Debra Brent 183 27:45 Div1 Marshall Milton Keynes AC F55 4
SW 77 Harriet Knight 3522 27:51 Div2 Queens Park Harriers F35 20
SW 78 Laura Sharma 1370 27:55 Div1 Gade Valley Harriers FS 43
SW 79 Lilli Peters 225 27:57 Div1 Marshall Milton Keynes AC FS 44
SW 80 Michelle Ford 2304 27:57 Div2 Queens Park Harriers F45 12
SW 81 Jane Mansour 1182 27:57 Div1 Watford Harriers F35 21
SW 82 Sarah Hayward 2571 27:58 Div2 Hazlemere Runners F35 22
SW 83 Amelia Carman 3526 28:02 Div2 Queens Park Harriers FS 45
SW 84 Robyn Lower 1225 28:04 Div1 Watford Harriers FS 46
SW 85 Karen Foxwell-Moss 814 28:04 Div1 Wycombe Phoenix F35 23
SW 86 Jess Anstee 2591 28:05 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers F35 24
SW 87 Lisa Wells 2603 28:06 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers F45 13
SW 88 Lucy Rudge 2111 28:07 Div2 Bearbrook Running Club F45 14
SW 89 Deborah Martin 2089 28:07 Div2 Bearbrook Running Club F35 25
SW 90 Cathy Holloway 68 28:11 Div1 Chiltern Harriers F45 15
SW 91 Alison Putko 1220 28:17 Div1 Watford Harriers F35 26
SW 92 Nicky Laitner 465 28:18 Div1 St Albans Striders F45 16
SW 93 Alison Harding 2017 28:19 Div2 Tring Running Club F55 5
SW 94 Linda Lytollis 1652 28:21 Div2 Silson AC F45 17
SW 95 Susanna Ghisu-Fletcher 3537 28:24 Div2 Buckingham & Stowe F35 27
SW 96 Joanne Tyrrell 2146 28:28 Div2 Buckingham & Stowe F45 18
SW 97 Claire Frogley 2323 28:28 Div2 Brackley & District RC F35 28
SW 98 Alex Gates 1939 28:29 Div2 Stevenage & North Herts FS 47
SW 99 Jenny Cotter 1920 28:31 Div2 Stevenage & North Herts F45 19
SW 100 Molly Noblett 2042 28:32 Div2 Luton AC FS 48
SW 101 Celia Findlay 1029 28:38 Div1 Dacorum & Tring AC F55 6
SW 102 Laura Whittingham-Jones 819 28:42 Div1 Wycombe Phoenix F35 29
SW 103 Celine Wilcock 2016 28:46 Div2 Tring Running Club F45 20
SW 104 Melanie McGovern 2947 28:48 Div2 Queens Park Harriers FS 49
SW 105 Debbie Morris 2140 28:52 Div2 Buckingham & Stowe F45 21
SW 106 Carla Whitmore 645 28:52 Div1 Bedford and County AC  FS 50
SW 107 Donna Evans 2463 28:52 Div2 Olney Runners F35 30
SW 108 Maddie Ding 1491 28:54 Div1 Headington Road Runners F35 31
SW 109 Mary Jones 2474 28:57 Div2 Olney Runners F35 32
SW 110 Fern Parker 2992 28:58 Div2 Buckingham & Stowe F35 33
SW 111 Ruth Kent 468 29:00 Div1 St Albans Striders F35 34
SW 112 Elizabeth Longinotti 3505 29:01 Div2 Redway Runners FS 51
SW 113 Laura Fairbanks 2301 29:04 Div2 Queens Park Harriers F35 35
SW 114 Ellen Fulcher 2250 29:07 Div2 Handy Cross RC F45 22
SW 115 Fiona Mcleish 931 29:12 Div1 Leighton Buzzard AC F35 36
SW 116 Amy Armstrong 2379 29:15 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F35 37
SW 117 Kate Venables 2118 29:18 Div2 Bearbrook Running Club F35 38
SW 118 Rosa Smart 1316 29:22 Div1 Harrow AC FS 52
SW 119 Katie Haylock 943 29:22 Div1 Leighton Buzzard AC F35 39
SW 120 Soraya Bux 2241 29:26 Div2 Handy Cross RC F35 40
SW 121 Helen Turley 1482 29:27 Div1 Headington Road Runners F55 7
SW 122 Florence Watson 3512 29:28 Div1 Watford Harriers F45 23
SW 123 Lynn Garricks 2120 29:29 Div2 Bearbrook Running Club F45 24
SW 124 Mandy Attree 478 29:32 Div1 St Albans Striders F45 25
SW 125 Louise Flower 1031 29:34 Div1 Dacorum & Tring AC FS 53
SW 126 Hannah Connelly 1722 29:36 Div2 Redway Runners F35 41
SW 127 Ellen Mayes 471 29:36 Div1 St Albans Striders F35 42
SW 128 Sam Downton 1792 29:36 Div2 Redway Runners F45 26
SW 129 Lisa Ansell 2183 29:42 Div2 Banbury Harriers F45 27
SW 130 Coralie Anderson 905 29:44 Div1 Leighton Buzzard AC F45 28
SW 131 Jo Japp 1576 29:46 Div2 Silson AC F35 43
SW 132 Deirdre Heydecker 477 29:47 Div1 St Albans Striders F55 8
SW 133 Hattie Oakley-King 2600 29:49 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers FS 54
SW 134 Diane Farmer 219 29:53 Div1 Marshall Milton Keynes AC F55 9
SW 135 Georgina Thorborn 3521 29:58 Div2 Queens Park Harriers F35 44
SW 136 Jenny Moorhouse 1788 29:58 Div2 Redway Runners F35 45
SW 137 Katie Ruditis 2902 29:58 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers F35 46
SW 138 Victoria Crawley-Wise 1364 29:59 Div1 Gade Valley Harriers F35 47
SW 139 Hannah Whiffen 1986 30:00 Div2 Tring Running Club FS 55
SW 140 Lindsay Harper 2138 30:03 Div2 Buckingham & Stowe FS 56
SW 141 Naomi Avery 1733 30:04 Div2 Redway Runners FS 57
SW 142 Sue Torrance 1573 30:06 Div2 Silson AC F55 10
SW 143 Caroline Stephens 46 30:12 Div1 Chiltern Harriers F45 29
SW 144 Emma Coombes 644 30:13 Div1 Bedford and County AC  F35 48
SW 145 Pippa Martin 818 30:19 Div1 Wycombe Phoenix F35 49
SW 146 Charmain Jones 2265 30:19 Div2 Handy Cross RC F35 50
SW 147 Katherine Day 71 30:22 Div1 Chiltern Harriers F45 30
SW 148 Bryony Gibbens 220 30:23 Div1 Marshall Milton Keynes AC FS 58
SW 149 Jane Sauer 938 30:25 Div1 Leighton Buzzard AC F35 51
SW 150 Samantha Sullivan 1023 30:30 Div1 Dacorum & Tring AC F45 31
SW 151 Kirstie Hardiman 1365 30:37 Div1 Gade Valley Harriers F35 52
SW 152 Anne Sprinz 2446 30:37 Div2 Thame Runners F55 11
SW 153 Natasha Gibbs 1353 30:38 Div1 Gade Valley Harriers FS 59
SW 154 Diane Sandover 2372 30:38 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F55 12
SW 155 Megan McCreadie 1357 30:39 Div1 Gade Valley Harriers FS 60
SW 156 Kerry Cooper 1800 30:40 Div2 Redway Runners F35 53
SW 157 Natasha King 1589 30:41 Div2 Silson AC F35 54
SW 158 Samantha Rafferty 1375 30:42 Div1 Gade Valley Harriers FS 61
SW 159 Andrea Cartmell-Brock 2462 30:43 Div2 Olney Runners F45 32
SW 160 Diane Geatch 2328 30:50 Div2 Brackley & District RC F45 33
SW 161 Christine Dearman 1214 30:52 Div1 Watford Harriers F45 34
SW 162 Jos Bartlett 3562 30:55 Div1 Dacorum & Tring AC F45 35
SW 163 Joanna Barlow 1783 30:55 Div2 Redway Runners FS 62
SW 164 Lucy King 1768 30:57 Div2 Redway Runners FS 63
SW 165 Sarah Buck 1777 30:57 Div2 Redway Runners F35 55
SW 166 Gwen Mostyn 1035 30:58 Div1 Dacorum & Tring AC F35 56
SW 167 Abby Smith 2578 30:58 Div2 Hazlemere Runners F35 57
SW 168 Suzy Dixon 1477 31:00 Div1 Headington Road Runners FS 64
SW 169 Constance Hobbs 3506 31:01 Div2 Redway Runners FS 65
SW 170 Natasha Berry 2329 31:05 Div2 Brackley & District RC FS 66
SW 171 Hayley Vinnicombe 646 31:05 Div1 Bedford and County AC  F45 36
SW 172 Fiona Williams 53 31:06 Div1 Chiltern Harriers F45 37
SW 173 Joanne Marshall 1211 31:07 Div1 Watford Harriers F45 38
SW 174 Lynne Plumridge 2568 31:07 Div2 Hazlemere Runners F35 58
SW 175 Madeline Brodie 649 31:08 Div1 Bedford and County AC  F45 39
SW 176 Miriam Kempson 64 31:12 Div1 Chiltern Harriers F45 40
SW 177 Julie Long 1645 31:12 Div2 Silson AC F45 41
SW 178 Sophie Windmill 2605 31:15 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers FS 67
SW 179 Jana Wolfova 2305 31:16 Div2 Queens Park Harriers FS 68
SW 180 Susie Ivin 1366 31:21 Div1 Gade Valley Harriers F35 59
SW 181 Jenny Dowling 1807 31:23 Div2 Redway Runners F35 60
SW 182 Jayne Turnley 1189 31:24 Div1 Watford Harriers F45 42
SW 183 Emma Jones 2287 31:24 Div2 Queens Park Harriers FS 69
SW 184 Livi Ferrie 1651 31:28 Div2 Silson AC FS 70
SW 185 Sarah Cuthbert 2243 31:35 Div2 Handy Cross RC F45 43
SW 186 Susan Kennedy 2293 31:41 Div2 Queens Park Harriers F55 13
SW 187 Leah Hartwell 221 31:43 Div1 Marshall Milton Keynes AC F35 61
SW 188 Sarah Hooper 2101 31:45 Div2 Bearbrook Running Club F35 62
SW 189 Penny Wallduck 1037 31:56 Div1 Dacorum & Tring AC F45 44
SW 190 Madeleine Moutrie 1646 32:03 Div2 Silson AC F55 14
SW 191 Gaynor Wallace 2384 32:07 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F45 45
SW 192 Hilary Needleman 2019 32:11 Div2 Tring Running Club F55 15
SW 193 Carole Jack 470 32:13 Div1 St Albans Striders F45 46
SW 194 Sandra Harding-Brown 1487 32:15 Div1 Headington Road Runners F45 47
SW 195 Louise Cooper 2107 32:15 Div2 Bearbrook Running Club F35 63
SW 196 Allyson Anstee 2322 32:19 Div2 Brackley & District RC F45 48
SW 197 Justine Verwey 1647 32:23 Div2 Silson AC F45 49
SW 198 Jade Storer 1700 32:27 Div2 Silson AC FS 71
SW 199 Katie Bunting 480 32:28 Div1 St Albans Striders F35 64
SW 200 Sally Stephens 1650 32:42 Div2 Silson AC F55 16
SW 201 Carole Pitts 1034 32:44 Div1 Dacorum & Tring AC F55 17
SW 202 Susan Mears 1099 32:47 Div1 MK Distance Project F35 65
SW 203 Rebecca Fleckney 2595 32:49 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers F35 66
SW 204 Emily Rints 2583 32:50 Div2 Hazlemere Runners FS 72
SW 205 Clare Murray 1980 32:51 Div2 Tring Running Club F45 50
SW 206 Katherine Jessop 50 32:52 Div1 Chiltern Harriers F45 51
SW 207 Marie Wray 1588 32:53 Div2 Silson AC F55 18
SW 208 Tamsin Finch 69 32:59 Div1 Chiltern Harriers F35 67
SW 209 Erica Klein 1016 33:01 Div1 Dacorum & Tring AC FS 73
SW 210 Kathryn Blakey 3511 33:05 Div1 Watford Harriers FS 74
SW 211 Jackie Duvall 1492 33:08 Div1 Headington Road Runners F55 19
SW 212 Rachel Prior 2325 33:10 Div2 Brackley & District RC F45 52
SW 213 Angeline Cottrill 1351 33:15 Div1 Gade Valley Harriers F35 68
SW 214 Nic Black 1577 33:24 Div2 Silson AC F35 69
SW 215 Charlotte Morris 2310 33:33 Div2 Queens Park Harriers F35 70
SW 216 Lucy Stern 409 33:37 Div1 St Albans Striders F45 53
SW 217 Naomi Iles 1355 33:39 Div1 Gade Valley Harriers FS 75
SW 218 Mei Trace 2904 33:41 Div2 Ampthill & Flitwick Flyers F45 54
SW 219 Amanda Holland 2980 33:42 Div2 Redway Runners FS 76
SW 220 Sarah Allison 2758 33:54 G Unattached F45 55
SW 221 Sarah Scott 2326 34:00 Div2 Brackley & District RC F35 71
SW 222 Kirsty Barnett 2006 34:05 Div2 Tring Running Club F35 72
SW 223 Katrina Rints 2566 34:07 Div2 Hazlemere Runners F45 56
SW 224 Sue Fallon 2454 34:13 Div2 Thame Runners F55 20
SW 225 Helen Daly 1221 34:23 Div1 Watford Harriers F35 73
SW 226 Mary McCluskey 1430 34:25 Div1 Gade Valley Harriers FS 77
SW 227 Harriet Lemon 62 34:25 Div1 Chiltern Harriers F45 57
SW 228 Daria Croker 1759 34:27 Div2 Redway Runners F45 58
SW 229 Jacki Eskdale 1376 34:30 Div1 Gade Valley Harriers F55 21
SW 230 Emma Carter - Biggs 1480 34:34 Div1 Headington Road Runners F45 59
SW 231 Kim Morgan 1374 34:36 Div1 Gade Valley Harriers F35 74
SW 232 Nicola Towers 473 34:48 Div1 St Albans Striders F35 75
SW 233 Angela Hughes 45 35:11 Div1 Chiltern Harriers F45 60
SW 234 Katherine Orr 2576 35:13 Div2 Hazlemere Runners F35 76
SW 235 Gill Sharman 2378 35:23 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F45 61
SW 236 Sheona Smee 1668 35:29 Div2 Silson AC F55 22
SW 237 Shirley White 2020 35:34 Div2 Tring Running Club F55 23
SW 238 Suzy Patmore 3503 35:35 Div2 Redway Runners F35 77
SW 239 Angela Mulligan 1740 35:47 Div2 Redway Runners F35 78
SW 240 Hannah Grayson 1479 36:06 Div1 Headington Road Runners FS 78
SW 241 Nicoleta Economou 2868 36:35 Div1 Watford Harriers F35 79
SW 242 Helena Blucher-Altona 1756 37:04 Div2 Redway Runners F45 62
SW 243 Helen Heathcote 1354 37:32 Div1 Gade Valley Harriers F45 63
SW 244 Hayley Ellerby 2570 37:38 Div2 Hazlemere Runners F35 80
SW 245 Lesley Berry 2979 37:45 Div2 Redway Runners F45 64
SW 246 Sian Carter 2973 37:46 Div2 Redway Runners FS 79
SW 247 Rae Brewer 2561 37:55 Div2 Hazlemere Runners F55 24
SW 248 Julie Waller 2330 39:52 Div2 Brackley & District RC F45 65
SW 249 Annete Smyth 1766 39:55 Div2 Redway Runners F45 66
SW 250 Kate Lowe 2126 40:03 Div2 Buckingham & Stowe F45 67
SW 251 Pat Card 537 42:06 Div1 Vale of Aylesbury AC F55 25
SW 252 Sue Lisanti 2994 43:42 G Buckingham & Stowe F45 68
Race Pos U17/U20 Women No. Time Div Club Cat Cat
F20 1 Tia Wilson 614 17:58 Div1 Bedford and County AC  F17 1
F20 2 Keira Stern 352 19:10 Div1 St Albans Striders F17 2
F20 3 Montana Edghill 3535 19:18 Div1 Marshall Milton Keynes AC F17 3
F20 4 Imogen King 243 19:25 Div1 Marshall Milton Keynes AC F17 4
F20 5 Libby Jay 2039 19:26 Div2 Luton AC F17 5
F20 6 Josie Smith 690 19:29 Div1 Bedford and County AC  F20 1
F20 7 Lucy-Mae Shepherd 622 19:37 Div1 Bedford and County AC  F17 6
F20 8 Christina Durbin 343 19:59 Div1 St Albans Striders F17 7
F20 9 Amy Killick 868 20:10 Div1 Leighton Buzzard AC F17 8
F20 10 Rachael Haddow 1315 20:17 Div1 Harrow AC F20 2
F20 11 Rose Abbott 621 20:20 Div1 Bedford and County AC  F17 9
F20 12 Emily Johnston 491 20:24 Div1 Vale of Aylesbury AC F17 10
F20 13 Lara Croft 1893 20:27 Div2 Bracknell AC F17 11
F20 14 Holly Hodgskinson 603 20:29 Div1 Bedford and County AC  F17 12
F20 15 Elena Jones 1871 20:35 Div2 Bracknell AC F17 13
F20 16 Hannah Trotman 1167 20:48 Div1 Watford Harriers F17 14
F20 17 Abbie Jones 1886 20:50 G Bracknell AC F17 15
F20 18 Freya Jones 1859 20:55 Div2 Bracknell AC F17 16
F20 19 Emily Jones 1885 21:03 Div2 Bracknell AC F20 3
F20 20 Soraya Lockwood 106 21:06 Div1 Chiltern Harriers F17 17
F20 21 Jessica Laitner 354 21:07 Div1 St Albans Striders F20 4
F20 22 Lizzie Barraclough 3541 21:07 Div1 Chiltern Harriers F20 5
F20 23 Cerys Vico 809 21:08 Div1 Wycombe Phoenix F17 18
F20 24 Hannah Rayden 388 21:15 Div1 St Albans Striders F20 6
F20 25 Daisy Schotting-Robinson 2232 21:21 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F17 19
F20 26 Holly Megan Jamieson 1121 21:22 Div1 MK Distance Project F20 7
F20 27 Katie Pamphlett 2171 21:34 Div2 Banbury Harriers F17 20
F20 28 Shannon Reid 2348 21:40 Div2 Wellingborough & District AC F17 21
F20 29 Ceri Davies 1655 21:45 Div2 Silson AC F17 22
F20 30 Emma Smith 639 21:54 Div1 Bedford and County AC  F17 23
F20 31 Lily Schotting-Robinson 2237 21:57 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F17 24
F20 32 Anna Ustaran-Anderegg 244 22:00 Div1 Marshall Milton Keynes AC F17 25
F20 33 Emily Alderson 107 22:01 Div1 Chiltern Harriers F17 26
F20 34 Milly Daniels 625 22:02 Div1 Bedford and County AC  F17 27
F20 35 Katie Thompson 1914 22:05 Div2 Stevenage & North Herts F17 28
F20 36 Bronwyn Tagg 1736 22:07 Div2 Redway Runners F20 8
F20 37 Niamh Gallagher 348 22:19 Div1 St Albans Striders F17 29
F20 38 Emily Spencer-Jones 1889 22:26 Div2 Bracknell AC F20 9
F20 39 Charlotte Cooke 1115 22:38 Div1 MK Distance Project F17 30
F20 40 Lily Porter 2635 22:39 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F20 10
F20 41 Charlotte Glenister 1166 22:42 Div1 Watford Harriers F17 31
F20 42 Nicole Whittle 246 22:59 Div1 Marshall Milton Keynes AC F17 32
F20 43 Marie Halliday 1890 23:04 Div2 Bracknell AC F20 11
F20 44 Emma Baldwin 2859 23:21 Div1 Watford Harriers F20 12
F20 45 Lizzie Raymont 1928 23:40 Div2 Stevenage & North Herts F17 33
F20 46 Beatrix Towers 342 24:42 Div1 St Albans Striders F17 34
F20 47 Dana Carter 870 25:44 Div1 Leighton Buzzard AC F17 35
Race Pos Under 15 Girls No. Time Div Club Cat Cat
F15 1 Abbie Henderson 100 13:54 Div1 Chiltern Harriers F15 1
F15 2 Orla Williams 97 14:09 Div1 Chiltern Harriers F15 2
F15 3 Holly Henderson 101 14:09 Div1 Chiltern Harriers F15 3
F15 4 Lily Tse 340 14:19 Div1 St Albans Striders F15 4
F15 5 Alicia Bushell 99 14:21 Div1 Chiltern Harriers F15 5
F15 6 Antonia Jubb 346 14:26 Div1 St Albans Striders F15 6
F15 7 Sofia Perusko 613 14:34 Div1 Bedford and County AC  F15 7
F15 8 Sarah McGrath 344 14:44 Div1 St Albans Striders F15 8
F15 9 Alice Brown 102 15:03 Div1 Chiltern Harriers F15 9
F15 10 Olivia Brown 763 15:05 Div1 Wycombe Phoenix F15 10
F15 11 Lucy Watts 2349 15:09 Div2 Wellingborough & District AC F15 11
F15 12 Natalie Simmons 606 15:09 Div1 Bedford and County AC  F15 12
F15 13 Anna Cuthbert 575 15:11 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 13
F15 14 Grace Hucknell 1058 15:18 Div1 Dacorum & Tring AC F15 14
F15 15 Manisha Dave 1842 15:21 Div2 Bracknell AC F15 15
F15 16 Hortense Seed 527 15:33 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 16
F15 17 Stella Whitlum 1050 15:40 Div1 Dacorum & Tring AC F15 17
F15 18 Sara Laitner 349 15:45 Div1 St Albans Striders F15 18
F15 19 Ellen Cooper 797 15:53 Div1 Wycombe Phoenix F15 19
F15 20 Amelia Baker 638 15:57 Div1 Bedford and County AC  F15 20
F15 21 Amy Shayler 1531 15:58 Div1 Oxford City AC F15 21
F15 22 Laura Stephens 1913 16:01 Div2 Stevenage & North Herts F15 22
F15 23 Daisy Yabsley 1718 16:03 Div2 Redway Runners F15 23
F15 24 Imogen Chesterton 860 16:06 Div1 Leighton Buzzard AC F15 24
F15 25 April Barnes 261 16:10 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 25
F15 26 Sofia Latham 1291 16:10 Div1 Harrow AC F15 26
F15 27 Josie Nicholls 615 16:11 Div1 Bedford and County AC  F15 27
F15 28 Matilda Firth 782 16:14 Div1 Wycombe Phoenix F15 28
F15 29 Lucy Hall 1852 16:17 Div2 Bracknell AC F15 29
F15 30 Jinaan Lockwood 98 16:19 Div1 Chiltern Harriers F15 30
F15 31 Lily Mae Smith 1112 16:22 Div1 MK Distance Project F15 31
F15 32 Maddy Wood 783 16:30 Div1 Wycombe Phoenix F15 32
F15 33 Katie Mitchell 1051 16:32 Div1 Dacorum & Tring AC F15 33
F15 34 Millie Carey 488 16:32 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 34
F15 35 Sophie Stockton 264 16:33 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 35
F15 36 Laura Thompson 1916 16:44 Div2 Stevenage & North Herts F15 36
F15 37 Grace Flemons 630 16:54 Div1 Bedford and County AC  F15 37
F15 38 Zara Brooks 864 17:01 Div1 Leighton Buzzard AC F15 38
F15 39 Phoebe Miller 263 17:02 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 39
F15 40 Emma Cresswell 1080 17:04 Div1 Dacorum & Tring AC F15 40
F15 41 Jessica Hill 1059 17:10 Div1 Dacorum & Tring AC F15 41
F15 42 Lauren Fines-Allin 481 17:14 Div1 Vale of Aylesbury AC F15 42
F15 43 Hannah Lord 1111 17:18 Div1 MK Distance Project F15 43
F15 44 Sophie Thomas 816 17:19 Div1 Wycombe Phoenix F15 44
F15 45 Nikita Kay 1110 17:20 Div1 MK Distance Project F15 45
F15 46 Ruby Abbott 637 17:20 Div1 Bedford and County AC  F15 46
F15 47 Mia Caddell 806 17:21 Div1 Wycombe Phoenix F15 47
F15 48 Lauren Collis 1073 17:22 Div1 Dacorum & Tring AC F15 48
F15 49 Paige Tiley 260 17:23 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 49
F15 50 Ella Watson 3501 17:25 Div1 Chiltern Harriers F15 50
F15 51 Julia Bell 861 17:31 Div1 Leighton Buzzard AC F15 51
F15 52 Rebecca Rees-Davies 805 17:36 Div1 Wycombe Phoenix F15 52
F15 53 Molly Deane 2057 17:42 Div2 Luton AC F15 53
F15 54 Charlotte Docwra 104 17:43 Div1 Chiltern Harriers F15 54
F15 55 Amelia Butlin 866 17:51 Div1 Leighton Buzzard AC F15 55
F15 56 Violet Scarborough 1717 18:02 Div2 Redway Runners F15 56
F15 57 Emma Abbey 616 18:03 Div1 Bedford and County AC  F15 57
F15 58 Talia Caso 1716 18:34 Div2 Redway Runners F15 58
F15 59 Amy  McCague 1912 18:35 Div2 Stevenage & North Herts F15 59
F15 60 Mia Clark 2362 18:53 Div2 Wellingborough & District AC F15 60
F15 61 Jessica Mould 262 19:59 Div1 Marshall Milton Keynes AC F15 61
F15 62 Sophie Titmuss 1664 20:11 Div2 Silson AC F15 62
F15 63 Edie Daniels 626 20:47 Div1 Bedford and County AC  F15 63
F15 64 Gillian Cartmell 2461 22:06 Div2 Olney Runners F15 64
F15 65 Isabel Sumner 1663 22:13 Div2 Silson AC F15 65
Race Pos Under 13 Girls No. Time Div Club Cat Cat
F13 1 Francesca Baxter 92 11:09 Div1 Chiltern Harriers F13 1
F13 2 Lesedi Nkoane 93 11:10 Div1 Chiltern Harriers F13 2
F13 3 Hannah Read 337 11:33 Div1 St Albans Striders F13 3
F13 4 Rosie Foster 607 11:33 Div1 Bedford and County AC  F13 4
F13 5 Freya Ruffels 2670 11:45 Div2 Windsor, Slough Eton & Hounslow AC F13 5
F13 6 Katie Olive 608 11:49 Div1 Bedford and County AC  F13 6
F13 7 Maddie Hughes 89 11:50 Div1 Chiltern Harriers F13 7
F13 8 Isabelle Thorpe 1824 12:01 Div2 Bracknell AC F13 8
F13 9 Sophie Jacobs 1127 12:02 Div1 MK Distance Project F13 9
F13 10 Marea Logan 94 12:03 Div1 Chiltern Harriers F13 10
F13 11 Millie Freeland 284 12:13 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 11
F13 12 Annabel Hedge 350 12:27 Div1 St Albans Striders F13 12
F13 13 Madeleine Pearce 289 12:28 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 13
F13 14 Abigail Manson 1910 12:30 Div2 Stevenage & North Herts F13 14
F13 15 Tilly Lainchbury 2169 12:31 Div2 Banbury Harriers F13 15
F13 16 Florence Crowley 335 12:33 Div1 St Albans Striders F13 16
F13 17 Anna Jolliffe 2410 12:37 Div2 Bicester AC F13 17
F13 18 Lyla Danobrega 605 12:40 Div1 Bedford and County AC  F13 18
F13 19 Maddison Webb 620 12:44 Div1 Bedford and County AC  F13 19
F13 20 Ellie Shield 91 12:44 Div1 Chiltern Harriers F13 20
F13 21 Amy Sinclair 1829 12:47 Div2 Bracknell AC F13 21
F13 22 Isabelle Jelfs 1048 12:56 Div1 Dacorum & Tring AC F13 22
F13 23 Poppy Fisher 373 12:58 Div1 St Albans Striders F13 23
F13 24 Morenike Orimalade 2928 13:04 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 24
F13 25 Annabel Sanders 2978 13:05 Div2 Redway Runners F13 25
F13 26 Ella Patmore 1712 13:06 Div2 Redway Runners F13 26
F13 27 India Frost 1071 13:11 Div1 Dacorum & Tring AC F13 27
F13 28 Sophia Watt 857 13:11 Div1 Leighton Buzzard AC F13 28
F13 29 Libby Sutton 773 13:12 Div1 Wycombe Phoenix F13 29
F13 30 Daisy Mainwaring 2858 13:13 Div1 Watford Harriers F13 30
F13 31 Holly Lathwell 2032 13:24 Div2 Luton AC F13 31
F13 32 Olivia O'Brien 1898 13:26 Div2 Bracknell AC F13 32
F13 33 Lyla Griffin 777 13:27 Div1 Wycombe Phoenix F13 33
F13 34 Charlotte Williamson 2371 13:29 Div2 Leighton Buzzard Triathlon Club F13 34
F13 35 Amy Lane 1072 13:30 Div1 Dacorum & Tring AC F13 35
F13 36 Kayla Saunders 1284 13:38 Div1 Harrow AC F13 36
F13 37 Savarnah Pandya 96 13:40 Div1 Chiltern Harriers F13 37
F13 38 Lucy Cuthbert 576 13:42 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 38
F13 39 Sophie Leslie 601 13:46 Div1 Bedford and County AC  F13 39
F13 40 Violet Abbott 623 13:46 Div1 Bedford and County AC  F13 40
F13 41 Keira Fisher 604 13:49 Div1 Bedford and County AC  F13 41
F13 42 Beth Moody 1049 13:51 Div1 Dacorum & Tring AC F13 42
F13 43 Elizabeth Garner 285 13:52 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 43
F13 44 Sally Walling 772 13:53 Div1 Wycombe Phoenix F13 44
F13 45 Amy Hogbin 774 13:55 Div1 Wycombe Phoenix F13 45
F13 46 Alice O'Leary 299 13:58 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 46
F13 47 Gemma Wickham 1107 14:01 Div1 MK Distance Project F13 47
F13 48 Olivia Winks 1671 14:05 Div2 Silson AC F13 48
F13 49 Natalia Cudzik 2878 14:05 Div2 Redway Runners F13 49
F13 50 Kyra May 1286 14:05 Div1 Harrow AC F13 50
F13 51 Erin Ackroyd 1822 14:07 Div2 Bracknell AC F13 51
F13 52 Daisy Flemons 612 14:09 Div1 Bedford and County AC  F13 52
F13 53 Harriet Butlin 856 14:10 Div1 Leighton Buzzard AC F13 53
F13 54 Emma Caddell 776 14:16 Div1 Wycombe Phoenix F13 54
F13 55 Sofia Plumridge 582 14:22 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 55
F13 56 Ellie Faulkner 775 14:25 Div1 Wycombe Phoenix F13 56
F13 57 Nancie Bateson 1079 14:28 Div1 Dacorum & Tring AC F13 57
F13 58 Poppy Webster 3532 14:31 Div1 Dacorum & Tring AC F13 58
F13 59 Jessica Tite 291 14:32 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 59
F13 60 Olivia London 492 14:36 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 60
F13 61 Ana Farewell 250 14:38 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 61
F13 62 Jessica Stenner 859 14:40 Div1 Leighton Buzzard AC F13 62
F13 63 Morgan Stears 624 14:40 Div1 Bedford and County AC  F13 63
F13 64 Paige Farley 296 14:45 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 64
F13 65 Amelie Robson 3533 14:50 Div2 Stevenage & North Herts F13 65
F13 66 Iona Esslemont 521 14:54 Div1 Vale of Aylesbury AC F13 66
F13 67 Jess Turnock 1633 14:57 Div2 Silson AC F13 67
F13 68 Iris Cooper 829 14:59 Div1 Wycombe Phoenix F13 68
F13 69 Amy Wooton 293 15:14 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 69
F13 70 Isabelle Patmore 1713 15:15 Div2 Redway Runners F13 70
F13 71 Lucy Brown 1615 15:18 Div2 Silson AC F13 71
F13 72 Eve Malloy 2361 15:21 Div2 Wellingborough & District AC F13 72
F13 73 Ami Giles 2077 15:32 Div2 Luton AC F13 73
F13 74 Izzy Miller 286 15:37 Div1 Marshall Milton Keynes AC F13 74
F13 75 Charlotte Hurt 2364 15:39 Div2 Wellingborough & District AC F13 75
F13 76 Lauren Thomas 1610 15:45 Div2 Silson AC F13 76
F13 77 Millie Banghard 633 17:47 Div1 Bedford and County AC  F13 77
Race Pos Under 11 Girls No. Time Mob Club Cat Cat Pts   Team Result after 4 rounds       U11 Girls Team Result  
F11 1 Isabella Haines-Gray 1501 7:25 Mob Oxford City AC F11 1 70 1 Chiltern Harriers 906 1 Chiltern Harriers 195
F11 2 Marnie Fieldsend 1815 7:31 Mob Bracknell AC F11 2 69 2 Watford Harriers 793 2 Marshall Milton Keynes AC 180
F11 3 Olivia Clarke 79 7:35 Mob Chiltern Harriers F11 3 68 3 Vale of Aylesbury AC 756 3 Watford Harriers 161
F11 4 Isla McGowan 2166 7:38 Mob Banbury Harriers F11 4 67 4 Marshall Milton Keynes AC 682 4 Vale of Aylesbury AC 153
F11 5 Abigail Corby 506 7:41 Mob Vale of Aylesbury AC F11 5 66 5 Oxford City AC 561 5 Banbury Harriers 122
F11 6 Lily Jessop-Tranter 78 7:41 Mob Chiltern Harriers F11 6 65 6 Luton AC 464 6 Leighton Buzzard AC 110
F11 7 Emma Corby 507 7:50 Mob Vale of Aylesbury AC F11 7 64 7 Bedford and County AC  451 7 Redway Runners 95
F11 8 Katie Webb 2921 7:55 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 8 63 8 Bracknell AC 436 8 Wycombe Phoenix 84
F11 9 Lucy Wilkinson 86 7:59 Mob Chiltern Harriers F11 9 62 9 Silson AC 429 9 Dacorum & Tring AC 74
F11 10 Lily Hodgskinson 602 8:00 Mob Bedford and County AC  F11 10 61 10 Banbury Harriers 379 10 Bedford and County AC  73
F11 11 Francesca Rollison 1192 8:02 Mob Watford Harriers F11 11 60 11 St Albans Striders 345 11 Oxford City AC 70
F11 12 Libby Freeland 312 8:04 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 12 59 12 Wycombe Phoenix 332 12 Bracknell AC 69
F11 13 Eleanor Pearce 319 8:05 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 13 58 13 Leighton Buzzard AC 311 13 Silson AC 66
F11 14 Lauren Webb 2922 8:06 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 14 57 13 Biggleswade AC 290 14 Biggleswade AC 59
F11 15 Thaila  Mason 855 8:10 Mob Leighton Buzzard AC F11 15 56 15 Stevenage & North Herts 254 15 Stevenage & North Herts 26
F11 16 Charlotte Hall 2165 8:11 Mob Banbury Harriers F11 16 55 16 Redway Runners 239 16 Harrow AC 19
F11 17 Isabel Martin 80 8:15 Mob Chiltern Harriers F11 17 54 17 Bicester AC 238 17 Luton AC 15
F11 18 Marlie Nkoane 84 8:16 Mob Chiltern Harriers F11 18 53 18 Harrow AC 208
F11 19 Gina Luckhurst 2863 8:16 Mob Watford Harriers F11 19 52 19 Dacorum & Tring AC 188
F11 20 Ella Glass 314 8:19 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 20 51 20 Wellingborough & District AC 100
F11 21 Natasha Freeland 313 8:20 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 21 50
F11 22 Skye Duffy 1198 8:20 Mob Watford Harriers F11 22 49
F11 23 Emily Ford 85 8:21 Mob Chiltern Harriers F11 23 48
F11 24 Athena Collins 1196 8:22 Mob Watford Harriers F11 24 47
F11 25 Rose Farewell 268 8:25 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 25 46
F11 26 Molly Cooke 249 8:28 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 26 45
F11 27 Alexia Bede 1077 8:33 Mob Dacorum & Tring AC F11 27 44
F11 28 Emilia Willis 281 8:33 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 28 43
F11 29 Maria McMullan 784 8:36 Mob Wycombe Phoenix F11 29 42
F11 30 Evangelina Baker 81 8:37 Mob Chiltern Harriers F11 30 41
F11 31 Isobelle Barker 2927 8:37 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 31 40
F11 32 Orlagh Brunning 2511 8:39 Mob Biggleswade AC F11 32 39
F11 33 Beth Togneri 2962 8:41 Mob Chiltern Harriers F11 33 38
F11 34 Comares Dunkley 310 8:42 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 34 37
F11 35 Amber Pacey 1617 8:45 Mob Silson AC F11 35 36
F11 36 Charlotte Grosse 113 8:47 Mob Chiltern Harriers F11 36 35
F11 37 Kaitlin Baitson 1703 8:48 Mob Redway Runners F11 37 34
F11 38 Charlotte Evans 852 8:48 Mob Leighton Buzzard AC F11 38 33
F11 39 Heather Cissell 2975 8:50 Mob Redway Runners F11 39 32
F11 40 Daisy Lewis-Vivas 317 8:50 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 40 31
F11 41 Talia Williams 1043 8:51 Mob Dacorum & Tring AC F11 41 30
F11 42 Amy Mccormack 1704 8:52 Mob Redway Runners F11 42 29
F11 43 Piper Cissell 2976 8:52 Mob Redway Runners F11 43 28
F11 44 Amelia Fox 3502 8:59 Mob Watford Harriers F11 44 27
F11 45 Esme Searle 1924 9:11 Mob Stevenage & North Herts F11 45 26
F11 46 Niamh Brown 327 9:13 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 46 25
F11 47 Chloe Fossel 832 9:16 Mob Wycombe Phoenix F11 47 24
F11 48 Lucinda McRonald 510 9:19 Mob Vale of Aylesbury AC F11 48 23
F11 49 Nadya Williams 489 9:20 Mob Vale of Aylesbury AC F11 49 22
F11 50 Emily Axten-Blackwell 853 9:22 Mob Leighton Buzzard AC F11 50 21
F11 51 Jessica Hardy 2513 9:25 Mob Biggleswade AC F11 51 20
F11 52 Emily Axtell 1283 9:26 Mob Harrow AC F11 52 19
F11 53 Sienna Dove 764 9:30 Mob Wycombe Phoenix F11 53 18
F11 54 Libby Walling 831 9:31 Mob Wycombe Phoenix F11 54 17
F11 55 Freya Cartwright 1624 9:31 Mob Silson AC F11 55 16
F11 56 Sophie Edmunds 2056 9:33 Mob Luton AC F11 56 15
F11 57 Phoebe Knight 1629 9:34 Mob Silson AC F11 57 14
F11 58 Sophie Brooks 1669 9:34 Mob Silson AC F11 58 13
F11 59 Sofia Butler 269 9:37 Mob Marshall Milton Keynes AC F11 59 12
F11 60 Sophie Ford 854 9:41 Mob Leighton Buzzard AC F11 60 11
F11 61 Sarah Woodward 619 9:42 Mob Bedford and County AC  F11 61 10
F11 62 Poppy Elkins 508 9:44 Mob Vale of Aylesbury AC F11 62 9
F11 63 Lucy Gooch 2977 10:01 Mob Redway Runners F11 63 8
F11 64 Rosemary Heley 1619 10:05 Mob Silson AC F11 64 7
F11 65 Katie Clarke 505 10:06 Mob Vale of Aylesbury AC F11 65 6
F11 66 Marie Bolton 833 10:21 Mob Wycombe Phoenix F11 66 5
F11 67 Emma Westbrook 827 10:32 Mob Wycombe Phoenix F11 67 4
F11 68 Holly Thomas 1622 11:42 Mob Silson AC F11 68 3
F11 69 Zoe Nuttall 627 12:28 Mob Bedford and County AC  F11 69 2
F11 70 Ellie Harper 634 12:29 Mob Bedford and County AC  F11 70 1